» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
126 / 302
»»

Lion29 ::

LuGi je izjavil:

Lion29 je izjavil:



se pravi ti reces pupi "pridi k meni na torrent & chill"? :P


Pupe in TV? 8-O


ti to resno? ah well...


Netflix and Chill


Netflix and chill is an English language slang term using an invitation to watch Netflix together as a euphemism for sex, either between partners or casually as a booty call.
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

oo7 ::

Marvel's Daredevil - Coming Soon, Season 2 - Only On Netflix


Komaj čakam :)

connel ::

Ga kar razumem, serija je odlična, precej manj pa kaj se je dogajalo tej družini, đizs.

connel ::

Bi kaj več napisal o seriji samo bodo sami spoilerji, serija je pa must see, sam tolk povem da cela zadeva smrdi na daleč.

WallSreet ::

connel je izjavil:

Bi kaj več napisal o seriji samo bodo sami spoilerji, serija je pa must see, sam tolk povem da cela zadeva smrdi na daleč.


Tisti plot twist v drugem delu ej... Noro da se takšne stvari res dogajajo!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Lion29 ()

connel ::

Počakaj da prideš do konca ;)

IL_DIAVOLO ::

Odpri temo pa lahko spojlaš.

WallSreet ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Odpri temo pa lahko spojlaš.



mogoče pa celo odprem. Tema zanima približno tako kot zadnjih 6 delov breaking bada...

WallSreet ::

connel je izjavil:

Počakaj da prideš do konca ;)


Evo pogledal do konca! Enostavno ne vem kaj naj si mislim ostal sem brez besed. Ena stvar mi je jasna in sicer da nikoli ne bomo zares vedeli kaj se je tistega dne zgodilo. Vsa čast Stevnu da si še ni vzel življenja in da se ne predaja...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Shkorc ()

Lion29 ::

WallSreet je izjavil:

connel je izjavil:

Počakaj da prideš do konca ;)


Evo pogledal do konca! Enostavno ne vem kaj naj si mislim ostal sem brez besed. Ena stvar mi je jasna in sicer da nikoli ne bomo zares vedeli kaj se je tistega dne zgodilo. Vsa čast Stevnu da si še ni vzel življenja in da se ne predaja...



dobro no... WTF... kot prvo, precej pretiravas s posti... kot drugo pa spoilas... dej no.. ce spoilas, OZNACI
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

WallSreet ::

In kaj pretiravam? To je moje mnenje lol. To pa niti ni bil ne vem kaki spoiler lol. Serija ima 10 delov in če je ta stavek nek ogromen spoiler potem pa res...

Zgodovina sprememb…

Lion29 ::

10 postov v 24urah o eni seriji, kolk je oh in sploh? Se tebi ne zdi pretiravanje?


SPOILER Making a Murder
kot drugo... izdati, da se tip ne ubije in da nikoli ne bomo izvedeli kaj se je takrat zgodilo... JE OGROMEN spoiler! ffs
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

WallSreet ::

Ne se mi ne zdi pretiravanje...

Imaš forume kjer ljudje postajo po 20 plus postov na dan o samo enem delu in ne celi seriji tako, da se mi to ne zdi problem. Če te moti jih pač ne beri. Simpl

To da nikoli ne bomo izvedeli kaj se je tistega dne zgodilo je bilo samo moje mnenje in to ni spoiler. Mogoče bodo pa ugotovili kaj se je zgodilo ane.

Outcast ::

Kot občasnega obiskovalca tudi mene zmoti ravno WallSreetov primer: to, kar si se ti razpisal, JE pretiravanje in vse kar si napisal so SPOILERji, ki niso primerno označeni:D

no comment ::

Včasih smo take kot je WallShit napotili na IRC. Danes pa vemo, da bi WallShit prišu nazaj in v stotih postih nabijal kak top-shiiiieeeet je ta stvar.

Ka češ pol nardit...

WallSreet ::

no comment
WallShit? Mater maš dolg gobec. Za tipkovnico je lahko biti brihten... Jokaš kot da sem naredil ne vem kaj. To je forum in če te take stvari zmotijo se odstrani.


Outcast...

Ok vse kar sem napisal je bil 1 spoiler! Ne vem od kje ti ideja da sem pisal Spoilerje. Če pogledaš nekaj postov višje sem celo sam napisal, da če bo kdo gledal da naj ne spoila ker vem kako moteče je lahko vse skupaj. Dobro priznam da sem naredil napako ker nisem označil z besedo spoiler kar ponavadi vedno naredim!

Meni se to, da sem se razpisal ne zdi pretiravanje. Vsak del ki sem ga pogledal sem pokomentiral in to brez spoilov... To je isto kot če bi komentiral vsako epizodo enkrat na teden samo da sem tu pač pokomentiral vse v istem dnevu kar se mi ne zdi čudno.

Tako da se še enkrat oproščam za spoiler. Bo v redu?

Outcast ::

WallSreet je izjavil:

no comment
WallShit? Mater maš dolg gobec. Za tipkovnico je lahko biti brihten... Jokaš kot da sem naredil ne vem kaj. To je forum in če te take stvari zmotijo se odstrani.


Outcast...

Ok vse kar sem napisal je bil 1 spoiler! Ne vem od kje ti ideja da sem pisal Spoilerje. Če pogledaš nekaj postov višje sem celo sam napisal, da če bo kdo gledal da naj ne spoila ker vem kako moteče je lahko vse skupaj. Dobro priznam da sem naredil napako ker nisem označil z besedo spoiler kar ponavadi vedno naredim!

Meni se to, da sem se razpisal ne zdi pretiravanje. Vsak del ki sem ga pogledal sem pokomentiral in to brez spoilov... To je isto kot če bi komentiral vsako epizodo enkrat na teden samo da sem tu pač pokomentiral vse v istem dnevu kar se mi ne zdi čudno.

Tako da se še enkrat oproščam za spoiler. Bo v redu?


Ok, opravičilo za spoiler sprejeto!:D;)

Lion29 ::

WallSreet je izjavil:



Meni se to, da sem se razpisal ne zdi pretiravanje. Vsak del ki sem ga pogledal sem pokomentiral in to brez spoilov... To je isto kot če bi komentiral vsako epizodo enkrat na teden samo da sem tu pač pokomentiral vse v istem dnevu kar se mi ne zdi čudno.


ce bi to bila tema namenjena samo tej seriji, potem pa seveda nebi bilo nic cudno (imamo podobne teme kot so breaking bad, the walking dead, game of thrones, etc)

AMPAK, ta tema je namenjena vsem serijam...in kot vidis je ogromno postov in veliko ljudi sodeluje... tezko je slediti in se prebijati skozi kolicino, sploh ce te ne zanima vecina...

torej, da 1 tip napise 10 postov v 24h o eni seriji...JE neprimerno...

smesno se mi zdi, da moram to razlagat
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

WallSreet ::

Tezko je slediti in se prebijati skozi? lol. Tule na dan objavijo 15 postov max. Če je 15 postov težko prebrati potem pa res ne vem no. Sam sem recimo sodeloval v temi Breaking Bada na nekem forumu, tema kjer je imela 4 tisoč strani (ne komentarjev ampak strani). Na dan je bilo objavljenih preko 200 komentarjev in sem jih brez problema lahko sledil.

Lion29
torej, da 1 tip napise 10 postov v 24h o eni seriji...JE neprimerno...

Ni neprimerno. Mogoče nisi navajen in na tem forumu res ni tako ampak sam tega ne vidim kot neprimerno...

Lion29
smešno se mi zdi, da moram to razlagat

Nihče te ne sili, da moraš razlagati. Meni se zdi smešno da se sploh spuščam v tako debato...

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Leta kar govorijo s tebe...odrasla oseba ne bo bruhala čustev kot da je usodni dan :)) In spamm je neprimeren in tudi prepovedan ;) Mr. Robot me je verjetno fasciniral od vseh serij še najbolj in nisem doživljal orgazmov.

Sploh pa sem pogledal pilot in me sploh ne pritegne, mi je bil narcos bistveno bolj všeč, ker ni bil samo dokumentarec, ampak tudi nekaj igranja. Dokumentarec razvlečen na 10 delov pa mi je malo too much. Bom spremljal naprej, ampak zaenkrat ne razumem, kaj je tukaj tako izjemnega. Nekako mi te izjave sorodnikov in preiskovalcev ne sede.

Saj pa smo že od amerike vajeni vsega hudega...naslov pa tudi pove vse o čem se bo dogajalo.

Ta tema pa je namenjena širši množici ljudi, ne pa samo za tebe. Klicaji pomenijo dretje in s tem kažeš pomanjkanja kulture in spoštovanja do ostalih uporabnikov.

Najprej se nadihaj svežega zraka(zdaj ga je zunaj dovolj), strni svoje misli in jih zloži v 1 post.

LP

WallSreet ::

Evo odprl temo: Upam da boste zdaj preživeli

IL_DIAVOLO

whatever

Zgodovina sprememb…

leiito ::

Ampak Making A Murderer je še vedno vreden ogleda. Ne samo zaradi osebne zgodbe modela, ampak tudi kot zanimiv vpogled v ameriško pravosodje. Oba Stevenova zagovornika sta izjemna, kot odvetnika in kot osebi, sploh Strang, ki je na Redditu deležen masovnega respekta. Kaj bi bilo z zagovornikom po uradni dolžnosti lepo pokaže primer Brendana, ki

Possible Spoiler Alert

porote ne opozori niti na dejstvo, da false confession sploh ni tako redek pojav in da sam po sebi ne pomeni veliko, sploh v tem kontekstu.

leiito ::

Aja, še neki zanimivega. Ni glih tivi serija, ni pa daleč, namreč podcast Serial, bojda naj naj podcast vseh časov in glanvi krivec za popularnost platforme v času, ko se zdijo radio podlistki nekako za časom.

Že lanska sezona, zgodba Adnana Syeda, ki, po vsem sodeč, po krivem (ali pa vsaj z ne dovolj dokazi) že 15 let sedi za umor svoje bivše punce, to sezono pa zgodbe Bowe Bergdahla, ki je kot ameriški vojak odkorakal iz baze v Afjganistanu, bil ugrabljen s strani Haqqani networka, preživel 4 leta v ujetništvu v razmerah primerljivih z najbolj zajebanimi vietkong kletkami, bil potem zamenjan za ujetnike iz Guantanama, končal pa na sodišču kot dezerter. Serial je kul.

Aston_11 ::

leiito je izjavil:

Ampak Making A Murderer je še vedno vreden ogleda. Ne samo zaradi osebne zgodbe modela, ampak tudi kot zanimiv vpogled v ameriško pravosodje. Oba Stevenova zagovornika sta izjemna, kot odvetnika in kot osebi, sploh Strang, ki je na Redditu deležen masovnega respekta. Kaj bi bilo z zagovornikom po uradni dolžnosti lepo pokaže primer Brendana, ki

Possible Spoiler Alert

porote ne opozori niti na dejstvo, da false confession sploh ni tako redek pojav in da sam po sebi ne pomeni veliko, sploh v tem kontekstu.

V katerem delu je to oziroma ali je čez celo serijo od odvetnikov?

WallSreet ::

@leiito @Aston_11

Debatirajmo tule :)
Serija: Making a Murderer - spoiler contaminated

leiito je izjavil:

Aja, še neki zanimivega. Ni glih tivi serija, ni pa daleč, namreč podcast Serial, bojda naj naj podcast vseh časov in glanvi krivec za popularnost platforme v času, ko se zdijo radio podlistki nekako za časom.

Že lanska sezona, zgodba Adnana Syeda, ki, po vsem sodeč, po krivem (ali pa vsaj z ne dovolj dokazi) že 15 let sedi za umor svoje bivše punce, to sezono pa zgodbe Bowe Bergdahla, ki je kot ameriški vojak odkorakal iz baze v Afjganistanu, bil ugrabljen s strani Haqqani networka, preživel 4 leta v ujetništvu v razmerah primerljivih z najbolj zajebanimi vietkong kletkami, bil potem zamenjan za ujetnike iz Guantanama, končal pa na sodišču kot dezerter. Serial je kul.


Ej a je ta zgodba Adnana Syeda samo preko radia ali je prav serija? Nikjer je ne najdem da bi jo prenesel in gledal...

Zgodovina sprememb…

leiito ::

@Aston11, čez celo serijo so odvetniki, v bistvu je večina kadrov z obravnave na sodišču in pogovorov med odvetniki. MaM so baje snemali 10 let.

@WallSreet;
https://serialpodcast.org

WallSreet ::

leiito je izjavil:

@Aston11, čez celo serijo so odvetniki, v bistvu je večina kadrov z obravnave na sodišču in pogovorov med odvetniki. MaM so baje snemali 10 let.

@WallSreet;
https://serialpodcast.org


Točno to stran sem našel. Se pravi se da samo poslušati preko radia...

dr.Akula ::

Lahko si preneseš epizode in poslušaš na telefonu preko slušalk.
ni podatka

WallSreet ::

dr.Akula je izjavil:

Lahko si preneseš epizode in poslušaš na telefonu preko slušalk.


Uff dobra ideja! hvala

leiito ::

Jp. In temu se reče podcast. Obstaja tudi kup slovenskih in temu je namenjen podcast app na telefonu. Obstajajo tudi video podcasti. Prva sezona Seriala, zgodba Adnana Syeda, je ustvarila pa še maso nekih podcastov o tem podcastu + Undisclosed, ki zgodbo poglobi oz. nadaljuje.

e-marko ::

Rizolli in Isles se poslavlja po sedmi sezoni

Serija mi je bila všeč, ker je bila lahkotna in vsak del si lahko pogledal posebej. In ravno zato jo bodo ukinili. No, ja...
...somebody, somewhere...

Outcast ::

Jutr štarta 6.sezona Shameless, pogledal pa pilota Shades Of Blue z JLo v glavni vlogi.
Ne vem, pomoje je tud 'najbolj slavna rit na svetu' (zdi se mi še večja kot ponavadi:) ne more rešiti pred propadom.

Lion29 ::

propadom? se ti ne zdi to malo grdo? Tipica se normalno stara, tako kot vsi ljudje.. ne more imeti 20 let najboljse riti, ne?

sicer pa poglej


za svoja leta SPLOH ni slaba...

v tisti vlogi pa ne zgleda prevec sexy, zaradi vloge same in ne nje


shameless pa itak spet stura
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Okapi ::

LOL propad serije, ne J.Lo.

Outcast ::

Hehe lepa @Lion29, mislu sem serijo ja, ne nje!;)
Uf, ona je ena lepših ženska na svetu po mojem skromnem mnenju:D

Lion29 ::

ah... my bad.... lol... don't you be dissin' my jLo ;)

mi je kul, da je tudi letos pristoplo na "temno stran" se vec mainstream igralcev...
john travolta, bradley cooper, sharon stone, james franco, paul giamatti (ki je sicer bil ze v nekaj mini serijah) pa se se bi jih naslo... definitivno bo tv industrija zasencila filmsko zlo kmalu

oo7 je izjavil:

7 Marec



tega pa nisem opazu... Arthur... wooo hooo :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

IL_DIAVOLO ::

Naj dajo prostor mlajsim, njihov cas se je iztekel.

Lion29 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Naj dajo prostor mlajsim, njihov cas se je iztekel.


ha? na kaj se to nanasa?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

oo7 ::

Mi je uspelo pogledati prvo sezono Jessica Jones dobra serija čeprav bi lahko bil na začetku kakšen del manj>:D

innerspace ::

Vceraj zagnal prvo epizodo "Making a murderer". Nor hype oh in sploh...

Po par minutah preskocil na sredino, kmalu na konec.
Prekinil.

Skoda casa. Resno.
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

SuperVeloce ::

Če nisi zdržal in pogledal celega dela (preskakovanje itak ne šteje, ker je praktično isto kot da sploh nebi gledal, sploh če je bilo vsega skupi par minut oz. glih 2 scene), potem težko daš kritiko. btw, nisem še gledal tega...
ryzen 5900x, MSI 5700xt Gaming X, 2x16GB 3600CL16, 850evo+860qvo, Fractal Mini C

innerspace ::

Slog mi sploh ne odgovarja, kot bi gledal neko zdolgocaseno lajno na "Investigation Discovery".
Not my piece of cake.

Zelo redko dobim hud odpor do gledanja, ampak tole mi ga sproducira.
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

Zgodovina sprememb…

Tr0n ::

Poglej drugo epizodo. :)

innerspace ::

Je enak slog ali se kaj spremeni?
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

Tr0n ::

Shit hits the fan. :)

oo7 ::

2016 Golden Globe

Best TV Series - Drama?
"Mr. Robot" (WINNER)
"Empire"
"Game of Thrones"
"Narcos"
"Outlander"


Best TV Movie or Limited-Series
"Wolf Hall" (WINNER)
"American Crime"
"American Horror Story: Hotel"
"Fargo"
"Flesh and Bone"


Best Actress in a TV Series - Drama
Taraji P. Henson ("Empire") (WINNER)
Caitriona Balfe ("Outlander")
Viola Davis ("How to Get Away With Murder")
Eva Green ("Penny Dreadful")
Robin Wright ("House of Cards")



Best Actor in a TV Series - Drama
Jon Hamm ("Mad Men") (WINNER)
Rami Malek ("Mr. Robot")
Wagner Moura ("Narcos")
Bob Odenkirk ("Better Call Saul")
Liev Schreiber ("Ray Donovan")


Best Actor in a TV Series - Comedy
Gael Garcia Bernal ("Mozart in the Jungle") (WINNER)
Aziz Ansari ("Master of None")
Rob Lowe ("The Grinder")
Patrick Stewart ("Blunt Talk")
Jeffrey Tambor ("Transparent")



Best Actress in a TV Series - Comedy
Rachel Bloom ("Crazy Ex Girlfriend") (WINNER)
Jamie Lee Curtis ("Scream Queens")
Julia Louis-Dreyfus ("Veep")
Gina Rodriguez ("Jane the Virgin")
Lily Tomlin ("Grace & Frankie")


Best Actress in a Limited-Series or TV Movie
Lady Gaga ("American Horror Story: Hotel") (WINNER)
Kirsten Dunst ("Fargo")
Sarah Hay ("Flesh & Bone")
Felicity Huffman ("American Crime")
Queen Latifah ("Bessie")



Best Supporting Actress in a Series, Limited-Series, or TV Movie
Maura Tierney ("The Affair") (WINNER)
Uzo Aduba ("Orange is the New Black")
Joanne Froggatt ("Downton Abbey")
Regina King ("American Crime")
Judith Light ("Transparent")



Best Supporting Actor in a Series, Limited-Series or TV Movie
Christian Slater ("Mr. Robot") (WINNER)
Alan Cumming ("The Good Wife")
Damian Lewis ("Wolf Hall")
Ben Mendelsohn ("Bloodline")
Tobias Menzies ("Outlander")



Best Actor in a Limited-Series or TV Movie
Oscar Isaac ("Show Me a Hero") (WINNER)
Idris Elba ("Luther")
David Oyelowo ("Nightingale")
Mark Rylance ("Wolf Hall")
Patrick Wilson ("Fargo")

Lion29 ::

full happy za Taraji, si zasluzi...

ampak mr Robot??? [:/]
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

oo7 ::

Kirsten Dunst ("Fargo") bi morala dobiti golden globe ne pa lady gaga 8-O

WallSreet ::

innerspace je izjavil:

Vceraj zagnal prvo epizodo "Making a murderer". Nor hype oh in sploh...

Po par minutah preskocil na sredino, kmalu na konec.
Prekinil.

Skoda casa. Resno.


Če je tebi škoda časa in če ti tovrstni slog ne odgovarja še ne pomeni, da je bedno. Serija oziroma dokumentarec je za oceno 9+ in tako pravi tudi imdb. Že to da si preskočil na sredino pove dosti :) poglej si drugi del nekje na sredini ;)

oo7 je izjavil:

Kirsten Dunst ("Fargo") bi morala dobiti golden globe ne pa lady gaga 8-O


Res je. Fargo bi moral pobrati praktično vse za kar je bil nominiran imo. To da so izbrali Lady Gago je pa itak smešno.

Tr0n je izjavil:

Shit hits the fan. :)


Folk ne ve kaj zamuja :) Res ko te povleče notri, teh 10 delov mine zelo hitro.

Tule še moj thread, ki sem ga odprl
Serija: Making a Murderer - spoiler contaminated

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: WallSreet ()

innerspace ::

WallSreet je izjavil:

Če je tebi škoda časa in če ti tovrstni slog ne odgovarja še ne pomeni, da je bedno. Serija oziroma dokumentarec je za oceno 9+ in tako pravi tudi imdb. Že to da si preskočil na sredino pove dosti :) poglej si drugi del nekje na sredini ;)


Nikjer ne pravim, da je bedno. A mene osebno tak slog nikakor ne potegne in ga ne morem gledati. Sploh ne 10+ ur, no way.
Deal with it.
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4
««
126 / 302
»»