» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
29 / 300
»»

nurse013 ::

potem bom gledal naprej
:)
you gotta be kidding me...

Lion29 ::

dejte fantje no... to je splosna tema o serijah in ce pisete o dogodkih neke serije oznacite to kot spoiler, pls
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

oo7 ::

Lion29 je izjavil:

dejte fantje no... to je splosna tema o serijah in ce pisete o dogodkih neke serije oznacite to kot spoiler, pls


Ja to pa res se strinjam.

bluefish ::

No, zadnji del Last Resort, ever.
Če odmislim glup začetni zaplet, se je serija kar lepo razvila in bi si pravzaprav želel drugo sezono.

Lion29 ::

ja, me cudi, da sem vztrajal... bom pogledal pol zvecer ta del
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Lion29 ::

pismo sploh ne vem, zakaj se vztrajam z gledanjem anger managementa...

zdaj ne vem, al je tip tako zadet, tako pijan ali ima poskodovano celjust... prav muka ga je poslusat, kako govori... igra je pa itak porazna..

skoda, ker ideja same serije ni tolk zresena in je pravzaprav fajn gradivco za se nasmejat... le izvedba se mi zdi, da je 2. razredna...

ima se kdo tak obcutek?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

bluefish ::

Prenehal z gledanjem tekom prve polovice pilota. En navaden šrot, ki je samemu sebi namen in je bil očitno posnet zato, da so lahko nekam vtaknili Sheena.

oo7 ::

Jaz bom pa zdaj začel s 3 sezono Strike Back8-)

Lion29 ::

bluefish je izjavil:

No, zadnji del Last Resort, ever.
Če odmislim glup začetni zaplet, se je serija kar lepo razvila in bi si pravzaprav želel drugo sezono.



skoda, a so mogli tolk na hitro zakljucit... je vsaj bil nek konec... ampak vseeno...bi mogoce pogledal se kako sezono..ni mi jasno pa, kako so zasnovali serijo, kaj se bi zgodilo? kolko casa bi to vlekli?




A gleda kdo SCANDAL al ne?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

kmetek ::

Začel gledati BANSHEE, zanimiva serija!

Okapi ::

Od novih s to (policijsko-detektivsko) tematiko je The Following precej bolj obetavna. Čeprav je seveda po pilotu še težko reči, kako se bo zares izkazala.

O.

Lion29 ::

@okapi: banshee ima s policijsko/detektivsko tematiko bolj malo skupnega pa ceprav nosi policijsko uniformo.

meni je the Following priblizno enako obetavna... edino kar ji dviguje rating je seveda kevin bacon...

no bomo videli..zaenkrat sta obe kr ok
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

bluefish ::

Pozor, danes na sporedu Top Gear.

Utopia pa ratuje vse bolj... no, ne vem, kako bi zadevo opisal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Lion29 ::

TGW ga seka... na polovici 4. sezone je se vedno zakon.
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Lion29 ::

pizda tej Shameless... awesome...

lip scena je zakon...
frank je pa ubrisan do amena... kaj se boso se spomnli...lol... ze res, da je showimte, sam take scene... saka cast, da pustijo na TV
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

IL DIAVOLO ::

Jaz sem čisto padel not v mentalista :)

Zgodovina sprememb…

Jst ::

V The Following se mi zdi dinamika med igralci tako posiljena... ampak bom vseeno še naprej spremljal vsaj nekaj delov, če se ujamejo. Prvi del je bil glede tega katastrofa, drugi no.. ok... mogoče se ujamejo.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

leiito ::

Boardwalk, sredi 2. sezone, vse ok, attention to detail, ne zdi se mi pa na ravni The Wire & co., nekako nima iste intenzitete. Ne lepi tako močno na ekran.

Rahlo razočaranje Chucky White. Kot Omar je bil morda celo najbolj privlačen lik cele Żice, tu pa ne pride do izraza. Sicer pa top casting, sploh stranski vlogi Rothsteina in "prohija" Van Aldna.

nurse013 ::

Pogledal Boardwalk Empire tretjo sezono, je vredna ogleda, glede akcije oz. zapletov ter gledljivosti pa ni na ravni Breaking Bad ali pa Sons of Anarchy.
:)
you gotta be kidding me...

IL DIAVOLO ::

leiito je izjavil:

Boardwalk, sredi 2. sezone, vse ok, attention to detail, ne zdi se mi pa na ravni The Wire & co., nekako nima iste intenzitete. Ne lepi tako močno na ekran.


Saj nobena serija ni na nivoju The wire ;)

Premalo karakterno zanimivih igralcev...meni samo en pade v oči-van alden.

Ostali pa so "tak-tak".

Zgodovina sprememb…

Outcast ::

Končno pogledal 'Hatfields & McCoys'.
Super (mini) serija posneta po resničnih dogodkih, predvsem zelo realistično prikazana, z odlično igralsko zasedbo na čelu z Kevin Costnerjem in Tom Berengerjem.
Priporočam!

AlphaOne ::

Na fox crimeu so cel mesec vrteli reklamo za american horror asylum, reklama kar huda, taka, da obeta. no, sem pogledal en del. porazno

galimim ::

Meni osebno je AHS ena bolših serij zadnih par let. Bolano do kraja in še čez. Je pa res da ni za ljudi z šibkim srcem in občutlivim želodcem.
Utopia precej obeta, če se bo le zadeva primerno razvila.
Born To Bleed, Fighting To Succeed, Built To Endure What This World Throws At Me

bluefish ::

Danes bo na Netflixu predvajana (menda vseh 13 epizod) nova serija House of Cards: http://www.imdb.com/title/tt1856010/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Lion29 ::

ja, mam KS-ja na FBku pa je enkrat omenil

can't wait

zdaj manjka samo se edward norton v TV serijah in bom super duper happy


zdaj pa gledam eno novo medical serijo.... o uspesnem doktorju, ki pa je diabetnicni... ampak ... to ni nic v primerjavi s tem, da ima split personality... mu njegov drugi alter skace ven in dela pizdarije.... zaenkrat zgleda obetavno


Do no harm
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

bluefish ::

House meets United States of Tara?

Lion29 ::

hm... to je bla tut moja prva misel...

ma ne deluje kot da bi bil kot oseba nek scentrik ali pa da bi bil genialen, kot house, tako da s house-om ne vidim povezave...

ce pomislim, na kako drugo medical serijo... bi mogoce naredil povezavo s serijo "a gifted man"... zgleda igralec s podobno karizmo...pac en nadpovpreen doktor/kirurg z nekim pomembnim twistom... uni je videval svojo mrtvo zeno, ta pa ima split personality disorder...

kar se pa tice te bolezni pa ne vem ce je kaka druga povezava s Taro... Tara je imela vec alterjev... je bila druzinska drama/komedija.. razen tega simptoma, ne vidim dobre povezave...

vcjo povezavo vidim z Dr. Jekyllom in Mr. Hydom...Kjer sta le 2 ega, en je kao OK, drugi pa destruktiven...

ceprav upam, da bo tudi ta drugi ego imel vecplastno osebnost in ne bo samo crno belo.

skrat meni zelo obetavno, bomo vidli

pa btw... sele sedaj sem videl, da trailer, ki sem ga prilepil ni lih trailer... in se vec... cv njem je drugi igralec kot v seriji (za tega stranskega mislim in ne glavnega) :D zanimivo ... nerad gledam trailerje ker so spoilerji not, tak da nisem bil pozoren...


evo pripenjam bolj pravi trailer

Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

bluefish ::

Hm, zdajle gledal na IMDB in me od ogleda odvrača precej nizka ocena + NBC.
Sicer je to pojav pri mnogih serijah, da so po prvi epizodi nizko ocenjene in potem rating počasi narašča (ali zdrsne v globino).
Nič, bom počakal na ene par delov.

Lion29 ::

ti kr poglej, pa si sam ustvari mnenje... jaz ne amram gledat ocen, se manj pa tv serij... je pa res da je to nbc... ce bi bil kak kabelski recimo amc ali celo showtime bi bilo velik bolje :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

bluefish ::

O House of Cards pa že prvi vtisi: http://www.theverge.com/culture/2013/2/...

Spoiler alert: to the best of my knowledge, this review contains no spoilers of House of Cards with regard to its plot. It focuses on the mood, style, characters, and language of the show, and to that end quotes much of its best dialogue. This should bother those who fear plot spoiler more, but I suspect it doesn't. If you are bothered by this, go watch the first hour -- it's free -- and then come back.

Okapi ::

Last Man Standing mi je čedalje bolj všeč. V današnji epizodi so že spet enkratno obdelovali ameriški patriotizem. Prav po naše uravnotežen pristop imajo, in skrajno zabaven.

O.

Lion29 ::

A je ze kjer dobil kje house of cards?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Lion29 ::

bluefish je izjavil:

Danes bo na Netflixu predvajana (menda vseh 13 epizod) nova serija House of Cards: http://www.imdb.com/title/tt1856010/




gledam pilota... zgleda obetavno... malo slow paced, ampak se dobro zapleta... we'll see
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

leiito ::

IL DIAVOLO je izjavil:

leiito je izjavil:

Boardwalk, sredi 2. sezone, vse ok, attention to detail, ne zdi se mi pa na ravni The Wire & co., nekako nima iste intenzitete. Ne lepi tako močno na ekran.


Saj nobena serija ni na nivoju The wire ;)

Premalo karakterno zanimivih igralcev...meni samo en pade v oči-van alden.

Ostali pa so "tak-tak".


Res je, The Wire je zaenkrat zlati standard, sploh za paralelne plote in velik nabor likov, ampak Boardwalk Empire S3, wow, ne vem ali je drug pisec ali kaj, ampak serija že od prve epizode te sezone dvigne obrate v rdeče polje. Nuckyeva evolucija, Richard Harrow, Van Alden, Rothstein... redko viden razvoj karakterjev in veliko bolj intenzivna zgodba, ki ponuja vrsto paralel z današnjimi, povsem transakcijskimi socialnimi odnosi. Samo "Omar" je še vedno razočaranje. Sicer mu scenarij ne dela ravno hudih uslug, ampak morda je to njegov igralski domet, ni vsak Morgan Freeman ali Denzel Washington.

oo7 ::

Under the Dome

http://www.imdb.com/title/tt1553656/

24 Junij 2013




Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

Lion29 ::

zanimiv teaser :) stephen king is back, cool
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Outcast ::

Ja zgleda kar zanimivo, upam da bo tudi dejansko tako....+ Natalie Martinez je not!:D

Outcast ::

...ko smo že pri mr. Kingu: je kdo gledal 'Heaven' mogoče?

black ice ::

Katerega pa? Iz leta '87, '98 ali '02?

Outcast ::

black ice je izjavil:

Katerega pa? Iz leta '87, '98 ali '02?


2010:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Outcast ()

black ice ::

Edit: My bad.

Verjetno misliš Haven.

Zgodovina sprememb…

Outcast ::

black ice je izjavil:

Edit: My bad.

Verjetno misliš Haven.


edit: ne, ne, MY BAD!
:D

...imaš popolnoma prav; mislil sem prav Haven (2010):)

Torej, kdo pozna?

Lion29 ::

Pogledal ene 8 delov House of Cards s Kevin Spaceyem...

Carsko, sam carsko lahko recem... sicer mi take politicne drame ne lezijo lih najbolj... ampak po Boss-u (s kelsey grammerjem - fraiser) in Scandal-u... mi je tudi ta kul...

KG me v Bossu res navdusuje, sicer imam se za pogledat celo 2. sezono... ampak je odspilal fenomenalno...

KS pa v HoC tudi stura.. sicer ne tako prepricljivo kot KG v B...ker je pac vloga malo manj "evil"... in kaze tudi dobro stran... ampak vseeno....priporocam...

dobro je, da je vseh 13 delov naenkrat zunaj in lahko naredite en maraton ;)




Btw, je kjer mogoce pogledal pilota nove medical serije Monday mornings?



Med drugimi igra Apollo - Adama jr.

Kar je najbolj zanimivo, da je David E. Kelley producent, ki pa je drugace znan po odvetniskih serijah (boston legal, the practice, ally mcbeal, harry's law)

Mene pilot ni neki pretirano pritegnil
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

TESKAn ::

oo7 je izjavil:

Under the Dome

http://www.imdb.com/title/tt1553656/

24 Junij 2013






A samo mene to spomni na simpsons: the movie?:)
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Lion29 ::

Woooo Hoooo Community is back....

po natanko 5ih minutah in 50s sem izklopu... no more of this crap for me
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

bluefish ::

Začela se je druga sezona serije Touch.

Lion29 ::

ja, sem pogledal prva dva dela.... sem kar razocaran...

dobro, ta nova glavna igralka mi je zelo antipaticna...

ampak te spletke in conspiracyji, mega korporacije, etc... to mi ni vsec in zadeva mocno izgublja svoj appeal... zal
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

techfreak :) ::

Kaj pravite na The Following (serija o morilcu, ki ima followerje)? Meni zgleda kar v redu.

Je kdo gledal prva dva dela Do No Harm? Serija o kirurgu z dvojno osebnostjo - podnevi je prijazna osebnost - kirurg, ponoči pa evil osebnost ki hoče škodovati prijazni). Ni se mi zdela slaba, je bila pa ukinjena po dveh delih zaradi rekordno slabega ratinga.

Lion29 ::

aja? do no harm je ukinjena? zanimivo... ni se mi zdela tolk bad

@techfreak: poglej malo nazaj, smo debatirali o obeh serijah


za the following pa imam zlo mesane obcutke..kljub temu, da je kevin bacon notri... tak zlo povprecna se mi zdi, nic posebnega



no, sem pogledal vseh 13 delov House of Cards s Kevin Spaceyem.... zelo vsecno in komaj cakam naslednjo sezono KS rulez 'em all :)

no, tisti, ki imaste radi politicne scene, (igre, zelja po moci, kaj vse je folk pripravljen narest, da gre naprej) potem sta seriji House of Cards in Scandal za vas
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

shadeX ::

Tisti ki gledate Grimm

Opazite slučajno kakšno podobnost med:

David Guintolli



ter

Jure Jankovič



Js ko Davida vidim , se skoz na Jureta Jankoviča spomnem. To mi nekako uničuje serijo.. :(

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()
««
29 / 300
»»