» »

Katero gaming miško kupiti

Katero gaming miško kupiti

«
1
2

Domobrancek ::

Lep pozdrav . Pred kratkim sem se odločil da si bom kupil novo gaming miško. Trg je z miškami tako bogato založen da sem na začetku povsem v zmedi katero vzeti. Izbor mi je uspelo zožati na 4 miške.Kvaliteta te mišk je tako zelo podobna da enostavno nevem katero vzeti zato bi prosil za vašo pomoč. Miške med katerimi se odločam so :
steelseries xai : http://www.sestavi.si/index.php/item/di...
Razer imperator : http://www.sestavi.si/index.php/item/di...
Razer Deathadder(respawn): http://www.sestavi.si/index.php/item/di...
Logitech G500: http://www.sestavi.si/index.php/item/di...

Hvala za pomoč in Srečno Novo Leto 2011

neres ::

Mene osebno so najbolj prepričale Steelseries miške. Večina ljudi ti jih sicer ne bo priporočila, ker večina pač pozna samo Logitech.
Ikari je, kar se tiče ergonomije, top zadeva. Senzor sicer ni tako dovršen kot pri Xai, ampak odvisno kaj rabiš. Za veliko večino je praktično vsak senzor sodobnih mišk dovolj dober. Razlike se poznajo samo pri zelo hitrih premikih.

Imel sem MX518, katastrofa od koleščka, odsvetujem. Uporabljal G5 in tudi ni bil dosti boljši. Imel sem Deathadderja (dokler se ni pokvaril) - slab oprijem ob straneh (gladka plastika) in ni lahko dosegljivega gumba za DPI (je edino pod miško). DPI gumb je dobro met pri roki ko rabiš za izrezovat kake slike ipd., za igre niti ni pomembno. G500 je še najbolj spodobna od Logitech mišk. Imperatorja pa ne poznam.

Konec koncev pa je najboljše da sam preizkusiš miške in se tako odločiš. Povem iz izkušenj, ker sem se že "opekel" z nakupom raznih kao dobrih mišk. Se pa da vse vrnit če naročiš po internetu, tako da ni problema.

IvoJan ::

imperator je top shit.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

galu ::

G5 imam že 1 leto in par mesecev in še vedno dela kot prvi dan. ODLIČNA miška za 30e.
Tako to gre.

PARTyZAN ::

Kolešček MX518 je normalen. Jaz nisem imel težav z njem. G5 koleščka pa sploh primerjat ne moreš, ker je pri G5ki zaradi možnosti tilta levo in desno precej trši.

Drugače pa ni nekih velikih razlik med žičnimi miškami. Najpomembnejša je oblika, ki seveda odgovarja vsakemu drugače. Moj nasvet je, da jih osebno sprobaš čim več pred nakupom in izbereš tisto, ki ti najbolj "sede" v roke.

neres ::

PARTyZAN je izjavil:

Kolešček MX518 je normalen. Jaz nisem imel težav z njem.

Jaz sem imel dve (novi) MX518. Obe sta imeli zelo slab kolešček (kdaj ko sem zavrtel dol je skočil nazaj gor ali obratno v drugo smer - to me je najbolj motilo). Isti problem so potrdili tudi nekateri drugi uporabniki. Očitno pa vse 518 nimajo tega problema.

kmetek ::

Konec koncev pa je najboljše da sam preizkusiš miške in se tako odločiš. Povem iz izkušenj, ker sem se že "opekel" z nakupom raznih kao dobrih mišk. Se pa da vse vrnit če naročiš po internetu, tako da ni problema.

najboljše vse odpret pa vračat, a ?

neres ::

Ni najboljše, ampak vseeno boljše to kot pa uporabljat neko miško ki ti ni všeč. Če pa ti rata npr. že v trgovini v dveh minutah ugotovit katera je dobra in katera ne potem super. Jaz sem kdaj to ugotovil šele po par dneh uporabe.. v trgovini -če ni priključena- lahko samo poskusiš če ti okvirno sede v roko ali ne. Ne izveš pa npr. če se gumbi/kolešček/senzor odzivajo kot je treba.

bajsibajsi ::

neres je izjavil:

PARTyZAN je izjavil:

Kolešček MX518 je normalen. Jaz nisem imel težav z njem.

Jaz sem imel dve (novi) MX518. Obe sta imeli zelo slab kolešček (kdaj ko sem zavrtel dol je skočil nazaj gor ali obratno v drugo smer - to me je najbolj motilo). Isti problem so potrdili tudi nekateri drugi uporabniki. Očitno pa vse 518 nimajo tega problema.


Jaz imam tudi dve MX518 (obe verziji 1600 in 1800 dpi) + se eno zapakirano, ki sem jo kupil za prihodnost in takega problema s kolesckom nisem imel. MX518 uporabljam od zgodnjega leta 2005. Sem imel nekatere druge tezave (npr. okvara desnega gumba 2x..itd). S pravo podlogo (testiral sem celo vrsto podlog) je to verjetno najbolj dovrsen opticni senzor vseh misk. Skoda da je optika ze prakticno do konca razvita in hkrati tudi zgodovina.

Saj enkrat bom koncno prestopil k laserju. Ampak ne dokler imam v FPS igrah razmerje K/D nad 2.0, hehe.

PARTyZAN ::

Jaz sem do zdaj imel MX500, MX518, G5 prve generacije (samo en stranski gumb) zdaj sem pa nabavil Razer Nago, ker sem rabil tiste stranske gumbe za MMO, ki ga igram.

Z nobeno Logitechovo miško nisem bil razočaran. Edina, ki "se je pokvarila" je bila G5, pri kateri se je začel kolešček čudno obnašati po cca. treh letih intenzivne uporabe.

mr1two ::

Imel sem G500, pa sem jo zamenjal za tole Roccat Kone +. Čakam še, da mi jo dostavijo, tako, da če se ti ne mudi, ti lahko povem direkt primerjavo med njima.

Glede G500... Trenutno še nucam staro MX510(predhodnica MX518, precej podobna, nima pa DPI nastavljanja).
Dobra stran:
+G500 je tišja po podlagi
+drsi lepše kot mx510
+ima za nastavlat občutljivost(5 programabilnih stopenj)
+weight sistem
+všeč mi je bil oni hitri scroll wheel
+prijetna na otip

Slaba stran:
-nekoliko težja od MX510
-(precej velik v mojem primeru) Zadeva je zelo glasna, ko jo ne uporabljaš(je pri miru). Iz dela, kjer je senzor prihaja namreč visokofrekvenčni zvok(recimo 20kHz), ki mi je šel osebno skozi živčke. Če slišiš to frekvenco, potem ti miško odsvetujem. en primer tega simptoma

Zadnji minus je bil tudi razlog za menjavo, sicer je miška za ta denar res huda.
Glede Kone + sem prebral na netu same pozitivne reviewe, kako se pa zadeva obnaša, bom sporočil v naslednjem tednu:). Je pa glede dimenzij precej podoben G500, bom pa napisal, kako se drži v roki.

Razlog zakaj nisem naročil Deathadderja, ki mi je bil v ožjem izboru, pa je ta, da obstaja kar nekaj reklamacij na te miške. Nočem recimo pošiljati miške 1x letno na garancijo, tako da bom poskusil srečo pri Roccatu.
Upam, da ga nisem vsral:|

ne_ti_si ::

imel sem par razerjev zdaj imam SAITEK RAT7 in se noben razer ne more primerjat z RAT7 ki je res huda miška in sede v roko tak da glava peče pa še kar nekaj uporabnih funkcij ima je pa malo draga in sicer 100EUR...se pa splača..no vsaj jaz sem res HUDO zadovoljen!!!!



če si pripravljen dat 100EUR za miš kar premisli o tej miški ki ti v igrah res koristi sploh pa precizen gumbek!!!!!
ASUS Rampage III Extreme / i7 950 4.5Ghz / Nvidia 2x GTX570 SLI 950/1150/1800
G-Skill 3x2GB / X-fi Fatal1ty Platinum / WD1002FAEX SATA 6Gb / SSD Corsair 64GB
EKWB CPU + GPU / SAITEK R.A.T.7 / Logitech G15, G35, THX Z5500 / Corsair HX1000W

Domobrancek ::

Hvala vsem za odgovore. Malo sem še pogledav teste vseh mišk in imperatorja nekako odstranil iz ožjega izbora saj so mi povedala da ni vredna svojega denarja in da je namesto imperatorja bolje vzeti deathadderja. Ampak še zmeri nevem kero vzet. Drugače sm pa tud že gledu SAITEK RAT7 sam men to zgleda preveč vesolsk.

IvoJan ::

tole rat 7 sem probal in mi je hudo retardirana zadeva. rabis 2 dni da jo prilagodis sebi, potem se pa itak vse maje u 3 pm.. piece of crap if u ask me. rajs dodam 20EUR pa kupim mambo..

Domobrancek je izjavil:

Hvala vsem za odgovore. Malo sem še pogledav teste vseh mišk in imperatorja nekako odstranil iz ožjega izbora saj so mi povedala da ni vredna svojega denarja in da je namesto imperatorja bolje vzeti deathadderja. Ampak še zmeri nevem kero vzet. Drugače sm pa tud že gledu SAITEK RAT7 sam men to zgleda preveč vesolsk.


imperator je dosti boljsi od deathadderja. sem prešaltat iz deathadderja na imperatorja in je miška veliko boljša, lepše sede v roko. deathadder je previsoka.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: IvoJan ()

Dua'L ::

GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dua'L ()

Domobrancek ::

Ja no js sm gledu test od imperatorja in je un k je testiru po youtube povedu da se imperator k jo maš u rokah čut pocen in da ma deathadder bolši laser.

Dua'L ::

Eh popolnoma enak laser ima 3.5G .
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dua'L ()

ne_ti_si ::

IvoJan je izjavil:

tole rat 7 sem probal in mi je hudo retardirana zadeva. rabis 2 dni da jo prilagodis sebi, potem se pa itak vse maje u 3 pm.. piece of crap if u ask me. rajs dodam 20EUR pa kupim mambo..

Domobrancek je izjavil:

Hvala vsem za odgovore. Malo sem še pogledav teste vseh mišk in imperatorja nekako odstranil iz ožjega izbora saj so mi povedala da ni vredna svojega denarja in da je namesto imperatorja bolje vzeti deathadderja. Ampak še zmeri nevem kero vzet. Drugače sm pa tud že gledu SAITEK RAT7 sam men to zgleda preveč vesolsk.


imperator je dosti boljsi od deathadderja. sem prešaltat iz deathadderja na imperatorja in je miška veliko boljša, lepše sede v roko. deathadder je previsoka.



glej prvo kot prvo prilagodil sem jo v minutki za svojo roko in drugo kot drugo NIČ SE NE MAJE popolnoma NIČ....mah mislim ej miško si samo sprobal jaz pa jo imam kar nekaj časa in verjami da bom bolje vedel povedat o njej!!!
ASUS Rampage III Extreme / i7 950 4.5Ghz / Nvidia 2x GTX570 SLI 950/1150/1800
G-Skill 3x2GB / X-fi Fatal1ty Platinum / WD1002FAEX SATA 6Gb / SSD Corsair 64GB
EKWB CPU + GPU / SAITEK R.A.T.7 / Logitech G15, G35, THX Z5500 / Corsair HX1000W

Domobrancek ::

No evo sm se potrudil in našel test ki sem ga gledal :

Zgodovina sprememb…

Dua'L ::

Bolje, da gledaš reviewe na bit-tech ali testfreaks.
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

xteakwondox ::

kupi Razer Deathadderja sam ga imam že 2 leti in je top miška drugače ti pa predlagam da obiščeš kakšno trgovino in sam sprobaš katera miš ti najbolje sede v roko če imaš večjo ti deathadder zagotovo priporočam to je zame top miš=)

Dua'L ::

Deathadder je šele na 165 mestu mišk http://www.testfreaks.com/mice/razer-de...
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

Domobrancek ::

ja po tej strani je najbolše uzet logitech g500 ki je na 1 mestu :http://www.testfreaks.com/mice/logitech...

bajsibajsi ::

Ja take strani sigurno izrazajo popolno zaupanje. Ce ti G500 ne disi, lahko kupis tudi http://www.testfreaks.com/mice/genius-e... , ki je na 9 mestu. Vsekakor mora biti bolse kot Deathadder, mar ne?

Moj nasvet. Se najbolje je prebirati vec razlicnih virov za izdelek za katerega se zanimas, ne pa slepo verjeti strani, ki ima v TOP10 lestvici 7 misk iste firme. Ko priblizno dobis ozji izbor, pa te miske preizkusiti (v trgovini, pri znancu, tudi kdo s ST foruma posodi kdaj, itd..). Pa ne pozabi na "ustrezno" podlogo, kajti lahko se zgodi, da nova miska ne bo (primerno) delovala na stari podlagi.

Zgodovina sprememb…

Domobrancek ::

No izbor mi je uspelo zožati na 2 miški in sicer: Razzer deathadder vs Logitech g500 ? kera bi bila po vašem mnenju bolša? probal sem obe in obe sta mi kar precej udobni v roki. Vendar nevem katero vzeti??

BigSmoke ::

ne_ti_si je izjavil:

imel sem par razerjev zdaj imam SAITEK RAT7 in se noben razer ne more primerjat z RAT7 ki je res huda miška in sede v roko tak da glava peče pa še kar nekaj uporabnih funkcij ima je pa malo draga in sicer 100EUR...se pa splača..no vsaj jaz sem res HUDO zadovoljen!!!!



če si pripravljen dat 100EUR za miš kar premisli o tej miški ki ti v igrah res koristi sploh pa precizen gumbek!!!!!

imam isto zlo sm zadovoljn. Na net se jo drugače dobi za 85 eur

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigSmoke ()

IvoJan ::

Domobrancek je izjavil:

No izbor mi je uspelo zožati na 2 miški in sicer: Razzer deathadder vs Logitech g500 ? kera bi bila po vašem mnenju bolša? probal sem obe in obe sta mi kar precej udobni v roki. Vendar nevem katero vzeti??

noces dojet da je imperator dosti boljsi od deathadderja? potem rajse g500 kupi.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Domobrancek ::

IvoJan je izjavil:

Domobrancek je izjavil:

No izbor mi je uspelo zožati na 2 miški in sicer: Razzer deathadder vs Logitech g500 ? kera bi bila po vašem mnenju bolša? probal sem obe in obe sta mi kar precej udobni v roki. Vendar nevem katero vzeti??

noces dojet da je imperator dosti boljsi od deathadderja? potem rajse g500 kupi.

ja po tistem testu zgoraj ni bolša pa baje ma imperator problem z laserjem kateri premakne kazalec na miški ko miško dvigneš in zopet spustiš.

Zgodovina sprememb…

IvoJan ::

ti dam miško na test za teden dni da boš videl kako dela?? tisti na testu govori samo o tem kaj piše na škatli. upam stavit da miške ni uporabljal niti 1 teden. pa itak da se premika ce debil tolce z njo ob mizo... laser pa je enak kot na ostali razer miskah. dejansko je enaka kot mamba samo da ni wireless in je malo drugacne oblike. tip dobesedno nima pojma. deathadder in imperator imata enak laser samo da je pri imperatorju visji DPI.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

BALAST ::

Saj jo lahko naroči in potem vrne. V ameriki in kjer je internetna trgovina dobro razvita, kupci brez težav kupijo več izdelkov in kasneje "vrnejo" neustrezne.

Domobrancek ::

IvoJan je izjavil:

ti dam miško na test za teden dni da boš videl kako dela?? tisti na testu govori samo o tem kaj piše na škatli. upam stavit da miške ni uporabljal niti 1 teden. pa itak da se premika ce debil tolce z njo ob mizo... laser pa je enak kot na ostali razer miskah. dejansko je enaka kot mamba samo da ni wireless in je malo drugacne oblike. tip dobesedno nima pojma. deathadder in imperator imata enak laser samo da je pri imperatorju visji DPI.

Lepo slišat. Res je da izdelek lohka vrneš sam morš pol poštnino plačat če se ne motm? Si me kr prepriču s tem da je imperator dobra miška. Mal bom še prebrav testov in se pol odloču. Gre za to da pr taki vsoti res nočm "brcnt u temo" kar me mau skrbi da bom nredu če uzamem imperatorja.

IvoJan ::

nej te ne skrbi :) sam sem presaltal iz deathadderja na imperatorja in nisem razocaran :)
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

darkz ::

Razer coperhead ;)

bajsibajsi ::

Me zanima kdo od vas uporablja 5k dpi v igrah.

Domobrancek ::

bajsibajsi je izjavil:

Me zanima kdo od vas uporablja 5k dpi v igrah.


sploh ne gre za to da bi rabu 5k dpi sj nism nor. Gre za to da bi rt za ta gnar dobu najbolšo možno miško. Po prebranih testih na raznih straneh se vedno bolj nagibam k razer imperator. Mal me edin to skrbi da učasih ko igram cs 1.6 dvignem miško z desne strani in jo postavim na levo stran ker mi zmanka podlage (in obratno sepravi iz leve proti desni). To bi baje pri imperatorju znalo povzročit nekaj težav ampak mislm da bom kr probu z imperatorjem.

Zgodovina sprememb…

IvoJan ::

ne bo nobenih tezav ker tut jst neprestano dvigujem misko, pa mi vseeno rata zmeraj bit med top 3 pri black ops :)
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

mr1two ::

Ma ta ki nabija po podlogi z miško, malo pretirava s tem, kako se kurzor premika ob dvigovanju. Je pa RAT 7 kar težavna glede teh dvigov in spustov-kolikor sem prebral po testih je za trenutek neodzivna celo.
Jutri dobim Kone +, pa povem kako je kaj z njim. Kolikor sem prebral teste ima celo možnost nastavljanja, koliko od podlage še deluje senzor(se pravi da teh premikov ob dvigovanju NI). Bom poročal, če je miška vredna svojga cvenka.

bajsibajsi ::

High senserji s tem nimamo tezav. :P

mr1two ::

Daj poštar daj, sprehodi se po naši ulici :D

mr1two ::

UUUUU, kako to leti po podlagi! Software je zelo zelo vredu narejen in miška zgleda pošteno. Bom pofotkal pa še malo se razpisal, samo da potestiram par reči.
Je pa občutljivost naravnost INSANE! se bo treba navadit(do zdaj sem mel tam nekje 800dpi z optičnim senzorjem in to je blo to) :P

bajsibajsi ::

IMO je to, da se je treba navaditi malo zgreseno, pac pa prilagodis sens svojim potrebam, zmoznostim, zeljam... filingu. Glede na tvoj osebni stil (high/low sens), nastavitve v OSu, resolucijo igre, tip podloge,.. itd.

mr1two ::

Ja, se strinjam, ampak počasi si dvigujem nivo občutljivosti(kakšno leto nazaj sem imel recmo pol manj občutljivo/hitro nastavitev, ampak sedaj si ne predstavljam več kako sem lahko delal na tak način). Trenutno mi odgovarja okrog 1200 DPI.

Vglavnem glede roccat kone+: ([+] je zaradi tipke, ki se obnaša kot "shift" na tipkovnici. Vsaka tipka na miški ima tako lahko 2 funkciji)
Dobra stran:
-lepo se jo drži(podobnih dimenzij je kot G500)
-ima zelo prijazen software in kopico nastavitev
-sistem + omogoča miški, da ima šenkrat toliko gumbov kot jih je fizično na njej
-dober način implementacije upravljanja z multimedijo(držiš tipko [+](eno od dveh tipk,ki ju dosežeš s palcem) in skrol gor dol(volume), skrol levo desno(komad naprej nazaj) itd..)
-dober feel, ko jo držiš v roki
-kolešček mi je res všečno narejen
-lahko si nastavljaš poljubne barve na njej(izgled)
-za razliko od G500 je ta miš neslišna:D
-precej intuitivna uporaba gumba [+]
-zelo lepo drsi po podlagi


Slabosti:
-pogrešam kabel v stilu G500(opleten s tistim materialom, da zgleda kot vrvica)
-težavno odstranjevanje uteži, ko jih enkrat namestiš v rito od miške
- [+] gumb bi lahko bil tretji gumb(sta samo 2), ki se ga dregne s palcem

Priporočam nakup, ker se mi zdi res fina miška, pravi Stroj (google translate "kone"(finnish)-> slovenian) :D

mr1two ::

Še en update:
Igral sem se malo s profili, malo z makroji in tako naprej. Uglavnem, vse kar narediš se shrani na miško, to pomeni, da nimaš gor shranjenga samo recimo DPI profila(imaš jih 5), ampak tudi nastavitev gumbov, makroji...vse to ostane gor.

Na kratko povedano: na miški imaš lahko spravljen en kup ukazov ali key bindingov, ki jih uporabljaš precej pogosto.
Recimo, da si želiš shranit en blok kode, da ga imaš vedno pri roki, se da to narest s tem. Najboljše od vsega pa je, vsi profili z vsemi makroji ostanejo na miški-> Priklopil sem jo na prenosnik od punce in puf, vse je blo tam.

Zdaj si bom naredu en profil samo za delo z Javo-> oranžne lučke, en normalen dpi in par pogosto uporabljenih ukazov :P

Tale Roccat Kone + je res ultimativna miška za prilagajanje svojim potrebam in zdi se mi, da je nekoliko prezrta na našem trgu. Mi ni žal, da sem vrnil G500 in vzel to!

Build quality je na nivoju in se ne čudim, da ima na splošno v testih tako dobre ocene.

Wox ::

Sliši se lepo. V kateri štacuni si jo kupil? Se da tiste ledice na njej izklopit?
Commodore 64

mihco ::

Domobrancek je izjavil:

IvoJan je izjavil:

Domobrancek je izjavil:

No izbor mi je uspelo zožati na 2 miški in sicer: Razzer deathadder vs Logitech g500 ? kera bi bila po vašem mnenju bolša? probal sem obe in obe sta mi kar precej udobni v roki. Vendar nevem katero vzeti??

noces dojet da je imperator dosti boljsi od deathadderja? potem rajse g500 kupi.

ja po tistem testu zgoraj ni bolša pa baje ma imperator problem z laserjem kateri premakne kazalec na miški ko miško dvigneš in zopet spustiš.

sem probal to na svoji mambi pa se dogaja isto :S kazalec dejansko odskoci par canti na ekranu...ampak imam misko brez podlage na mizi

Domobrancek ::

mihco je izjavil:

Domobrancek je izjavil:

IvoJan je izjavil:

Domobrancek je izjavil:

No izbor mi je uspelo zožati na 2 miški in sicer: Razzer deathadder vs Logitech g500 ? kera bi bila po vašem mnenju bolša? probal sem obe in obe sta mi kar precej udobni v roki. Vendar nevem katero vzeti??

noces dojet da je imperator dosti boljsi od deathadderja? potem rajse g500 kupi.

ja po tistem testu zgoraj ni bolša pa baje ma imperator problem z laserjem kateri premakne kazalec na miški ko miško dvigneš in zopet spustiš.

sem probal to na svoji mambi pa se dogaja isto :S kazalec dejansko odskoci par canti na ekranu...ampak imam misko brez podlage na mizi

Pomoje to nima veze. Očitno majo miški enak laser. Najbrž bom kr imperatorja uzel. Nobena miška ni popolna...jbg:S

mr1two ::

@WOX
Vzel sem si jo pri sestavi.si
In lučke se da izklopit, seveda(recimo ponoči to prav pride, če nočeš lajtšova v sobi)

mr1two ::

Če koga zanima, prilagam slike kjer se lepo vidi razlika med MX510/518 (primerljivo z G500) in Roccat Kone +
Kvaliteta slik je bl švoh, ker se pri HTCju niso potrudli dat gor makra...fej.


Side by side 1

Po višini sta skoraj enaki

Side by side 3

Side by side 4

Par različnih osvetlitev, tko za filing(ne se bat, ne uporabljam takih kombinacij :))):



Še spodnji del




Tko pa zgleda ne moji mizici

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mr1two ()

IvoJan ::

omg! i can haz?! :) pomoje si jo bom nabavil :) kupi kdo imperatorja za 35EUR?? xD
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Wox ::

Super da se da ugasnit. Sicer G500 lahko dobim za 30EUR manj. Trenutno imam G5 in mi po več kot štirih letih uporabe crkuje kolešček. Oblika je precej podobna G5 tako da mi bo najverjetneje pasala v taco. Najverjetneje kar naročim ali pa kar obe. Hvala za info, jabolčnik.
Commodore 64

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Wox ()
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Top gaming miška (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
38295218 (52114) Kr_Edn
»

katero miško?? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16538090 (30162) ShowDown
»

Mnenja glede teh mišk (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10618966 (16728) jazbec
»

Nakup nove miške (Nasvet - logitech mx revolution, marathon 705, razer imperator)

Oddelek: Kaj kupiti
394384 (3846) Dzeba
»

Izbira miške

Oddelek: Strojna oprema
344288 (3776) medek

Več podobnih tem