» »

Blog o dogajanju 1991-1994

Blog o dogajanju 1991-1994

Temo vidijo: vsi
««
160 / 256
»»

Oldi ::

Ampak same hipuzl stranke nam ne bodo pomagale, ne moreš v zverinjak spustit 5 golobčkov in se čez 4 leta čuditi, da ni efektov. V najboljšem primeru bodo zveri poskrbele, da bodo golobčki varno grulili tja v 3 dni, se šli socialo na vsedržavnem nivoju, se kregali o homoseksualcih, hospicih, varnih hišah, zveri bodo pa mirno harale dalje.
Rabimo nekoga, ki jim bo (ob pomoči poštene civilne družbe oziroma poštenih predstavnikov strok) kos, druga varianta, da se kaj zgodi, je pa da raja razruši to bagro, samo to je še dolga zgodba.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Oldi ()

leiito ::

enadvatri je izjavil:

ColdCat je izjavil:

Za tista dva tipa iz borze o katerih govori miki, je bog katanec, za ivanovce jajo,..., za mikislovce je to miki.8-)

Svako moli svoga boga.8-)

Izgleda, da se je miki zdaj le prijavil na zavod za zaposlovanje, kar je prav.


Indijci bi rekli: "Same, same but different."


Tajci, ne Indijci in z vejico pred but ali pa sploh ne, kozmo wannabe. In kaj je s temi vejicami enivej, samo pri Mikiju in na tem forumu vidiš tako nelogično postavljanje vejic. Počasi bom začel verjeti, tudi iz drugih razlogov, da v tej temi pod vsaj štirimi različnimi nicki piše Miki. Koga drugega boli k. za pisalne stroje. Ostalih 2.499.996 obiskovalcev bloga pride pa na Janšatovo domačijo. Konec januarja. Predvidoma. Whatever.

Vanich ::

Zgodba, ki se nanaša na opombo na mikijovem dnevniku "RIP Črtomir".

Zgodba je res dokaj morbidna, če povzamem: Jajo je evtanaziral svojega, predvidevam da mongoloidnega, sina. Od tod tudi obiski psihijatra in samomori Urške.

enadvatri ::

leiito je izjavil:

enadvatri je izjavil:

ColdCat je izjavil:

Za tista dva tipa iz borze o katerih govori miki, je bog katanec, za ivanovce jajo,..., za mikislovce je to miki.8-)

Svako moli svoga boga.8-)

Izgleda, da se je miki zdaj le prijavil na zavod za zaposlovanje, kar je prav.


Indijci bi rekli: "Same, same but different."


Tajci, ne Indijci in z vejico pred but ali pa sploh ne, kozmo wannabe. In kaj je s temi vejicami enivej, samo pri Mikiju in na tem forumu vidiš tako nelogično postavljanje vejic. Počasi bom začel verjeti, tudi iz drugih razlogov, da v tej temi pod vsaj štirimi različnimi nicki piše Miki. Koga drugega boli k. za pisalne stroje. Ostalih 2.499.996 obiskovalcev bloga pride pa na Janšatovo domačijo. Konec januarja. Predvidoma. Whatever.


V moji slovenštini so vejice kar pravopisu na ljubo postavljene. Za angleštinu pa si tega ne bi upal trditi, zlahka priznam svoje napake. Če te sedaj to tako zelo moti, si pač očitno nezadovoljen z lastnim življenjem. In ne boš verjel, celo premi govor znam uporabiti ... Moja babica bi ti zabrusila: "Na slabom kur*u, svaka dlaka smeta!"

Verjetno se Indijci za vejice ne sekirajo ... In ja, cela Indija šopa ta rek: "Same same but different." Govorim iz lastnih izkušenj, zate pa me ne briga.

Nisem Mitja, če te to skrbi. Ti še enkrat povem, da me tisti pisalni stroj muči. In sem mnenja, da ni prav, da se tako pometa pod preprogo!

Vanich ::

enadvatri je izjavil:

leiito je izjavil:

enadvatri je izjavil:

ColdCat je izjavil:

Za tista dva tipa iz borze o katerih govori miki, je bog katanec, za ivanovce jajo,..., za mikislovce je to miki.8-)

Svako moli svoga boga.8-)

Izgleda, da se je miki zdaj le prijavil na zavod za zaposlovanje, kar je prav.


Indijci bi rekli: "Same, same but different."


Tajci, ne Indijci in z vejico pred but ali pa sploh ne, kozmo wannabe. In kaj je s temi vejicami enivej, samo pri Mikiju in na tem forumu vidiš tako nelogično postavljanje vejic. Počasi bom začel verjeti, tudi iz drugih razlogov, da v tej temi pod vsaj štirimi različnimi nicki piše Miki. Koga drugega boli k. za pisalne stroje. Ostalih 2.499.996 obiskovalcev bloga pride pa na Janšatovo domačijo. Konec januarja. Predvidoma. Whatever.


V moji slovenštini so vejice kar pravopisu na ljubo postavljene. Za angleštinu pa si tega ne bi upal trditi, zlahka priznam svoje napake. Če te sedaj to tako zelo moti, si pač očitno nezadovoljen z lastnim življenjem. In ne boš verjel, celo premi govor znam uporabiti ... Moja babica bi ti zabrusila: "Na slabom kur*u, svaka dlaka smeta!"

Verjetno se Indijci za vejice ne sekirajo ... In ja, cela Indija šopa ta rek: "Same same but different." Govorim iz lastnih izkušenj, zate pa me ne briga.

Nisem Mitja, če te to skrbi. Ti še enkrat povem, da me tisti pisalni stroj muči. In sem mnenja, da ni prav, da se tako pometa pod preprogo!


Pravzaprav je tvoja babica obrnila ta rek - ali si ga pa ti napačno razumel, ker: ne motijo dlake na slabem kurcu, ampak slabega kurca vsaka dlaka (na pički) (z)moti. ("rđavom kurcu svaka dlaka smeta") :D

Okapi ::

Ja, odvisno, koga motijo dlake, ne?:)) Žensko motijo na slabem kurcu - dober je pa lahko poljubno kosmat. Možakarja s slabim kurcem pa motijo dlake na pički.

O.

Vanich ::

Okapi je izjavil:

Ja, odvisno, koga motijo dlake, ne?:)) Žensko motijo na slabem kurcu - dober je pa lahko poljubno kosmat. Možakarja s slabim kurcem pa motijo dlake na pički.

O.


Nisem še slišal tega reka iz ženske perspektive, niti ga v taki verziji ne najdem v strokovni literaturi, ki to temo obravnava, napr.: ("Mrsne priče" by Fridrih S. Kraus), zato vseeno mislim, da si ga je izmislila tvoja babica, ali pa si si ga ti napačno interpretiral.:D Ampak sedaj smo O.T.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vanich ()

Matako ::

Evo, medtem ko Miki zbira sile, je g. Klemenčič precej uspešnejši v demontaži Strahovlade.
http://www.rtvslo.si/slovenija/kpk-jans...

Pa toliko je imel Miki povedati čez Matthaievega šefa!
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

JohanP ::

Kar se KPK-reporta tiče.
Tisto v Trenti pomojem ne drži (Svojčas sem se zanimal za neko zemljo tam)
Jajo je prodajal parcelo velikosti več kot 15000 m2 z ruševino na parceli, ki jo lahko adaptiraš pozidaš, kljub temu da je tam kmetijsko zemljišče, park, in bogavedi kaj še. In če se prav spomnim, je parcela v enem delu tik do Soče. Ocena vrednosti parcele (če gre za isto parcelo) po KPK je v tem času pomojem smešna (11000 do 16000EUR). 20-25 let nazaj je bila taka cena, zdaj pa so se cene podeseterile.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JohanP ()

enadvatri ::

Kaj zganjate paniko, tudi v hrvaščini sem jo polomil. :)) Vejice pa še kar pravopisu na ljubo v slovenštini stojijo, dragi leiito.

Vanich ::

Hayabusa ::

Odkar so protestniki zombiji, ne.

http://www.24ur.com/novice/slovenija/ja...

Matako ::

Miki bo maščeval Črtomirja in rešil Urško. Prešeren se je rodil prezgodaj, kake epe bi lahko pisal dandanes!
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

ColdCat ::

Pred časom je miki epizode mikiliksa pogosto poimenoval z latinskim pregovorom, sledilo je obdobje angleštine...miki verzija8-).
Zdaj bi bil čas za serijo mikiliks člankov, naslovljenih s stihi in pregovori naših južnih bratov. Ne glede na to, da miki kaj prida ne mara čefurjev in čapcev, bi se lepo podal naslov v stilu "rđavom kurcu svaka dlaka smeta", "posle jebanja nema kajanja" ali preprosto "isto sranje, drugo pakovanje" ...z vejico ali brez 8-)

EDIT: Srpske narodne poslovice

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ColdCat ()

Cervantes ::

Vanich je izjavil:

A to, da je Jajo zadavil svojega lastnega mongolidnega otroka, pa nobenega ne gane?;((


Da gre za bombo, ni dvoma.

Kdo je proizvajalec in kje bo v končni fazi eksplodirala... pustimo se presenetiti.

Matako ::

ColdCat je izjavil:


EDIT: Srpske narodne poslovice


Odličen seznam! Jajo lahko najde kaj že pri A:

Ako ženu tučeš, svoju sreću tučeš.
/\/\.K.

Vanich ::

Zgleda, da je Klemenčiču (če smo že kod srpskih narodnih poslovica) le "došlo iz dupeta u glavu", da mu Jajo poriva ženo. Maščevanje je že vzelo maha in posledice bodo katastrofalne. Za Jajota, predvsem.

Kaj pa če Jajo sedaj angažira Nino za protitožbo? A to ne bi bil nekakšen konflikt interesov ali nevemčesa?

Po moje, je bil pa tale napad, da ne rečem nož v hrbet, dogovorjen, ker ga je (jajota) sedaj tudi Virant potlačil v drek.
In to voreng !!! :))

Ehhh... čas jajotove selitve v Avstralijo je prišel nepričakovano.:D Predvsem zanj.

btree ::

da ni to le igra, kjer bo jajo na koncu angelček.

IcEk` ::

Naj se spuca golazen med sabo. Naj si ne ostanejo dolžni :D

Matako ::

Ko poslušam tako Virantove izjave, me ima da bi mu zaklical "pa kaj zdaj Gregor, si dvojni ali trojni?".

Je pa res, da mogoče Klemenčič, Virant in ostale Jajove oprode kujejo scenarij slovenskih pregovorov o kopanju jam, prepirih in dobičkih tretjih oseb. Mogoče pa je vse skupaj srbski "jebe lud zbunjenog".

Kakorkoli, zaplet predstavlja svojevrsten izziv za Mikija. Za vikend namreč načrtuje naskok na Jajevo gnezdo _in_ Previrantov brlog, ki pa sedaj deluje proti Jaju. Ista dilema, samo na verbalnem nivoju se postavlja v zvezi s Klemenčičem,.

In... da ni Virant na hitro obrnil plošče ravno iz strahu pred prihajajočimi Mikijevimi legijami?
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Oldi ::

Da Požar prehiti Mikija - kar se Janše tiče, je pa res sramotno.
No RIP je bil prej, samo kaj za vraga to pomeni?

Glede Klemenčiča je pa Virant res malo preveč odločen, da ni že potrjen za novega PM-ja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Oldi ()

Vanich ::

Oldi je izjavil:

Da Požar prehiti Mikija - kar se Janše tiče, je pa res sramotno.
No RIP je bil prej, samo kaj za vraga to pomeni?

Glede Klemenčiča je pa Virant res malo preveč odločen, da ni že potrjen za novega PM-ja.


Hmmm...mogoče je pa "RIP Črtomir" resnica in se koalicija hoče znebiti Jajota za vsako ceno - ampak vsekakor in za vsako ceno pred izbruhom super-mega-ultra afere "RIP Črtomir" - magari preko, za slovenski narod skoraj trivijalne in povsem običajne stvari, kot je to slovenski tradicionalni nacionalni šport: "roka roko umije". Tudi znesek, za katerega ga obtožujejo, je smešen - celo za slovenske razmere: pičlih 210 jurjev €.
Hmmmm...mislim pa, da je z Jajotom na vsak način konec. Preveč ljudi in političnih partnerjev se ga je odreklo - in to samo v današnjem dnevu. Danes zvečer pri Rosviti bo še malo brcal - potem pa - kdo ve? Down Under? Štrik? Si bo "prosuo mozak", kot njegov prijatelj in podrepnik Slivnik? Hmmmm...We shall see. Bo pa zanimivo.:)

Oldi ::

Ali imajo vse naštudirano, ali pa bodo mirno stali pred Jajotom.
Če je na sestanku koalicije kaj tretjega, se pa res nekaj hudega dogaja, firer izgublja kontrolo. Ma ne, to ne more biti res, sploh sedaj, ko je v bistvu že rešil državo.

Kaj pomeni RIP?

Matako ::



Samo ne vem, če želimo Jaju mir? naj se cvre! EDIT: Politično, seveda! Politično. Da ne bo kdo rekel kaj!

Ja saj. Na koncu bo ravno Klemzi, Matthaiov šef matiral Jaja. Pa toliko je imel Miki povedati čez oba, kaka janševca da sta.

Osebno menim, da bi bilo lepo, če bi se Miki obema opravičil!
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Okapi ::

Mogoče bi se vseeno splačalo malo počakati, da se vidi, kakšna trojna igra je v ozadju. Stvari se včasih izkažejo za zelo drugačne, kot so videti na prvi pogled>:D

O.

Matako ::

Ej, samo res. Vse skupaj tako diši po eni najmanj dvojni, da me prav zanima.

Kje je keč? Kje je past? In za koga?

A ne pozabite.. tudi najboljši nastavljalci pasti včasih stopijo v svojo medvedarico! Cak!
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Cervantes ::

Trese se gora, se bo res rodila ... miš?

Cervantes ::

Oldi je izjavil:

Ali imajo vse naštudirano, ali pa bodo mirno stali pred Jajotom.
Če je na sestanku koalicije kaj tretjega, se pa res nekaj hudega dogaja, firer izgublja kontrolo. Ma ne, to ne more biti res, sploh sedaj, ko je v bistvu že rešil državo.

Kaj pomeni RIP?


Mislim, da ja. Jajo se že posral na sodstvo, zakaj se ni bi še na Klemenčiča. Sploh če mu res poriva babo :)).

Naj crkne država, naj crkne planet, Jajo rules forever!

Matako ::

Mogoče pa Jaju življenje v avstralski divjini pomaga, da se sprosti in postane manj agresiven? Mogoče bo to bolje tudi za Urško? V naravi bosta, s kakimi živalimi... tudi za Črtija ne bi bilo slabo malo umirjene country scene. Če je sploh še živ.


Čeprav, jaz si Jaja na stara leta bolj predstavljam kot Johna McAfeeja. V kaki tropski državi, kjer se ga veliko drogira, strelja in fka premlada dekleta. Hej, po svoje si tako predstavljam tudi Mikija.

http://www.wired.com/threatlevel/2012/1...

Mimogrede, ne vem zakaj ampak ob Johnovih zgodbah, kot je tista v Ars Technica ( http://arstechnica.com/tech-policy/2013... ) se nehote spomnim na Special in Patriotske igre, čeprav stari tukaj Mikija nosi v liksanju, da se kar kadi. Tako norega mofota že dolgo ni bilo na sceni.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Oldi ::

Zadnji Mikiliks
novinar DELA, Dejan Karba je pozno popoldan dobil odpoved. Zaradi preverjanja informacij na Policiji. slo free press

Kaj pa če gre za tako vročo zadevo, da se je celo Miki odločil za konspiracijo, od tod samo RIP.
Meni se še vedno ne sanja kaj naj bi RIP pomenilo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Oldi ()

Matako ::

Ja Karba je bil malo netakten s fukajočim Francom, na hitro hospitalizirano Urško in predvsem mrtvim Črtijem.

Ambicija je bistvena, samo ne sme te zanesti.

Oldi... Rest In Peace? Sicer zelo lepa želja, samo mora biti prav tempirana, sicer izpade žaljivo.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Hayabusa ::

Če smo čisto natančni, Karba je v tem primeru samo poizvedoval, sceno je potem naredil miličnik Vinko in desni.

Matako ::

Eeeh, če smo čisto natančni po mestu se malo drugače govori. Predvsem za zadnja dva primera. Mislim, da je na iste kanale priklopljen tudi Miki. Tajna operativna scena, H. Če ti povemo, te moramo potem pospraviti, zato ne sili. :D

Saj drugače je fino, če imaš dober info... hudič je, če sam ostaneš z njim.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Cervantes ::

RIP = Requiescat in pace.
Naj počiva v miru.

Kot sem rekel: MIŠ

Zgodovina sprememb…

Oldi ::

Oldi je izjavil:


RIP - Google pravi Rest In Peace

Groza, ko mi je Google ponudil to rešitev nisem niti na kraj pameti pomislil, da to pomeni počivaj v miru. In šele pred dobre pol ure se mi je posvetilo, ko je to direkt omenil Matako. Kako možgančki izločijo netaktne razlage.

Potem je stvar 95% resnična, ali pa nekdo namenoma lansira race. A ni o tem nekdo nekje pisal - desnica lansira race, levi mediji se diskreditirajo, kako genialna metoda diskreditacije nasprotnika, Jajo tis genialc.
Je pa Jajo prejle pri Rozvitki izjavil, da ima bolj zanimivo delo kot PM, recimo doma 1,5 letnega protestnika. Za moj okus se je čisto korektno izmazal in celo sam sem v dvomih. Po drugi strani Klemenčič ni mona? Kar se mene tiče je možno čisto vse, od vseobsegajoče zarote, do še ene bedne afere z bogvekakim ozadjem, še najslabše, če ozadja ni - toliko hudih besed, recimo naj zaprejo celo KPK. Kdo ve na akj je mislil, na to da naj nekdo ugasne luč, ali da naj jih strpajo na Dob?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Oldi ()

Matako ::

Oldi je izjavil:

Je pa Jajo prejle pri Rozvitki izjavil, da ima bolj zanimivo delo kot PM, recimo doma 1,5 letnega protestnika..


Mali se je uprl, fotr ga je pa fental? 8-O

Mogoče je bila nesreča, vajen je trpežnejše Urške (njej se recimo sploh ne vidi, da jo stalno mlati).
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Okapi ::

Ne vsega verjet Jajotu. Je tudi rekel, da se je primer Depala vas na sodišču vlekel 10 let, na koncu pa ni bil nihče obsojen. Ampak mi tule dobro vemo, da je bil Miki obsojen.

O.

Oldi ::

Saj mu ne verjamem. Kaj pa če je tudi tale odločba KPK v službi samodiskretizacije, podobno kot race. Če trenutno še ne izgleda in tudi res ni tako, bo čez par dni že drugače. Vse v službi splošnega razkroja vsega, kar ni povezano z Jajotom in RKC.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Oldi ()

leiito ::

Briljantna poteza Janše. Karbi so podtaknili zgodbo in poročilo KPK se zdi kot del zarote, ki glede na Virantov nož v hrbet niti ni izključena.

Okapi ::

Strokovno se temu reče gambit, samo ni čisto jasno, kdo ga izvaja in ali bo uspel.:D

O.

Oldi ::

leiito ::

KPK je spet brcnila v temo, vsaj pri Janši, zdaj že tudi Virant razlaga, da je koalicija trdna. Saj je premier vse prepričljivo pojasnil, nekaj je imel našparanega od prej, vrednost nepremičnin je KPK merila tako, da je ustrezalo zgodbi, kako malenkost je pa morda res pozabil ali se zmotil, se zgodi.

Janko je pa druga zgodba, po navedbah v poročilu parkrat ne bi imel za vodo in elektriko plačat, če ne bi prišel denar, ki je tako ali drugače izviral z MOL-a.

Karba je očitno vsaj en od Mikijevih virov, nebulozno, če koga naš Miki sploh še zanima.

Cervantes ::

Ena taka smešna konstrukcija je tudi to, da je Goran to našpičil Jajotu, kar ta menda poriva Nino.

Kje sem že to pobral?

Correct me if I'm wrong.

Matako ::

To je logičen zaključek na osnovi Mikijevih informacij. Ne spomnim se v kateri epizodi je bilo objavljeno, da Jajo poriva Nino. Niti ne tako dolgo nazaj.

Drugače pa zna Karbin odstop v resnici biti dobra stvar za liks sceno, saj bo okrepljena s profesionalcem - do sedaj je bil omejen s pravili žurnalizma, ki so itak BS. Pozdravljam, da je te komedije konec. Prepričan sem tudi, da če bi ga Miki prosil, da mu tehnično pomaga pri knjigi, bi bila stvar v enem mesecu na policah.

Drugače pa se govori, da bi mesto odgovornega urednika Dela prevzel kar Crni - ki je dokaj jajčast lik. V svojih kolumnah tudi večkrat omeni, da so časopisi itak zreli za milostni strel. Se celo strinjam. Samo ga bo Delu dal on?

Osebno mi je zanimiv komentar pod novico, ki jo je omenil Oldi:

"Će bi upoštevali teorije zarote s katerimi nas osrečuje obramboslovec, bi bilo čisto možno, da je Karbo kakšen neznan vir obvestil o mrtvem otroku.
Karba je odreagiral in seveda namen je dosežen.
Sam odpust je pa zgodba zase...."

Hm, neznan vir... ampak ni nujno. Lahko je ravno obratno.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Oldi ::

Kar piše Delo - o tožbah Karbe in to, je stvar logična, Karbo se umakne in s tem vojaške in cerkvene teme, v zameno pa predali pogoltnejo tožbe Ninice in sta volk in koza cela, samo žurnalizem pospešeno crkuje in Crni bo čist primeren za grobarja - crni pač. Še sam mu bom pomagal z odpovedjo naročnine.
Razen, če bo Karba začel pisati blog, to bo potem zmaga za nas, samo to so preveč pobožne želje, da bi nam jih bogoslovec izpolnil - še Miki kot specialec je šel iz področja vulgarnosti v konspiracijo. Teme in časi so resni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Oldi ()

Matako ::

Dejansko bi moral Karba začeti pisati Mikiliks pod Mikijevo blagovno znamko. Saj Dr Oetker pudinga tudi že dolgo ne dela stari.

Mislim, da bi z milijoni klikov bila stvar tudi komercialno zanimiva. Oz saj toliko kot kak Požar. TV pa to.

2013 bo leto, ko bo liks dokončno postal poglavitna oblika obveščanja v Sloveniji. In bili smo zraven!
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Oldi ::

To z RIP-om bo isti šmorn kot Peter, spet bo tu ovira preverjen kader Bala Lažic. Skratka zadeva z več podlage kot KPK, rezultat bo pa še slabši, pa že tu so negativni, Virant je menda že zamenjal ploščo.

Vanich ::

Oldi je izjavil:

To z RIP-om bo isti šmorn kot Peter, spet bo tu ovira preverjen kader Bala Lažic. Skratka zadeva z več podlage kot KPK, rezultat bo pa še slabši, pa že tu so negativni, Virant je menda že zamenjal ploščo.


Virant je en navaden šupak.;((

Oldi ::

Bi imel pa Lažic en hud fizikalni problem, ista materija ne more biti istočasno na dveh mestih, pod in nad zemljo, tako da bo glede tega manj težav, treba bo samo ugotoviti vzrok česa je ena od pozicij materije, recimo prehladnega virusa.
Se oproščam za morbidnost, ampak če nam zaradi tega demolirajo še zadnje ostanke žurnalizma, se tudi mi lahko delamo tehnokrate, čeprav v resnici nismo in mi je bilo tole zelo težko napisat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Oldi ()

Matako ::

Novi Mikiliks! Tokrat s pbl. slovenskim naslovom.

http://mikstone1.blogspot.com/2013/01/n...

Potrjuje se moja teorija, zakaj je Klemzi izdal Jaja. Klinčeva posla!

Nina Zidar Klemenčič, soproga Klemenčiča in razvpita Janševa odvetnica! Tu se je zalomilo! Janez Janša in Nina Zidar Klemenčič sta ljubimca. Fukata !


In ja, zgodbo o Črtomiru je plasiral sam Jajo. Baje.

Se samo meni zdi, da včasih Mikiliksa sploh ne rabimo? Pogosto se namreč "teorije" najprej pojavijo v 91-94 temi prej kot potrditev na Mikiliksu!
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()
««
160 / 256
»»