» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
180 / 302
»»

Lion29 ::

Absentia

na nekem obskurnem TV kanalu, ma je zelo obetavno...



The series tells the story of FBI agent Emily Byrne (Stana Katic) who, while hunting one of Boston's most notorious serial killers, disappears without a trace and is declared dead. Six years later, she is found in a cabin in the woods, barely alive and with no memory of the years she was missing. Returning home to learn that her husband (Patrick Heusinger) has remarried and her son is being raised by another woman, she soon finds herself implicated in a new series of murders.
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

FTad ::

Lion29 je izjavil:

Absentia

na nekem obskurnem TV kanalu, ma je zelo obetavno...



The series tells the story of FBI agent Emily Byrne (Stana Katic) who, while hunting one of Boston's most notorious serial killers, disappears without a trace and is declared dead. Six years later, she is found in a cabin in the woods, barely alive and with no memory of the years she was missing. Returning home to learn that her husband (Patrick Heusinger) has remarried and her son is being raised by another woman, she soon finds herself implicated in a new series of murders.



Pogledal si bom serijo oz pilota samo, ker je igralka igrala v seriji Castle (Beckett) :)

yayo ::

FBI agent Emily Byrne (Stana Katic)

dalmatinska vlaja (srbkinja iz dalmatinskega zaledja) po koreninah. zanimivo koliko hrvatov se najde v ameriškem tv/film biznisu, zadnjič sem pri seriji Preacher odkril režiserko Majo Vrvilo, ki je tudi dalmatinske krvi.

leiito ::

mgermo je izjavil:

3 del Orvilla in mi že grejo na živce z vsiljanjem svojih moralno etičnih pogledov na druge vrste.


Si pomislil, da gre morda za sarkazem?

Politična nekorektnost je tudi razlog zakaj je The Orville kritiško tako podcenjen, RT kritiki 20%, gledalci pa 90%, Trump supporters.

oo7 ::

Orville vs Discovery

Metacritic in RT / kritiki in uporabniki

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Lion29 ::

ze dolgo vemo, da so userji butci :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

oo7 ::

Lion29 je izjavil:

ze dolgo vemo, da so userji butci :D


Jaz bi prej rekel, da so podkupljene kritike :D

jest10 ::

http://www.imdb.com/title/tt1877514/

Tole bi znalo biti dobro za pogledati.
The Vietnam War, dokumentarec v 10tih delih

oo7 ::

Lethal Weapon dtuga sezona se je začela >:D

Okapi ::

Pri Orville se očitno ne morejo odločiti, kaj bi bili. Prva dva dela sta bila bolj parodija Star Treka kot kaj drugega, četrti del je bil pa nekaj takega, kar bi lahko gledali v izvirnem Star Treku. Zelo oldskool, tako po zgodbi kot produkcijsko.;)

IL_DIAVOLO ::

jest10 je izjavil:

http://www.imdb.com/title/tt1877514/

Tole bi znalo biti dobro za pogledati.
The Vietnam War, dokumentarec v 10tih delih


Upam, da je predstavljeno, kot se je res zgodilo in ne se eno propagandno sranje.

jest10 ::

Saj te ne bo nič vgriznilo, če pogledaš

connel ::

Dobra serija je, ni v stilu kako oh in sploh so bili dobri in uspešni, prej kontra z vsemi spletkami Nixona itd.

oo7 ::

Orville tretja epizoda Liam Neeson in T-Bag 8-)

WallSreet ::

Je kdo do konca pogledal Prison Break (govorim o 5 sezoni)? Jaz sem bil močno razočaran in sem se ustavil pri 4 delu. Kaj pravite ostali?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: WallSreet ()

Lion29 ::

oo7 je izjavil:

Orville tretja epizoda Liam Neeson in T-Bag 8-)


4. epizoda ;)


ocitno nimajo nekega vlkega budgeta in pac Seth izkorisca svoje VIP... tak da mu delajo verjetno usluge.....cel kup znanih in malo manj znanih igralcev
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

oo7 ::

WallSreet je izjavil:

Je kdo do konca pogledal Prison Break (govorim o 5 sezoni)? Jaz sem bil močno razočaran in sem se ustavil pri 4 delu. Kaj pravite ostali?


Sem pogledal cdlotno sezono. Jaz bom takole rekel dokler se je dogajalo na bližnjem vzhodu je bil zakon potem v Ameriki pa brez veze.

Lion29 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Orville tretja epizoda Liam Neeson in T-Bag 8-)


4. epizoda ;)


ocitno nimajo nekega vlkega budgeta in pac Seth izkorisca svoje VIP... tak da mu delajo verjetno usluge.....cel kup znanih in malo manj znanih igralcev


Potem pa četrta :)

Tak kaliber igralca kot je Liam Neeson ne bo nikoli v Star trek Discovery >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

sheeshkar ::

WallSreet je izjavil:

Je kdo do konca pogledal Prison Break (govorim o 5 sezoni)? Jaz sem bil močno razočaran in sem se ustavil pri 4 delu. Kaj pravite ostali?

Nič nisi zamudil.

Lion29 ::

a niso skelnslali prison breaka spet?

meni je bilo brezveze, glupo do amena
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

IL DIAVOLO ::

Jaz sem končal pri 2. delu 8-)

yoco ::

Je kdo pogledal serijo Frequency? Zanima me, če je vredna ogleda glede na to da je skenslana po samo eni sezoni!

OldSkul ::

Seveda. Po nekaj začetnih delov sem prenehal z gledanjem, čez nekaj tednov nadaljeval in hitro zaključil. Lep zaključek serije.

IL DIAVOLO ::

Že kdo pogledal pilota miniserije the good doctor? Scenarist je David Shore, ki je bil producent housa. Glavni igralec pa je psihič norman iz bates motel :D

IMDb: 8.6/10

http://www.imdb.com/title/tt6470478/

Mislim, da bo ta kar ena izmed boljših serij letošnjega leta.

oo7 ::

Že kdo pogledal Inhumans ?

Lion29 ::

oo7 je izjavil:

Že kdo pogledal Inhumans ?


:D:D:D

vse skupaj psotaja res ze parodija... groza v kaj se to izrojeva
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

oo7 ::

Lion29 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Že kdo pogledal Inhumans ?


:D:D:D

vse skupaj psotaja res ze parodija... groza v kaj se to izrojeva


Se pravi ni dobro je za silo ?

Lion29 ::

IL DIAVOLO je izjavil:

Že kdo pogledal pilota miniserije the good doctor? Scenarist je David Shore, ki je bil producent housa. Glavni igralec pa je psihič norman iz bates motel :D

IMDb: 8.6/10

http://www.imdb.com/title/tt6470478/

Mislim, da bo ta kar ena izmed boljših serij letošnjega leta.



pogledal pilota.... kar dobro... precej pocukrano in ocitno... ampak premisa je kul... in zaenkrat gledljivo!

na k..... mi pa gre ta muzika v ozadju.... najbolj me je motila pri Chicago Fire...... zdaj forsirajo gull mocno muziko se v orvillu... in v tej seriji.... prav motece je

oo7 je izjavil:

Lion29 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Že kdo pogledal Inhumans ?


:D:D:D

vse skupaj psotaja res ze parodija... groza v kaj se to izrojeva


Se pravi ni dobro je za silo ?


vsaka naslednja od daredevila gre navzdol... resnicno.... jaz sem obupal pri luke cage-u.... edino punisherja cakam... drugo je res beda
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

scipascapa ::

inhumans letel z diska dol.

Dami ::

Imdb score sn ze dolgo nehal gledat, očitno bo treba pa tudi paradajze skenslat. Young sheldon je krneki in dosti slabš k the good doctor vendar imata ocene kritikov ravno nasprotne. Inhumans ne bo niti cele sezone imo, ker je preveč painful za gledat.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Mesar ::

Večina je kr neki ja, zamenjaj pa bo.
Your turn to burn!

Tr0n ::

scipascapa je izjavil:

inhumans letel z diska dol.

No ja, niti ni bil tak zelo slab.

Res, da ni na Marvel nivoju, ampak piloti so vedno lame.

Kar dve US army/seal team/terror seriji.

The Brave
Seal Team

Obe, zelo podobni, obe bolj povprecni.

Vsec mi je tudi The Good Doctor, predvsem zaradi Richard Schiff-a.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

c3p0 ::

Young Sheldon je negledljiv, dolgočasen. Sem pričakoval nekaj v stilu Malcolm in The Middle, velika zmota.

IL DIAVOLO ::

Dami je izjavil:

Imdb score sn ze dolgo nehal gledat, očitno bo treba pa tudi paradajze skenslat. Young sheldon je krneki in dosti slabš k the good doctor vendar imata ocene kritikov ravno nasprotne. Inhumans ne bo niti cele sezone imo, ker je preveč painful za gledat.


O čem ti govoriš? Imdb je kar se serij tiče ZELO točen.

Young Sheldon: 6.3/10

The Good Doctor 8.6/10

Seveda se serije drugače ocenjuje, kot filme ko se pri 6.5 že začenjajo dobri filmi, medtem ko se serij niti ne povoha pri takšnem rajtingu.

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

Lucifer nova sezona ;)

Lion29 ::

cel kup se jih je danes (spet) zacelo

lucifer
bobs burgers
simpsons
Family guy
the last man on earth
ghosted
Ten Days in the Valley
NCIS LA
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

IL DIAVOLO ::

Cel kup zanič serij, res je.

broken/link ::

že par sto/tisoč let nazaj so bili tako pametni, da je nastal latinski pregovor, ki pravi: "O barvah in okusih se ne razpravlja"

negot ::


:)

Cruz ::

The Last Man on Earth že 4. sezona? Sem pogledal dve in je kar kul, ampak nič posebnega.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

GrimReaper ::

Curb Your Enthusiasm je nazaj po 6 letih, poleg Seinfelda ena redkih serij (pa tudi filmi so švoh glede tega) kjer se nasmeje tudi tisti, ki se drugače zelo redko smeje.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

c3p0 ::

Prvi del je odličen, classic Larry.

Cruz ::

Nekje sem prebral, da Larry uporablja material, ki ga ni uspel pri Seinfeldu.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

IL_DIAVOLO ::

Ce zelis kaj pogledati kaj resnicno smesnega, potem moras pogledati Boston Legal.

Lion29 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ce zelis kaj pogledati kaj resnicno smesnega, potem moras pogledati Boston Legal.


presofisticirano za vecino ;)
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

sheeshkar ::

The Gifted ima dober prvi del. Bomo videli kako se bo serija razvila.

oo7 ::

sheeshkar je izjavil:

The Gifted ima dober prvi del. Bomo videli kako se bo serija razvila.


Sem ravnokar hotel vprašati kakšen je prvi del :)

Bom pogledal danes zvečer.

Okapi ::

The Last Post, prvi del zelo obetaven. Aden 1965, arabski upor v angleški koloniji.

Outcast ::

Thanks Okapi, očitno eden pametnejših predlogov na tej strani...

oo7 ::

Je kdo opazil Supermana v Tv seriji Lucifer

Lion29 ::

oo7 je izjavil:

Je kdo opazil Supermana v Tv seriji Lucifer



lol itak, ce so oglasevali na veliko.... bomo vidli kako se bo obnesel... zdaj zgleda zadovoljivo... kot kao badass/witty captain


the good doctor je bila druga epizoda tudi OK... malo pretiravajo s kliseji... ampak bo ze
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai
««
180 / 302
»»