» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
215 / 302
»»

oo7 ::

Hanna Season 1 - Official Trailer | Prime Video

neverlucky ::

Deluje zanimiva serija in jo bom najbrž pogledal. Vseeno pa moram rečt. 50kg ženska ima lahko vse črne pasove, ki jih lahko doseže, pa bo proti nekomu, ki ima 100kg in ne same maščobe gladko izgubila v 99% primerov.

buttcrack ::

počak ta te enkrat ornk zadane v pirhe, gotof si ;)

yayo ::

neverlucky je izjavil:

Deluje zanimiva serija in jo bom najbrž pogledal. Vseeno pa moram rečt. 50kg ženska ima lahko vse črne pasove, ki jih lahko doseže, pa bo proti nekomu, ki ima 100kg in ne same maščobe gladko izgubila v 99% primerov.

Cro Cop je enkrat rekel, da sledi le MMA dvobojem v težki kategoriji, ker lahkokategornike v RL lahko premlati tudi nekdo, ki ne trenira borilnih veščin, če je fizično večji in močnejši. Parafraziram, ampak, če tako govori nekdo, ki se celo življenje tepe za denar bo verjetno držalo.

oo7 ::

Punisher in Jessica Jones skenslana pri Netflixu.

Outcast ::

Pogledal prvi del Hanne...ima potencial definitivno, prvi del pa itak še ne pove nič...

Izi ::

oo7 je izjavil:

Punisher in Jessica Jones skenslana pri Netflixu.

Pozabil si omeniti, da Jessica Jones letos dobi še celo novo 3. sezono. Cancellation velja šele za 4. sezono.
Z The Punisherjem pa je res že konec.

Izi ::

TV novičke

Verjetno ni presenečenje ampak serijo Nightflyers so skenslali.

The Walking Dead pa ima že potrjeno 10. sezono. Sezona 9 se zaključi 31. marca s 16. delom, začetek 10. sezone pa je predviden za oktobra 2019.

Na televiziji CW letos ne bodo nič kenslali in so že uradno potrdili nove sezone za praktično vse njihove serije:
Arrow – potrjena 8. sezona
Black Lightning – potrjena 3. sezona
Dynasty – potrjena 3. sezona
The Flash – potrjena 6. sezona
DC’s Legends of Tomorrow - potrjena 5. sezona
Supergirl – potrjena 5. sezona
Riverdale – potrjena 4. sezona
Charmed – potrjena 2. sezona
Legacies – potrjena 2. sezona
Supernatural – potrjena 15. sezona :D

yoco ::

OMG Supernatural! A kdo gleda serijo? Kako jim do sedaj ni zmanjkalo idej? Prve štiri sezone so ble zakon.

Dami ::

Izi je izjavil:

Supernatural – potrjena 15. sezona :D

Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Outcast ::

Cardinal tretja sezona bistveno slabša kot sta bili prvi dve...

PunkDude ::

Supernatural gledam še zmeraj in je še zmeraj super.
Se strinjam glede Cardinala...

oo7 ::

The Man in the High Castle Season 4 - Official Teaser | Prime Video

Prospekt ::

leiito je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ne ponuja dovolj kvalitetne vsebine.

Hrvaška The Paper npr., Netflix je kupil S1 in potem sam naročil od avtorjev S2, zakaj za vraga Slovenci niso sposobni česa takega, The Paper aka Novine so kritika tranzicije, kot da ni materiala za to tudi pri nas. Medtem Južna Koreja dela najboljši material danes, Španci imajo očitno celo generacijo nadarjenih avtorjev, Vis A Vis aka Locked Up in La Casa de Papel, brazilska O Mecanismo, Nemci, Belgijci in Skandinavci itak obvladajo, edino kar morda manjka je francoska produkcija oz. kar je je, ni ravno najboljše možno.

Niso tako nadarjeni, samo EU dela za dobrobit ljudi v EU.

"The on-demand video streaming services operating in Europe will have to give at least 30 percent of their content space to European productions under the legislation, according to Variety. "
https://www.cnet.com/news/netflix-amazo...

"Netflix, Amazon and other video-on-demand services will have to ensure that at least 30 per cent of their catalogues are made of up Europe-made content, under new European Union rules agreed on Tuesday."
https://www.irishtimes.com/business/med...

Tr0n ::

Ce se kdo ni pogledal The Umbrella Academy. Cool "super hero" serija.

Izi ::

Tr0n je izjavil:

Ce se kdo ni pogledal The Umbrella Academy. Cool "super hero" serija.

Thanks, bom pogledal 8-) Sicer piše da je komedija, ampak ocene ima super.
Pa še Doom Patrol moram tudi pogledat. Ima tudi super ocene :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

yoco ::

Tr0n je izjavil:

Ce se kdo ni pogledal The Umbrella Academy. Cool "super hero" serija.


Super serija! Sem jo že pogledal!

oo7 ::

Izi je izjavil:

Tr0n je izjavil:

Ce se kdo ni pogledal The Umbrella Academy. Cool "super hero" serija.

Thanks, bom pogledal 8-) Sicer piše da je komedija, ampak ocene ima super.
Pa še Doom Patrol moram tudi pogledat. Ima tudi super ocene :D



Sem pogledal pilot Umbrela avademy pa ne bi rekel,d a jek omedija.

Doom Patrol me pa trailer ni prepričal. Smo jih lahko pa že videli v eni epizodi v Tv seriji Titans.

gendale2018 ::

oo7 je izjavil:

The Man in the High Castle Season 4 - Official Teaser | Prime Video


kdaj pa pride to ven?

da ne bo spet kaka glupa fora kot pri game of thrones kjer so rabili dve leti za 8 sezono, ki ima samo 6 delov, pa že za sedmo je trajalo leto in pol in bilo samo sedem delov
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

neverlucky ::

To se je zadnje leta razpasla praksa, da se serij ne dela na 1 leto. Žalostno drugače. Večina serij letos, ki jih spremljam, je imela kar dolgo zamudo ... The man in the high castle tudi izmed njih :/

cebelar123 ::

neverlucky je izjavil:

To se je zadnje leta razpasla praksa, da se serij ne dela na 1 leto. Žalostno drugače. Večina serij letos, ki jih spremljam, je imela kar dolgo zamudo ... The man in the high castle tudi izmed njih :/

Sploh več ne vem o čem se je šlo:(

Okapi ::

Baptiste (TV series) @ Wikipedia
Pilot sicer ni dobil najboljši ocen, ampak meni se zdi lepo gledljiva zadeva. Malo romunske mafije, malo amsterdamske prostitucije, ostareli detektiv ...

Proven Innocent @ Wikipedia
V pomanjkanju zanimivih sodnih dram je tale videti kar v redu, po prvih dveh epizodah.

The Passage (TV series) @ Wikipedia
Malo drugačni vampirji, še kar gledljivo.

gendale2018 ::

neverlucky je izjavil:

To se je zadnje leta razpasla praksa, da se serij ne dela na 1 leto. Žalostno drugače. Večina serij letos, ki jih spremljam, je imela kar dolgo zamudo ... The man in the high castle tudi izmed njih :/

ja res je, vse večji preslednik in hkrati manj delov

naj se izgovarjajo kolikor hočejo, ampak me noben ne bo prepričal da z vsem denarjem, ki ga prinaša game of thrones, ne bi šlo 1 sezona na leto, vsaj deset delov (pomožnosti ali dalšjši deli ali več njih)... pač produkcija bi stala malo več samo glede na to koliko denarja služijo s to serijo je to pljunek v morje

pa ne vem zakaj ne snemajo vsaj v 4k60fps 12bit hdr (še raje 8k120fps 16 bit hdr), tudi če posebne učinke naredijo na nižji ločljivosti in so original izdaja 1080p24fps 8bit sdr, lahko še vedno čez par let, ko ratajo posebni učinki cenejši izdajo reč še enkrat v 4k60fps 12bit hdr in zaslužijo ponovno in kasneje še v 8k120fps 16bit hdr... pač ko je stvar posneta je to to, posebne učinke se da naredit še enkrat (pač imaš shranjene original modele in ostalo), igralcev pa ne moreš še enkrat snemat čez 5 let

pa lahko bi ponudili način da kupiš vsask del posebej in dobiš za dl standarden mkv file brez drmja in nevidnim watermarkom edinstveninm za vsakega kupca, ki ga je nemogoče odstranit brez, da pokvariš kvaliteto
tako (taka tehnologija že obstaja) lahko reč predvajaš na kateri koli napravi, ki jo imaš v lasti, pretvarjaš med formati, če pa objaviš torrent se pa takoj vidi od koga je (oziroma je kvaliteta tako slaba, da ga itak noben ne bo zloadal) + itak so vse popularne serije na torrent straneh praktično takoj po izzidu in kdor misli zloadat torrent ga bo tako ali tako, kdor je pa pripravljen plačat par eur na epizodo pa sedaj lahko
na izgubi s tem ne bi bili, kvečjemu bi dobili več strank, piratstvo se pa tudi ne bi povečalo
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

Lion29 ::

lol..... hahaha :D 8k@120fps, 16bit hdr.... :D :D :D

a to pol zakupijo cel amazon cloud, google cloud, apple cloud, FB cloud in vse ostale GPU farme, da lahko shranijo tako produkcijski material, kot edite... in seveda da vse zrenderirajo real time... in valda ti dostavijo poseben MKV file za vsakega uporabnika in vsako epizodo, omogocijo super broadband DL... morebiti se vse ostale verzije (resolucije) za uporabnike, ki si ne morejo privoscit

dej no :D prav smesno je brat tvoje trolanje :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

gendale2018 ::

kako trolanje, v tem formatu bi bili posneti samo original posnetki igralcev, ti bi lahko dobil verzije, ki jih izdajajo že sedaj, čez par let ko bi tehnologija napredovala, pa bi jih lahko izdali še enkrat v kvalitetnejšem formatu (sedaj jih za dosti serij ne morejo ker niso bile posnete v dovolj dobrem formatu)

ravno tako nisem proti ideji, da bi naprimer 720p24fps sdr 8bit verzija stala 1 dolar/eur, 1080p24fps sdr 8bit 2 dolarja/eur in tako naprej
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Ti pa imas domisljijo.

Magic1 ::

Meni se ne zdi nekaj tako neverjetnega, če ima že marsikater youtuber 4k, kater ogled je vreden cent. In to komot sproducirajo 10-30min kontenta na dan, na opremi vredni za drobiž.
Magic

gendale2018 ::

ja tako je, da studi nimajo denarja je rahlo za lase privlečeno + kot sem že rekel lahko komot zaenkrat izdajajo verzije v 'nižji' kvaliteti oziroma računajo več za višje kvalitete, važno da je original material z igralci posnet v čim višji in da lahko čez par let ko postane ekonomsko realno nudit višje kakovosti le te ponudijo ker rabijo samo še enkrat renderirat posebne učinke in to je to

tehnologija za 4k60fps 12bit hdr je studiom cenovno dostopna, za 8k120fps 16bit hdr je malo večji problem pamak tudi tu nismo blazno daleč + nudit to kakovost končnim uporabnikm danes je itak bv ker ga ni tvja, ki bi zmogel 8k120fps 16bit hdr v rgb 4:4:4/yuv 4:4:4 (niti ni kabla za priklop takega tvja), še za 4k60fps hdr 12bit nisem zihr če trenutna hdmi/displayport standarda prebavita reč v rgb 4:4:4/4:4:4 ali se je treba posluževat raznih trikov z nižanjem kvalitete na yuv 4:2:0 oziroma lossy kompresijo signala
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

no comment ::

40k1200fps 48bit hdrRRR je za neodrasle spec masturbatorje, ki še niso videli niti vizualno dobrega filma, kaj šele dobrega filma.

Boter v tem šitu bi zgledal kot mehiška tv novela.

gendale2018 ::

boter je posnet na film, kvaliteten film pa ni daleč od 4k na kvalitetni kameri

high fps je stvar okusa eni ne prebavijo, jaz opazim zatikanje ali meglenost na 24 fps

48 bit + hdr je zaenkrat res bolj tako ker še ni tvja ki bi zmorel prikazat vse to na 4k60fps rgb/yuv 4:4:4

ampak saj pravim originalen material posnet v čim višji kakovosti potem pa magar večkrat izdat ko postane tehnologija za predvajanje in posebne učinke v tem formatu dostopna
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

oo7 ::

Mali Šeldon bo dobil še najmanj 2 sezoni.

gendale2018 ::

ne štekam štosa te nadaljevanke

že original s starim je kr neki
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Skylord ()

meho7 ::

Okapi je izjavil:

Baptiste (TV series) @ Wikipedia
Pilot sicer ni dobil najboljši ocen, ampak meni se zdi lepo gledljiva zadeva. Malo romunske mafije, malo amsterdamske prostitucije, ostareli detektiv ...


Baptiste je spinoff serije The Missing
Splaca pogledat - sploh 1. sezona

Konlov ::

Queen of the South...

PunkDude ::

The Missing je res top!

oo7 ::

His Dark Materials | Teaser Trailer

Lion29 ::

ta vikend sem bil sam in sem bingal serijo Workin' moms na netflixu



spodobno, lahkotno... nic posebnega, a gledljivo
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

klempo ::

Konlov ::

Gomora style?

KAVINSKY ::

Project Blue Book; ni na nivoju x-files (kemija med glavnima igralcema), ampak pride pa blizu.

https://www.imdb.com/title/tt6632666/

PunkDude ::

Obupal po dveh delih.

Dami ::

PunkDude je izjavil:

Obupal po dveh delih.

Jaz po 6ih. Zeh in meh.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

misek ::

Dami je izjavil:

PunkDude je izjavil:

Obupal po dveh delih.
Jaz po 6ih. Zeh in meh.
Jaz pa gledam v fast-forward načinu :)

Gagarin ::

Izi ::

Gagarin je izjavil:

The OA sezona 2 22. Marca

Je že 2 leti in pol od 1. sezone 8-O
Komaj se še kaj spomnim. Predvsem sem pozabil vse stranske like, ki se po trailerju sodeč vsi spet pojavijo v "novem" svetu.

oo7 ::

V 52 letu umrl igralec Luke Perry



IMDB: https://www.imdb.com/name/nm0000580/

techno ::

Že dolgo moja najljubša -

Izi ::

oo7 je izjavil:

V 52 letu umrl igralec Luke Perry

O groza, v najlepših letih ga je zadela možganska kap.
Jaz sem pa ravno začel gledati serijo Riverdale. Le kako ga bodo tam nadomestili?

oo7 ::

24 april vse epizode

First Look Cobra Kai Season 2 | Official Teaser



Prva sezona je bila zakon :)

broken/link ::

Najs.
««
215 / 302
»»