» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
5 / 302
»»

oemdzi ::

mikhaair je izjavil:

Aja, pa Entourage je tudi Top shit. :)

Zame je to res top shit v pravem pomenu besede... Sem na silo pogledal prvo sezono, saj sem pricakoval nekaksno izboljsavo v nadaljevanju. Zadeva ni drugega kot eno samo nabijanje: hude bejbe, nocno zivljenje, slava,blisc in denar... Prave zgodbe je pa zelo malo, pa se ta je na izjemno nizkem nivoju.

Se zadeva kaj spremeni ? Ali so naslednje sezone vse v slogu prve ?

Okapi ::

Kaj pa Playboy Club, kdo gleda? Zadeva zgleda čisto gledljiva.

O.

Lion29 ::

sem pogledal 3/4 pilota PlayBoy cluba...je na hold... ko bo zmanjkalo drugega m ateriala, bom pogledal...tako kot homeland

oemdzi: ne, vse so po enakem kopitu... sex drugs and movies....in ari gold :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

globoko grlo ::

A walking dead kle komentiramo?
A je sta mogoče S2e01 in e02 koga slučajno razočarali?
Men je zelo mim vse skupi, ena santa barbara in čist brezveze, zgubijo froca, vstrelijo froca. A jim je že zmanjkal idej?

SuperKobeD ::

Se strinjam, ustvarjajo dramo iz neumnih situacij, potem pa 3/4 epizode samo drama in jok. C'mon, to serijo gledam zarad zombijev in akcije ne pa zato da vsakih 5 minut pogledam kolk je še do konca.
[With the lights out]

Lion29 ::

maja... a vama se zdi realno, da so skozi okoli zombijev? in da skozi bezijo? tako se po 3-4ih delih navelicas gledat

vsaj meni je 100x bolje, da je neka zgodba in precej zibljenske in cloveske drame... ravno to dela to serijo zanimivo in nek brezvezen, se en izmed mnogih zombi slasherjev
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

boogie_xlr ::

Za znašanje nad zombiji igrajte L4D, L4D2, KillingFloor, COD zombie mod, akcija zagotovljena, še posebej fun je MP.

Okapi ::

A MTV-jev Death Valley pa nihče ne gleda, ko smo že ravno pri zombijih?

O.

Lion29 ::

Okapi je izjavil:

A MTV-jev Death Valley pa nihče ne gleda, ko smo že ravno pri zombijih?

O.


kar fajni komicni pristop, ja :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

cortez ::

A gleda kdo Hung, Workaholics, Wild Boys, Packed to the Rafters...

Lion29 ::

Hung sem pogledal prvih 20minut pilota, pa sem nehal gledat... mogoce kdaj v prihodnosti

workaholics rulez!

wild boys sem pogledal prve tri dele, dokaj kvaliteten western, sam me ni tolko pritegnila, da bi ratala regular... bom ob priliki

PTTR pa nisem nikoli
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Keyser Soze ::

Lion29 je izjavil:

maja... a vama se zdi realno, da so skozi okoli zombijev? in da skozi bezijo? tako se po 3-4ih delih navelicas gledat

vsaj meni je 100x bolje, da je neka zgodba in precej zibljenske in cloveske drame... ravno to dela to serijo zanimivo in nek brezvezen, se en izmed mnogih zombi slasherjev

Nekako se zdi realno ja. A tebi ne? Ti bi recimo bežal en dan, pol pa ne bi blo več zombijev? Al kako?

Pač zombiji so in še nekaj časa bodo. To je v tej seriji neizogibno dejstvo. Kje vse so, pa naši "heroji" nimajo pojma in pač iščejo eno varno pribežališče. Vmes se dogaja precej življenjske in človeške drame. Al kako bi reku temu? Eni to vidijo kot Santa Barbaro, drugi kot realno človeško tragedijo. Stvar nenehnega prerekanja oz. čisti problem POV.
Edino kar me moti pri tej seriji je to, da imaš v packu 2 šolana policaja, pa še vedno delajo take taktične felerje, da je kar groza. Ampak razumem, brez tega bi pač težko peljali naprej dramo, ker ne bi bilo "ljudskih" zapletov.

Kaj mene fascinira pri tej seriji? Zgodba garant ne, ker po pravici povedano, težko najdeš kakšen film, ki bo imel eno realno novo sporočilno vrednost zame. Pa naj ma še tako visok štanc na "Gnilih paradajzih". Bolj mi je fascinanta vizualizacija zombijev, mal drugačen pristop k tej tematiki. Ljubezen in sovraštvo se pa na žalost prelivata približno isto kot v mnoštvu drugih del ali po domače povedano vseh drugih pravih ali posnetih situacijah.
OM, F, G!

Lion29 ::

odgovarjam v namensko temo The walking dead
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

cortez ::

A spremlja kdo tle British commedy :

No men so zakon IT Crowd, Inbetweeners in pa seveda Phoneshop

logit ::

Še ena dobra britanska "Peep Show" (2003)

mikhaair ::

oemdzi je izjavil:

mikhaair je izjavil:

Aja, pa Entourage je tudi Top shit. :)

Zame je to res top shit v pravem pomenu besede... Sem na silo pogledal prvo sezono, saj sem pricakoval nekaksno izboljsavo v nadaljevanju. Zadeva ni drugega kot eno samo nabijanje: hude bejbe, nocno zivljenje, slava,blisc in denar... Prave zgodbe je pa zelo malo, pa se ta je na izjemno nizkem nivoju.

Se zadeva kaj spremeni ? Ali so naslednje sezone vse v slogu prve ?



Zgodba se ne spremeni kaj dosti, pac razvija se naprej, osebno mi je pac najbolj hud Ari Gold, njegovi izjave in izpadi so legendarni. Pac stvar je bolj enterteinment kot stvar zgodbe.

oemdzi ::

Ari Gold pa tisti odvetnik pri Breaking Bad sta si tok podobni vlogi, pa poleg Golda ima se "Drama" obcasno dobre fore,skoda ker je to vse.

@logit: Zdj bo zgledal da sem izbircen kar se serij tice, ampak za peep show pa res ne vem od kod si je zasluzil imdb oceno 9.2, sem pogledal 4 epizode in sem samo zijal kako je ta dolgcas in poden tako dobro ocenjen, predvidevam da se v nadaljevanju izboljsa ? Ker un ki igra Marka zgleda kot da ima stil od metle v riti, scene pa bolano nesmesne glede na to, da gre za komicno serijo.

Je pa res da je to britanska zadeva in mi tudi Office ni bil prevec vsec, sem ga tudi pogledal samo par epizod.

Nevem kako jim je uspelo Black adderja posnet za crknt dobrega :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oemdzi ()

Gregor P ::

... zato ker gre za višjo inteligenco v ozadju;)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Okapi ::

Nevem kako jim je uspelo Black adderja posnet za crknt dobrega
Pa Only Fools & Horses, Monty Python's Flying Circus, Fawlty Towers, Yes, Minister, Spitting Image in še marsikaj.

Mimogrede, ravno pred par dnevi je bil na BBC4 Holy Flying Circus @ Wikipedia
Sicer še nisem uspel pogledati, ampak bi znalo biti smešno.

O.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

oemdzi ::

@Okapi: Tocno ja Only Fools and Horses je odlicen,nevem ce sem dobro opazil ampak so nekaj podobnega snemali pri nas ? Bratu brat se mi zdi da je ta slovenska serija. Ostale bom pa definitivno pogledal oziroma vsaj pogledal za poizkusino. :P
BTW tudi film Death at funeral je odlicen (govorim o originalu, ki je britanski) ceprav tudi ameriski remake ni tako slab.

@gregorP: pri kateri seriji tocno ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oemdzi ()

Lion29 ::

oemdzi je izjavil:

Ari Gold pa tisti odvetnik pri Breaking Bad sta si tok podobni vlogi


you must be kidding, right?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

oemdzi ::

No mislil sem bolj podobna karakterja, ker oba imata neke svojevrstne "izpade" oziroma pristop. No vsaj jaz osebno sem se po parih epizodah etourageja takoj spomnil na tistega odvetnika, mogoce pa samo zato, ker sem takoj po BB zacel gledat entourage.

Lion29 ::

ma daj nehaj... srsly? podobne izpade? podobna karakterja?

ARI je ALFA, sef, zelo inteligenten, vsem ukazuje...vedno v centru pozornosti, zelo sassy, hiperaktiven, velikokrat nepremisljen in custven, kar ga vcasih stane...

SAUL je weasel, bojecka... izpolnjuje ukaze, vedno v senci, street smart...vedno premisljen in pazljiv in nikoli inpulziven, nikoli ne anredi kaj "out of character" ...skratka nek luzercek...

PO KAKI LOGIKI STA TA DVA PODOBNA?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

oemdzi ::

Glej jaz sem pogledal samo 1. sezono Entouragea, nevem kaj Ari pocne kasneje, ampak meni osebno sta dokaj podobna oba sta malo nora, paranoicna. Da je Saul "bojecka" se izkaze sele ko se zapletejo z kartelom. Prej je pa bil kar bossy in precej "umazan" kar se njegovih odvetniskih umazanih poslov tice. Kot sem rekel sta si v tej fazi nekoliko podobna in ne enaka kot mi to ti zdaj vsiljujes z primerjavo obeh... Sicer si pa vsak lahko interpretira po svoje, meni sta onadva v vlogah zabavljacev in onadva sta tisti glavni stik z tistim poslom z katerem se glavni karakterji serije ukvarjajo. Mislim no te niti na trenutek ne spomnita, da sta si vlogi v serijah vsaj malo podobni ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oemdzi ()

Lion29 ::

mene osebno ne... pa sem pogledal obe seriji v celoti... niti v enem trenutku
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

kmetek ::

Zakaj ima FRINGE pavzo?

Dr_M ::

Sej jo imajo vse serije, ki jih spremljam :>
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Gregor P ::

oemdzi je izjavil:

@gregorP: pri kateri seriji tocno ?

Skorajda vse, kjer so v ozadju imena Stephen Fry, Rowan Atkinson, Hugh Laurie, John Cleese, Mel Smith, Paul Shane, Su Pollard, Joanna Lumley, Jennifer Saunders, Dawn French itn.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

oemdzi ::

Aja sm se ustrasu, da ze kaksen Entourage mislis :D

Ena boljsih scen Blackadderja:

Jst ::

Ob ukinitvi serij (tudi lanski) sem malo začel okoli gledati, kaj bi spremljal. In sem naletel na "Person of Interest." Dober dinamičen duo glavnih igralcev, zanimiva tematika, ampak obupen tagline, ki ga pove na začetku.

Po sili sem pa gledal "The Secret Circle:" zgleda namenjena najstnikom, čarovništvo je sedaj očitno full popularno in je ne priporočam. Dva dela sem gledal zaradi kolegice; spoznala sva se na sprehodu vsak s svojim psom in mi je povedala kaj gleda in me je zanimalo, da se imava kaj za pogovarjati ob pijači. Ji treba namreč priti do spodnjega perila. :) (Current social mission)

Škoda, da se ukinja še več serij, ker to, da so jih toliko dali v petkov termin, nekako pomeni, da jih zaključujejo. Meni bi bilo škoda Fringe.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Gregor P ::

... in a moraš sedaj še gledati te tajne kroge?:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Jst ::

Ne, ni pogoj :) ampak kot sem rekel, da ko greva na pijačo, da jaz ne bluzim o sci-fi, ona pa samo o "fi" in nobeden potem ne bi nič vedel na način, da bi si lahko ustvaril lastno mnenje in ga uporabil za "socialno misijo." :)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Gregor P ::

V bistvu sem te jaz nekaj drugega spraševal:P
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Jazzie ::

Jaz sem tudi pogledala pilot od The Secret Circle in je bil res zelo beden.

Od novih serij mi je zaenkrat najbolj všeč Revenge (ABC).

Qcube ::

Tudi meni je Revenge kar luštna serija. Me kar vleče za gledat čeprav ni nek presežek od serije. Zadnji 6ti del je imel kar nekaj bednih lukenj v povezavi s posnetki varnostnih kamer v hotelu.

JC Denton ::

Malo prej sem pogledal Grimm, kar zanimiva zadeva, bom še sigurno pogledal kak del.

Lion29 ::

tudi mene caka grimm za enkrat zvecer po tekmi...

A nikito gleda kjer?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Qcube ::

Nikito tudi gledam, samo zdaj malo zaostajam, zadnje 3 dele nisem še pogledal. Nisem pa nekaj ful navdušen, je pa ok za pogledat ko ni drugega na sporedu. Zdaj si morem še pogledat prvi del Once upon a time, čeprav fantasy mi običajno ne sede preveč.

kmetek ::

Person of Interest mi je kewl....Grimm pravite?

Lion29 ::

pogledal grimmm

SPOILERS






matr sem se ustrasu po prvi jogging sceni....ze reeeeees zelo dolgo se nisem ustrasu :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Okapi ::

Tale Grimm vleče na The Dresden Files, malo pa tudi na New Amsterdam spominja.

O.

krho ::

The Dresden Files je bil ql, škoda, da je bil tako kratek.
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

Jst ::

Lahko kdo opiše o čem se gre serija Revenge. Pa v bistvu kakšen namig, kaj je novega in zanimivega. ps: I hate procedural cop shows.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

LuGi ::

Lion29 je izjavil:

pogledal grimmm

matr sem se ustrasu ****....ze reeeeees zelo dolgo se nisem ustrasu :D


haha same here 8-O

krOOokO ::

Ena izmed redkih, oz. kar edina serija to leto, ki me je prepričala je The secret circle.

itak37 ::

Trenutno spremljam naslednje:

Boardwalk Empire HBO kriminalna drama o korumpirani mestni oblasti v Atlantic city, postavljena v cas prohibicije, zelo dobra.

American Horror story Grozljiva TV serija o zakleti hisi.

Homeland Drama o ameriskem vojaku, ki se vrne iz dolgoletnega ujetnistva talibanov, za katerega sumijo, da je presel na talibansko stran.

kmetek ::

Pogledal Grimm - zelo kewl.....American Horrror: superca....

in pa ONCE UPON A TIME.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

Lion29 ::

ze kjer pogledal nove halloween simpsone?


spoilers




loved the dexter theme song :d
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

JC Denton ::

Zadnja epizoda Mentalista mi je bila carska, fenomalem zaključek. Pa zgleda da se je Person Of Interest tut začel zapletati, končno.

Lion29 ::

Nikec3 je izjavil:

Moje ocene serij (1-5):

- Terra Nova: 1
- V(2009): 1
- House (8. sezona): 2
- The Walking Dead: 3
- Falling Skies: 4
- Dexter (6. sezona): 4
- SGU: 5
- BSG 2003: 5
- Breaking Bad: 5

To je moje subjektivno mnenje!


ce bi ocenu iste serije

- Terra Nova: 1
- V(2009): 2
- House (8. sezona): 2
- The Walking Dead: 3
- Falling Skies: 3
- Dexter (6. sezona): 3
- SGU: 2
- BSG 2003: 3
- Breaking Bad: 5


bom pa zraven ocenu se par drugih...

desperate housewives 3 (zadnja sezona)
parenthood 4
the good wife 4
harrry's law 2,5
suits 3,5
Bored to death 3
Weeds 2,5 (zadnja sezona)
Entourage 2,5 (zadnja sezona)
Supernatural 3 (zadnja sezona)
True Blood 2,5 (zadnja sezona)
Vampire Diaries 4 (zelo subjektivno mnenje)
Nikita 2,5
Unforgettable 3
Merlin 3,5 (zelo subjektivno)
Camelot 4
Game Of Thrones 5
Private practice 3 (zadnja sezona)
Burn notice 3,5
The Big C 4
The Event 3,5


mogoce sem se kako pomebno izpustil
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai
««
5 / 302
»»