» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
127 / 302
»»

WallSreet ::

innerspace je izjavil:

WallSreet je izjavil:

Če je tebi škoda časa in če ti tovrstni slog ne odgovarja še ne pomeni, da je bedno. Serija oziroma dokumentarec je za oceno 9+ in tako pravi tudi imdb. Že to da si preskočil na sredino pove dosti :) poglej si drugi del nekje na sredini ;)


Nikjer ne pravim, da je bedno. A mene osebno tak slog nikakor ne potegne in ga ne morem gledati. Sploh ne 10+ ur, no way.
Deal with it.


Poglej drugi del. Če te ne bo potegnilo notri potem res ni zate :)

xardas ::

Jaz sem obupal pa ravno nekje na sredini 2. dela :))

WallSreet ::

xardas je izjavil:

Jaz sem obupal pa ravno nekje na sredini 2. dela :))


Ja potem to ni zate :)

innerspace ::

WallSreet je izjavil:

Poglej drugi del. Če te ne bo potegnilo notri potem res ni zate :)


Hvala za nasvet, ga bom preskocil:)
Res mi ni do tega, da se privajam na to serijo, je veliko zanimivejsih reci za poceti/gledati.

Uzivaj v ogledih(verjetno si ze pogledal celo).
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

Tr0n ::

Ne vem, kaj se mores privajat. :) Pac gre za zelo dober dokumentarec, ki so ga snemali v obdobju 10 let in govori o korumpiranem ameriskem pravosodju in policiji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

cebelar123 ::

Pogledal sem Making a Murderer in morem napisati da je čista 10tka. Toliko se že dolgo nisem zraven kakega dokumentarca jezo.

oo7 ::

Tretja sezona 21 Januar 2016

The 100 | Hunted Extended Trailer

Nesta ::

Kdo uporablja smartflix ?

Tr0n ::

Jaz sem probal ja. Kr funkcionira, samo verjetno ne bo dolgo vec free. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Lion29 ::

zakaj bi pa kdo to uporabljal zdaj?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Nesta ::

Da ni treba Netflix placevat za pol manj filmov in serij gor:)

Tr0n ::

Lion29 je izjavil:

zakaj bi pa kdo to uporabljal zdaj?

Cel Netflix library imas na voljo, preko 14k serij in filmov. Slovenski Netflix ima par procentov od tega. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Lion29 ::

Tr0n je izjavil:

Lion29 je izjavil:

zakaj bi pa kdo to uporabljal zdaj?

Cel Netflix library imas na voljo, preko 180k serij in filmov. Slovenski Netflix ima par procentov od tega. :)



oh... sem mislu, da ponujajo vse...huh, to pa ni kul

@Nesta: o cem ti to? kolkr sem zastopil, je to samo netflix proxy, lih tako moras imeti account na netflixu.... 1. mesec je pa itak zastonj
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Tr0n ::

Ja, aktiven Netflix account rabis. To ti samo ponudi dostop do vsega contenta.

WallSreet ::

cebelar123 je izjavil:

Pogledal sem Making a Murderer in morem napisati da je čista 10tka. Toliko se že dolgo nisem zraven kakega dokumentarca jezo.


Res je top dokumetarc

innerspace je izjavil:

WallSreet je izjavil:

Poglej drugi del. Če te ne bo potegnilo notri potem res ni zate :)


Hvala za nasvet, ga bom preskocil:)
Res mi ni do tega, da se privajam na to serijo, je veliko zanimivejsih reci za poceti/gledati.

Uzivaj v ogledih(verjetno si ze pogledal celo).


Ta dokumentarc je v bistvu zelo zanimiv. Sem že pogledal.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: mihec87 ()

leiito ::

innerspace je izjavil:

WallSreet je izjavil:

Če je tebi škoda časa in če ti tovrstni slog ne odgovarja še ne pomeni, da je bedno. Serija oziroma dokumentarec je za oceno 9+ in tako pravi tudi imdb. Že to da si preskočil na sredino pove dosti :) poglej si drugi del nekje na sredini ;)


Nikjer ne pravim, da je bedno. A mene osebno tak slog nikakor ne potegne in ga ne morem gledati. Sploh ne 10+ ur, no way.
Deal with it.


Okusi so različni, ampak o čem govoriš, ko rečeš "tak slog"?

innerspace ::

leiito je izjavil:

Okusi so različni, ampak o čem govoriš, ko rečeš "tak slog"?


Mislim na tip naracije, glasbene kulise, pricevanja...
Pac priblizno tako, kot so delane detektivsko/kriminalne oddaje na I.D.
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

e-marko ::

Gledam tole Mr. Robot in mi ni jasno čemu takšno hvaljenje te serije? Narkič, ki zna hekati in ima prisluhe? To je to?
Sem namreč pogledal že 7. del in še vedno čakam na "tisto nekaj", kar bi me potegnilo noter.

Lp
...somebody, somewhere...

oo7 ::

e-marko je izjavil:

Gledam tole Mr. Robot in mi ni jasno čemu takšno hvaljenje te serije? Narkič, ki zna hekati in ima prisluhe? To je to?
Sem namreč pogledal že 7. del in še vedno čakam na "tisto nekaj", kar bi me potegnilo noter.

Lp


Ja če te, do zdaj ni notri potegnilo te tudi v nadaljevanju najbrž nebo.

IL_DIAVOLO ::

Mr robot zasluzeno...presenecenje leta.

oo7 ::

chinko ::

e-marko je izjavil:

Gledam tole Mr. Robot in mi ni jasno čemu takšno hvaljenje te serije? Narkič, ki zna hekati in ima prisluhe? To je to?
Sem namreč pogledal že 7. del in še vedno čakam na "tisto nekaj", kar bi me potegnilo noter.

Lp


Gre za t.i. geek hype povsem povprečne serije, nič več. ;)

IL_DIAVOLO ::

chinko je izjavil:

e-marko je izjavil:

Gledam tole Mr. Robot in mi ni jasno čemu takšno hvaljenje te serije? Narkič, ki zna hekati in ima prisluhe? To je to?
Sem namreč pogledal že 7. del in še vedno čakam na "tisto nekaj", kar bi me potegnilo noter.

Lp


Gre za t.i. geek hype povsem povprečne serije, nič več. ;)


Ce ti zanr ni vsec ne pomeni, da je serija povprecna. Got recimo je top serija, ampak meni ne sede.

Hekanje sploh ni poanta serije.

Zgodovina sprememb…

no comment ::

IL_DIAVOLO je izjavil:


Hekanje sploh ni poanta serije.

Kaj pa je? Reciklaža ideje (pa še zadnjega komada) Fight Cluba?

IL_DIAVOLO ::

no comment je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:


Hekanje sploh ni poanta serije.

Kaj pa je? Reciklaža ideje (pa še zadnjega komada) Fight Cluba?


Kot da bi rekel da je poanta breaking bada kuhanje metamfetamina, ker ni.

oo7 ::

Lucifer 25 januar :)

chinko ::

Ce ti zanr ni vsec ne pomeni, da je serija povprecna. Got recimo je top serija, ampak meni ne sede.

Hekanje sploh ni poanta serije.


Ne gre za to, da mi žanr ne sede, temveč za to, da je imho prehvaljena in overrated. Za razliko od kupa drugih serij, ki so že bile omenjenje tule, marsikatere tudi po ratingu uvrščene nižje, mi ne potegne, sem pričakoval več. Ni slaba, si pa imho ne zasluži naziva serije leta.

no comment ::

Sem pogledal "Master of none". Zelo odlično.

(ne raznese pol galaksije, ni zombijev, kri ne teče v potokih... tko da, opozarjam, serija ni za vsakogar)

Lion29 ::

no comment je izjavil:

Sem pogledal "Master of none". Zelo odlično.

(ne raznese pol galaksije, ni zombijev, kri ne teče v potokih... tko da, opozarjam, serija ni za vsakogar)



mah... sem jo tudi jaz pogledal... IMHO, sicer je gledljiva... ni pa nek presezek, ali pa da bi lahko rekel, da je odlicno

nekako dejavu, prezveceno... le da je malo iz indijskega vidika prikazano.. se vedno pa ne zadosti inovativno.... ampak kot receno... zadeva je gledljiva
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

no comment ::

Super!

Če je ta prežvečena, potem jih je bilo v zadnjih petih vsaj še 5 boljših/originalnih v tem žanru? Na žalost se ne morem spomnit niti ene (Girls in Episodes prideta blizu). Mogoče sem jih spregledal (kar je popolnoma mogoče glede na to, da dandanašnji otroc orgazmirajo samo na stvari, kjer ne veljajo zakoni fizike, okrog laufajo zombiji, mora pokat vsaj 25min ali pa so vsaj trije umorjeni na prav posebej ogaben način)?

Lion29 ::

ma lej... glede na to, da gre za osebno zivljenje komika se lahko spomnim vsaj 2... torej seinfelda in luis C K... slednja je se najbolj blizu.... zraven pa je se taka lahkotna... torej neka vrsta mesanice med Mindy Project in se cesa...

girls je cisto neki drugega... na episodes sem tudi sam pomislil, ma nisem cisto preprican...

ce ze moras pomesat hollywood svet notri, potem pridejo zraven recimo entourage... ampak samo zaradi tematike in ne zaradi vsebine...

se pa tudi sam ne morem spomniti bolj konkretnega primera
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Lion29 ::

second chance anybody?


limitless pocasi pada :8)
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

oo7 ::

Lion29 je izjavil:

second chance anybody?


limitless pocasi pada :8)


Po novoletnem premoru nisem pogledal še nobene epizode me je kar malo minilo se mi zdi, da je premalo glavne zgodbe v vsaki epizodi.

Lion29 ::

Baskets

omg what did I just watch :D:D:D




tipicni Galifianakis ... utrgano do amena
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

misek ::

Lion29 je izjavil:

second chance anybody?
Hvala za namig - gledam od zdaj naprej.

oo7 ::

Že kdo pogledal pilot nove Tv serije : Legends of Tomorrow

Lion29 ::

oo7 je izjavil:

Že kdo pogledal pilot nove Tv serije : DC Legends of Tomorrow


ja... mah, srednja zalost... zelo medli liki... tut zgodba mi je zelo za lase privlecena.... ne vem no... nisem navdusen
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

oo7 ::

Colony druga epizoda bolj počasna ampak zaenkrat še zanimivo.

It s allways sunny in Philadefia današnja epizoda je bila zakon :)



Lion29 je izjavil:

Baskets

omg what did I just watch :D:D:D




tipicni Galifianakis ... utrgano do amena


Sem pogledal pa ne vem kaj bi si mislil o tej tv seriji:)) drugače pa igralec je tarav za to vlogo.

Lion29 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Že kdo pogledal pilot nove Tv serije : DC Legends of Tomorrow


ja... mah, srednja zalost... zelo medli liki... tut zgodba mi je zelo za lase privlecena.... ne vem no... nisem navdusen



Sem podobnega mnenja pa še Laurel Lance je bila notri;(( ampak bom pogledal še kakšno epizodo in se potem odločil ali bom gledal naprej ali ne. Edino prison breakovca sta mi zakon :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

dronyx ::

Za serijo Narcos piše, da bo predvajana tudi druga sezona. V prvi sezoni je bil osrednja figura Pablo Escobar. Ali kdo ve kaj bo tema druge sezone (morda kakšen mehiški mamilarski kartel)? Prva sezona se konča nekje 1992 s pobegom Escobarja iz zapora, ki si ga je sam zgradil. Search Bloc ga je ubil leta 1993, tako da tu po moje ni več materiala za celo sezono, saj se je Escobar do smrti večinoma skrival, ker so ga lovili.

Lion29 ::

oo7 je izjavil:

Colony druga epizoda bolj počasna ampak zaenkrat še zanimivo.



zaenkrat totalen zeh
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Tr0n ::

Black Sails is back, yay!

oo7 ::

Dober začetek tretje sezone Black Sails :D

Aston_11 ::

The Knicks je dober.

Nesta ::

Se zdej ne morm verjet kere serije so bile nominirane za golden globe. Zmagovalcsi pa tud kr eni za moje pojme.

Za Oskarje imam občutek da so bolj pravi filmi nominirani kot pri naniznkah za Golden Globe...

globoko grlo ::

A mamo kšno temo za Xfalje?

Mulder se mi zdi mal "lesen", kot da bi mal pozabi igrat :)
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Dami ::

globoko grlo je izjavil:

A mamo kšno temo za Xfalje?

Mulder se mi zdi mal "lesen", kot da bi mal pozabi igrat :)

Sam 6 delov je, bo hitro minlo.
Kot da je kdaj znal igrat? Pač jebiveter californication style :)
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

e-marko ::

@globoko grlo

Itak. Tule.

Lp
...somebody, somewhere...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: e-marko ()

Goody ::

Billions

http://www.imdb.com/title/tt4270492/

Dober začetek, dobri igralci.

broken/link ::

billions začetek se tudi meni dopade. vsekakor serija, ki sem jo dal na seznam spremljanja.

Lion29 ::

X-Files.... pogledal novega pilota...

totalno razocaranje... produkcijska vrednost -5
full slabi dialogi, pripoved zgodbe katastrofalna, muzika katastrofalna, skozi neki glupi izseki... nabijanje nekih keywordow... fucking retarded... cisto so jo unicli

evo, se link do nove teme:

X-Files Reboot
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()
««
127 / 302
»»