» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
6 / 301
»»

Keyser Soze ::

Grimm me je razočaral. Vsaj kar se tiče CGI. Obup.

Supernatural s pridihom pravljičnega - Red Riding Hood pa te fore.

Je pa en odmik od generičnih vsakodnevnikov, kjer imaš občutek, da je TV samo en drag nadomestek okna v stanovanje nekoga tretjega.
OM, F, G!

krOOokO ::

Zame, je Prison Break kot nekakšen "BOG", za vse serije, ki so bile do sedaj...
Drugače pa;
Supernatural
The secret circle
Housse
NCIS
Modern family
ter še serija ki je takoj za PB-jem, CSI: Miami, na mojo veliko žalost pa je "Cimpy" (prevajalec), nehal prevajati po koncu 9. sezone, saj nima časa (upam, da se vrne, če se sploh bo).

SuperKobeD ::

A nihče ne gleda Sons of Anarchy? Meni osebno ena top serij.
[With the lights out]

inferno666 ::

SuperKobeD je izjavil:

A nihče ne gleda Sons of Anarchy? Meni osebno ena top serij.

Ta serija me je ful potegnila. Mi je pa zadnja sezona podpovprečna napram prejšnjim. Upam da se poboljša v naslednjih delih :)

commissar ::

Sons of Anarchy zadnja sezona mi je zakon

SPOILER ker ni več tema klub proti zunanjemu sovražniku, ampak se nekateri elementi kluba začenjajo krhati.komej čakam konc, da vidim kdo vse umre /SPOILER

Zakon so tud dexter, homeland, fringe
Za redno pogledat je tud walking dead, castle, mentalist, big bang theory

To je to od trenutnih.

Lion29 ::

what I think is I am a guy with broaden horizon

natanko 4 cele telenovele sem pogledal, pa se 2 tako na pol, ker sem prepozno zacel gledat. bi pogledal definitivno se kako, da utrdim znanje spanscine, sam nimam TVja... ene recimo so prav zabavne... Pociolo je recimo ena taka.. sicer kolumbijska, a vseeno...zdaj ze ene 4 leta nisem nic... ce bi imel v divx obliki celo serijo... bi pa ziher pogledal... valda ne vsake zajfnice


jaz gledam prakticno vse serije kar mi pridjeo pod roke... ce so res negledljive, pol jih preskocim...sem pa preskocu tudi marsikatero gledljivo, zaradi pomanjkanja casa, pa jih bom pogledal ob prliki (fringe, broadwalk empire, big bang theory, mogoce mogoce tudi sgu...ampak le ko bo zmanjkalo drugega materiala, kar se bo prej al slej zgodilo, pogledal sem prvih nekaj sezon od CSI [las vegas], bi pa se ostale pogledal, mogoce bones.... pogledal moram se monk-a do konca, etc, etc)..

na dan si namenim nekje 2-2,5h (v povprecju) za gledanje serij... veliko, a kot receno TVja sploh ne gledam.. in tudi filme pogleam zelo,z elo obcasno (recimo 1ga na 2-3 tedne)...tak da that's that
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

oemdzi ::

Lion29, glede debate na prejsni strani se popravljam in je res totalna razlika, med Ari Goldom iz Entourage in odvetnikom Saulom iz BB(pac v 1. in 2. sezoni me ni preprical). Sem pogledal do konca in moram rect, da se pri 4. sezoni zacne zadeva kar izboljsevat, sploh 7. in 8. sezoni sta vrhunski. Sploh ne razumem zakaj je 8. sezona zadnja, pa ravno ko so prisli na nek nivo, me pa cudi da je serija prezivela do 4. sezone, ker je bila prakticno brez kakrsnihkoli vecjih(zanimivih) zapletov, sploh sezona 1. ni bila drugega kot eno setanje iz scene na sceno+ par slavnih obrazov+ nekaj dobrih punc...

SPOILER!: a se samo meni zdi tale zadnja epizoda 8. sezone totalna "znanstvena fantastika", glede tega kako so na hitro spacali razplete, ko bi z malenkostjo zavlecevanja dobili lahko se 9 sezono. Mislim Vince se naj bi kr porocil z eno k jo pozna 1 dan, potem "E" isto v 1 uri iz "zaprisezenih sovraznikov" do tega, da sta z Sloan spet skupaj... Pri A.Goldu pa spet isto, una mu pod nos vrze papirje za locitev, cez 2 uri sta pa ze skupaj na letalu in kasneje na dopustu srecna kot se nikoli(no ceprav je ta scenarij se nabolj mozen od vseh ostalih), ceprav zadnja scena deluje kot da bi lahko bilo nadaljevanje (ko je Ariju ponujeno tisto delovno mesto)...

Lion29 ::

oemdzi je izjavil:

Lion29, glede debate na prejsni strani se popravljam in je res totalna razlika, med Ari Goldom iz Entourage in odvetnikom Saulom iz BB


how big of you ;)

me veseli... sem ze resno mislu, da je s tabo neki narobe :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Jazzie ::

Jst je izjavil:

Lahko kdo opiše o čem se gre serija Revenge. Pa v bistvu kakšen namig, kaj je novega in zanimivega. ps: I hate procedural cop shows.

Zgodba je ''Montecristo stil''. Emily (pravo ime Amanda Clarke) se po 17 letih vrne v The Hamptons, da bi se maščevala ljudem, ki so uničili njeno družino - ko je bila stara 9 let, so njenemu očetu podtaknili (med drugimi tudi ženska, katere ljubimec je bil) teroristični napad in ga zaradi izdaje spravili v zapor, kjer je baje tudi umrl, njo pa so poslali v poboljševalnico. Podedovala je očetovo premoženje, spremenila ime in kupila hišo, v kateri sta živela z očetom, zdaj pa navezuje stike in se maščuje ljudem - npr. med drugim se tudi spusti v razmerje s sinom tiste ženske, ki je izdala njenega očeta. Joj, moj opis je verjetno krneki, ker je to težko ubesedit ... Čeprav ni nek višek, mi je serija všeč, ker je dogajanje hitro (zgodbe se ne vlečejo) in napeto, maščevanje ni osredotočeno samo na eno osebo, Emily pa je pametna in zna biti prava hladnokrvna bitch. :)

oemdzi ::

maščevanje ni osredotočeno samo na eno osebo, Emily pa je pametna in zna biti prava hladnokrvna bitch. :)


Potem je to ze skoraj kot reality show ? :D

p.s. Ah komaj 1. sezona in 8 epizod, bom pocakal kaksna 3 leta pa downloadam komplet :)

_IKE_ ::

Vsi na sliki bodo dobili svoje....tako ali drugače......največji car je pa sammy

Lion29 ::

BORED TO DEATH



IMDB

Inspired by detective stories, A well meaning but struggling writer decides to lead a sort of double life by pretending to be a private detective




A gleda kdo to? Tisti ki pise to serijo je malo uslatan :D mislim ej kjer trio se je nasu
- Ted Danson
- Zach Galifianakis
- Jason Schwartzman

LOL, re so strgani... in njihov pristni, prijateljski odnos, malo ganđe in res strgan humor...
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

Jazzie ::

oemdzi je izjavil:

p.s. Ah komaj 1. sezona in 8 epizod, bom pocakal kaksna 3 leta pa downloadam komplet :)

Ah, potem pa ravno obratno od mene razmišljaš. Jaz se pa veliko lažje lotim serij, ki imajo malo epizod, saj si mislim da ne bom zapravila veliko časa in da bom kmalu ''caught up''. :)

msjr ::

Evo takole:

če bi ocenu iste serije (brisane tiste ki jih nisem gledal):

- Terra Nova: -1 (še večji podn od sgu, fuckin' mtv montaža)
- V(2009): 2
- House (8. sezona): +3
- The Walking Dead: 2 (prva sezona 5)
- Dexter (6. sezona): 4 (bolje kot 5)
- SGU: -1
- BSG 2003: 5

Je pa Modern Family treba omenit, ker je tako dobra serija, da lahko zdaj nazaj gledam Office in še raje Reno 911, ki je sploh dober braindamage za po službi. Ne vem ali je kdo omenil Pan Am? Je isti tip serije kot desperate housewives, glih fino da v nedeljo popoldan malo zadremaš ob dobrem plotu, sicer pa je House že par sezon tak. Jebiga ,ni ga čez galaktiko, ko sem bil mulc se smo se drli za blokom "galaktika, galaktika" in vsi hiteli gor gledat in čez skoraj 30 let spet, čeprav je sg-1 bil fin, da ne omenjam klasičnih Star Trek telenovel, to bi moral dat mehičanom naprej za delat in bi imel zdaj Picard, 14.231 del.... Ha ha,,,,


Čakam ABC/Missing, ki štarta drugo leto, smo delali 3. in 4. del 1. sezone, tako da me zanima kako bo zgledalo...

Jazzie ::

http://nymag.com/arts/cultureawards/201...
1. Breaking Bad
2. Downton Abbey
3. Louie
4. Homeland
5. The Good Wife
6. Parks and Recreation
7. Friday Night Lights
8. Community
9. Justified
10. Happy Endings

Lion29 ::

Once upon a time

Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

Jazzie ::

Dr_M ::

Terra Nova se kar dobro drzi :)
Vec kot ocitno boljsa serija kot True Blood :)):))
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Okapi ::

Samo Glee od teh ne gledam.8-)

O.

Lion29 ::

Wooooo hooooooo


shameless is back!


Evo te dneve ko je zatisje sem pogledal vseh 10 delov Revenge... mi je dokaj kul, se kar razvija... upam, da bodo nadaljevali z sirjenjem PLOT-a in ne bodo zaceli s fillerji

------
Ni mi jasno, kaj dela glee na unem spisku? TN je tam sam zaradi promocije na zacetku, drugo leto je ne bo
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Killermode ::

Kaj pa Lost Girl gleda kdo?

Lion29 ::

Sem gledal, pa ko se je zacela druga sezona sem pobral epizodo in sem ugotovil, da nisem gledal zadnjih 2 v prvi sezoni :O nimam pojma kak se je to zgodlo, ampak se je... tak da je zaenkrat "on hold", da bom mel spet mal vec casa, da pogledam naprej


glavna igralka mi je malenkost antipaticna... je pa zato tamala tolk boljsa ;)
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Killermode ::

Tamala je huda ja!

Jst ::

DEXTER SPOILERS


Dexter: V tej epizodi so na koncu naredili isto, kot na koncu prve knjige. Škoda. Dexter TV serija je ena izmed redkih serij, ki je boljša kot knjige. Čeprav imajo tudi Dex knjige svoj appeal, mi je serija top notch.


popravil: Lion29
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

Timurlenk ::

zadnji 2 sezoni sta bili slab izgovor za delati serijo

Lion29 ::

PISMO no!
PISMO PISMO PISMO

za dexterja obstaja namenska tema.... in dajte se ze ljudje bozji naucit oznacevati SPOILER, please!!!!!
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

misek ::

Lion29 ::

Oboje ;)
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Dr_M ::

Kaj pa tadobrih serij nihce ne gleda - Sanctuary, Misfits...?
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Lion29 ::

Sanctuary sem pogledal eno epizodo ko so ble se webisodes... pa nisem bil prevec navdusen, ceprav mi je amanda tapping kul... mogoce pogledam ob priliki... ne morem vsega naenkrat :D

misfits, zakaj se gre?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Dr_M ::

Misfits
Men je res huda serija, sploh zaradi Kelly, k ma zelo hud naglas :))

Sanctuary se pa dokaj hitro razvija, tko da te precej not potegne. Ceprav vcasih, tako kot v vsaki seriji, malo zabluzijo :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

Killermode ::

Sanctuary gledal dokler mi ni zmanjkalo epizod se mi zdi da sm prve dve sezone naenkrat dol potegnu pa gledu al sm se kje zmotu preveč je serij :P

Lion29 ::

a sanctuary moram prvo webisode pogledat in potm TV ali so pr TV povzeli tudi webisode?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Isotropic ::

sanctuary je kar dobra

Killermode ::

Začne se z epizodo 1 v vsakem primeru :D

Lion29 ::

lol, pa 1. epizodo kje? webizodo ali tv epizodo? :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Killermode ::

jst sm zacel z tv epizodam se mi zdi da nism nic zamudo :P

kmetek ::

Sanctuary S01 720p BluRay DTS5.1 x264-CtrlHD itd...

globoko grlo ::

A mogoče kdo ve kje bi dobil Last man standing? Pa to ni una družinska 15 min epizodca. Sem gledal par dni nazaj na viasat explorer se mi zdi, ko grejo zahodnjaki med plemena in tekmujejo z lokalci v plemenskih bojih ipd.

tnx
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

globoko grlo ::

ahoj, TN je verjetn končana, al bojo še kj snemal?

sort of spoiler
Pa na splošno mi je bila prva polovica kr všeč, druga polovica totaln meh, podn, konc pa intriganten.
Najslabša zadeva mi je bila dino v "našem" času, a res nobenga vojačka ni nikjer, da bi ga šicnu?. Pa druga stvar, pustit tamalo z glavnim badassom samo je tut kr neki. Mah, nisem preveč optimističen glede nadaljevanja.
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Jst ::

>ahoj, TN je verjetn končana, al bojo še kj snemal?

To tudi mene zanima? Bo še kakšna sezona?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Jst ::

Jaz gledam Person of Interest. Napol zanimiva za zjutraj ob kavi in cigaretih, pred sprehodom s psom. (V bistvu so vse serije *zame* namenjene temu. :))
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

VaeVictis ::

Terra Nova zaenkrat še ni potrjena za drugo sezono.

TERRA NOVA: Season 2 Decision Delayed Until 2012

IMHO, je pa zelo verjetno, da bo druga sezona.

Killermode ::

Jst navijam za to da nardijo film in zaklučjo zgodbo Terra Nove!

JC Denton ::

Za TN sem bral nekje, da jih ena epizoda stane 10 milijonov dolarjev. Mislim da na tv.com, WTF?!

LuGi ::



:))

Sicer pa "The average episode budget is about $4 million"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

Dr_M ::

Razglasam Terra Novo za 7.5/10.
Dobra serija, upam, da se bo nadaljevala.

Eat that suckers. >:D
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Lion29 ::

ok, ce jo ti razglasas za 3/4 pol ze sux ;)
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Dr_M ::

No, ni ravno odlicna serija, je pa definitivno "gledljiva". :)
Ocitno mam jest cudn okus za serije.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Killermode ::

Že gledal kdo The Exes? Sam še nisem uspel pogledat pa me zanima če je gledljivo!
««
6 / 301
»»