» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
179 / 302
»»

Outcast ::

Gledam:
- The Deuce (kr uredu serija, brez presežkov sicer)
- Ray Donovan (tole z ženo je res dogcajt ja....)
- FtWD (drek)
- The last Ship (mi američani!!!:)

Čakam:
- Lethal Weapon S02
- StartUp S02
- Chicago PD/Fire
- Chance S02

misek ::

Outcast je izjavil:


Čakam:
- Lethal Weapon S02
Eni smo prvi epizodo že pogledali ;)

oo7 ::

Zelo dobra včerajšnja epizoda Tv serije The last ship :)

Lion29 ::

res... ray donovan ubija mrtve.... vsaj Mick neki ustvarja... ce ne bi spal ves cas
fTWD wtf se vztrajam??? :8)

cakam pa na star trek discovery
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

oo7 ::

'The Orville' Is Fox's Biggest Premiere In Years :P

c3p0 ::

> res... ray donovan ubija mrtve....

Podobno kot TWD, ko je Rick eno celo sezono bediral.

SmeskoSnezak ::

Kako se vam zdi Fuller House? Je kaksna primerjava z originalom? Boljse,slabse ali podobno?
@ Pusti soncu v srce... @

Lion29 ::

SmeskoSnezak je izjavil:

Kako se vam zdi Fuller House? Je kaksna primerjava z originalom? Boljse,slabse ali podobno?


original je v pizdi.... ma smo gledali, ker smo bli mali....

tole nadaljevanje je se bolj v pizdi.... in zdaj ne gledamo, ker smo valda odrasli... res podn
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

galimim ::

Born To Bleed, Fighting To Succeed, Built To Endure What This World Throws At Me

Kurzweil ::

Zadnje dni imam malce časa, in zadnje 3 strani kar sem probal oz. kar omenjate je vse bolj kot ne nek average šrot. Prav lačen sem res dobre serije, pa ne najdem, govorim o nivoju Breaking Bad, Fargo, Sopranos, Boardwalk empire, Game of Thrones, Rome, True Detective, Band of brothers, The Wire, Westworld, House of cards,... obstaja še kakšen hidden gem, ki ni neka predvidljiva hollywoodska žajfnica, akcija, ali brezvezna komedija?

starboi ::

Kurzweil je izjavil:

Zadnje dni imam malce časa, in zadnje 3 strani kar sem probal oz. kar omenjate je vse bolj kot ne nek average šrot. Prav lačen sem res dobre serije, pa ne najdem, govorim o nivoju Breaking Bad, Fargo, Sopranos, Boardwalk empire, Game of Thrones, Rome, True Detective, Band of brothers, The Wire, Westworld, House of cards,... obstaja še kakšen hidden gem, ki ni neka predvidljiva hollywoodska žajfnica, akcija, ali brezvezna komedija?


Definitivno priporočam serijo Pod Rušo z Michael C. Hall-om v glavni vlogi .

http://www.imdb.com/title/tt0248654/?re...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: starboi ()

yoco ::

galimim je izjavil:

Marvel's The Punisher | Official Trailer [HD] | Netflix

Upam, da ne razočara!

negot ::

Kurzweil je izjavil:

Zadnje dni imam malce časa, in zadnje 3 strani kar sem probal oz. kar omenjate je vse bolj kot ne nek average šrot. Prav lačen sem res dobre serije, pa ne najdem, govorim o nivoju Breaking Bad, Fargo, Sopranos, Boardwalk empire, Game of Thrones, Rome, True Detective, Band of brothers, The Wire, Westworld, House of cards,... obstaja še kakšen hidden gem, ki ni neka predvidljiva hollywoodska žajfnica, akcija, ali brezvezna komedija?

Zelo dobra:
http://www.imdb.com/title/tt4998350/
:)

Lion29 ::

starboi je izjavil:

Kurzweil je izjavil:

Zadnje dni imam malce časa, in zadnje 3 strani kar sem probal oz. kar omenjate je vse bolj kot ne nek average šrot. Prav lačen sem res dobre serije, pa ne najdem, govorim o nivoju Breaking Bad, Fargo, Sopranos, Boardwalk empire, Game of Thrones, Rome, True Detective, Band of brothers, The Wire, Westworld, House of cards,... obstaja še kakšen hidden gem, ki ni neka predvidljiva hollywoodska žajfnica, akcija, ali brezvezna komedija?


Definitivno priporočam serijo Pod Rušo z Michael C. Hall-om v glavni vlogi .

http://www.imdb.com/title/tt0248654/?re...


pod ruso :D :D :D

lol, prav debilno mi zvenijo vsi tej slovenski prevodi... res dobro, da ne gledam TVja :D


jaz priporocam od 2 GEMsov - 13 reasons why in the stranger things ;)
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

Kurzweil ::

Ja tudi jaz sem mu bil hvaležen, da je zraven prilepil še link do IMDBja, da sploh vem za kaj gre. Six feet under sem gledal pa mi nikakor ni sedel, Stranger things sem gledal in je kul, bom počekiral 3 reasons why in vidim, da imam že od nekdaj na lagru tudi Peaky Blinders.

Lion29 ::

sorry, 13 reasons why ;) popravljeno
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Cruz ::

Jaz pa priporočam The Handmaid's Tale, The Americans, The Leftovers, Broadchurch(videl sem tudi, da jo predvajajo na slo 1) in pa Person of Interest. :) Za humor pa sam spet gledam Peep Show.

EDIT: Dodajam še Hannibal, najboljša creepy serija, ki sem jo gledal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

oo7 ::

Marvel's The Punisher Season 1 Trailer #1 (2017)

negot ::

Peaky Blinders je ena najboljših, priporočam pa še eno novejših Danskih:
http://www.imdb.com/title/tt3638488/ :)

IL_DIAVOLO ::

Kurzweil je izjavil:

Zadnje dni imam malce časa, in zadnje 3 strani kar sem probal oz. kar omenjate je vse bolj kot ne nek average šrot. Prav lačen sem res dobre serije, pa ne najdem, govorim o nivoju Breaking Bad, Fargo, Sopranos, Boardwalk empire, Game of Thrones, Rome, True Detective, Band of brothers, The Wire, Westworld, House of cards,... obstaja še kakšen hidden gem, ki ni neka predvidljiva hollywoodska žajfnica, akcija, ali brezvezna komedija?


Stranger things, 13 reasons why, big little lies so kar dobro narejene serije. Ne bom rekel top, ampak so pa izvirne.

Pred kratkim je bila izdana 2. sezona narcosa, konec oktobra prihaja tudi mr robot.

Nekaj materiala je, je pa bolj susa ja :D

negot ::

Mufasa ::

Kurzweil je izjavil:

Zadnje dni imam malce časa, in zadnje 3 strani kar sem probal oz. kar omenjate je vse bolj kot ne nek average šrot. Prav lačen sem res dobre serije, pa ne najdem, govorim o nivoju Breaking Bad, Fargo, Sopranos, Boardwalk empire, Game of Thrones, Rome, True Detective, Band of brothers, The Wire, Westworld, House of cards,... obstaja še kakšen hidden gem, ki ni neka predvidljiva hollywoodska žajfnica, akcija, ali brezvezna komedija?


Narcos, El Chapo, Ozark
"Es ist nicht genug, zu wissen, man muss auch anwenden;
es ist nicht genug, zu wollen, man muss auch tun."
- Johann Wolfgang von Goethe

IL_DIAVOLO ::

El chapo je sranje.

cortez ::

White Gold




80's baby

Outcast ::

Kurzweil je izjavil:

Zadnje dni imam malce časa, in zadnje 3 strani kar sem probal oz. kar omenjate je vse bolj kot ne nek average šrot. Prav lačen sem res dobre serije, pa ne najdem, govorim o nivoju Breaking Bad, Fargo, Sopranos, Boardwalk empire, Game of Thrones, Rome, True Detective, Band of brothers, The Wire, Westworld, House of cards,... obstaja še kakšen hidden gem, ki ni neka predvidljiva hollywoodska žajfnica, akcija, ali brezvezna komedija?


Na tako visokem nivoju jih res ni veliko, jst bi ti še dodal recimo:
- Generation Kill (miniserija)
- Hell On Wheels
- Marco Polo
- The Killing
- The Knick
- Mad Men
- Black Sails

...neki jih še je dobrih;) :D

cortez ::

Ripper Street

Vikings

Outcast ::

oo7 je izjavil:

Marvel's The Punisher Season 1 Trailer #1 (2017)



Uf Punisher bo pomoje res brutalen:D
Poleg Daredevil-a EDINA Marvelova serija na mojem spisku...


cortez je izjavil:

Ripper Street

Vikings



Yo cortez spremljaš redno Ripper Steet? Jst sem jo nehal gledati pomoje nekje na sredini prve ali druge sezone, postala mi je dolgočasna. Vidim pa da kar štepajo sezone in tudi ocene so dobre...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Outcast ()

prenasalec ::

Je še kdo drug pogledal Philip K. Dick's Electric Dreams? Meni se je prva epizoda zdela super.

cortez ::

@Outcast

Ne spremljam, ma jo mam na rezervi....preveč je teh rezerv.

Redno samo TWD, ostale pa v enem šusu, od časa do časa....preveč je dobrih serij in premalo časa. Razmišljam, da bi ukinu TV, ker je preveč reklam. Na History spremljam Forged in Fire in je v 1h, 20 min reklam za druge serije na H. Car SoS na National G. je tud OK.

cortez ::



Lion29 ::

cortez je izjavil:

@Outcast

Ne spremljam, ma jo mam na rezervi....preveč je teh rezerv.

Redno samo TWD, ostale pa v enem šusu, od časa do časa....preveč je dobrih serij in premalo časa. Razmišljam, da bi ukinu TV, ker je preveč reklam. Na History spremljam Forged in Fire in je v 1h, 20 min reklam za druge serije na H. Car SoS na National G. je tud OK.


haha, ne gledam TVja vsaj 6 let :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Aphanisis ::

Lion29 je izjavil:

cortez je izjavil:

@Outcast

Ne spremljam, ma jo mam na rezervi....preveč je teh rezerv.

Redno samo TWD, ostale pa v enem šusu, od časa do časa....preveč je dobrih serij in premalo časa. Razmišljam, da bi ukinu TV, ker je preveč reklam. Na History spremljam Forged in Fire in je v 1h, 20 min reklam za druge serije na H. Car SoS na National G. je tud OK.


haha, ne gledam TVja vsaj 6 let :D


Časivni zamik in si rešen reklam tudi na TV.

Lion29 ::

Aphanisis je izjavil:

Lion29 je izjavil:

cortez je izjavil:

@Outcast

Ne spremljam, ma jo mam na rezervi....preveč je teh rezerv.

Redno samo TWD, ostale pa v enem šusu, od časa do časa....preveč je dobrih serij in premalo časa. Razmišljam, da bi ukinu TV, ker je preveč reklam. Na History spremljam Forged in Fire in je v 1h, 20 min reklam za druge serije na H. Car SoS na National G. je tud OK.


haha, ne gledam TVja vsaj 6 let :D


Časivni zamik in si rešen reklam tudi na TV.


poleg glupih reklam in teh prijemov.... so zraven se glupi podnapisi IN SD kvaliteta... v zelo redkih primerih HD.... da o fullHD ne govorimo, 4k pa se manj :D

jaz trenutno uzivam prvo sezono narcosov na 4K na mojem projektorju.... bomba
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

Okapi ::

Kateri 4K projektor pa imaš?

Lion29 ::

nimam 4K, I wish... Imam pa the next best thing... Epson EH-TW9300W

ki 1080p predvaja full lepo, 4K pa fantasticno... res noro.... razen super amoled-a na tulifonu, nisem imel tako dobrega display-a.... zdaj si pa predstavljaj diagonalo 150' (zmore se velik vec, sam nimam placa :D) .... z res zivimi barvami
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

oo7 ::


Še 1 teden, do nove Marvelove Tv serije Inhumans. Pilot so predvajali po kinometografih ampak kot kaže gre za zelo slabo Tv serijo.

RT: 7% https://www.rottentomatoes.com/tv/marve...
IMDB: 5,2 http://www.imdb.com/title/tt4154858/

James Gunn režiser filmov Guardians of Galaxy je rekel, da se te TV serije najbrž ne, da več rešiti pred propadom. Bomo videli čez 1 teden kaj so spacali :))

mgermo ::

3 del Orvilla in mi že grejo na živce z vsiljanjem svojih moralno etičnih pogledov na druge vrste.

Lion29 ::

mgermo je izjavil:

3 del Orvilla in mi že grejo na živce z vsiljanjem svojih moralno etičnih pogledov na druge vrste.



a mislis nekako tako ko ti na islam? ;)
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Aphanisis ::

Orville mi pa res ni všeč. Slabi igralci, obupen CGI, pocukran lovestory, nerazdelani problemi... če res nimaš kaj gledat, potem mogoče..., ampak če nisi še gledal Farscape, Babylon 5, Deep space nine je Orville izguba časa.

Lion29 ::

ma ne mores primerjat orvila z omenjenimi serijami no.... orville je primarno komedija ... za ta namen je CGI cisto kul... celo presenecen sem, kolko je dober

meni se zdi cisto kul in ima plac na TVju ... igralci so pa tut spodobni... no razen seveda macfarlana, ki je malo lesen :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Dami ::

Če je primarno komedija, zakaj pol ni smešno? Še posebno zadnji del.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Lion29 ::

Dami je izjavil:

Če je primarno komedija, zakaj pol ni smešno? Še posebno zadnji del.


zadnji del so res zajadrali prevec
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

connel ::

Prva dva dela ST Discovery (jup, odprli so z dvema epizodama) sta bila odlična, sem prav pogrešal ST svet. Vprašanje če jim bo uspelo držati tempo, ampak zaenkrat dobro kaže.

mikhaair ::

Narcos S03 je cista desetka.

Lion29 ::

mikhaair je izjavil:

Narcos S03 je cista desetka.


tavno pogledal prvo sezono.... in ze vlecem dol 2. .... tak da se ze veselim!

dobra serija...meni sploh ker imam povezavo s kolumbijo
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

mikhaair ::

s1 in s1 sta super, ampak s03 me je pa fejst potegnila noter :D
upam da bo z el chapo enako

oo7 ::

Že kdo pogledal Young Sheldon? :))

Okapi ::

Dolgčas.

IL_DIAVOLO ::

GrimReaper ::

Kurzweil je izjavil:

Zadnje dni imam malce časa, in zadnje 3 strani kar sem probal oz. kar omenjate je vse bolj kot ne nek average šrot. Prav lačen sem res dobre serije, pa ne najdem, govorim o nivoju Breaking Bad, Fargo, Sopranos, Boardwalk empire, Game of Thrones, Rome, True Detective, Band of brothers, The Wire, Westworld, House of cards,... obstaja še kakšen hidden gem, ki ni neka predvidljiva hollywoodska žajfnica, akcija, ali brezvezna komedija?

Si pa praktično že vse sam naštel, drugače pa ne morš falit s tem seznamom:
http://www.imdb.com/chart/toptv/

Sam sem po tem seznamu iskal 2017 in našel The Handmaid's Tale in Big Little Lies. Obe oceni primerno, ni to za 9+.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

Zgodovina sprememb…

««
179 / 302
»»