» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
10 / 301
»»

mikhaair ::

Shameless priporocam tudi jaz.

Jst ::

O čem se pa gre Shameless? Kolikor sem ja videl nekaj odsekov, je en tip 24/7 pijan. In to je to?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Lion29 ::

ma cela druzina je odstekana...pac tipicna showtime serija... sex drugs and morally grey areas :D....

res odstekana, moras pogledat.... poglej prve 3 dele pa se mi pol zahvali ;)
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Jst ::

Aha. Ameriška komedija. Raje gledam Top Gear, pa se več nasmejim kot pri ameriškem humorju, ki je zame, čeprav dobro poznam njihovo kulturo, kr neki. Bom pa res pogledal, ker ne da bi zadevo gledal, pač ni smiselno kritizirati.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Killermode ::

Ok vidim da so dve verziji shameless-a kaka je pa angleska verzija proti ameriski je kdo obe gledu?

Edit: angleška verzija lavfa 9to sezono ameriska pa drugo... Američani itak ne znajo druga k ponavlat...

Zgodovina sprememb…

Lion29 ::

ja, ker anglezi ne ponavljajo nic, ne?

@Jst: shameless sploh ni komedija....ima vcasih kake smesne elemente notri... ampak v osnovi ni komedija
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

connel ::

Shameless, hudo dobra, some weird shit going on, vsekakor vredna ogleda.

JC Denton ::

The Luck

This is a shocker, to say the least. HBO just announced that all production on horse-racing drama Luck, which until today had been filming its second season, will cease. For good. In other words, the show's been canceled. The decision was made with the approval of series co-creators David Milch and Michael Mann.
Word comes down just a day after a third horse died during the production of the series after the animal reared backwards, fell over, and hit its head. Vets determined that the humane thing to do was euthanize it. The injury did not occur during racing or filming, according to reports, but rather while the horse was being walked back to its stable


Read more: http://www.tv.com/news/hbo-cancels-luck...

misek ::

Če je kdo zgrešil serijo "Jane by Design" http://www.imdb.com/title/tt1743904/

Še en komentar s foruma:
Mene spominja na Devil wears Prada. Jane je srednješolka, ki se zaposli kot asistenka pri modni hiši Donovan Decker.

Lion29 ::

ja tipicna najstniska serija...jo spremljam
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

_IKE_ ::

Pogledal prva DVA dela shameless.....yep naslov kar ustreza.....white trash v pravem pomenu besede.....


Je pa US verzija identična angleški ....angleška pa ima če sem prav videl 8 sezon...



Kakrkoli .. SO FAR ME LAJK:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _IKE_ ()

Lion29 ::

_IKE_ je izjavil:

Kakrkoli .. SO FAR ME LAJK:D


ti si nas
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Jst ::

>ja tipicna najstniska serija...jo spremljam

Nisi ti enkrat omenil, da si prek 30? In spremljaš in ob tem uživaš v gledanju?

No judgment here, just interesting...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()

Lion29 ::

Jap, polnih 34 let...

Mah spremljam vecino serij (filmo in tvja sploh ne gledam razen ob redkih priloznostih)..

tak da :D

tudi kopico najstniskih
teen wolf
switched at birth (tudi za odrasle)
Jane by design
90210
Gossip girl
Vampire diaries (hm, nekje na meji)
Hellcats (zal skenslana)


pa se (po vsej verjetnsti) kup drugih :)
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Killermode ::

Pogledu prvo sezono shameless US bom tud drugo.

Lion29 ::

Killermode je izjavil:

Pogledu prvo sezono shameless US bom tud drugo.


ti si nas
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

_IKE_ ::

Killermode je izjavil:

Pogledu prvo sezono shameless US bom tud drugo.



me too.... ocena : white trash californication ....

Ni mi pa jasno kako za hudiča uspe staremu preživet glede na vse njegove pizdarije....

Lion29 ::

ah...pijanci pac :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

misek ::

Začela se je druga sezona Fairly Legal.

_IKE_ ::

Sam najboljše scene so tedaj ko začne Frank nekaj pametovat, ko da je nek najbolj zgleden državljan....

Lion29 ::

je kdo pogledal pilota missing?



Igra tudi Sean Bean (Eddar Stark)

_IKE_ je izjavil:

Sam najboljše scene so tedaj ko začne Frank nekaj pametovat, ko da je nek najbolj zgleden državljan....



jao, frank je res kul lik :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

Okapi ::

Ni mi pa jasno kako za hudiča uspe staremu preživet glede na vse njegove pizdarije....
Mogoče zato, ker to ni dokumentarec, niti reality show.;)

O.

Killermode ::

_IKE_ je izjavil:

Killermode je izjavil:

Pogledu prvo sezono shameless US bom tud drugo.



me too.... ocena : white trash californication ....

Ni mi pa jasno kako za hudiča uspe staremu preživet glede na vse njegove pizdarije....


Ah pa sej ni tko hudo pač se ga napije za zaspi kjerkoli to se lahko vsakemu zgodi. :S

oo7 ::

A je mogoče že kdo gledal nadaljevanko The Borgias in kašna je ali se splača pogledat???

http://www.imdb.com/title/tt1582457/

[ HASHodYouTube]

Lion29 ::

jay sem pogledal 3-4 pilota, pol se mi ni dalo vec.... full se mi vlece
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Lion29 ::

Pogledal se 2. del serije TOUCH...

no po prvem delu sem imel nekako boljsi obcutek, pa ceprav je tut ta bil kr ok....

zgleda da bomo vsako epizodo gledali novo 6degrees varianto....

drugace sem pa jaz full fasciniram nad 6degrees konceptom... v mojem romanu je/bo tut uporabljen
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

VelikiTun ::

Ja, mi je tudi zanimiva. Upam le, da se bo proti koncu sezone že razvil kakšen večji plan.

Imaš kak teaser tega romana?

Lion29 ::

mah... ce verjames ali ne, sem ga zacel pisat way before dexter... and they screwed me :D

ok, ne lih screwed, but they;ve taken a bit part of my mojo :(...

pa zej ze ene 3 leta nisem uspel nic napisat...ampak ob priliki bom!


teaser: take a bored, overconfident, very clever young man, starts killing ppl just to see if he can get away with it...he is getting cockier by the kill...making daring kill plans... and then....

teaser #2, second novel: take a young, smart, overconfident young woman police detective, take a 5 year old child and take a young, plain, not too attractive female...tlell the story 'bout them....3 words: everything is entangled
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

Lion29 ::

aja, pozabil sem zapisat, da se novel 2 dogaja same tim kot novel1
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

SG_101 ::

@ M-POWER
meni je bla 1. sezona kr ql, tako da se že veselim 2. sezone.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SG_101 ()

Izi ::

Serija Dotik (Touch) se predvaja na FOX Lifeu s kakšnim tednom zamika.
Ob torkih zvečer je nov del, pa še ponovitve ob sredah in sobotah. Seveda s slovenskimi podnapisi.

Izi ::

Fringe si je opomogel, Nikita na dnu

Seriji Fringe je nekaj časa kazalo tako slabo, da se je že začelo govoriti o ukinitvi, gledanost je padla že na 0,9. Sedaj pa se je močno popravila in je zlezla na nekdanjih 1,2, tako da zaenkrat lepo kaže glede 5. sezone. Je pa do konca še 6 delov, tako da je še vse odprto, ampak ponavadi proti koncu gledanost raste, tako da moje mnenje je, da bo šel Fringe naprej v 5. sezono.

Nikita pa je dosegla dno. In to samo 2 dela pred koncem 2. sezone. S katastrofalnim ratingom 0,4 (prejšnji teden 0,5) lahko na 3. sezono pozabimo. Je pa škoda, jaz jo redno spremljam. Sicer je zgodba močno plehka, ampak ima pa dobre bejbe in veliko akcije. Očitno gledalcem to ni dovolj.

Slabo kaže tudi seriji Supernatural, iz ratinga 0,6 so sicer prilezli na 0,7, ampak to je še vedno tako nizko, da kljub starosti serije ne bi dal roko v ogenj za 8. sezono.

Hud padec gledanosti je doživela serija Grimm, sicer je gledanost še vedno visoka, ampak velikanski padec iz 1,5 na 1,2 ne kaže na nič dobrega, pa bližajo se ravno koncu 1. sezone, ko bi morala gledanost naraščati.

Lion29 ::

meni je recimo nikito kr kul pogledat... zdalec da bi bila nek presezek, ampak je ok

supernatural pa sor atali spageti

grimm sem pogledla prva dva dela, pol nehal


a lahko poves recimo kako kaze once upon a time? ta serija mi je super gledljiva, ceprav glede na tematiko nebi NIKOLI rekel
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

figula ::

Saj so v Supernatural res obdelali že vse možne sfere in prikazni - demoni, angeli, božanstva, pekel, vica, nebesa ....

Ni več veliko ostalo, na čemer bi gradili vznemirljivo nadaljevanje.

kmetek ::

Supernatural bi lahko že počasi zaključili, še meni je ratala dosadna....

Exclusive: ABC Prepping Early Renewals for Grey's, Castle, Revenge, Once and 5 Others

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

Lion29 ::

Je kdo pogledal pilota od Magic City?



kmetek je izjavil:

Supernatural bi lahko že počasi zaključili, še meni je ratala dosadna....

Exclusive: ABC Prepping Early Renewals for Grey's, Castle, Revenge, Once and 5 Others


great news
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

_IKE_ ::

Večinoma pišemo sem noter kaj gledamo mi od serij, me pa zanima kaj gledajo vaši partnerji / partnerke ?

Izi ::

_IKE_ je izjavil:

Večinoma pišemo sem noter kaj gledamo mi od serij, me pa zanima kaj gledajo vaši partnerji / partnerke ?
Naslovov ne poznam, gre pa za špansko govoreče serije iz POPTV ;((
Edino kjer se okusi ujamejo, je serija Game of Thrones.

Dr_M ::

V zadnjih nekaj mesecih sem si ogledal nekaj serij...

Sherlock: super serija, skoda, da so samo po trije, sicer malo daljsi deli.
Res zanimivo, vcasih kar malo tezko za dohajat, sploh ko tip govori tako hitro :)) Priporocam.

Jericho: tole bi si moral ogledat vsak. Sicer igra ni nek presezek, ampak zgodba in dogajanje je res hudo. Navadni konec je boljsi kot alternativni :))

The Wire: zdele sem na dobro polovici zadnje sezone. Brez slabe vesti lahko recem, da se vse podobne serije gladko skrijejo. Sicer sem bil malo skepticen, ker folk nekako prevec hvali in potem je razocaranje, ampak tukaj ne. Definitivno priporocam ogled.

Ko koncam z The Wire si ogledam "tekoce" serije, ki sem jih nekaj tednov zanemarjal, potem pa verjetno nadaljujem z Shameless UK, za zacetek prva sezona (doh:))), da vidim ce se splaca naprej.
Mogoce zacnem se z Game of Thrones, ce ne bo drugega. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

kmetek ::

erm jericho navadni konec?

Dr_M ::

En obicajen in alternativni konec. Vsaj jest sem imel zadnjo epizodo z alternativnim koncem. :)

Izi ::

Tale je alternativni konec:



Drugače pa obstaja 3. sezona Jericha, ampak v stripu. 6 številk je izšlo od konca serije, pa do približno pol leta nazaj. Potem pa so vseh 6 delov skupaj še enkrat izdali kot eno vezano izdajo na 144 straneh z naslovom "Jericho Season 3: Civil War".
Zgodbo so naprej pisali isti ljudje kot serijo.
Vse je razloženo tukaj na Wikiju.

figula ::

Jaz imam veliko srečo, da imam kot ženska večji izbor serij :). Tako poleg nekaterih tukaj že naštetih gledam:

Project Runway - v vseh angleških jezikih. Kanada je v redu, voditeljica Iman. Samo škoda, da jih ne štepajo tako kot Amerika.
Next Top Model - tudi v vseh ang. jezikih
Face Off - sta bili 2 seriji
Glee, Psych, Mentalist, ...

Od starejših Ghost Whisperer in Charmed.

Od risank Avatar tha last Airbender, pa mogoče bodo naredili še kakšen dodatek How to train your dragon. Enega so že ... kratkega. In bo postal serija, fino bi blo.

Sem pa mislim da tu videla predlog za Misfits, a mi sedaj iskalnik nič ne najde?
Precej triki zadevščina: potegne te notri. Kljub temu, da se ustvarjalci niti ne potrudijo prikazati vzporednega življenja glavnih igralcev in se ne menijo za čiščenje prizorišč in je sploh kar nekaj čudnih lukenj v zgodbi .... In tako rečeš samo: klinc pa zapravljanje časa za dolgočasno obrobno osvetljevanje likov – kdo si pa ne bi želel, da kar naenkrat postane nekaj posebnega? :) Čeprav jim konec koncev vse special powers, ki si jih lahko izmisliš - niso nič pomagale. Ali pa še bolje - niso nič spremenile njih niti zanje.

Lion29 ::

face off je bil meni zlo vsecen, komaj cakam naslednjo sezono...

zdaj gledam top shot, ki je podoben princip, sam da je s streljanjem (v bistvu mi orozje full anti, ampak sportno streljanje mi je blo vedno kul)
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

figula ::

face off je bil meni zlo vsecen, komaj cakam naslednjo sezono...


Fino bi bilo, če bi zbrali več udeležencev, da bi lahko bilo več oddaj v sezoni >:D

Izi ::

figula je izjavil:

Sem pa mislim da tu videla predlog za Misfits, a mi sedaj iskalnik nič ne najde?

figula, moje skromno mnenje o seriji Misfits najdeš tukaj

figula ::

Eto, saj sem vedela da drugje kot tukaj nisem mogla priti do tega predloga;).

Se strinjam s tvojo končno ugotovitvijo. Zamenjave likov so drekec pekec.
Sicer pa meni Kelly ni bila zoprna, ko sem enkrat njeno angleščino v uho dobila :)

connel ::

The killing, če še ni omenjena, precej dobra serija, delana po vzoru 24, vsaka epizoda predstavlja en dan.
Prav tako mi je všeč Once Upon a Time, pa ne gledam ravno veliko pravljic.

Flea ::

Serijo The Unit je kdo pogledal? Se splača?

VelikiTun ::

Ja, je vredna ogleda.
««
10 / 301
»»