» »

Blog o dogajanju 1991-1994

Blog o dogajanju 1991-1994

Temo vidijo: vsi
««
158 / 256
»»

ColdCat ::

Podobna reakcija maje (prave) in mikija v zvezi s krajo identitete.

maja:
Bolnik si na desto potenco and you know who you are!!!
...
Zanimivo, da si nekateri upajo pisati celo pod krinko, da sem to jaz. Svasta!! #mraz #forum

miki:
Da si nekdo želi biti v moji koži, nekdo bi bil rad jaz, nekdo se predstavlja z mojim imenom, objavlja moje poste in komentira zraven, pa če to ni bolno...

8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ColdCat ()

ColdCat ::

Za zdaj je jasno le, da miki pozna lojza šiška...iz basketaških krogov.

Krogov iz katerih bi se lahko poznala z andrejem je več.8-)

ColdCat ::

ColdCat ::

Na sliki za sosednjo mizo med franklom in crnkovičem je miki.

miki rajca urednika podlupo za odkup "informacij". 8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ColdCat ()

Matako ::

Evo fantje, to vam je operativa v akciji, tako se dela pravi liks. Kot ninja!

Učite se.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Malajlo ::

A to se je Mačk na selftimer slikal?!? Ker s tole ploho informacij, ki jih niti SOVA niti NPM ne uspe v enem tednu izvleči iz Internetov in drugih organov - Mačk u tren oka!

Scarry.

Cervantes ::

Ja, zanimivo, Mačk:

Čas prve prijave 05.02.2011 18:42:51

Tole jako sovpada z začetkom mikiblogov.

Mačkovo sodelovanje v drugih temah?

Zanemarljivo.

Hmm.

amigo_no1 ::

ColdCat je izjavil:

Na sliki za sosednjo mizo med franklom in crnkovičem je miki.

miki rajca urednika podlupo za odkup "informacij". 8-)


Ja, v komentarju članka se oglaša nekdo z nazivom "Mitja Kunstelj"
http://podlupo.net/novice/delo

Kaj ima Crnkovič s tem ? Frankl je urednik "pod lupo" tabloida ?

Tale CC je tudi meni sumljiv, takega infa še IBM-ov Watson nima.


Miki je vpleten v skoraj vsako pasjo procesijo v Slo, a je glede na to, da je baje v pokoju (kar s tiče James Bond scene), je zelo dobro obveščen s stanjem na terenu.
Torej je vsaj trojni agent.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

ColdCat ::

amigo_no1 je izjavil:


Tale CC je tudi meni sumljiv, takega infa še IBM-ov Watson nima.


Meni je sumljiv črn nahrbtnik na stolu spredaj. 8-)

čarli ::

Evo pa je šlo čez 2 milijona;)

MIKSTONE REPORT !!!
VESEL BOŽIČ vam želim in se hkrati zahvaljujem za preseženo številko 2.000 000 obiskovalcev bloga

Cervantes ::

char Miki, Mačk, Kralj, ?;
void main();
{
if(Mačk != Miki);
then(Mačk == Kralj);
return(?);
endif;
}

Zgodovina sprememb…

Matako ::

ColdCat je izjavil:

amigo_no1 je izjavil:


Tale CC je tudi meni sumljiv, takega infa še IBM-ov Watson nima.


Meni je sumljiv črn nahrbtnik na stolu spredaj. 8-)


Zgleda kot nekakšem dokaj gej hit-pack. No, če je od Crnkoviča, je notri zagotovo jajPad (se je hvalil enkrat v svoji kolumni, kako je prvega dobesedno zrabil).

Drugače pa čestitke za 2M!
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

ColdCat ::

Ta zadeva na stolu bi lahko bila tudi mikijeva. Spominja na zadevo v kateri je miki na NPU prinesel pisalni stroj


Je pa iz slike vidno, da je miki klasično izobražen operativec...s hrbtom obrnjen proti tarči in vleče na ušesa.

Dandanes je popularen drug model operative, ki ga uporabljajo v tujini
 Švica...nežmah?

Švica...nežmah?



EDIT: Čestitke za 2M. Samo da ne bo ND napisal "Blog prebralo 2M ljudi"

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ColdCat ()

ColdCat ::

Cervantes, tvoj programček javi napako, če je miki=kralj 8-)

Cervantes ::

ColdCat je izjavil:

Cervantes, tvoj programček javi napako, če je miki=kralj 8-)


No ja, ta opcija je po mojem invalid, razen če dopustimo varianto, da je Miki pri Žabarci sam sebe s kulijem v nogo.

Je pa zanimiva fotka.

Posneto precej od daleč (ne Peter ne Crni ne vesta, da sta slikana - Miki pač, ker obrača hrbet) in na hitro (vertikale), verjetno zgodaj zjutraj - takoj po odprtju kafića (zložen prt na naslonjalu od Crnega).

Nahrbtnik sigurno ni od Crnega, ker on v življenju ni še nič nosil. Najbrž res Mikitov, z materiali, ki jih ponuja Petru.

Verjetni scenarij: Peter in Miki se dobita v kafiču. Pogajanja. Prisede Crni in zmoti. (Peter je svoj čik že pokadil - odprt Marlboro na mizi, Crni je ravnokar prižgal in še ni dobil kavice). Miki opazi paparazza in obrne hrbet. Zaradi paparazza (in Crnega?) je deal off.

Posnetek po mojem datira nekam v 2005, konec zime ali zgodaj spomladi (tople bunde, brez rokavic). Avtor verjetno Sova, morda paravomo, morda celo BND. Odvisno od motiva, Crni je najbrž prišel ker mu je bilo tako naročeno.

Mačk, ergo pripadaš eni od naštetih agencij - ali celo vsem trem? :D

Zakaj bi bil le Jajo trojni?

ColdCat ::

Crni v najboljši izvedbi.


Matako ::

"vi ste glasbene ničle, to se morate zavedati!"

Ne razumem zakaj se Crnega nikoli ne omenja v povezavi z "novimi obrazi", alternativami... svetu modrecev, končno?

Pa on bi bil idealen!

Crnega za predsednika!
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

donfilipo ::

Ma neke momente.

Je pronicljivo zajedljiv, elitist, in desničar tipa danes .....nekje okoli neoliberalizma. S prijatelji iz samega vrha tistega, kar bi morala biti kulturna komunistična partija, pa pač ni8-)

Ampak glede na to da se piše na -ič, noče videti splošne ex-yu simbiozne kulturne svetovne pop-kulturne prednosti, ki jo ima ciganski balkan in jo je dobro unovčil recimo Kusturica, bi lahko rekli, da bi dobili na oblast samo en prdec več:))

Naj bo tam kjer je. Kvečjemu, če se ga nemara da na test kot urednika dela, in če ga tam recimo potem Markež ne sklofta, Žerdin pa razšrauba stručno, potem ga bo treba spoznati tudi po tej elitistično partijski naravi, da se poboljša slika.

Piše pa dobro!
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Cervantes ::

Neverjetna so pota tajnih služb.

8-)

Oldi ::

Ja, Crni za glavnega urednika Dela, groza. Se še spomnite tiste kolumne v Sobotni, kjer glorificira Jajota, morda pol leta, največ leto nazaj. Sam gledal sem, kaj je temu tipu.
No saj tudi Spomenka v zadnji Mladini še kar glorificira Jajotove osamosvojiteljske zasluge, ko že počasi večina spoznava, da nas je večkrat pripeljal na rob napada JLA.

MIKI REŠI NAS TE NADLEGE

Matako ::

Bojim se, da Jajo pripravlja Mikiju nov material za Prižonjerja.

Hm, po drugi strani pa bi bilo ravno to lahko tisti katalizator, ki bo pognal narod na ceste. Ampak zdaj pa res - ne ta poulični teater BS z zombiji. Mimogrede, medtem ko vsi trdijo, da se je Jajo z izjavo o zombijih usrelil v nogo je v resnici vse skupaj čisto uspešna diverzija, s katerim je svoje nasprotnike spravil na nivo kurentov. Ideja: mogoče pa na pomlad oni preženejo Strahovlado?

Kakorkoli, hočem povedati, da če si bo drznil pripreti Mikija se bo pa res zajebal. Folk že riše transparante "FREE MIKI!". Tokrat bo štala!
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

donfilipo ::

Ma na bo.

Ko imaš: 'dve leti strogega zapora, ker je ukradel čikgumi in 2 kinderjajčka, je to samo sublimno nadomestilo za starejše oblike, recimo kitajci so imeli 'počasno rezarnje'. To spretno sublimno še deluje, zato pa na drugi strani veča potencialno grobost revolucije!
8-)
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Cervantes ::

Matako je izjavil:



Kakorkoli, hočem povedati, da če si bo drznil pripreti Mikija se bo pa res zajebal. Folk že riše transparante "FREE MIKI!". Tokrat bo štala!


Traparija. Folk gre na ulico zaradi radarjev, ne pa za enga mikija. Folku se v glavnem y€be in je glup.

donfilipo ::

Mikstone, vedno znova pozabljamo, je velika verjetnost, da je videl zlo od zadaj, videl je ne samo rit, tudi rep:)) in tudi 'matildi' je že čolnaril s pomočjo horsija na oba bregova, čeprav je to večini težko doumeti.

Kaj realno to pomeni, pa očitno sploh ne ve nihče, ne glede na megatone 'stručnjakov', ki vlečejo solidne plače in imajo lepe talismane8-)

Jajo si bo jamo skopal sam, če bo kriza prestopila neke meje in zadela relativno veliko, večinsko maso ljudi. Niti ni treba vitalno. Tisti, ki so prizadeti vitalno, so NEPRESTANO inštruirani od silnih borz dela in psihosocialnih sukularnih oblasti (duhovniki se tu začuda na akcijskem nivoju odrežejo revolucionarno, le nadškofi trobijo:)..torej inštruirani in vodeni v samoobtožbo. Če pa to včasih ne pomaga, se jim pa obesi še en ali dva šiptarska dilerja, zvodnika, kriminalca, sodelavca Thacija (z mehko c:), prijatelja jajota in potem je aleluja, če lahko sploh ostane živ. In sreča, če je toliko energije in zelenega, da se lahko kam zbeži.
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

ColdCat ::

miki v 3 dneh po doseženih 2M klikov že novih 25k klikov.
To je cca 100k klikov v 2 tednih ali 2M v 40 tednih. Od sredine marca odkar je mikiliks na novi platformi je res cca 40 tednov.8-)

1M klikov je miki dosegel septembra/oktobra, torej je za prvi milijon potreboval več kot za drugega. 0-1M(7 mesecev), 1M-2M(3 mesece).

Tretji milijon bo miki v tem tempu dosegel ob začetku koledarske pomladi.

Bravo miki !!!

donfilipo ::

Se takole resno vprašam, koliko je Miki napravil muk, s svojo kredibilnostjo nam8-), kolikor toliko neresnim analitikom in koliko je tudi dal vzpodbude za nastalo vstajo. Nekaj indicev, da je morda eden od vzvodov vstaje zagotovo je.

Čeprav moram priznati, da pa kredibilnost zagotovo ni ono na top žurnalističnem nivoju. Se pa to potem v razočaranih in jeznih glavah dokaj čudno skuha, in ne moremo reči, da desnica dosedaj podobnih in bolj ekipnih podvigov ni sprožala.
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

ColdCat ::

Matako je izjavil:

"vi ste glasbene ničle, to se morate zavedati!"

Bistvena je uvertura, ki je pripeljala Crnega, da se je moral poslužiti zgornjih besed

Crni: Lanski komad od Lange [tssss] je bil [pffff] podobno brezvezen [na svoj način] kot komad od Rebeke Dremelj.
Werner: To ni res!

8-)

Matako ::

Samo... dolgo ni bilo neben epizode, kajne? Upam, da bo saj kakšna novoletna. Ker januarja je pa že Miki Live Show - v živo iz Ljubljane. Če ne bo Debela dosegla kake prepovedi seveda. Saj res - redna pogovorna oddaja na kaki manjši TV, kjer bi se liksalo dogodke celega tedna! To bi bilo super.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

ColdCat ::

Matako je izjavil:

Ker januarja je pa že Miki Live Show - v živo iz Ljubljane.

Razpisanih obravnav še ni... Bo pa (če sploh) zadevščina na Okrajnem v LJ.

čarli ::

Del arhiva državne varnosti, ki zadeva sodelavce režima, je v začetku devetdesetih odtujil Miha Brejc. Ker ga je odnesel gospodarju Janezu Janši, vemo od kod prihajajo informacije. Za ravnotežje, bodo v naslednjih dneh zaokrožili dosjeji državne varnosti, ki zadevajo aktualne igralce na političnem parketu. Da ne gre za ponarejen material, vam bo potrdil Igor Omerza. Nekoč LDS-ov finančnik, šef ugasle službe družbenega knjigovodstva, preganjan zaradi afer z mladoletnicami v pisarnah Gospodarskega razstavišča, je postal skrbnik Janševih dosjejev! Brez heca.

Lahko trdim in dokažem, da je gradivo SDV dobil od Janše. Nikakor pa ga ni našel na policah arhiva. Ampak koga to sploh briga. Pogrevanje in obračunavanje z dosjeji državne varnosti, se bo Janši prej ali slej maščevalo. V prvih dneh novega leta, bo ena od nevladnih organizacij pripravila tematski večer; Slovenci in državna varnost 1945-1991! Prosili so me za sodelovanje? Niso se obrnili na pravo osebo. Sem jim pa posodil nekaj dosjejev aktualnih politikov, ki so nekoč za drobiž ovajali sosede in sodelavce.


Hmm, miki posreduje dosjeje preko drugih organizacij. Zakaj tega ne stori sam? Zaradi bližajočega sojenja? Zaradi pogojne?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: čarli ()

leiito ::

"Prosili so me za sodelovanje?" Retorično, vprašanje?

Sicer pa, res nevladnikom posoja cele, dosjeje očitno originale ker v čem, je sicer fora, posojanja zvesti, bralci verniki in prednaročniki, pa v dveh, letih niso, dobili na vpogled niti, enega od 3.000, dokumentov in posnetkov. Verjetno, zato ker se bližajo, volitve in noče, vplivati na izid.

Cervantes ::

Vejice, bytelj!

Matako ::

Novi Mikiliks je tu - mogoče zadnji letos?

http://mikstone1.blogspot.com/2012/12/b...

Tokrat spet zelo zgodovinski, čeprav osebno se mi zdi, da šus te droge vedno hitreje popušča... mogoče si ga zato vedno pogosteje dajemo? Hm, mogoče lahko na leto, ko bi se bil moral končati svet lahko gledamo kot na zaton učinka 20. stoletja, katerega senca je saj v teh krajih čisto predolga?
Ja, težko bo narodu, ki je izumil slovnično nesmiselen izraz "polpretekla zgodovina". Saj ne, da bi morali prenehati pisati o frančkih-domobrančkih, kot je bil Jajov foter. Ni nam treba biti tako radikalni. Ampak bolj v smislu, da XX-erja počasi vseeno pospravljamo s police kamina v foto-album za v omaro. Gre za to, da glavni junaki te dobe počasi vseeno postajajo tujci, kot so že psotali brkati strici iz skupinskih slik iz Prve svetovne vojne.

No to je moja želja za novo leto.

Grafično je tudi tokratna epizoda zelo.. manga-stajliš. Že same naci uniforme so vedno veljale homoerotično, potem pa ko nek temačen stvor naguzi dekle v božičkovi kapi... imaš že umetniško trditev. :))
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Cervantes ::

Pa dej že nehi s to homoerotiko. Homoerotik je tipec, ki je v erotičnem razmerju sam s seboj.

Jajo sicer pade pod to definicijo, kajti defnitivno ima rad sem sebe. Če ni to avtoerotika?

Edit: BTW, jajotov fotr sploh ni nujno de je bil frančekdomobranček. Je pa mende ukrafu dva vola.

Lohka sem mal zašajtov. Ampak ne zlo!

Zgodovina sprememb…

Matako ::

Cervantes je izjavil:

Pa dej že nehi s to homoerotiko. Homoerotik je tipec, ki je v erotičnem razmerju sam s seboj.


Ma ne, gre samo za Mikiliks interno foro, folkloro, če želiš. Saj veš: ilustracije, Brazilec (če se ga še kdo spomni), parahomo... ta ikonografija pripomore k prepoznavnosti blagovne znamke. Nekaj takega kot dolfeti v epizodah. ;)
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Cervantes ::

Ja.Ups.

donfilipo ::

Cervantes je izjavil:

Pa dej že nehi s to homoerotiko. Homoerotik je tipec, ki je v erotičnem razmerju sam s seboj.

Jajo sicer pade pod to definicijo, kajti defnitivno ima rad sem sebe. Če ni to avtoerotika?

Edit: BTW, jajotov fotr sploh ni nujno de je bil frančekdomobranček. Je pa mende ukrafu dva vola.

Lohka sem mal zašajtov. Ampak ne zlo!


Ejga glede na gerete narodne izpopolnitve si mal zabekslou:)
Homoeroticism @ Wikipedia

Kar se pa 2 volov tiče, je pa slika takole po izvornem viru.
Moj oče si je leta 1942 kot mladoleten skupaj s svojim očetom že moral kopati grob, ker je na podboj njihovih hišnih vrat nekdo čez noč narisal znak OF, italijanska patrulja pa je bila v rekordnem času pri hiši. Gotove smrti ju je rešilo posredovanje domačega župnika. Še mladoletnega so ga nato mobilizirali k domobrancem, od koder je dezertiral in se skrival doma. Ujeli so ga in obsodili na dve leti zapora, od koder je pobegnil. Ponovno so ga ujeli in poslali v koncentracijsko taborišče Dachau. Upoštevali so, da je bil mladoleten. Iz Dachaua je prišel tik pred koncem vojne ter se zaradi nasveta staršev v splošni zmedi umaknil na Koroško. Od tam je bil poslan nazaj v Slovenijo, končal je v Škofovih zavodih in nato v vrsti, zvezan z žico pred kraško jamo v Rogu. Streljali so jih s strojnico kar povprek in vsi niso bili zadeti. Po nekaj dneh se je po drevesu, ki je ob miniranju padlo v jamo, skupaj s še nekaterimi posamezniki rešil iz jame. Svojo življensko zgodbo mi je povedal šele leta 1988, ko sem prišel iz vojaškega pripora.

vir: http://www.rtvslo.si/slovenija/jansa-ok...

Temu domnevnemu sošolcu Janše nekako ne verjamem. Nekako voham da je malo mlajši rad kadi in kar je najbolj hudič, kurbe mu dnar dajejo:))

No glede na to da sem si tudi jaz zdaj nekaj zmislil na čisto, pa lepo tavamo v megli. Kar je čar te teme.
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Cervantes ::

Ja, kajnajrečem. Ups.

Pa odkje meni tistedva vola??!

Oldi ::

Pa bo šlo eno leto v maloro. Kje je keš od Googla, kje so dokazi??

MIKI REŠI NAS

donfilipo ::

Cervantes je izjavil:

Ja, kajnajrečem. Ups.

Pa odkje meni tistedva vola??!


2 vola iz pisma domnevnega sošolca, ki po vsej verjetnosti to ni.
http://www.reporter.si/sites/default/fi...
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Cervantes ::

Aja sevede, se že spomnim.

Zdej bi pa blo fajn, če bi se jajo himself pojavil in povedal, kaj je true? Luknja ali dva vola?

BTW, zakaj El Presidente noče komunicirati z nami?

Toliko tega bi lahko pojasnil.

Zgodovina sprememb…

leiito ::

"Čiščenje" je bilo načrtovano od začetka
Po koncu druge svetovne vojne je namreč po Janševih besedah Komunistična partija nadaljevala proces, začet sicer že med vojno, po Kardelju imenovan čiščenje, v katerem so brezobzirno, mnogokrat na najbolj krute in sadistične načine, pobili na deset tisoče ljudi. Nekdanji premier je prepričan, da "ti poboji niso bili slučajnost in še manj nujno zlo zaradi mednarodnih okoliščin. Bili so načrtovani od samega začetka."

MMC so res face. Kot bi rekli Janša je prepričan, da obstaja gravitacija. To so zgodovinska dejstva, ne Janšino mnenje, slovenski komunisti niso niti tajili Leninove doktrine revolucionarnega terorja, tako kot niso skrivali kolaboracije z nacisti po paktu Ribbentrop-Molotov.

Je pa nekaj res, kar pravi Matako. Glede tega obdobja zgodovine se je najbolje strinjati, da se ne strinjamo in ga čimprej pozabiti, recimo da je bila tista cela generacija najslabša doslej, vsi fašisti do kosti, eni okuženi s nacionalizmom, drugi s komunizmom. Vse skupaj povzroča samo zmedo in travme, ker ovce čutijo potrebo, da se morajo opredeliti, kot da je zgodovina fuzbal.

donfilipo ::

Nekdanji premier je prepričan


Wish ali citat?
:))
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

gmajestix ::

Brane Praznik je še aktiven. Sicer pa ni povedal nič novega link.

Oldi ::

Brane Praznik
Ko vidim vrvenje in množice na trgih pa nisem več – NIČ.
Izgleda, da se bo reaktiviral, na kratko so ga povzeli v Nedeljcu (glej zgornji link).


Ko smo že pri Nedeljcu , Lucu piše o tihem pričevanju iz Opatije: "Pri nas so se sestajali vaši pomembneži in balkanski bojevniki že davno pred sodnim procesom. Pogovarjali so se o skupnem zaslužku pri poslih"
Po pogovorih naj bi skupaj odhajali v Afriko na aristokratsko razkošne love - črni nosorog 180.000$.
Sem se lep čas trudil z Googlom, a na Hrvaškem nisem našel nič o tem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Oldi ()

ColdCat ::

Nov mikiliks!

Zanimiva je mikijeva izpoved na začetku. Miki je o teh scenah, ki jih je doživljal kot otrok doma, že pisal.
Miki napiše, da bi lahko...vemo kaj miki misli o smučarjih 8-)...štirikrat gledal novoletno tekmo v Garmischu iz zapora.
Natančni datumi so: 8-)
1.1.1998 (zmagovalec Peterka)
1.1.2005 (zmagovalec Ahonen)
1.1.2007 (zmagovalec Kuttel)
1.1.2008 (zmagovalec Schlierenzauer)

mikstone (in ostali), vse dobro v 2013 :)

čarli ::

Matako ::

Novo leto se začne z novo epizodo! Tako kot je treba - pa še simpatična poletna fotka.

Edino.. ta uvod te res kar malo potisne dol. Da niso to psihološke priprave na Prižonjer 2.0? V živo. Ker kolikor smo opazili ni niti še napovedana obravnava. Ne prehitevajmo dogodkov.

Srečnega in operativnega vsem mikilogom!
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Oldi ::

Kdor v decembru ni dobil obljubljeno, bo dobil v prvem delu januarja!

Mar je kdo dobil, je kje kak odziv na knjigo, na posnetke?

Malajlo ::

Najbrž je imel v mislih drugačne dolgove kot pa 79 listov med platnicami.
SKB zadržuje plačilo do jutri. Pol pa bo, kar bo 8-O
««
158 / 256
»»