» »

(neobičajno) počasen youtube

(neobičajno) počasen youtube

P4ajo ::

Torej...
Zadnjih nekaj dni, se mi filmčki na youtube nalagajo izredno počasi, in se mi celo med predvajanjem večkrat ustavijo in ponovno nalagajo.
Seveda nebi težil z tem, če nebi bil problem res prisoten zgolj nekaj dni, na vseh računalnikih, ne glede na operacijski sistem ali brskalnik, ali izbrani posnetek.
Ker sem na optiki (20/20) mi je nalaganje filmčka ali celu ustavljanje med predvajanjem seveda tuje.
Nahitro sem preveril, če povezava deluje kot bi morala in mi je test povezave na arnesu javil hitrost približno 20/20 torej, kot bi naj bila.

Je problem pri youtube ali pri meni? Kakšen problem bi lahko bil pri meni?

Vnaprej hvala!

harvey ::

360p, 480p, 720p ali vse po vrsti?
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

rdecaluc ::

Meni tudi zadnje nekaj dni youtube dela neverjetno počasi.. pa nima veze al je 360 ali pa 240p. Imam pa siol.
Est modus in rebus. ,typos

P4ajo ::

Vse povrsti delajo počasi...

techfreak :) ::

Nahitro sem preveril, če povezava deluje kot bi morala in mi je test povezave na arnesu javil hitrost približno 20/20 torej, kot bi naj bila.

To še vseeno ne pomeni kako hitra je povezava v tujino, predvsem pomembno pa je tudi to, kje v tujini se nahajajo strežniki.

nanoleet ::

Uporabi googlove public DNS serverje: 8.8.8.8 in 8.8.4.4

Meni je pomagalo, se mi pa ne sanja kako in zakaj. Če kdo ve, bi rad izvedel :)
Malo butasto se mi zdi uporabljati tako oddaljene DNS serverje samo zaradi youtuba...

Qcube ::

Imam podobne težave. Včasih pomaga, če dam na 720p in dela hitreje kot na 360p. Zgleda, da strežniki s 720p vsebino so manj obremenjeni.

Kurzweil ::

Tudi jaz imam optiko 20/20 in se mi pravtako zadnje dni to dogaja, povsem vseeno je koliko "p" je posnetek. Še bolj zanimivo je da ko pingam youtube ima največjo latenco od vseh možnih strani, ki sem jih poskusil in med njimi seveda so samo ameriške, kitajske in podobno. Ko grem na speedtest.net mi kaže še več kot 20/20 linije, tako počasi mi še nikdar ni delalo!

nanoleet lahko pojasniš na kakšen način naj pridem do googlovih public DNS serverjev: 8.8.8.8 in 8.8.4.4 ???

nanoleet ::

Klik za navodila
Ni pa rečeno, da bo pomagalo.

P4ajo ::

Če uporabljam googlov dns tega problema ni, hvala vsem!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dostop do bwin.com (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
8146514 (17142) Andro457
»

T-2 offline?

Oddelek: Omrežja in internet
355196 (3668) pol3ni
»

ni interneta v brskalnikih

Oddelek: Pomoč in nasveti
171269 (841) Killermode
»

Youtube zelo počasen (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
8810693 (7736) HeMan
»

internet ne dela

Oddelek: Omrežja in internet
71260 (1092) madog

Več podobnih tem