» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
11 / 301
»»

timek ::

Dva dela Game of Thrones sta že zunaj. Če se kdo ne ve.

Malo sta dolgočasna, ampak bo na koncu akcija.

martincek1 ::

Jaz dvojko še čakam, ni še zame zadovoljive kvalitete na internetu :)

PS: Se 2. sezona BBT začne vlečt glede na 1. al se splača pogledat?

krOOokO ::

Evo, končno našel spet eno serijo, kot narejeno zame hehe (24). Serije je bilo konec že 2010, tako da jo ne morejo prekinit, ne bo mi treba čakati novih delov + je izjemno obetavna, akcija nonstop... Zagotovo si jo je kdo od vas že ogledal, me zanimajo menja... No grem gledat 1. del hehe...

Fukomuko ::

Dobra je. Jaz sicer nisem gledal 6. in 8. sezone, ker sta menda nekoliko slabši, ampak ostale so vredne ogleda.

Lion29 ::

meni je cela premisa zgresena od 24... sem pogledal ene pol 1. sezone... pa sem prekinu... mogoce kdaj ob priliki



a kjer pol gleda AWAKE in TOUCH?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

martincek1 ::

Mi lahko svetujete, kaj bi bila najboljša serija zame? :) Eno bi mal začel gledat, samo nimam ideje katero.

Pogledal sem jih že kar nekaj, ampak naštete so samo tiste, ki sem jih pogledal v celoti, torej tiste ki so mi kul.

-Stargate
-24
-Big Bang Theory
-How I met your mother
-Game Of Thrones

Okej verjetno je spekter precej širok... mogoče eno humoristično in eno ala 24, GOT, SG :)

Lion29 ::

humoristicni friends in seinfeld ter 2 and 1/2 man

malo bolj resna pa boston legal, house
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

figula ::

Jaz gledam Touch. Serijo bi lahko dali med filme za razmišljanje.

Zanimiva mešanica metuljevega efekta, biti ob pravem času na pravem mestu in kaj vem še česa. Kdo ve, če v resnici obstajajo ljudje, ki zmorejo videti in čutiti več in spreminjati naključja v natančno planirane dogodke.

Se mi zdi, da so najboljši uvodni posnetki in uvodne misli pred vsakim začetkom.

Bomo videli, kako se bo še razvijalo naprej ...:)

Qcube ::

Tudi jaz gledam Awake in Touch. Med tema dvema mi je boljša Awake. Sicer pa kot je že nekdo omenil je zelo dobra tudi The Killing.

Lion29 ::

Meni je bil pilot Touch-a fenomenalen... potem pa je ratala serija povprecna...ok, malo nad povprecjem, ma nic kaj posebnega...

Awake pa tudi... sem zelel videti vec interakcije med tema dvema premicama... torej da neko dejstvo iz ene prenese v drugo....v bistvu pa deluje kot navadna kriminalka z 2mi primeri na epizodo...

obe seriji imasta ogromno potenciala ki ga nekako ne izkoriscata :(
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Qcube ::

Meni na splošno te proceduralne serije niso preveč všeč, raje imam nadaljevanke.

Okapi ::

The Firm je solidna, recimo.

O.

Lion29 ::

Ja, od novih je the firm solidna pa Scandal je tut tle v tem rangu


oram pa pohvalit harry's law, ki je iz obupne prve sezone zrasla v zelo, zelo gledljivo serijo... titpicna David E. Kellyjevska


Tudi Revenge je dokaj gledljiva in Once upon a time od teh tanovih
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

meXem ::

krOOokO je izjavil:

Evo, končno našel spet eno serijo, kot narejeno zame hehe (24). Serije je bilo konec že 2010, tako da jo ne morejo prekinit, ne bo mi treba čakati novih delov + je izjemno obetavna, akcija nonstop... Zagotovo si jo je kdo od vas že ogledal, me zanimajo menja... No grem gledat 1. del hehe...


Pogledal vseh 10. sezon.
Serija je fantastična !

Mogoče postane 3-4. sezona na čase "povprečna" ampak potem pa dalje spet prava akcija :)

JayKay ::

Episodes z Matt LeBlanc

Lion29 ::

aja, pa vem, zakaj vam je theFirm vsec.... je notri skoraj pol BSG :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

techfreak :) ::

Zaenkrat bom pogrešal Nikito ter Alcatraz. Nikita mi je bila dokaj všeč, Alcatraz pa sem pogledal če ni bilo drugih.

Sicer pa to sezono nisem našel veliko serij ki bi mi bile zanimive. Najbolj sta mi všeč Missing in Person of Interest, gledam pa tudi Touch, Awake in Alcatraz.

Se pa sprašujem, kako uspe določenim serijam preživeti tako dolgo časa. Na primer CSI, NCIS, Castle, The Mentalist, Criminal Minds, Bones. Sicer gledam nekatere izmed teh, ampak še vseeno je počasi malo dolgočasno, ko se stvari ponavljajo.

Lion29 ::

nikita kenslana?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

techfreak :) ::

Zaenkrat se še ne ve, ampak napovedi so vse prej kot pozitivne.

krOOokO ::

Lion29: Ti si tko v glavi zgrešen ne malo, ampak kar dosti zgrešen.

Ogledal sem si prvih 11. delov 24, serija je res izjemna, če bo šlo tako naprej, bo pristala med top 3 pri meni.

Martincheq: Če ti je bil 24 všeč, ti bo skoraj zagotovo tudi Prison Break, katera je zame DAAAAAAAALEČ NAJBOLJŠA serija vseh časov.

papasmrk ::

Kaj pa The Killing, je to kaj gledljivo ?

Lion29 ::

krOOokO je izjavil:

Lion29: Ti si tko v glavi zgrešen ne malo, ampak kar dosti zgrešen.


yup, bo kar drzalo
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

IceIceBaby ::

Mogoče bo tole malo off topic, ker ne gre za klasične igrane serije, ampak vse 4 se IMHO splača pogledat.

1. Survivor. Original ameriški seveda, ne tisti srbski crap, ki ni podoben ničemur. Trenutno je 24 sezon, tako, da je materiala dovolj. Je pa kul mešanica odličnih posnetkov, akcije in spletkarjenja.

2. Shark tank. Na eni strani je 5 bogatih poslovnežev, na drugi strani podjetni ljudje z idejami, ki poskušajo dobiti denar za svoj projekt. Zelo zabavno in predvsem poučno.

3. in 4. Angleški dokumentarni seriji Victorian Farm in Edwardian Farm. Na precej zanimiv kaže življenje kmetov v angliji v 19. in začektu 20. stoletja. Ni suhoparen dokumentarec ampak taka mešanica med dokumentarcem in reality showom. 3 glavni akterji se za celo leto preselijo na kmetijo in dejansko živijo tam tako, kot so včasih.


Druge, klasične serije so pa tako ali tako že bile omenjene.

Okapi ::

Jaz od realityjev gledam Top Shot. Trenutno en računalniški geek z vsemi mogočimi orožji razturava profesionalne specialce in marince, da je veselje gledati:-)

O.

Lion29 ::

se enkrat toplo priporocam vsem Once upon a Time, res toplo
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

krOOokO ::

Res bolana serija Lion, res MOČNO ODSVETUJEM ogled, škoda vsake sekunde za to NIČVREDNO SERIJO, pogledal sem pilot in mi je šlo kar na bruhanje.

kmetek ::

papasmrk je izjavil:

Kaj pa The Killing, je to kaj gledljivo ?


izredno.

MaTTe ::

Gleda kdo Awake, ker me zanima kakšen je? Gledal sem pilot pa ne vem no, nekako me ni najbolj notri potegnilo in se mi dozdeva, da zadeva ni najbolj gledljiva, ali pač?
Enako me zanima še za Borgias in če ima kdo še kakšen pameten predlog... :)

Drugače pa priporočam:
The Wire in The Shield ne snemajo več ampak so odlične serije za pogledat.
Dexter, Fringe, Breaking Bad, Touch, South Park pa zaenkrat še snemajo in so odlične! Fringe in Breaking Bad imata pa naslednjo sezono napovedano za zadnjo, s tem, da se Breaking Bad začne predvajati že čez poletje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MaTTe ()

Lion29 ::

Awake je tako, da ima velik potencial, ni pa lih nek presezek.. sicer za pogledat je... na trenutke se mi zdi dolgocasna
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Okapi ::

Enako me zanima še za Borgias
Borgias je podobno kot Game of Thrones (malo pa spominja tudi na Assassin's Creed) - imaš nekaj družin, ki spletkarijo ena proti drugi, malo se med seboj pobijajo, malo vojskujejo, malo seksajo (oziroma kar precej:-). Imaš najete morilce, izdajalce ... Samo zmajev ni.

O.

Jst ::

Juhu, Fringe dobi 13 epizod za zadnjo, peto, sezono!!

edit: Awake pa moraš pogledati vsaj nekaj delov, da vidiš, če ti je všeč. Čeprav so meni ravno zadnje epizode postale (malo bolj) zanimive.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()

Nikec3 ::

Juhu, Fringe dobi 13 epizod za zadnjo, peto, sezono!!


Fringe že drugo leto nasprotuje zakonom kapitalizma. Tako zanič gledanost, pa vseeno dobi nove sezone.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

krho ::

Mnja "polovička" sezone za Fringe
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

Lion29 ::

A gleda kjer community?

ta serija je bila kar gledljiva... zadnja sezona je pa porazna... zadnji del pa katastrofa... vecje bede ze dolgo nisem gledal :|
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

VelikiTun ::

Kar nekaj. Prva sezona mi je bila za občasno dozo smeha še kar, od tam naprej pa gre samo še navzdol in niti ne gledam več.

Jst ::

House E20: Glede na to, da je to zadnja sezona, sem pričakoval, da se bo kaj začelo dogajati tudi s Housom. Me prav zanima, kako bodo zaključili serijo. Ostal je brez Chase-a, ostal bo brez Wilson-a, prejšnjo sezono je ostal brez Cuddy. Že večkrat sem omenil, da bi rad videl konec na način, da naredi overdose, z kakšnim kul blues komadom. Serija ni za happy ending, vsaj po mojem mnenju.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

kmetek ::

ALCATRAZE ukinjen, TOUCH obnovljen.

lalala ::

alcatraze ukinjen? nism vedu,sm na zacetku pogledu 2 dela pa sm mislu počakat da se nabere,drugac pa tud jst spremlam touch in mislm da ni slb :)

kmetek ::

Dr_M ::

Kreteni. Alcatraz je cisto dobra serija.

LuGi ::

Škoda, vsaj touch so obnovili :)

Okapi ::

Saj tudi Finder je bil čisto zabaven. Če bi moral izbirati med Alcatraz in Finder, bi izbral slednjega.

O.

Lion29 ::

finder sem pogledal prvo in drugo epizodo ins skenslal
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Lion29 ::

Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Lion29 ::

malcek spoilerja za TOUCH

Po glavi sem se tolku celo epizodo Touch in se potem 15min, ker mi ni kapnlo, od kje poznam unega braziljera na kitari
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

kmetek ::

ABC has officially passed on ordering second seasons of GCB, Missing, The River and Pan Am.
No surprises, but CW has renewed Gossip Girl for a short sixth season of 11 episodes and canceled the freshman Ringer and The Secret Circle.
NBC Cancels Are You There Chelsea?, Awake, Best Friends Forever and Bent

Tile Američani so dokazano fuknjen narod.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

Lion29 ::

skoda za Bent in Awake...

GossipGirl se nadaljuje omfg

Are you There Chelsea je pa tipicna novodobna ameriska sitcom, poceni humor... brez duse... sicer je blo kr kul pogledat, ampak se je vedno ze v statu, da bo sla

upam, da ostane 2 broke girls, ta mi je kr kul... pa tut ta nova don't trust the bitch in apt 23 je kr kul... mi je kar vsec koncept, ko neka zvezda spila sebe... sicer mi je James Van Der Biek (Dawson iz simpatij) full, ma full antipaticen tip, je kr smesen, poceni smesen, but still gledljivo :)

od sitcomov gledam se
- Mike & Molly - hm.. zlo mesani obcutki, vsaih je kul, vcasih je beda... torej neki povprecnega
- In The Middle - meni je kr kul... meni skoraj isto kot Malcolm in the middle z drugo druzino
- Suborgatory - meni zlo kul
- Happy endings - cist izgubilo carm
- Community - vedno slabse in slabse... katatrofa
- Cougar Town - meni zelo vsecno, zmeri prinesejo neke nove fore...Penny cane
- How I met your mother - vedno slabse in slabse... gledam samo da vidim konc
- Louie - ne vem, ce je lih sitcom, ma stura, ZAKON
- Two and a Half men - zadnja epizoda mi je bila ena boljsih zadnje case, drgaci pa declininig
- Workaholics - zanimivo
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Matej_K ::

Kdo gleda blue bloods? Jaz bi začel, pa nvem aki je za kej?
Teče že druga sezona 22 del...
... .. .

Okapi ::

Če so ti všeč policijske zadeve in Magnum (Tom Selleck - ok, za tega si skoraj sigurno premlad;) ), potem je zelo OK.

O.

logit ::

"Party Down" (2009) kdo gleda? Meni je kar zanimiva.
««
11 / 301
»»