» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
202 / 302
»»

yoco ::

Izi je izjavil:

Lucifer 4. sezono že intenzivno snemajo.
 Novo vlogo je dobila Inbar Lavi

Novo vlogo je dobila Inbar Lavi

Igrala bo Evo. Tisto Evo, ki se je skupaj z Adamom kot prva na svetu uspela zameriti Bogu. Lucifer bo gotovo navdušen nad njo >:D
Snemanje naj bi predvidoma končali nekje v decembru.

Huda bejba ;)

Han ::

V nedeljo je bil zadnji del odlične 4. sezone THE AFFAIR. Napovedana je še 5. sezona, ki bo tudi zadnja.

oo7 ::

Preacher še ena odlična epizoda :)

FTad ::

Izi je izjavil:

Lucifer 4. sezono že intenzivno snemajo.
 Novo vlogo je dobila Inbar Lavi

Novo vlogo je dobila Inbar Lavi

Igrala bo Evo. Tisto Evo, ki se je skupaj z Adamom kot prva na svetu uspela zameriti Bogu. Lucifer bo gotovo navdušen nad njo >:D
Snemanje naj bi predvidoma končali nekje v decembru.


kul, hvala za info.

Ja, epizod bo "le" 13, ce bo zadeva kvalitetna, lahko mogoce pricakujemo se 5. sezono. Kar je dobrega, da jih je prevzel Netflix je, da bo vseh 13 epizod naenkrat zunaj, verjetno enkrat pozno pozimi, zacetek pomladi.

oo7 ::

Lucifer rabi veliko več nadnaravnega. Čim več tega


oo7 ::

V TV seriji Luicifer so šli res na najmanši možni budget, ker Lucifer in njegov brat Michael sta druga najmočnejša lika v celotni DV univezi takoj za njunim fotrom bogecom :D




Lucifer Morningstar is the second most powerful being in the DC universe. His 3 signature powers are The Lightbringer flames, his nigh-omniscience, and The Will of God. The flames can destroy almost anything and are unique hence the name Lightbringer. His nigh omniscience allows him to be 10 steps ahead of all others and know almost everything. His will can manipulate reality on any scale he so wishes. He also has various other powers like divine magic, soul creation, etc.

Even without his powers Lucifer's intellect makes him a formidable adversary. While powerless in The House of Windowless Rooms he was able to manipulate the many gods in the realm who attacked him and drive them to their own deaths, and he is capable of manipulating demons to think against their nature, and even gods against their will. His manipulation skills makes him a walking Anti-Life Equation.

Though extremely powerful and deviously smart, he plays by a set of rules;

He never will lie, he considers it to be degrading and below him.
He always keeps his word.
Experience is everything to him, so he will not turn back time to correct every mistake.
He prefers to rely on his intellect and manipulations rather than getting his hands dirty.
Sometimes he likes to see how everything plays out, for example, he surrendered to Etrigan the demon because of this rather than destroy all opposition.
His power seems to have no limit, but he actually does have one real weakness; He can not create something out of nothing on a multiversal scale.




The archangel Michael Demuirgos is the second most powerful being in creation, rivalled only by his bother Lucifer and surpassed only by their father Yahweh, the God of the Covenant who was the one who gave Michael the Demiurgic Power. The Demiurgic power is essentially the building block for everything. Even concepts such as magic, cosmic and primordial power, time, dreams, emotions, all fall under one big category that is the demiurgic power, and because Michael has infinite amounts of it.

It was Michael who created all the concepts that makes up the Multiverse, which he also created. Michaels power is on such a level that, if he wishes, he could destroy all of creation ten times over. In the event of his death or mortal wounding, Michael's body will erupt with a force as great as the Big Bang, an ability Lucifer used both to see off an army from Heaven and to create the energies he needed to shape his own Creation.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

scipascapa ::

fak se je superman zredil.....kako to?

IL_DIAVOLO ::

Btw better call saul is back.

Tomson ::

Se matram s prvo sezono The 100, prišel do 7.dela po nekaj tednih, lol. Nekako tole ni prav neka vrhunska serija (zgodba, igra, dialogi), očitno sem se kar razvadil. :/
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Arzen28 ::

Tomson je izjavil:

Se matram s prvo sezono The 100, prišel do 7.dela po nekaj tednih, lol. Nekako tole ni prav neka vrhunska serija (zgodba, igra, dialogi), očitno sem se kar razvadil. :/

Jaz sem pri 10 delu v dveh dneh, mi je kr všeč :)

IL_DIAVOLO ::

Nimajo vsi enakega okusa, ce se nisi ugotovil.

GRT ::

scipascapa je izjavil:

fak se je superman zredil.....kako to?

Kaj ima superman veze s to temo?

Tomson je izjavil:

Se matram s prvo sezono The 100, prišel do 7.dela po nekaj tednih, lol. Nekako tole ni prav neka vrhunska serija (zgodba, igra, dialogi), očitno sem se kar razvadil. :/

Ti se raje matraj s kitajčki bo večja korist.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

scipascapa ::

GRT: v videu pri luciferju ima vlogo.....

Lion29 ::

scipascapa je izjavil:

fak se je superman zredil.....kako to?



zredil? pac normalno se je postaral... al ti misls, da bo vedno isto izgledal, kot keanu reeves? :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Izi ::

 Tom Welling leta 2001 - Star 24 let

Tom Welling leta 2001 - Star 24 let

 Tom Welling leta 2017 - Star 40 let

Tom Welling leta 2017 - Star 40 let


Za 40 let je malo preveč poln, ampak še ni panike. "Six pack" ni več viden in pridobil je kakšnih 10 kil.
Bo moral pa precej paziti, ker moškim začne močno rasti trebuh tam od 45 leta naprej, pri 50 pa ima že večina balone :D

GRT ::

scipascapa je izjavil:

GRT: v videu pri luciferju ima vlogo.....

Aja to(ta).
Pa kakšen Superman. Ta še supermana vidu ni, ne igral.
Ta zame ni bil nikoli Superman.;)
10 let smo čakal da bo poletu:| in kaj smo dočakal, no ja:'(.

Izi ::

Timeless, time travel serija, ki je bila skenslana po dveh sezonah in se končala na cliffhangerju bo dobila zaključek v obliki filma.
Zaključek bo trajal dve uri in bo na sporedu že letos decembra.

Izi ::


The Last Ship, sezona 5, ki bo hkrati tudi ZADNJA sezona se začne 9. septembra 2018.

V zadnji sezoni si je svet končno malo opomogel od virusa, ki je skoraj izbrisal svetovno populacijo. Zatišje seveda takoj izkoristijo svetovni politiki, ki so vsi po vrsti še hujša grožnja kot virus :)) in Admiral Tom Chandler mora še zadnjič pljuniti v roke in ponovno rešiti svet 8-)

FTad ::

Izi je izjavil:

Timeless, time travel serija, ki je bila skenslana po dveh sezonah in se končala na cliffhangerju bo dobila zaključek v obliki filma.
Zaključek bo trajal dve uri in bo na sporedu že letos decembra.


Vse sci-fi serije so vedno po sezoni ali dveh skenslane...zakaj?

Dobro, vsaj film bo, bolje kot nic.

Izi ::

FTad je izjavil:

Vse sci-fi serije so vedno po sezoni ali dveh skenslane...zakaj?

Sci-fi je drag, izdelava sci-fi opreme, veliko efektov, cgi, ...
Na koncu pa sci-fi gleda enako ali pa še manj ljudi kot običajne drame, kjer par ljudi postaviš v eno sobo, prižgeš kamero in šibaj ;)

aerie ::

meho7 je izjavil:

Who Is America - Sacha Baron Cohen (AliG,Borat,..)
1. del zunaj



:))

WOW. Končno nekaj dobrega. V bistvu material za oscarja.

drvo ::

Izi je izjavil:

 Tom Welling leta 2001 - Star 24 let

Tom Welling leta 2001 - Star 24 let

 Tom Welling leta 2017 - Star 40 let

Tom Welling leta 2017 - Star 40 let


Za 40 let je malo preveč poln, ampak še ni panike. "Six pack" ni več viden in pridobil je kakšnih 10 kil.
Bo moral pa precej paziti, ker moškim začne močno rasti trebuh tam od 45 leta naprej, pri 50 pa ima že večina balone :D


To pa ni Tom Welling, sem za foro pogugulal slike, pa ne bi dal roke v ogenj da je tisto on.


PS: Aja, sem gledal tistega zadaj, za sprednjega sem prvo mislil, da je Karl Urban :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: drvo ()

IL_DIAVOLO ::

FTad je izjavil:

Izi je izjavil:

Timeless, time travel serija, ki je bila skenslana po dveh sezonah in se končala na cliffhangerju bo dobila zaključek v obliki filma.
Zaključek bo trajal dve uri in bo na sporedu že letos decembra.


Vse sci-fi serije so vedno po sezoni ali dveh skenslane...zakaj?

Dobro, vsaj film bo, bolje kot nic.


Ker so zanic?

Konlov ::

Kaj pa Gospod Avila...

oo7 ::

Dober finale Preacherja upam, da bo 4 sezona.

klempo ::

BBC z novo serijo Bodyguard

Outcast ::

Moj plan tedenskega gledanja:
Ponedeljek: FTWD S04
Torek: Better Call Saul S04
Sreda: /
Četrtek: Mr.Mercedes S02
Petek: Ozark S02

Vikend pa ponavadi rezerviran za OITNB S06 ter že drugič gledam Treme, eno najbolj podcenjenih serij; dogajanje v New Orleansu, cca. 3 mesece po orkanu Katrina: utrip, življenje, jazz je zelo dobro prikazano v treh sezonah.

Končala se je serija Yellowstone, moderni kavboji pod taktirko Kevina Costnerja in z dokaj pomanjkljivo oblečeno Kelly Reilly v vlogi hčerke...dovolj za drugo sezono;)

Čakam še na The Deuce S02 (čet 12 dni), The Last Ship S05-zadnja (12 dni), Shameless S09 (12 dni), Chicago Fire S07 (29 dni), Chicago PD S06 (29 dni), TWD S09 (40 dni)...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Outcast ()

flbroker ::

Ne vem ce je kdo gledal humoristicno serijo Plebs ampak priporocam vsem. Sem mesece odlasal z ogledom, nato pa sem "pozrl" tri sezone v enem dnevu. Imate na Netflix.

Okapi ::

Kdor bi pa rad malo bolj resne Rimljane gledal, je zanimiva dramatizirana dokumentarna serija Roman Empire. 2 sezoni doslej - prva za časa Komoda (začetek propada rimskega cesarstva), druga pa Julij Cezar (konec republike, oziroma zametek cesarstva).

Tomson ::

Še dosti boljša "rimljanska" serija je seveda Rome, če še kdo slučajno ni gledal, top zadeva!

Včeraj zaključil s prvo sezono El Chapo. Uf... vrhusko! Zadnjih nekaj delov sicer precej pade dinamičnost, ampak all in all odlična serija ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Izi ::

Čisto frišne Sci-fi serije
8-)

The Innocents - serija je že zunaj. (vseh 8 delov hkrati)
When teenagers Harry and June run away from their repressive families to be together, they're derailed by an extraordinary discovery - June's ability to shape-shift. A scientist tries to capture her and discover the key to her power.

The Purge - 05.09.2018
Set in an altered United States, several unrelated people discover how far they will go to survive a night where all crime is legal for 12 hours.

The First - 15.09.2018 (vseh 8 delov hkrati)
Fictional series to chronicle the effort to send the first crewed mission to Mars.

Manifest - 25.09.2018
After a turbulent, but routine, flight the passengers and crew discover the world has aged five years, yet no time has passed for them, and soon a deeper mystery unfolds.

Charmed - 15.10.2018
Follows the lives of three sisters who, after the tragic death of their mother, discover they are powerful witches.

Legacies - 26.10.2018
Hope Mikaelson, a tribrid daughter of a Vampire/Werewolf hybrid, makes her way in the world.
Spinoff of The Originals which itself was a spinoff of The Vampire Diaries.

mAXTER ::

flbroker je izjavil:

Ne vem ce je kdo gledal humoristicno serijo Plebs ampak priporocam vsem. Sem mesece odlasal z ogledom, nato pa sem "pozrl" tri sezone v enem dnevu. Imate na Netflix.



Jst tega na lokalnem netflixu nisem nasel?

Badwolff ::

Charmed is back? Bomo videli, kako se upira zobu časa.
Take two za vse gane Hart of Dixie.
American woman z Alicio in Meno je tudi prijetna nostalgija.

Izi ::

Badwolff je izjavil:

Charmed is back? Bomo videli, kako se upira zobu časa.

Kaj misliš ;)
Tri sestre bodo tokrat etnično raznolike. Dve sestri bosta imeli španske korenine, ena pa afriške. Mama je očitno precej potovala po svetu in menjavala moške. Za dobro mero bosta tokrat kar dve sestri od treh lezbijki. :D

V originalni seriji so bile 4 sestre. Vse čiste belke in vse štiri "staight". To je bilo 20 let nazaj.
Me prav zanima katera verzija bo imela boljše ocene. Originalna verzija je trajala 8 sezon in bila precej priljubljena.

yayo ::

oo7 je izjavil:

Dober finale Preacherja upam, da bo 4 sezona.

če kdo ne ve za kaj se gre naj pogleda tale trailer ;)

flbroker ::

mAXTER je izjavil:

flbroker je izjavil:

Ne vem ce je kdo gledal humoristicno serijo Plebs ampak priporocam vsem. Sem mesece odlasal z ogledom, nato pa sem "pozrl" tri sezone v enem dnevu. Imate na Netflix.



Jst tega na lokalnem netflixu nisem nasel?


Oprosti, jaz imam UK Netflix in sem pac predpostavil da je na voljo povsod. Drugace je tudi na Amazon Prime, pa nekaj epizod vkljucno z prvo imas na YT, pa poglej ce ti pase komedija:

misek ::

klempo je izjavil:

BBC z novo serijo Bodyguard
Hvala, sem pogledal. Čakam naslednje epizode :)

flbroker ::

Jaz sem mislil da je The Purge film, pa zdaj vidim da je serija. So imeli eno epizodo Rick and Morty na to temo, bom ocitno moral pogledat.

mAXTER ::

@flbloker hvala za link, bom pogledal prvo epizodo da vidim ce mi sploh sede:D

PunkDude ::

Te frišne scifi serije zgledajo vse zanič.
Škoda.

jernej47 ::

Jack Ryan sezona 1 je na voljo pri tako ali drugače "pooblaščenih" servisih.
https://www.imdb.com/title/tt5057054/

klempo ::

HULU je predčasno že naročil 2. sezono Castle Rock-a

starboi ::

Ozark 2 sezona je tudi zunaj !

IL_DIAVOLO ::

klempo je izjavil:

HULU je predčasno že naročil 2. sezono Castle Rock-a


Top!

leiito ::

Rome, Thomson? Resno? Sem mislil, da je šund.

Plebs ni tudi na Amazon Prime-u, je pa na torentih, relativno znana in priznana serija, ki velja za klasiko.

Cruz ::

Če kdo išče serijo (za binge-watching) priporočam Halt and Catch Fire. Nekako Mad Men in 80's IT industry(posebej v prvi sezoni, potem gre svojo pot). Odlična drama, od začetka do konca.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

scipascapa ::

wow Ozark dobra serija.

Tomson ::

@leiito:
Rome iz 2005 ti ni ok? Hmm... Meni je bil odličen, ena boljših serij ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

leiito ::

Ne ne, nisem še videl niti pilota, zdej si me prepričal, da čekiram.

yayo ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

klempo je izjavil:

HULU je predčasno že naročil 2. sezono Castle Rock-a


Top!

začel gledati včeraj zaradi tega komentarja, dobro kaže 8-)
««
202 / 302
»»