» »

Battlefield 3

Battlefield 3

Temo vidijo: vsi
««
6 / 149
»»

69charger ::

http://windows.microsoft.com/en-US/wind...
http://www.howtogeek.com/howto/3179/mig...
Recimo tole lahko najprej skos vržeš v XPjih in v 7 uvoziš.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

kmetek ::

bom montiral 1tb samsunga, pa sprobal nekaj...a mora biti na istem disku ali je lahko na drugem?

69charger ::

Hm nevem,je že dolgo tega kar sem probaval tole. Pomojem bi bilo pametno dat na en drug disk kot pa na tistega kjer nalagaš Winse.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

ahac ::

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Dua'L ::

GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

Bananovec ::

Ce se ne motim, je to domeno kupil en model se pred izidom MW2, ki je od Activisiona hotel denarce. Zgleda, da se sedaj odlocil za drugaceb - boljsi pristop.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Dua'L ::

Mislite, da bodo zdaj v kratkem izdali kakšen mp gameplay?
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

mr1two ::

Bah, sm hotu na gamestation naročit, pa neki paypal zafrkava...bom še jutri enkrat probal.

def0r ::

http://www.geeksailor.com/activision-mo...

Se mi zi da tema bolj tukaj pase kakor v MW3 sekcijo:>

BALAST ::

BF3 Alpha, na žalost je veliko YT uploaderjev dobilo ban-ane.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BALAST ()

kmetek ::

že removed.

def0r ::

Dua'L ::

Tukaj lahko drugače dobite invite https://bf3alpha.battlefield.com samo meni ga nočejo dati čeprav imam veteran status mi napiše ''We're sorry - you dont meet the criteria to enter this site.''
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

def0r ::

Ja alpha ne bos prisel, beta bos pa prisel zgodaj ce imas MoH limited edition (ME HAZ :))))

Dua'L ::

na 2:50 se vidi da zaprte objekte ne bo moč porušiti le odprte ali bo to samo v alpha verziji.
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dua'L ()

globoko grlo ::

Kako zaprte?
A če ima okna in vrata zaprta ne morš not in se ga ne da uničit?
Eh, sem upal, da se bo dal cel hrib z mortarji sesut in potem snajpat čez celo mapo, hehe

Dua'L ::

To za mene ni realistično če lahko samo tiste stavbe porušiš v katere lahko greš, v tiste ko pa ne moreš pa jim nič ne moreš narediti.Pa tudi ostanki, ki padejo na tla bi lahko pustli, da bi bli na tleh ne pa da izginejo.
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dua'L ()

glistovje ::

malo sem razočaran nad mapo. upam da bodo mape podobne bfbc2 , prava bojišča, desert, jungle,.... ne pa kr ena vsiljena mesta pa bloki pa bullshit.

def0r ::

Jaz pa ravno upam da bodo mape podobne BF2 bolj kakor BC2 :)

Good Guy ::

noro..bazuka proof avtomobili...

Outsajder ::

To je šele beta fantje rajši počakajmo da vidmo kaj bodo spackal do bete oz cele verzije.

def0r ::

Mislis alpha?:)

globoko grlo ::

lol, alfa je

A ima kdo izkušnje s temi alfami, betami in finalnimi verzijami?
A je možno, da bojo dodal destrukcijo vseh bajt/avtov/ipd kasneje?

mene bolj zanima hit reg ipd :)

BigWhale ::

glistovje je izjavil:

malo sem razočaran nad mapo. upam da bodo mape podobne bfbc2 , prava bojišča, desert, jungle,.... ne pa kr ena vsiljena mesta pa bloki pa bullshit.


Dandanes je precej bojev v mestih. Nic kaj vsiljeno. Urban warfare je povsem druga zgodba kot pa dirkanje s tanki po puscavi.

Berserker ::

Že ampak ne v zahodnih velemestih. Teh centrov prestolnic se nagledaš v GT5, raznih filmih ali slikah. Meni so Oasis ter Karkland ter podobne mape precej bolj zanimive.

Bananovec ::

Dua'L je izjavil:

To za mene ni realistično če lahko samo tiste stavbe porušiš v katere lahko greš, v tiste ko pa ne moreš pa jim nič ne moreš narediti.Pa tudi ostanki, ki padejo na tla bi lahko pustli, da bi bli na tleh ne pa da izginejo.

Glej, napredek je precejšni. Ampak vedno se bo našel folk, ki bo preferiral CoD za GOTY, čeprav je vedno enak. Verjamem, da ti nisi tak, ampak vsakokrat vidim kakega takega tipa za vsakim voglom interneta. Ravno včeraj sem naletel na tisto novico, kjer je govora kako težko bo bitka med CoD in BF. Nekaj stavkov kasneje pa preberem, da je bitka nesmiselna, ker bo zmagal CoD.
Sicer pa dvomim, da bi naši mlinčki bili sposobni procesirati po nekaj deset detaljnih podirajočih hiš - na 1x seveda.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Dua'L ::

Pa je kdo od vas sploh dobil dostop do alphe če je bi ga prosil, da pove postopek kako dobiš?
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dua'L ()

Berserker ::

Seveda bi bili, saj je rušenje skriptano, ko zadeneš hišo na enem koncu na en ali sto način bo razpoka vedno ista. Drugo je v RF kjer je kar lep FPS padec ko se podira dvonadstropna stavba po zakonih fizike oz. Havok pogona.

Dua'L ::

GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

BigWhale ::

Berserker je izjavil:

Seveda bi bili, saj je rušenje skriptano, ko zadeneš hišo na enem koncu na en ali sto način bo razpoka vedno ista. Drugo je v RF kjer je kar lep FPS padec ko se podira dvonadstropna stavba po zakonih fizike oz. Havok pogona.


Dokler nimamo CPU powerja je cist brez veze it v neke pretirane detajle. Ce bo stvar malo boljsa od BF:BC2 potem bo ze kar v redu in zadovoljivo. Podiranja celih stolpnic pa res ne nucamo. :)

Berserker ::

BigWhale je izjavil:

Berserker je izjavil:

Seveda bi bili, saj je rušenje skriptano, ko zadeneš hišo na enem koncu na en ali sto način bo razpoka vedno ista. Drugo je v RF kjer je kar lep FPS padec ko se podira dvonadstropna stavba po zakonih fizike oz. Havok pogona.


Dokler nimamo CPU powerja je cist brez veze it v neke pretirane detajle. Ce bo stvar malo boljsa od BF:BC2 potem bo ze kar v redu in zadovoljivo. Podiranja celih stolpnic pa res ne nucamo. :)



Saj nikjer ne zahtevam popolnega rušenja, ampak če je že skriptano naj bo vse ali pa nič. Če bodo dodana letala, kako si predstavljaš da boš uničil sovražno gnezdo v kakšni napol zgrajeni stavbi.

miteq ::

BigWhale ::

Berserker je izjavil:

Saj nikjer ne zahtevam popolnega rušenja, ampak če je že skriptano naj bo vse ali pa nič. Če bodo dodana letala, kako si predstavljaš da boš uničil sovražno gnezdo v kakšni napol zgrajeni stavbi.


Tko k je blo do zdej. Nehi komplicirat. ;) Tud ce je neki "skriptano" se ne pomeni, da za te zadeve ne potrebujes CPU ciklov. Ce imas zgradbo, ki ob rusenju razpade na N-delov je skoraj popolnoma vseeno a je teh N-delov vnaprej zgeneriranih al se ob rusenju odlocas kako bo stavba razpadla.

Lahko bi pa imel vnaprej zrenderirano animacijo, ki bo jo vstavil v igro ob rusenju ampak bi stvar grdo zgledala. :>

Berserker ::

Saj ne kompliciram, to kar so moje želje, že obstaja leta. Sicer če bi se rad eno "konzolno" igro pa izvoli, ter se zadovolji z omejeno igro.

Isotropic ::

je tale alpha ze kje leakana?

MajstrZvasi ::

Lepo havoka notr in imaš destrukcije neomejeno že par let star stranglehold je nakazal da ne rabiš hudega kompa da ti havok zruši celo vasico.
Tu ko je skriptano pa še manj fora je samo v tem da naredijo tako da se jim nebo treba potem preveč ubadat ko bodo portal na xbox. Skriptaš zadevo da xbox lahko premelje in rešeno. Naši quadi in grafe pa so sposobne precej več kot eno skripto ganjat.

Jest sem že vesel da se dela prvo za pc čeprav me res zanima koliko se bo kaj čutil vpliv tega da bo igra tudi predelana za konzole. Recimo pri witcherju 2 se je kr precej sicer to potem šele vidiš ko igraš kje te kakšna reč zmoti.
Pjača je kurba kurbe mamo pa rad.

mr1two ::

Preorder placed :D

alpha1 ::

Ve morda kdo kaj je razlika med Battlefiled 3 in Battlefield 3 Limited Edition http://www.shopto.net/PC/VIDEO%20GAMES/... http://www.shopto.net/PC/VIDEO%20GAMES/...

69charger ::

Limited edition dobiš še bonus mape(Back to Karkand?) in mislim da nekaj orožij.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

st0jko ::

Zaenkrat sem z razočaran nad vso zadevo bol kot ne. Pač z tem kar sem videl. Leakani videi alphe namreč. Stvar = BFBC2. Razlike so pravzaprav minimalne. Dodan je prone, kar je super, ostalo je pa bol kot ne copy-paste. Predvsem rush mode nima kaj iskat v "pravem" Battlefieldu. Kaj ti pomagajo velike mape, če imaš večino mape zaprte, in se zadeva postopoma odpira. Potem pa se hkrati z objectivom premika tudi tvoj spawn, tako da je polje boja vedno enako malo, in je "že zmagan" del mape neuporaben in prazen.

Jasno da nismo videli še vseh map, in sploh ne airforce gameplaya, ampak do sedaj videno ni nič kaj vzpodbudno, in pričakovati, da so ostale zadeve zadeli v piko, je rahlo utopično.

Zgleda da bo zadeva spet zgrešena, in upanje, da bomo še kdaj videli genuine Battlefiled počasi a zanesljivo tone v živem blatu.
keks?

Bolf3nk ::

Predvsem rush mode nima kaj iskat v "pravem" Battlefieldu


lol... kaj sploh je pravi bf?
če za tebe nima kaj iskati rush v bf, še ne pomeni, da še drugim ne. V bc2 sem večinoma igral hc rush.

Kaj ti pomagajo velike mape, če imaš večino mape zaprte

v rush načinu ja, v drugih so mape odprte, ali nisi igral bc2?

Zgleda da bo zadeva spet zgrešena


spet? Kateri bf pa je zgrešen? bad company 2? :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

st0jko ::

lol... kaj sploh je pravi bf?


Sem mislil da je obvious. Torej zate in tebi podobne.. "Pravi" Battlefield je Battlefield 1942 in Battlefield 2.

v rush načinu ja, v drugih so mape odprte, ali nisi igral bc2?


Je po mojem pisanju moč sklepati da nisem igral BC2? Če bi pozorno prebral bi videl da govorim konkretno o rush modu, in ti nebi bilo treba zapravljati svojega in mojega časa z tem brezveznim komentarjem.

spet? Kateri bf pa je zgrešen? bad company 2?


Ni zgrešen kot Battlefield Bad company, bi pa bil zgrešen, če bi hotel biti "tapravi*" Battlefield. In ker tanovi Battlefield 3 zgleda, kot da bo precej podoben Battlefield Bad Company 2, bo kot tak zgrešen.

* tisti battlefield, ki smo ga pred mnogimi leti vzljubili.

Bolje res ne znam razložit.
keks?

Dua'L ::

Čudno se mi zdi, da ne izdajo kakšen gameplay iz drugih map samo metro kažejo non stop...
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

Bor H ::

ker je verjetno sam to v Alphi?

BigWhale ::

Berserker je izjavil:

Saj ne kompliciram, to kar so moje želje, že obstaja leta. Sicer če bi se rad eno "konzolno" igro pa izvoli, ter se zadovolji z omejeno igro.


Pomanjkanje rusenje prav vseh objektov ne naredi se ene 'konzolne igre', pa ce se ti na glavo postavis. Tudi v nekem realnem boju ni cilj zravnati mesto z zemljo. Mogoce je bilo ja, v drugi svetovni vojni, dandanes pa ne vec. In samo rusenje vseh objektov ne bi dodalo kaj bistvenega k igralnosti ali realizmu. S tankom pac ne mores podreti neboticnika, pa tudi z enim letalom bi imel kar nekaj dela. :)

BigWhale ::

st0jko je izjavil:

Jasno da nismo videli še vseh map, in sploh ne airforce gameplaya, ampak do sedaj videno ni nič kaj vzpodbudno, in pričakovati, da so ostale zadeve zadeli v piko, je rahlo utopično.

Zgleda da bo zadeva spet zgrešena, in upanje, da bomo še kdaj videli genuine Battlefiled počasi a zanesljivo tone v živem blatu.


Ce ne znas povedati kaj tocno bi bilo bolj vzpodbudno, potem bolje, da se ne oglasas. Videl si pol ure game-playa neke alfa verzije dvomljivega izvora in sedaj ze ves, da je stvar zgresena in da bo zgresena? Heh.

Se strinjam, da je BF:BC2 precej poenostavljen, pa sem preprican, da ne samo zaradi konzol ampak predvsem zato, da bi bil lazji za igrat za sirse populacije in ne samo die-hard FPS fane.

Berserker ::

BigWhale je izjavil:

Berserker je izjavil:

Saj ne kompliciram, to kar so moje želje, že obstaja leta. Sicer če bi se rad eno "konzolno" igro pa izvoli, ter se zadovolji z omejeno igro.


Pomanjkanje rusenje prav vseh objektov ne naredi se ene 'konzolne igre', pa ce se ti na glavo postavis. Tudi v nekem realnem boju ni cilj zravnati mesto z zemljo. Mogoce je bilo ja, v drugi svetovni vojni, dandanes pa ne vec. In samo rusenje vseh objektov ne bi dodalo kaj bistvenega k igralnosti ali realizmu. S tankom pac ne mores podreti neboticnika, pa tudi z enim letalom bi imel kar nekaj dela. :)


Seveda jo naredi, poglej si cod, ki je čista konzolna statična igra, popolnoma si omejen na koridor, V RL se tudi takšne frakcije nebi spopadle, kot se v BF3, sicer si poglej slike porušenega Sarajeva, boš videl kaj je porušenje, ampak BF3 je preprosto taktična igra , če si zadam cilj uničit koncentrirane sovražnike v bloku, bom blok preprosto uničil ali obšel ali počistil na roke - to je izbira. Z tankom bi tehnično lahko ( ja, več granat tipa HEAT bi potreboval ) , letalo z dovolj eksploziva, da še več šans.

st0jko
Po tvojem bi morali narediti še eno kopijo BF2 zgolj z lepšo grafiko ? Doben naslednik določene igre nebo več enak prvencu. Če določena igra pod okriljem večjih založnikov uspe, potem je obsojena na molžo ter na hitro izdelanim naslednikom ter raznimi dodatki.

McGregorSL ::

Bolf3nk je izjavil:


spet? Kateri bf pa je zgrešen? bad company 2? :))


Bad Copany 2 je definitivno najslabši battlefield v seriji (za PC)... edin BF:Heroes je še slabši.

Še Battlefield Vietnam je nad BC2... "gameplay" seveda

Edino kar ima BC2 vredu je destruction, texture na modelih in dejansko sami modeli... vse ostalo je pa cod/quake like shooter ... nič posebnega.

Tako da v tem pogledu se kar strinjam s stojkom.

Kaj nam bodo naumili pa bomo videli, ko bo špil dejansko izšel.

Je pa res debilno, da najprej nekaj vzamejo (npr. prone) potem pa servirajo kao da je to nova funkcija...Seveda novim generacijam bo ja (frocem)...

Dua'L ::

Še nekaj gameplayov iz alphe



GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dua'L ()

BigWhale ::

Berserker je izjavil:

Seveda jo naredi, poglej si cod, ki je čista konzolna statična igra, popolnoma si omejen na koridor, V RL se tudi takšne frakcije nebi spopadle,


Ne trapaj no. Pred BC so bile igre z destructionom precej redke. To kar nudi BC je ze precej dobro, ce je stvar doterana se mal bolj je toliko bolje. Da bi pa kar vsi objekti v igri bili narejeni tako, da se jih da porusit je pa malo prevec. Ze omenjeni Stranglehold, ki je imel precej stvari lomljivih je bil precej na meji zmogljivosti in so morali stvari zlo optimizirat in uporabit precej zongliranja z objekti, da je stvar delala tako kot treba.

Berserker je izjavil:

sicer si poglej slike porušenega Sarajeva, boš videl kaj je porušenje,

Sarajevo so obstreljevali in bombandirali vec mesecev ne pa pol ure ali pa eno uro, kolikor traja povprecna igra v BF. ;>

Berserker je izjavil:

Z tankom bi tehnično lahko ( ja, več granat tipa HEAT bi potreboval ) , letalo z dovolj eksploziva, da še več šans.


HEAT izstrelki se uporabljajo predvsem za unicevanje tankov in drugih oklepnikov. Za rusenje zgradb je pa kaj drugega bolj primerno. :)

Delno unicevanje stavb je IMO popolnoma dovolj. Ce porusis vecino zunanjih sten, da se ljudje ne morejo skrivati za njimi, je povsem dovolj, neke blazne prednosti v rusenje cele bajte pa ne vidim. Performancno bi bila stvar kar zahtevna, ko bi bilo treba taksno rusenje sinhronizirati z 20 klienti hkrati. Cez par let mogoce ja, danes se mi pa zdi to zguba casa.
««
6 / 149
»»