» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
210 / 302
»»

misek ::

Izi je izjavil:

Nikoli ne bomo izvedeli kaj je tisti "komet"
Škoda.

scipascapa ::

eh potem zbrišem z diska.

leiito ::

Sej se da scenarista prašat, zihr je na twitterju, hey, mister, that comet thing in Salvation, what was that all about?

Qcube ::

Še dobro da se nisem lotil 2. sezone Salvation, sem nekako nameraval ampak v tem primeru ker je skenslana seveda ne bom.

FTad ::

Na zalost je vecina zf sesrij skenslanih po sezoni ali dveh :/

WallSreet ::

Včeraj sem začel gledati serijo "ATLANTA" za popizdit smešno :)) . Pogledal prvih 8 delov v šusu. Jug Amerike je res unikaten in poseben prostor. Popolnoma drugačna kultura, naglas, slang od ostalih zveznih držav. Posledice suženjstva so vidne še danes. Folk res ni normalen :D vendar mi je ravno to všeč ker so stvari prikazane na bolj komičen način tako, da se vse skupaj lepo prekriva.

oo7 ::

Jason Todd-a v seriji Titans pa so zadeli v nulo :)





Batman je imel več pomočnikov z imenom Robin.

Dick Grayson Robin številka 1. Ko so bili njegovi starši v cirkusu umorjeni, ga je Bruce Wayne vzel pod svojo streho. Dick Grayson velja kot bolj strpen Robin, ki kasneje postane Nightwing.

Jason Todd Robin številka 2. Batman je spoznal Jason Todd-a takrat , ko mu je ta hotel ukrasti Batmobil :)) Batman ga je vzel pod svoje okrilje in ga treniral kasneje je postal Robin. Jason Todd velja za najbolj nasilnega Robina, ki kasneje postane Red Hood.



Tim Drake Robin številka 3. Tega Robina ne poznam najbolj samo vem, da je najbolj strpen in velja bolj tehnični tip.


Damian Wayne Robin številka 4. Edini Batmanov pravi sin njegova mati pa je Talia Al Ghul. Tudi ta dva imata neobičajen odnos.


Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Badwolff ::

Titans je men top serija trenutno.

Izi ::

Ja, Titans je ena boljših, če ne kar najboljša super-herojska serija.
Trenutno smo pri 7. delu od 12. in že čez polovico sezone, se pravi že kar "stara" serija ;)
Pa 2. sezona je tudi že naročena.

leiito ::

Titans? Resno?

Dami ::

leiito je izjavil:

Titans? Resno?

Napram ostalem DC crapu (arrow, flash, legends) je Titans za razred boljša serija ja.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Outcast ::

The Last Lingdom sredi aktualne, 3.sezone: isti tempo kot predhodni sezoni,brutalna, temačna, nepredvidljiva...neki tazga kot Vikingi v času Ragnarja.

oo7 ::

Outcast je izjavil:

The Last Lingdom sredi aktualne, 3.sezone: isti tempo kot predhodni sezoni,brutalna, temačna, nepredvidljiva...neki tazga kot Vikingi v času Ragnarja.



Dobro to slišati :)

Jaz sem začel gledati Bodyguard in po drugi in pol epizodi nehal.
Zdaj bom začel Norsemen 1 in 2 sezono potem pa Last Kingdom tretjo sezono.
Ta teden se pa začne spet druga polovica 5 sezone Vikings.

FTad ::

Dami je izjavil:

leiito je izjavil:

Titans? Resno?

Napram ostalem DC crapu (arrow, flash, legends) je Titans za razred boljša serija ja.


Jaz sem nasprotnega mnenja. Arrow in Flash-a še vedno redno pogledam, sploh arrow je to sezono zanimiv. Pri Titans-ih se mi je pa ustavilo pri 5. delu in se nekako ne spravim gledat dalje. Seveda se pa sploh ne more kosati z Daredevil-om.

T-Back ::

FTad je izjavil:

Seveda se pa sploh ne more kosati z Daredevil-om.

Začel gledat tega Daredevila. Mah preveč dolgočasno, nobene akcije tisto kar je bilo v prvih 3-4 delih bi bilo lahko vse v enem, skupaj vse skupaj v treh delih. Mal preveč drame, kar za ZF-Akcije ni primerno. Prve dve sezone še kar, gre pa vse skupaj z vsako sezono navzdol.
Da vidimo še te Titane.

c3p0 ::

oo7 je izjavil:


Zdaj bom začel Norsemen 1 in 2 sezono potem pa Last Kingdom tretjo sezono.
Ta teden se pa začne spet druga polovica 5 sezone Vikings.


Norsemen sem rabil par delov, da sem prišel not, je pa kar ok, dejansko originalne fore.

imagodei ::

Konlov je izjavil:

Potem grem pa Liar gledat.:D Čeprav je bila Big Little Lies prezaj boljša serija...

Sem šel pogledat Lies, pa me je pustila povsem mlačnega. Klišejska, predvidljiva zgodba, ki si ne upa dregniti v osje gnezdo.

A se vsaj Big Little Lies splača gledat?
- Hoc est qui sumus -

flood ::

še en, ki priporoča The haunting of Hill house..
Asus A7N8X-X, Athlon xp 2700+, Radeon 9550 Gt, 1Gb ram, 120Gb Hitachi,...
laptop: i3-330m, ati 5650, 4gb ddr3, 500Gb,...

starboi ::

flood je izjavil:

še en, ki priporoča The haunting of Hill house..


Serija je odlična do zadnjega dela , ki je klišejski in amatersko narejeni, da bolj ne more biti. Čisto izgubil konec z nitjo, ki se je vlekla skozi prvih 9 epizod.

mrbane ::

Trenutno gledam dve neverjetni seriji Dark in The Chilling Adventures, ki jih je izvedla Sabrina

leiito ::

mrbane je izjavil:

Trenutno gledam dve neverjetni seriji Dark in The Chilling Adventures, ki jih je izvedla Sabrina


Koliko si star? A ni Sabrina bolj otroška serija?

WallSreet ::

Ravnokar pogledal prvo sezono Atlante...Ta serija je res top! Hvala bogu da sem jo začel gledati.

WallSreet ::



Kako sem se pa tule narežal. Ko je tip začel peti haha in folk sploh ne reagira ker je to tam popolnoma normalno.

Man, I love your shit, bro. :D

Got a bitch calling out my name, oh, you thirst-ay? I've been Running the streets Looking out for a real one I'ma move like a crook move, but I'm God's son. I been running the streets Looking out for a real one I'ma move like a crook move, but I'm God's son Thanks, man. :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: WallSreet ()

Outcast ::

Sem že 1x povedal, pa očitno 'ne zaleže':D: The Last Kingdom is MUST see za vse ljubitelje 'sr.veka', bojev, zgodovinskih dejstev, vikingov...

Pod streho 3.sezona, in to kakšna sezona!!!, že sedaj upam trditi da se aktualni 'načičkani' Vikingi skrijejo pred njo...samo upam da bo 4.sezona, za 1x še ni potrjena, ja pa Netflix zadaj, tko da upam da speljejo še kakšno sezono, dve;)

oo7 ::

c3p0 je izjavil:

oo7 je izjavil:


Zdaj bom začel Norsemen 1 in 2 sezono potem pa Last Kingdom tretjo sezono.
Ta teden se pa začne spet druga polovica 5 sezone Vikings.


Norsemen sem rabil par delov, da sem prišel not, je pa kar ok, dejansko originalne fore.



Včeraj sem pogledal, do konca prvo sezono in se strinjam rabi nekaj epizod potem pa je super. Danes začnem z drugo sezono.

Outcast ::

oo7 je izjavil:

c3p0 je izjavil:

oo7 je izjavil:


Zdaj bom začel Norsemen 1 in 2 sezono potem pa Last Kingdom tretjo sezono.
Ta teden se pa začne spet druga polovica 5 sezone Vikings.


Norsemen sem rabil par delov, da sem prišel not, je pa kar ok, dejansko originalne fore.



Včeraj sem pogledal, do konca prvo sezono in se strinjam rabi nekaj epizod potem pa je super. Danes začnem z drugo sezono.


Ti vem da si me poslušal hehe;)

Je pa res zelo zelo dobra serija...druga in tretja ti znata biti celo boljši kot prva;)

oo7 ::

Outcast je izjavil:


Je pa res zelo zelo dobra serija...druga in tretja ti znata biti celo boljši kot prva;)


The last kingdom sem gledal redno prvo in drugo sezono, ko je izhajala tedensko :)
Ti si že pogledal celo tretjo sezono ?

Outcast ::

oo7 je izjavil:

Outcast je izjavil:


Je pa res zelo zelo dobra serija...druga in tretja ti znata biti celo boljši kot prva;)


The last kingdom sem gledal redno prvo in drugo sezono, ko je izhajala tedensko :)
Ti si že pogledal celo tretjo sezono ?


Uf napačno sem te citiral hehe:)
Ja danes sem končal 3.sezono;)
TOP!

leiito ::

Kupim, TLK + mylistan.

oo7 ::

Netflix cancels Daredevil after three seasons 8-O;(;((;((

FTad ::

oo7 je izjavil:

Netflix cancels Daredevil after three seasons 8-O;(;((;((


but why? :(

Tr0n ::

Disney rabi za svoj streaming service. :P

mAXTER ::

oo7 je izjavil:

Netflix cancels Daredevil after three seasons 8-O;(;((;((


i bet he didn't see that coming :))

Lojzze ::

Naj gre pač na Hulu,sam da gre naprej Dare the devil :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lojzze ()

buttcrack ::

Danes je štartala Horror Sci-Fi serija Nightflyers https://www.imdb.com/title/tt6903284/

Lion29 ::

pogledal narcos mexico v 3 dneh vseh 10 delov.... mah... je kul, se pa vidi, da je manj dokmentaren kot prve trje sezone v kolumbiji, je boolj fiction, se opazi.... zgleda da nimajo tolko dokazov in materiala kot v kolumbiji..... ne vem no, mogoce sem parcialen glede kolumbije... ampak gledena to, da sem ravnokar v mehiki gledal narcos mexico :D bi mogu biti bolj fasciniran, pa nisem bil... meni prva sezona top, druga alo slasa, treja spet boljsa... tale "spin off" je bil bolj mellow... felix gallardo kot lik mi ni bil tolko kul kot escobar.... mogoce je le setup za naslednjo sezono, kjer bo bolj krvolocen....


pogledal tudi 2. sezono the Sinner, se mi zdi nekako na istem nivoju kot prva... tako meni kot zeni je bila vsec
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

SmeskoSnezak ::

Kje bi nasel Wife Swap? Lahk tud na privat. Zanimam se za doloceno celo epizodo. :)

LP,
Smeska
@ Pusti soncu v srce... @

Zgodovina sprememb…

leiito ::

Nekaj zanimivih serij izven Netflixa trenutno, Escape at Dannemora, vredno gledanja že zaradi Benicio del Toro-ta (ali Benicia del Toro, ali Benicio del Tora ali Benicia del Tora, kdo bi vedel). Zunaj so 3 epizode.

Druga je Das Boot, rimejk klasične podmorniške zgodbe. Sky Deutschland, ki je že z Babylon Berlin pokazal, da so mojstri big budget period dram. Dve epizodi sta zunaj, celo s slovenskimi titli.

Nightflyers, po noveli nič manj kot George "Game of Thrones" R R Martina, Nightflyers je ena od Martinovih sci-fi knjig iz 80-ih, preden je z Game of Thrones postal megazvezda. Dve epizodi.

Lojzze ::

Benicia del Tora je izraz ki ga iščeš

buttcrack ::

A ni das boot nadaljevanje filma?

Zgodovina sprememb…

Trance4mer ::


Kako tega nisem vedel :D

leiito ::

buttcrack je izjavil:

A ni das boot nadaljevanje filma?


Res je, I stand corrected, dejansko je sequel, ne rimejk. V vsakem primeru po 1. epizodi kaže potencial, sicer šele like gradijo, kar je z Nazi liki pogosto izziv, ker ne gre, da bi se gledalci nekontrolirano emocionalno navezali nanje ali celo poistovetili, če junak ne nakaže, da je v bistvu proti, en trik je nakazati inner turmoil junakov, da jih razžira od moralnih dilem, kar naredijo tudi v Das Boot in jim dajo neke tablete za jest in veliko alkohola.

Wolfie ::

Katarina Čas v 2. epizodi Berlin Station (3. sezona).

WallSreet ::

oo7 je izjavil:

Netflix cancels Daredevil after three seasons 8-O;(;((;((


Daredevil was trash tho....just saying

IL_DIAVOLO ::

Ena zelo redkih top serij v tem zanru, trash talker.

Trocki ::

Starši so čist padli v skandinavske krimi/triler serije.
Zaenkrat sta pogledala Bron/Broen ter Jordskott in sta navdušena.
Prosim še za kakšen predlog.

Tr0n ::

buttcrack je izjavil:

Danes je štartala Horror Sci-Fi serija Nightflyers https://www.imdb.com/title/tt6903284/

Looks bad. ;((

imagodei ::

SmeskoSnezak je izjavil:

Kje bi nasel Wife Swap? Lahk tud na privat. Zanimam se za doloceno celo epizodo. :)

LP,
Smeska

A ti si zdej pred kratkim spol menjal/a, al v čem je fora podpisa? Brez zamere; ene 2x sem zdaj že opazil, pa rad vem, kako te naslavljat...
- Hoc est qui sumus -

leiito ::

Trocki je izjavil:

Starši so čist padli v skandinavske krimi/triler serije.
Zaenkrat sta pogledala Bron/Broen ter Jordskott in sta navdušena.
Prosim še za kakšen predlog.


https://www.spin.com/2018/03/nordic-noi...

lolipop2 ::

Trocki je izjavil:

Starši so čist padli v skandinavske krimi/triler serije.
Zaenkrat sta pogledala Bron/Broen ter Jordskott in sta navdušena.
Prosim še za kakšen predlog.



https://www.imdb.com/title/tt3561180/?r...

tale je top
««
210 / 302
»»