» »

Battlefield 3

Battlefield 3

Temo vidijo: vsi
««
7 / 149
»»

PARTyZAN ::

McGregorSL je izjavil:

Bad Copany 2 je definitivno najslabši battlefield v seriji (za PC)... edin BF:Heroes je še slabši.

Še Battlefield Vietnam je nad BC2... "gameplay" seveda

Edino kar ima BC2 vredu je destruction, texture na modelih in dejansko sami modeli... vse ostalo je pa cod/quake like shooter ... nič posebnega.


To je tvoje mnenje. Moje (in mnenje marsikoga drugega) pa je drugačno. Se je težko s tem sprijaznit? Od vseh naslovov v BF seriji mi je bil najbolj všeč BC2. Všeč mi je malenkost hitrejši gameplay. Sem zato froc? Mogoče pa si ti starina?

Drugače pa se strinjam, da teli posnetki Alphe hudo spominjajo na BC2 z urban mapo in boljšo grafiko. Vem, da to kar se vidi tam niti približno ni vse, ampak mene so prepričali v nakup. Če bo vsaj tako dober kot BC2 so že izpolnili moja pričakovanja :).

BigWhale ::

McGregorSL je izjavil:

Bad Copany 2 je definitivno najslabši battlefield v seriji (za PC)... edin BF:Heroes je še slabši.

Še Battlefield Vietnam je nad BC2... "gameplay" seveda


Meh, nehaj no. Stiri stvari so, ki so bile v BF2 in manjkajo v BC2. Letala, squad management, prone in utrujenost pri teku. Vse ostalo je pa BC2 nadgradil. Tako grafiko, kot tudi igralnost. Letala so bila IMO precej zgresena zadeva, ker sta bila letalni model in ponovna oborozitev slaba sala. Popravljanje letal tudi. :) Squad/team management malo pogresam, ker sedaj se na cajte dogaja, da tvoji kolegi, ki niso v squadu letajo okrog kot kure brez glav. Na zalost pa se je to precej pogosto dogajalo tudi v BF2, ker je precej ljudi vecino ukazov enostavno ignoriralo in ni bilo efekta.

Prone je fajn ampak kaj, ko ljudje namesto scouta igrajo sniperja. Naj lezi za kakim grmom, samo naj pove kje je sovraznikov tank in kam je namenjen. Neomejeno tekanje po mapah sem ter tja je pa fajn, sploh takrat, ko se cel team odpravi brez tebe v napad, ti pa ostanes brez vozil na US Deploymentu na Heavy Metal mapi. :>

BF2 je bil precej bolj teamski ampak meni se je ogromno krat dogajalo, da se folk ni hotel iti team playa. Vsak je gledal na svoj K/D ratio in to je blo to. Stvar so do neke mere poenostavili in ga priblizali vecjemu stevilu ljudi. Ce se folk noce iti team playa, ga je brez veze vsiljevat.

McGregorSL je izjavil:

Je pa res debilno, da najprej nekaj vzamejo (npr. prone) potem pa servirajo kao da je to nova funkcija...Seveda novim generacijam bo ja (frocem)...

A se te stvari sedaj reklamirajo kot nove? Nisem opazil. Froci so pa tisti, ki ne vedo kaj je Wolf3D ... ;>

st0jko ::

Po tvojem bi morali narediti še eno kopijo BF2 zgolj z lepšo grafiko


Samo pomisli kako kul bi bilo to... Vsa svoboda... Lahko si se spawnal ko recon na letalonosilki, vzel čoln, in se odpeljal v PM z kolegom, in sta potem izvajala gverilske akcije nad nasprotnika.. A je nemogoče še kako novost dodat v battlefiled, brez da uničiš tisti pristen battlefield gamepaly? Kaj pa imaš danes? Mape so majhne, bojišča so skoncentrirana na male površine, praktično ko si v obrambi pri rushu varuješ samo en ozek pas, s katerega te lahko nasprotnik napade. Kak napad iz flanka so samo mokre sanje. Ko si v napadu... Greš direkt z glavo skozi zid, ko potiskaš nad nasprotnikovo bazo. Nobene taktike. Še to... V rush ne spadajo vozila, imo. Vsi vemo da v mapah kjer so vozila skoraj ni možno ubranit objectiva, ker ga vsak vsaj malo sposoben uniči z tankom čez pol mape, ali pa vsaj hišo v kateri je. Rush je torej tipičen pehotni gametype, in kot tak ni najbol primeren za Battlefield. Tud v BFBC2 mi je dopizdilo vse in to zelo hitro. Vedno iste (majhne) mape, sovrag napade vedno iz iste strani, skozi isti prehod... konquest mape so izredno majhne in skoraj BREZ vozil. Edino kak oklepnik je kje. Tank je ogromna redkost, helikopter pa mokre sanje. Zato v BFBC2 igram samo in edimo še heavy metal, ki je edina mapa, ki ji lahko rečemo battlefield mapa v BCBC2.

Vem da se uspešne igre danes zelo hitro poneumi za maksimalno maso ljudi. Zgleda pa, da se sam meni zdi malo preveč tole.. Kot da je 90% ljudi hendikepiranih, in ne zna stisnit dveh tipk na tipkovnici in levega klika hkrati. Na koncu imamo pa pet različnih streljačin, ki so v bistvi skoraj popolnoma enake. Poglejte za 6 let nazaj razliko med cod in battlefield, pa poglejte to razliko danes.

Spotanje me skoraj najbol pizdi. Kot sem prej omenil sem rad igral gverilca z snajperjem, danes te pa en po nesreči spota, ko spama q tipko, in že cela mapa vidi točno nad tvojo glavo rdečo markacijo, in te ubijejo čez grme in stene, brez da bi te sploh videli. Spot bi moral delovati pa principu da se označi območje, kjer je nasprotnik, ko ga spotaš, ne pa kje je njegova glava.

Eni ste me tok napadli, kot da sem vam užalil mater. A ste res vsi mlajši od 15 let in ne poznate starejših iger, in branite trenutno kot da je to - to.

To je tvoje mnenje. Moje (in mnenje marsikoga drugega) pa je drugačno. Se je težko s tem sprijaznit? Od vseh naslovov v BF seriji mi je bil najbolj všeč BC2. Všeč mi je malenkost hitrejši gameplay. Sem zato froc? Mogoče pa si ti starina?


Za hitro igro imaš COD. Zakaj je treba zaradi tebe in tebi podobmin NAM uničit igro? :)
keks?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: st0jko ()

globoko grlo ::

Kar mene skrbi je hit detection, al bo spet u pizdy al bo ok?
Tale prone bo imo fun killer, ker bo 20 snajperjev ležal nekje u 3pm in čakal.

ostalo me ne skrbi preveč :)

globoko grlo ::

eh, stojko je očitno tipičen kemper/sniper, taki itak nimate prava na glasanje :)

Ti bi mel gverilsko akcijo oz. gameplay? Pejt pol armo špilat al pa kj podobnega. BC2 in BF3 so pač malo bolj živahne špile.

Očitno ti hitra akcija in boj 1vs1 dela težave. Kaj čmo, zaradi tega res ne rabimo dolgočasnih tiholazenj in "gverilskega" skrivanja s snajpo.

PARTyZAN ::

Jaz v rushu skoraj redno z prijatelji flankam. So mape večinoma dovolj velike za kakšen alternativen route. BC2 sploh ni primerljiv z CoD, zato ne trosi neumnosti.

Sploh pa so nam zdaj z alpho pokazali samo eno mapo. Vzami chill tableto in počakaj da odkrijejo še ostale mape z letali.

Dua'L ::

Mislim da bo tale mape vrhunska 2 otoka z letališčem taprava za gverilsko akcijo :)

GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

st0jko ::

BC2 sploh ni primerljiv z CoD


Thank you for proving my point.

@edit sem na hitro prebral BF2 ni primerljiv z CoD. Se opravičujem...

torej odgovor na to.. Kako da ni? Imaš divjo akcijo skos, ker so mape tako majhne, celo A in b objectiv so ti v BFBC2 dodali, da je bol podoben CoD S&D, tiste par map ko je konquest je pa iak že zgoraj opisano kakšne so. Pomoje je to preveč podobno codu in premalo battlefieldu.


Ne vem kaj se vsi tolk bojite enega snajperja. Kje pa piše da nisem deloval tako kot recon mora. Za sovražnikovo linijo, z eksplozivom na tankih, spotanjem sovražnikov, zavzamenja zastavic... a je res prihodnost fpsjev v naskakovanju nasprotnika in sprejanjem? Kakeršno koli tudi miniaturno obliko taktite/straegije bomo pa obsodili?

meh.. Kolega mi je rekel "kaj se kregaš z temi slovenčki", ko sem mu pokazal to temo... :)
keks?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: st0jko ()

McGregorSL ::

PARTyZAN in BigWhale:

Tako je povedal sem svoje mnenje. Sama starost seveda ima vpliv... tako vidva kot jaz ( predvidevam, glede na to da sta dolgo na slotechu (partizana se pa še spomnim iz JK2 ali pa Vietconga :) ) sta stara okoli 30let in sta preigrala ogromo špilov vključno z originalnim BFjem in vsemi nadaljevanji. Preigrali smo tudi vse COD serije vse quake, vse unreale in praktično vse ostale špile (bolj ali manj).

In zame je bil BF alternativa in revolucija, saj si lahko uporabljal vsa vozila, ki so ti prišla pod roko. "Team play" v kombinaciji z vozili pa je bil odičen. In to mi je bilo všeč. Občutek "gameplaya" v BC2 pa zame ni nič drugačen kot v COD in Quake like streljačinah.
In Partyzan to ne pomeni, da si froc (in tega sploh nisem trdil...) ampak ti je pač všeč drug stil igre.

Pričakovanja od iger so pač različna glede na posameznika. In za moje pojme imamo dost "fast paced" špilov.
Nočem simulacije ... ampak nočem pa še enga CODa kakor je BC2.

Drugače BF3 zame "zgleda" odličen in obvezen nakup (glede na to, da imam vse ostale BFje). Upam pa samo, da ne bo razočaranje kakor je bil BC2. :D

st0jko ::

No hvala McGregorSL. Zgleda da podobno razmišljava.

Moram priznat da sem od PARTyZAN in BigWhale-a po pisanju dobil občutek da sta oba še mlada najstnika.. Sem kar rahlo presenečen da sta, kot old school gamerja, tako nepripravljena pokritizirat današnje stanje na področju gaminga.
keks?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: st0jko ()

Bor H ::

Na hitr bi reku da imata življenje in so jima igre čista zabava ne pa matranje kako dosečt 100% v raznih GTAjih in podobnih.

Bolf3nk ::

Spotanje me skoraj najbol pizdi. Kot sem prej omenil sem rad igral gverilca z snajperjem, danes te pa en po nesreči spota, ko spama q tipko, in že cela mapa vidi točno nad tvojo glavo rdečo markacijo, in te ubijejo čez grme in stene, brez da bi te sploh videli. Spot bi moral delovati pa principu da se označi območje, kjer je nasprotnik, ko ga spotaš, ne pa kje je njegova glava.


a za HC pa še nisi slišal?

globoko grlo ::

Me res zanima kako vidite drugi uporabo prone in večnih kepmerjev/sniperjev?
Glede na BC2 bomo mel en kup ležečih sniperjev in bore malo akcije.

Good Guy ::

pa kaj jokate.. špil še zuni ni vi pa že furate safr.

globoko grlo ::

ker take zadeve so game killer
pa razni bottlenecki kot pri vietnamu dve mapi, recimo

Bananovec ::

Rešitev za kemperje je preprosta. V prvih 5 minutah zavzameš vse točke, nato pa ostalih 15 minut spamaš sovražnikov spawn. Tako se kemperji hitro naveličajo kempati :))
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

st0jko ::

Če hočeš laufat okol in sprejat igraš CoD in ne BF, katere poudarek bi moral biti na timski igri in taktiki.
keks?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: st0jko ()

miteq ::

Pubeci, dajte raje povedat, kateri class (oz. kit) nameravate igrat. Jaz bom verjetno assault in/ali engineer.

PARTyZAN ::

Vse. Glede na potrebe ekipe / glede na to ... kaj mi paše.

Bor H ::

In glede na to kaki classi sploh bojo, ker baje bojo konkretno premešani v BF3

BigWhale ::

st0jko je izjavil:

konquest mape so izredno majhne in skoraj BREZ vozil. Edino kak oklepnik je kje. Tank je ogromna redkost, helikopter pa mokre sanje. Zato v BFBC2 igram samo in edimo še heavy metal, ki je edina mapa, ki ji lahko rečemo battlefield mapa v BCBC2.


Arica harbor, heavy metal, harvest day, atacama desert, white pass. Mislim, vse mape pa tud ne morjo bit ogromne. :)

st0jko je izjavil:

Spotanje me skoraj najbol pizdi. Kot sem prej omenil sem rad igral gverilca z snajperjem, danes te pa en po nesreči spota, ko spama q tipko, in že cela mapa vidi točno nad tvojo glavo rdečo markacijo, in te ubijejo čez grme in stene, brez da bi te sploh videli. Spot bi moral delovati pa principu da se označi območje, kjer je nasprotnik, ko ga spotaš, ne pa kje je njegova glava.


Zato se pa igra hardcore. :> Se pa strinjam s tem, da je spotting lahko annoying.

st0jko je izjavil:

Za hitro igro imaš COD. Zakaj je treba zaradi tebe in tebi podobmin NAM uničit igro? :)


Ce igras Oasis conquest imas hitro igro, ce igras pa Heavy Metal conquest imas pa bolj pocasno igro. COD je popolnoma druga stvar in drugacen nacin igranja. Jaz COD igram, ko sem sam, ce sem pa s kolegi pa igram BF.

def0r ::

miteq je izjavil:

Pubeci, dajte raje povedat, kateri class (oz. kit) nameravate igrat. Jaz bom verjetno assault in/ali engineer.


Klaso ki ima C4. I get the planed or noone does:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: def0r ()

BigWhale ::

st0jko je izjavil:

No hvala McGregorSL. Zgleda da podobno razmišljava.

Moram priznat da sem od PARTyZAN in BigWhale-a po pisanju dobil občutek da sta oba še mlada najstnika.. Sem kar rahlo presenečen da sta, kot old school gamerja, tako nepripravljena pokritizirat današnje stanje na področju gaminga.


Ugh, jaz kritiziram tam kjer treba. Meni je BC2 skupaj s tremi kolegi se vedno zakon za igrat. Teamwork in sodelovanje, eden recon, dva v tanku in eden na AA gunu. Stvar je v nekaterih primerih celo bolj igralna kot BF2. Tudi COD je zabava, ki mi je bil predvsem solo zabava. :)

Truth be told, BF:BC2 je dumbed down verzija BF2 ampak si mi zdi, da v vecini primerov pridobi na igralnosti zaradi tega. Ne pa povsod, da se razumemo.

Se mi pa zdi tole kritiziranje BF3 precej preuranjeno, ker se nic konkretnega, kot nekaj game play-a nismo videli. :) Eni so pa ze na vse pretege razocarani, na robu samomora in ze vedo, da bo igra polom, :)

st0jko ::

Koliko pa ti rabiš da vidiš kam pes taco moli? Zame je to dovolj, da vem da bo vsaj rush mode enak kot v bfbc2 in bo kot tak neprimeren za true battlefield. Saj ne pravim da je BFBC2 tako zelo slab. Sam sem ga ogromno preigral, in ga še vedno igram. To kar sedaj pričakujemo pa ni BFBC3 ampak BF3 in bi kot tak moral biti po gameplayu malo bol podoben BF2 kot BFBC2. Vse kar smo v do sedaj leakanih videih videli je BFBC2 z lepšo grafiko in proneom in čisto nič novega. Če bo pa še konquest tako podoben BFBC2 kot je rush, bo pa BF3 FAIL. Da. Kljub vsemu hypu, ki se dandanes vije po internetu glede te igre, sem jaz tukaj ki realno pričakujem da bo igra FAIL.

;)
keks?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: st0jko ()

Bor H ::

Rush je zakon, sploh če so širše mape in poštimajo mal premoč vozil. In ima še vedno BF feel.

Bananovec ::

Koliko pa ti rabiš da vidiš kam pes taco moli? Zame je to dovolj, da vem da bo vsaj [Vstavi enega izmed old school načinov ala deathmatch=FFA, teamdeathmatch, CTF ipb] enak kot v [vstavi oldschool igro ala Quake 3 in podoben hardkor mega šit fking Awesome špil].
A vidiš kaj si zdaj napisal? Torej ne motijo te mega stari načini igranja, motijo pa te sveži ne daleč na okrog videni načini igranja. Zaradi takih, ki so jim stokrat pogreti makaroni še vedno OKUSNI in mjam kot novi, se prodajajo prepakirani špili kot za šalo.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

st0jko ::

keks?

BushMonster ::

evo vam alpha gameplay tko da boste lahko vidl če vm je igra ušeč ali ne se mi pa zdi da bojo v bf 3 conquest rush pa team deathmatch

Zgodovina sprememb…

Berserker ::

BigWhale

Ti pa znaš človeku zagnjavit. Če že omenjaš Strangehold, poglej datum izida: 2007, po štirih letah je igra mala malica za sodobne računalnike pa še na konzolah jo lahko igraš. Če je ps3 ali xbox360 sposoben poganjat trenutni bad company 2, potem bo tudi novejši pc poganjal BF3 z malo več destrukcije. Res ne razumem tvoje logik, omejiti nek faktor ki dela igro posebno. Sam v BC2 z veseljem vse podrem. Delanje kraterjev daje dodatno kritje, enako je z podrtimi objekti.

st0jko

Skoraj vse kar ti ni všeč se da odpravit z HC modom, ki je pisan za recon klaso. Precej map je večjih, ampak glede na to da je v vseh BF-jih samo nekaj vozil ter precej več pehote, kdo pa rad teče par minut da doseže boj , da te nekdo z SMG + scope na pol mape ubije ?

Opažam da je na določenih mapah preveč igralcev iste klase. Če igram Atacama desert, potem bo večina igralcev inženir ter recon na ostalih infantry only mapah pa prevladuje medic. Tako bi nujno morali omejiti število teh, ter zgolj na višje levele, ostale igralce pa dodelit k navadni pehoti. Kakšen assault z strelivom je prava redkost.

BigWhale ::

st0jko je izjavil:

Koliko pa ti rabiš da vidiš kam pes taco moli? Zame je to dovolj, da vem da bo vsaj rush mode enak kot v bfbc2 in bo kot tak neprimeren za true battlefield.


Dude, videl si eno mapo in eno igro. Pa se to ne cele.

st0jko je izjavil:

Če bo pa še konquest tako podoben BFBC2 kot je rush, bo pa BF3 FAIL. Da. Kljub vsemu hypu, ki se dandanes vije po internetu glede te igre, sem jaz tukaj ki realno pričakujem da bo igra FAIL.


Srsly, gtfo. Po treh leakanih videih ne mores imeti realnih pricakovanj. To je tko, k ce bi gledal en star nemski eroticni film in bi reku, da ves kak je sex, ceprav si se nedolzen.

BigWhale ::

Berserker je izjavil:

BigWhale
Ti pa znaš človeku zagnjavit. Če že omenjaš Strangehold, poglej datum izida: 2007, po štirih letah je igra mala malica za sodobne računalnike pa še na konzolah jo lahko igraš. Če je ps3 ali xbox360 sposoben poganjat trenutni bad company 2, potem bo tudi novejši pc poganjal BF3 z malo več destrukcije. Res ne razumem tvoje logik, omejiti nek faktor ki dela igro posebno. Sam v BC2 z veseljem vse podrem. Delanje kraterjev daje dodatno kritje, enako je z podrtimi objekti.


Ti govoris o rusenju stolpnic, jaz ti pa dopovedujem, da rusenja stolpnic (in vsega kar je na mapi) ne potrebujes. Ce bodo to kar imamo sedaj v BF:BC2 se malo dodelali bo stvar, kar se igralnosti tice, povsem dovolj.

Stranglehold sem omenjal zato, ker je ena izmed redkih iger, ki se hvali z destructionom. Konzole se v stirih letih niso spremenile in HW omejitev ostane. Za BF:BC2 zahteve niti niso tako majhne, za BF3 bodo se vecje. Ti bi pa not tlacil se realisticno rusenje vsega v igri. Ne bo slo no. :)

dronyx ::

Še Battlefield Vietnam je nad BC2... "gameplay" seveda

Vietnam je trenutno daleč najboljši multiplayer na PC.

DOOM_er ::

najbrž ni mislil tega vietnama. Ampak tistega po BF: 1942
Robots will steal your job. But that's OK

McGregorSL ::

Ja tistega starega kjer so se prvič pojavili helikopterji in si lahko nažgal avtentično musko, ki so jo vsi slišali in preletaval in sejal ogenj :) Pa še jeepe si lahko s helicopterji prevažal. Super BF.

dronyx ::

Saj v BC2 Vietnam tudi igra sproščujoča glasba v helikopterjih in tankih. Edino tanki so za moj okus malo preveč nerealno nevarni za helikopter.

Drugače pa meni osebno nekako ne sede najbolje sodobno streljanje po nekih pariških parkih, kot je videti v Battlefieldu 3 ali recimo New York v Crysis 2.

Berserker ::

Seveda ker so nas razvijalci navadili zgolj na propadla in zaostala mesta srednjega vzhoda.

g. Oden ::

Berserker je izjavil:

Seveda ker so nas razvijalci navadili zgolj na propadla in zaostala mesta srednjega vzhoda.


Ja ampak na bližnjem vzhodu se te stvari dejansko dogajajo, medtem ko se na zahodu ne in si je težko predstavljat neko taktično kolikor toliko realno vojaško igro, v kateri se streljaš sredi Pariza, Londona itd. To bi bilo bolj primerno, če bi igro pomaknili malo bolj v prihodnost npr. tako kot je bil BF 2142. Ker pa je igra postavljena v sedanji čas, je boljše, če ostane kar v Iraku, Libanonu ipd.

PARTyZAN ::

Ja, ker se igre _morajo_ dogajat samo tam, kjer je trenutno v realnosti sranje. Ne?

Ne.

Dua'L ::

Je kdo že dobil dostop do alphe?
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

>JJ< ::

g. Oden je izjavil:

Berserker je izjavil:

Seveda ker so nas razvijalci navadili zgolj na propadla in zaostala mesta srednjega vzhoda.


Ja ampak na bližnjem vzhodu se te stvari dejansko dogajajo, medtem ko se na zahodu ne in si je težko predstavljat neko taktično kolikor toliko realno vojaško igro, v kateri se streljaš sredi Pariza, Londona itd. To bi bilo bolj primerno, če bi igro pomaknili malo bolj v prihodnost npr. tako kot je bil BF 2142. Ker pa je igra postavljena v sedanji čas, je boljše, če ostane kar v Iraku, Libanonu ipd.


Problem bližnjega vzhoda je ta, da se tam dogajajo predvsem asimetrične vojne (googlaj če prvič slišiš), Battlefield pa zahteva, da sta obe strani enakovredni. Talibanov z tanki in helikopterji pač ne boš srečal.

Bor H ::

Še vedno lahko dajo talibanom močnejše bazuke, američanom pa slabšo kamuflažo in tanke. Tada! Al se pa igra 2:20 k v resnici, hehe.

Ales320 ::

>JJ< je izjavil:

g. Oden je izjavil:

Berserker je izjavil:

Seveda ker so nas razvijalci navadili zgolj na propadla in zaostala mesta srednjega vzhoda.


Ja ampak na bližnjem vzhodu se te stvari dejansko dogajajo, medtem ko se na zahodu ne in si je težko predstavljat neko taktično kolikor toliko realno vojaško igro, v kateri se streljaš sredi Pariza, Londona itd. To bi bilo bolj primerno, če bi igro pomaknili malo bolj v prihodnost npr. tako kot je bil BF 2142. Ker pa je igra postavljena v sedanji čas, je boljše, če ostane kar v Iraku, Libanonu ipd.


Problem bližnjega vzhoda je ta, da se tam dogajajo predvsem asimetrične vojne (googlaj če prvič slišiš), Battlefield pa zahteva, da sta obe strani enakovredni. Talibanov z tanki in helikopterji pač ne boš srečal.


Na bližnjem vzhodu niso samo talibani, imaš tudi normalno (normalne) vojsko. V battlefield 2 je bila recimo MEC - Middle Eastern Coalition in tu taliibani nimajo popolnoma nobene veze razen to, da so muslimani.

Primoz78 ::

A je ze kaj prednarocil iz strani Slo-techovcev...ali bote vsi cakali uradni izid? Prednarocila kje? Zavvi jo ma za cca. 36€ (Limited edition DVD verzija), Origin pa 49€...

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

PARTyZAN ::

Prednaročeno pri game.co.uk, kjer dobiš še physical warfare pack.

AngelOfDeath ::

Bi dobili več popusta za skupinsko naročilo ?

No če še bo keri naročal se lahko javi. Pa si delimo stroške poštnine :)
edit: Slovnica

Primoz78 ::

Dvomim da bi dobili vec popusta. V kolikor pa se nas izbere vec pa se priporocam. Bom poslal email na game.co.uk da bomo videli kaj recejo.


Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

def0r ::

A ni se issue da vsako igro posljejo posebej nikoli skupaj?

Primoz78 ::

@def 966 Ravnokar berem to...bomo vidli kaj recejo, sem jim pisal in cakam odgovor.

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

PARTyZAN ::

Zavvi pošilja samo posebej. Game.co.uk pošilja po več iger v paketu, zato so celo boljša izbira pri masovnih naročilih (poleg tega, da imajo še ekskluziven warfare pack zraven).

def0r ::

Glede warfare packa, ne bo vsem dosegljiv na zacetku ampak kasneje:)
««
7 / 149
»»