» »

Zakaj ljudje slikajo WC????

Zakaj ljudje slikajo WC????

apekkk ::

Torej gledam oglase za stanovnja in sem opazil da pri polovici stanovanj z slikami je ena izmed slik WC... wth, včasih je posnetek narejen celo iz ptičje perspektive :/ Zakaj to počnejo, ne bom se menda odločil na podlagi slik katero stanovanje?

mastah ::

zato ce kdo isce ze opremljeno stanovanje..vec slik bolje

amigo_no1 ::

Tudi če gledaš oglase za apartmaje in hotele imajo ponavadi slikano kopalnico.

apekkk ::

Pa ne tako da je na celi sliki samo wc školjka.

Good Guy ::

apekkk je izjavil:

Pa ne tako da je na celi sliki samo wc školjka.


a teb bi blo kul ko bi šou prvič srat pa bi biu tam štrbunk?:))

apekkk ::

No sej verjetno mate prov, očitno je treba res vidit kje boš *****. Samo če pa na keri sliki vidim še kako boratovo "the brown thing" potem pa res žižku pošljem link.

Šimpanz ::

Ko sem jaz pred leti kupoval stanovanje in mi je bil en zelo všeč pa mi je agencija poslala ene 10 slik. Na treh je bila slika zajca v kletki sredi dnevne sobe. Lastnica je rekla da je pač še zajčka slikala ker je tolk crtkan.
Ko sem pred dvemi leti prodajal svoje stanovanje sem zato iz principa naredil še eno sliko svojega Buldoga sredi dnevne sobe.

Dieu ::

Mene pa moti če kopalnica ni vredu poslikana. Dobro zdaj WC, ampak včasih pa sploh ni slik kopalnice, ko greš gledat pa je stanje takšno, da raje zapustiš prizorišče.

gendale ::

boljše da je preveč slik kot premalo

Ziga Dolhar ::

Ker je stanje kopalnice zelo pomemben dejavnik pri kupovanju novega stanovanja.

Finančno je strošek prenove kopalnice precej visok. Psihološka vrednost čiste oz. ustrezne kopalnice pa je mnogo večja od njene sorazmerne vrednosti kot deleža v stanovanju.
https://dolhar.si/

Tear_DR0P ::

Pa ne tako da je na celi sliki samo wc školjka.

to pomeni, da je kopalnica tako majhna, da ne moreš drugače fotkati :D potem sploh ne greš gledat stanovanja
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

Redkvica ::

Mogoče pa ima stanovanje ločena WC in kopalnico:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Redkvica ()

korenje3 ::

apekkk je izjavil:

Torej gledam oglase za stanovnja in sem opazil da pri polovici stanovanj z slikami je ena izmed slik WC... wth, včasih je posnetek narejen celo iz ptičje perspektive :/ Zakaj to počnejo, ne bom se menda odločil na podlagi slik katero stanovanje?


zato ker je skret ena iz med stvari, ki je ne moreš kar po svoje preurediti... razen če misliš zbijat ploščice in na novo polagat vodovodne cevi...

harvey ::

Morda pa zaradi semiotičnega trikotnika :-)
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Marilyn ::

mooooooooooooo s čim se eni ukvarjate. Ker pač želijo pokazati, da boste sra*i kot človk hahahaha

Phoebus ::

Kot je rekel žiga dolhar.
Strošek prenove kopalnice je velik, če je zadeva v bloku pa si lahko omejen glede premikanja (ne moreš plošče ali stene toliko odpret da boš cev od školjke vlekel drugam, ne moreš poštemat 20cm zidu 15cm v globino za stenski kotliček,...).

Če je pa stanovanje malo in sekret premajhen za stlačit noter pralec, je pa vsekakor dobro to vedeti, preden hodiš na ogled in črtaš zaradi tega :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Phoebus ()

Lion29 ::

caki, dejmo locit med WC, kopalnico in straniscno skoljko in pralnico

WC je namenjen opravljanju potreb (velike, male)
kopalnica je manjenjena umivanju, licenju
pralnica je namenjena pranju perila

zaradi prirocnosti so vecinoma ti prostori zdruzeni v enega ki mu pravimo kopalnica (lahko tudi WC)...

ce sprasujes, zakaj se slika WC predpostavljam da sprasujes po kopalnici in ne straniscni skoljki, ne?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Uros!no ::

Zakaj ljudje odpirajo teme o ljudeh ki slikajo wc?

TESKAn ::

Hja, ko kupiš stanovanje, imaš opremljena ponavadi dva prostora - kuhinjo in kopalnico. Ki sta tudi največji strošek pri obnovi (recimo cela kopalnica te košta tolk, kot te košta nova napeljava, novi estrihi, nov parket, beljenje, nova centralna napeljava vseh drugih prostorov).
Pa še to, ko kupuješ stanovanje, če ni slik, se oglas preskoči. Karkoli skrivat je pač brez veze.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Obnova kopalnice

Oddelek: Loža
355488 (1096) edi123
»

Strošek obnove stanovanja

Oddelek: Loža
148282 (7692) eko_2k4
»

Urejanje stanovanja

Oddelek: Loža
234486 (3102) fosil

Več podobnih tem