» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
203 / 302
»»

PunkDude ::

Ozark, super!
Namig za Netflix, s Hola better internet naštimate turški ip in dobite standard plan za 3,7 eur namesto 10.

oo7 ::

Kakšna se vam zdi nova TV serija od Jim Carrija ?

IL_DIAVOLO ::

yayo je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

klempo je izjavil:

HULU je predčasno že naročil 2. sezono Castle Rock-a


Top!

začel gledati včeraj zaradi tega komentarja, dobro kaže 8-)


Ti kar glej...v 4. epizodi se zacenja ta pravo.

yayo ::

IL_DIAVOLO je izjavil:



Ti kar glej...v 4. epizodi se zacenja ta pravo.

:))
upam, da res, ker že druga epizoda se je vlekla kot, da ne ve kaj bi sama s seboj.

Magic1 ::

Castle rock je tko tko. Ni slaba, pretirano dobra pa tudi ne. Se pozna, da je zgodba Stephena Kinga. Zadeva je zelo nendodelana, tip preveč štanca in se posledično prmalo ukvarja z ozadjem.
Magic

yayo ::

Če sem prav razumel zgoba ni Kingova, le dogaja se v okolju, ki ga je izmislil za svoje zgodbe. Drugače sem v življenju prebral mogoče štiri Kingove romane pa mi kot avtor ni pretirano všeč, ker je pri njemu navadno zgodba otročje preprosta, kar maskira z nakladanjem vezanim za življenjepise glavnih likov. Vsaj takega se ga spominjam :))

IL_DIAVOLO ::

Verjemi mi, serija je zelo dobra. Zelo dvomim, da ti ne bo vsec, ko prides skozi uvodni del.

buttcrack ::

A se še kdo spomni njegovega romana oz potem skropucala od serije Pod kupolo al kaj je že bilo... Že letim na kahlo.

PunkDude ::

Under the dome :))
Za kratkočasenje je blo okej :))

Izi ::

"Under the Dome" res nikoli ni bil nič posebnega je bil pa gledljiv in kratkočasen.
"Castle Rock" pa se je sicer začel zelo obetavno in zanimivo, ampak z vsakim delom postaja bolj zatežen in dolgočasen. Sedmi del je bil že čisti Twin Peaks z vsemi tistimi blodnjami, ki so preganjale Ruth. Osmi del je bil spet malo boljši in zaenkrat še gledam in upam, da se spravijo v red in jih ne bo spet odneslo v zmešani Twin Peaks.

buttcrack ::

Kupola je bila pol sezone malo zanimiva, pol je bla pa totalna kozlarija.

Ena ozmed redkih serij, ki sem jo na sredi nehal gledati.

misek ::

buttcrack je izjavil:

Ena izmed redkih serij, ki sem jo na sredi nehal gledati.
Tudi jaz.

Izi ::

Po štirih filmih se je danes začela še serija The Purge (Očiščenje).
Vprašanje kaj še lahko dajo v serijo kar še nismo videli v filmih. Filmi so bili precej povprečni ampak so imeli par svetlih prebliskov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Izi ::

Pogledal prvi del nove serije The Purge in ni zanič. Vsekakor je boljše kot filmi.
Priporočan samo tistim, ki so gledali filme, ker serija gre kar direkt v akcijo brez da bi razlagali kaj in zakaj sploh je ta Purge.

c3p0 ::

Pilot je bil OK, boljše od pričakovanega. Še vedno ne pričakujem dosti. Na oni "fancy" zabavi zna postati zanimivo, sumim da je naš parček tam v stilu "dinner for schumcks".

Lion29 ::

Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

oo7 ::

Jack Ryan prva sezona moram rečt, da kar dobro :)

donvito ::

Se strinjam, meni odlična.:)

Lion29 ::

Zacel gledat Ozark, po pilotu se mi je zdela obetavna... sem bil preprican, da bo sla kvaliteta navzdol.. 5 delov in... se vedno zelo dobra... priporocam

komaj cakam 16. junij za novo sezono NARCOS...

zgleda pa, da bo GOT prisu ven komaj naslednje poletje :O
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

scipascapa ::

Ozark je tudi meni super.

IL_DIAVOLO ::

A ti bos kar do junija cakal? Jaz bom pa kar novembra zacel gledat :D

Lion29 ::

mnja no, sem mislu Novembra :)
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

BivšiUser2 ::

Kdaj pa se bo dalo kupit box set?
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

flbroker ::

Cez vikend pogledal 4. sezono 12 Monkeys. Ena ta boljsi sci-fi serij.

Kurzweil ::

Čez vikend sem obdelal serijo Sharp Objects. Zelo solidna zadeva!

oo7 ::

The last ship TV serija se je spet začela.

leiito ::

flbroker je izjavil:

Cez vikend pogledal 4. sezono 12 Monkeys. Ena ta boljsi sci-fi serij.


12 Monkeys je imel na začetku bolj slabe ocene, to sezono pa vsaj nekateri na vse pretege hvalijo:
IGN: "12 Monkeys ends its fantastic four-year run with its best season yet."

flbroker ::

leiito je izjavil:

flbroker je izjavil:

Cez vikend pogledal 4. sezono 12 Monkeys. Ena ta boljsi sci-fi serij.


12 Monkeys je imel na začetku bolj slabe ocene, to sezono pa vsaj nekateri na vse pretege hvalijo:
IGN: "12 Monkeys ends its fantastic four-year run with its best season yet."


Ne razumem negativnih kritik. Meni je 12 Monkeys ena najboljsih sci-fi serij nasploh in sem ze kupil serijo na iTunes in bom tudi kupil box set ko pride (ce pride) ven da imam za spomin. Neverjetna zgodba, polna mindfuckov in zelo kvalitetno napisana od zacetka do konca. V zadnji epizodi sem celo solzo spustil hah.

misek ::

oo7 je izjavil:

The last ship TV serija se je spet začela.
Mhm, jaz pa še prejšnje nisem pogledal :(

Tr0n ::

Nisi kaj veliko zamudil. Vsaka sezona je slabsa od prejsne. :)

Izi ::

Iron Fist, prva sezona je bila podpovprečna, druga je pa praktično zanič.
Zgodba je pod vsako kritiko. Ni mi jasno kakšni zadrogiranci so pisali scenarij.

SPOILER

Moralne odločitve likov so vse po vrsti čudaške in moralni kompas likov je popolnoma zmešan. "Dobri liki" in junak ves čas ščitijo mafijce in kriminalce in ko Antijunak končno začne delati red v mestu ga vsi "dobri liki" družno napadejo in zaščitijo mafijce.
Seksizem je na višku, moški so vsi po vrsti psihično in fizično na tleh, navadna ženska pa naokoli razmeče tudi po 7 do zob oboroženih moških kot za šalo. Glavni lik, edini super heroj v zgodbi, je tepen večkrat na dan, in kar nekajkrat ga premaga celo ženska, ena sama.
Akcije je bolj malo, žarečo Železno pest vidimo zelo malo, potem pa si jo kar talajo naokoli, kot kakšno bolezen.
Konec je še posebej slab, zaključi se nič in namiguje na nadaljevanje ;((

Badwolff ::

Izi je izjavil:

Iron Fist, prva sezona je bila podpovprečna, druga je pa praktično zanič.
Zgodba je pod vsako kritiko. Ni mi jasno kakšni zadrogiranci so pisali scenarij.

SPOILER

Moralne odločitve likov so vse po vrsti čudaške in moralni kompas likov je popolnoma zmešan. "Dobri liki" in junak ves čas ščitijo mafijce in kriminalce in ko Antijunak končno začne delati red v mestu ga vsi "dobri liki" družno napadejo in zaščitijo mafijce.
Seksizem je na višku, moški so vsi po vrsti psihično in fizično na tleh, navadna ženska pa naokoli razmeče tudi po 7 do zob oboroženih moških kot za šalo. Glavni lik, edini super heroj v zgodbi, je tepen večkrat na dan, in kar nekajkrat ga premaga celo ženska, ena sama.
Akcije je bolj malo, žarečo Železno pest vidimo zelo malo, potem pa si jo kar talajo naokoli, kot kakšno bolezen.
Konec je še posebej slab, zaključi se nič in namiguje na nadaljevanje ;((


pa vse to bi še šlo, če ne bi bilo na smrt dolgočasno :D

donvito ::

Res je, bolj kot ne, serija za otroke. Sem nehal gledat po tretji seriji.

oo7 ::

Marvel's Daredevil: Season 3 | Teaser: Confessional [HD] | Netflix

FTad ::

oo7 je izjavil:

Marvel's Daredevil: Season 3 | Teaser: Confessional [HD] | Netflix



Morda kdo ve, ce je treba gledati kak crossover, ce zelis slediti dogajanju med 2. in 3. sezono Daredevila?

Izi ::

FTad je izjavil:

Morda kdo ve, ce je treba gledati kak crossover, ce zelis slediti dogajanju med 2. in 3. sezono Daredevila?

The Defenders je crossover serija, ki povezuje 4 serije. Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage in Iron Fist.
Tudi če gledaš eno samo serijo od teh štirih bi bilo vsekakor pametno da pogledaš tudi The Defenders, ki se časovno dogaja par mesecev po 2. sezoni Daredevila in en mesec po 1. sezoni Iron Fista. V njem skupaj nastopajo vsi štirje super heroji in pa tudi Elektra Natchios, ki je umrla v 2. sezoni Daredevila, pa jo v The Defenders spet obudijo...

FTad ::

Kul, hvala za info :)

Izi ::

oo7 je izjavil:

Marvel's Daredevil: Season 3 | Teaser: Confessional [HD] | Netflix

Daredevil: "I'd rather die as the devil than live as Matt Murdock."
Upam, da to pomeni, da ne bo več tak moralnež in bo končno ubil kakšnega bad guya? >:D
Morda se je spomnil, kaj mu je rekel Punisher: "You know you're one bad day away from being me."

globoko grlo ::

Zdejle gledam American Gods, mam sam še 8 ep za pogledat, mi je kr zanimiv, čeprav preveč povdarka na stranskih zgodbicah, vsaj za moj okus.

A kdo ve če S02 pride?
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Magic1 ::

Kot vem šele nasljednje leto.
Magic

flbroker ::

Verjetno naslednje leto kr Okt pride tretja sezona Man In The High Castle.

oo7 ::

American Gods sem nehal gledati po 3 ali 4 epizodah.

leiito ::

American Gods, sploh glede na hype, eno večjih razočaranj in tudi knjiga ni nič boljša.

yayo ::

globoko grlo je izjavil:

Zdejle gledam American Gods, mam sam še 8 ep za pogledat, mi je kr zanimiv, čeprav preveč povdarka na stranskih zgodbicah, vsaj za moj okus.

A kdo ve če S02 pride?

Pride, ni se nič govorilo, da bi serija bila skenslana. I mora prit, ker so s prvo sezono prišli do polovice zgodbe. Drugače je AG lepo izdelana zadevca, ampak dokaj preprosta glede zgodbe. Ne bo nobenih velikih mindfuck prevratov, pa tudi neke močne logike ni za iskati v njej. Neil Gaiman standardno tako piše.

oo7 ::

Kar dober začetek 5 sezone The last ship Pearl harbor :P

yayo ::

Tole sem čisto slučajno pogledal

mislim, da bom zvečer poiskal na travniku 8-)

leiito ::

Je za kaj Bodyguard?

connel ::

Jup, odlična serija.

WallSreet ::

Morda kdo gleda Better call Saul? Kako sem vam zdi serija?

flyby ::

WallSreet je izjavil:

Morda kdo gleda Better call Saul? Kako sem vam zdi serija?


Verjetno najboljša spin-off serija vseh časov.
««
203 / 302
»»