» »

Blog o dogajanju 1991-1994

Blog o dogajanju 1991-1994

Temo vidijo: vsi
««
232 / 256
»»

ColdCat ::

Če vaju prav razumem:
leito: miki naj dokaže svoje trditve
čarli: drugi naj dokažejo nasprotne trditve

Iz najnovejšega miki-vipa
Ste v pričakovanju? Saj veste kam merim! Nekoč je bebec na mestnem avtobusu z istimi besedami nagovoril nosečnico in ostal živ!


:))

leiito ::

ColdCat je izjavil:

Če vaju prav razumem:
leito: miki naj dokaže svoje trditve
čarli: drugi naj dokažejo nasprotne trditve

:))


Ne samo Miki. Tudi David Icke itd. Trditve, če naj jim gre verjeti, morajo biti dokazane in breme dokaza je vedno na tistemu, ki nekaj trdi. Taka so pač pravila igre, ne moje osebno mnenje. Predstavljaj si kaj vse bi objavljali mediji (in blogi), če ne bi veljalo, da morajo biti informacije preverjene.

Obstajajo seveda posebni primeri, npr., ko je pred kratkim zaokrožila novica, da dobro obveščeni viri, ki pa želijo ostati neimenovani, poročajo da Juncker želi za komisarko A. Boratušek. Ker v Junckerjevi pisarni te informacije niso niti potrdili, niti demantirali, se pač odločiš tej informaciji verjeti ali ne na podlagi kredibilnosti vira.

Nekdo nekje npr. trdi, da dobiš, če si priden, v nebesih 72 devic. Te trditve logično ni mogoče ovreči. Morda je celo resnična, ampak da bi temu verjel, so potrebni dokazi, ali pa vsaj granitna kredibilnost vira, katerega navedbe so se doslej vedno izkazale za resnične.

čarli ::

ColdCat je izjavil:

Če vaju prav razumem:
leito: miki naj dokaže svoje trditve
čarli: drugi naj dokažejo nasprotne trditve

Iz najnovejšega miki-vipa
Ste v pričakovanju? Saj veste kam merim! Nekoč je bebec na mestnem avtobusu z istimi besedami nagovoril nosečnico in ostal živ!


:))


Ne, mene ne razumeš prav;) Jaz ne pravim, da naj drugi dokaže nasprotne trditve. Dovolj bo če že pokaže drugačno sliko kot jo je npr naslikal miki. Ne pa da se pol na splošno piše da zadeva ne drži vode in da se niti ne pove kje točno ne drži vode in zakaj. Ker tudi tisti ki trdi drugače kot miki tudi ne more dokazati oz težko dokaže. Saj navsezadnje takrat niso s sabo vlačili kamero ali pa mikrofon. Vse kar želim, da se pove kaj točno ne štima in kako je on oz nekdo drug videl situacijo. That's all. In pol si bo vsak ustvaril mnenje katera verzija je bolj verjetnejša. Saj navsezadnje je pri pisnih virih enako. Ne gre vse jemati za suho zlato. In zato se raziskuje. Ker če bi bral jajota in njegove okope potem...
Bom dal en primer. Se spomnite ko je dal jajo ukaz da se napade kasarne v LJ in so to povelje zavrnili? No to da je bil dan ukaz o napadu ni sporen ker ga je potrdilo več ljudi (levodesne usmeritve). No potem pa pride do zgodbe, ki jo opisuje Lesjak v svoji knjigi da sta prišla Borak in Cvetežar k njemu moledovati zaradi ukaza, medtem ko onadva pišeta da sta zavrnila ukaz. Komu sedaj verjeti? No jaz v tem primeru bolj verjamem B&C. Izgleda pa da je Lesjak iz svoje pozicije res videl tako in zadevo napačno ocenil da gre za moledovanje. Ali pa se je preprosto zlagal oz mu je že precej zbledel spomin. Evo upam da zdaj končno razumete o čem pišem;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: čarli ()

leiito ::

Razumem, Čarli, ampak ne razumem, kako lahko verjameš trditvam, ki ne le, da nimajo dokazov, ampak si je njihov vir sam povsem uničil kredibilnost in konec koncev sam priznal, da so njegovi spisi domišljijski.

Jaz npr. ne vem kako je, če si priden in greš v nebesa. Pojma nimam. Kako naj ovržem trditev, da dobiš 72 junferc? Lahko sicer rečem, da jih po moje dobiš 73. Boš bolj verjel meni zato, ker ponujam verzijo realnosti, ki je boljša?

Mogoče še tole, ker gre za problem, ki bistveno presega Mikijeve domnevne dogodivščine:
http://en.m.wikipedia.org/wiki/Cognitiv...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: leiito ()

ulemek ::

Točno to leiito, Mitja pač ni kredibilna oseba, kar je s svojimi dejanji in gobcanji ter nategovanji pokazal.

Čarli, kako s temi zgodbicami o drogi nateguje, sem jasno in slikovito pokazal. OsobaB je po zanesljivih virih nihče drug kot sam Mitja (itak se bo spet oglasil in pisal neumnosti ter protestiral). Zapisal je, da se kouk meša z aspirinom. Pri velikih bačih in dilerjih sigurno ne, kakšen odfukan mini dilerčić bi tega že bil sposoben. Acetilsalicilna kislina, ki je učinkovina v Aspirinu, bi v veliko primerih povzročila krvavitve iz nosu in zaradi lastnosti delovanja (deluje namreč proti strjevanju krvi) zelo nadležne. Od tod mi je jasno, da tip a) nima pojma, ne glede na to, da je bil nekoč narkoman in b) laže. A bo? 8-) Pa tudi o narkopovezavah nekaj izpred let ve, kar je javna tajna in o čemer so številni mediji pisali, kaj več pa zgleda, da ne! Sam vem veliko več.:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ulemek ()

čarli ::

leiito je izjavil:

Razumem, Čarli, ampak ne razumem, kako lahko verjameš trditvam, ki ne le, da nimajo dokazov, ampak si je njihov vir sam povsem uničil kredibilnost in konec koncev sam priznal, da so njegovi spisi domišljijski.

Jaz npr. ne vem kako je, če si priden in greš v nebesa. Pojma nimam. Kako naj ovržem trditev, da dobiš 72 junferc? Lahko sicer rečem, da jih po moje dobiš 73. Boš bolj verjel meni zato, ker ponujam verzijo realnosti, ki je boljša?

Mogoče še tole, ker gre za problem, ki bistveno presega Mikijeve domnevne dogodivščine:
http://en.m.wikipedia.org/wiki/Cognitiv...


Se mi ne da več s tabo ukvarjat ko si spet privlekel device in s tem povedal vse o sebi in tvojem dojemanju;) O tem zakaj je pisal da so spisi domišljiski pa tudi veš ane. Ali pač ne. Se ne bi čudil...
Je pa zanimivo, da je Hvalica potrdil da so mu prisluškovali (pač nekatere stvari so mu bile jasne potem ko je miki povedal za bubice). Pa tudi za Bajuka je bilo povedano da je bil šokiran. Da ga jajo ni celo to v grob pahnil. Posredno ali neposredno;) Ampak zate je itak vse laž, ker kot zvesti jajotov vernik ne preneseš resnice o svojem bogu:)
Tvoja žalost, ki sem jo v zadnjih treh letih, ko sva negovala iskrene in prijateljske stike, občutil vedno, ko je beseda nanesla na slovensko politiko in družbo, je izhajala iz vedno glasnejših namigovanj, da so tvoji nekdanji prijatelji in zavezniki v nekem obdobju brutalno posegli v tvoje osebno dostojanstvo, v svetost tvoje družinske zasebnosti.

http://www.finance.si/321519/Epistula-p...

čarli ::

ulemek je izjavil:

Točno to leiito, Mitja pač ni kredibilna oseba, kar je s svojimi dejanji in gobcanji ter nategovanji pokazal.

Čarli, kako s temi zgodbicami o drogi nateguje, sem jasno in slikovito pokazal. OsobaB je po zanesljivih virih nihče drug kot sam Mitja (itak se bo spet oglasil in pisal neumnosti ter protestiral). Zapisal je, da se kouk meša z aspirinom. Pri velikih bačih in dilerjih sigurno ne, kakšen odfukan mini dilerčić bi tega že bil sposoben. Acetilsalicilna kislina, ki je učinkovina v Aspirinu, bi v veliko primerih povzročila krvavitve iz nosu in zaradi lastnosti delovanja (deluje namreč proti strjevanju krvi) zelo nadležne. Od tod mi je jasno, da tip a) nima pojma, ne glede na to, da je bil nekoč narkoman in b) laže. A bo? 8-) Pa tudi o narkopovezavah nekaj izpred let ve, kar je javna tajna in o čemer so številni mediji pisali, kaj več pa zgleda, da ne! Sam vem veliko več.:))


Evo ti vsaj pišeš (za razliko od leiita) o čemer sem hotel da se piše. Se pravi zadeva nekje ne špila. In to si predstavil. Jaz se na droge ne spoznam tako da jih tudi komentirat ne morem. Drugače pa najboljše, da se napišeš mail mikiju in ga soočiš glede teh stvari;)

leiito ::

@čarli: tudi ad hominem je pri argumentiranju prekršek, ker je za to debato povsem irelevantno kaj jaz verjamem ali ne. Poleg tega ne trdim, da to, kar piše Miki, ni res. Morda je, ampak dokazov pač ni in če jih ni, ne gre verjeti, še toliko manj, če je vir nekredibilen. Ampak tu ti zdaj neodplačno razlagam koncepte, ki jih na srednji tapetarski očitno niste osvojili, zato izvoli živeti v svojem konstruktu realnosti in verjemi, kar želiš, samo na shapeshifting ne pozabi, ker če je samo 5% tega, kar piše David Icke res, potem nam trda prede.

čarli ::

leiito je izjavil:

@čarli: tudi ad hominem je pri argumentiranju prekršek, ker je za to debato povsem irelevantno kaj jaz verjamem ali ne. Poleg tega ne trdim, da to, kar piše Miki, ni res. Morda je, ampak dokazov pač ni in če jih ni, ne gre verjeti, še toliko manj, če je vir nekredibilen. Ampak tu ti zdaj neodplačno razlagam koncepte, ki jih na srednji tapetarski očitno niste osvojili, zato izvoli živeti v svojem konstruktu realnosti in verjemi, kar želiš, samo na shapeshifting ne pozabi, ker če je samo 5% tega, kar piše David Icke res, potem nam trda prede.


Ah ja čudno da spet nisi pisal o devicah:D Je pa zanimivo, da sedaj pišeš, da ne trdiš da miki laže. Sam se zapletaš v lastne nebuloze pa tega sploh ne vidiš:))

PS: Da obstaja srednja tapetarska pa res nisem vedel. Ne dvomim da si se celo kaj nauččil ko si hodil na to šolo:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: čarli ()

Okapi ::

ker če je samo 5% tega, kar piše David Icke res, potem nam trda prede.


I am the lizard king, I can do anything.
--Jim Morrison


Ickeja ljudje popolnoma napačno razumejo dobesedno, v resnici pa on piše v simbolih. Podobno kot recimo v Janezovem razodetju Velika vlačuga s sedmimi glavami v resnici predstavlja rimsko cesarstvo, Icke z reptili ne misli dejansko nekih luskastih bitij, ampak je to simbol za sluzaste korumpirane politike in kapitaliste, recimo.

In, hhhm, kaj pa če mogoče tudi Miki piše v simbolih? Naloga mikislovcev bi bila te simbole razvozlati.

O.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

Matako ::

Dovolite.
Pol tega je res. Težava je ugotoviti katera polovica.
-- Matako
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Oldi ::

Glede verodostojnosti Mikija.
Pozabljate, da je nekje napisal, da gre za njegovo videnje in videnje je mešanica dejstev, kot jih vidiš, ter predpostavk oziroma ugibanj. Potem je pa tu še svetlobno hitro množenje ljudi z nulo, takoj ko njemu na nekom nekaj ni všeč.

leiito ::

@ćarli; če boš priden, ti bo Miki ponudil v prednaročilo Patriotske igre 2 - Electric Boogaloo. Prvih 100 avanserjev dobi bubonsko vanilijo Dr Oetkerja. The proof is in the pudding.

mihyu ::

Čaki malo, a namigujete, da mogoče ni vse res, kar pravi Miki?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mihyu ()

Okapi ::

Ne ne, fantje se ne morejo zmenit, ali Miki pove vso resnico, ali pa kaj tudi še zamolči (eni bi rekli, prišpara za kasneje).

O.

driver_x ::

He he, Okapi, a nisi ti že takoj po napovedi izida knjige napovedal, da knjige ne bo nikoli? Ali je bil to kdo drug?

Matako ::

Okapi je izjavil:

Ne ne, fantje se ne morejo zmenit, ali Miki pove vso resnico, ali pa kaj tudi še zamolči (eni bi rekli, prišpara za kasneje).

O.



Čakaj, kaj ni bila dilema bolj ali Miki stvari misli dobesedno ali fura bolj Nostradamus/Biblija stil? No čeprav tudi pri teh so prepiri, ali je dobesedno ali ne.

Ker če gre za simboliko bo potrebno mikislovstvo nadgraditi z že skoraj okultno veščino branja (interpretacije) skrivnostnih zapisov. Ni lahko.. zna biti pa donosno. Recimo po nekaj ojrov na epizodo VIPa.

driver_x je izjavil:

He he, Okapi, a nisi ti že takoj po napovedi izida knjige napovedal, da knjige ne bo nikoli? Ali je bil to kdo drug?


Saj je ne bi bilo, če si jo ne bi bili izdali sami. Saj. Na koncu moraš vse sam.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

driver_x ::

Matako, tista doma izdelana ne šteje. Obljubljena je bila taka z vsemi dokazi. Razen če ste mogoče tudi dokaze naredili sami?

Matako ::

driver_x je izjavil:

Matako, tista doma izdelana ne šteje. Obljubljena je bila taka z vsemi dokazi. Razen če ste mogoče tudi dokaze naredili sami?


To je res. Končni izdelek ne spominja preveč na tistega "iz brošure".

Dandanes bi bila Knjiga super Kickstarter podvig (projekt Yayobuster). No saj Miki jo je že takrat v bistvu vodil na isti način. Predplačila, ki zagotavljajo prve izdaje, razne ekstra dobrote v obliki vroče AV robe itd. Pred časom.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

leiito ::

Miki 2011: "Jutri, t.j. 6.12. bodo knjige prevzeli distributerji in jih po regijah razdelili naročnikom. Do konca tega tedna boste knjigo dobili vsi naročniki na naslov, ki ste ga navedli. Knjiga ni spremenjena in nič ne manjka. Poleg zgodbe so v prilogi vse povezave do posnetkov in dokumentov."

Okapi ::

Ker če gre za simboliko bo potrebno mikislovstvo nadgraditi z že skoraj okultno veščino branja (interpretacije) skrivnostnih zapisov. Ni lahko...
Dokaz lahko najdemo čisto na začetku štorije. Prva stvar, ki je zbegala mikislovce, ki takrat še niso bili mikislovci, je bilo tisto skrivnostno prečkanje makedonsko-romunske meje. Ker je nemogoče, da bi si avtor vse skupaj izmislil, ali se tako neumno zmotil, je edina logična razlaga, da je dal Miki bralcem s tem vedeti, da stvari v resnici niso (oziroma ne bodo) take, kot se dobesedno berejo. Se pravi makedonsko-romunska meja v resnici simbolično pomeni, da napisanega ne smemo brati dobesedno, temveč moramo stvari reinterpretirati na simbolni ravni. Ali, z drugimi besedami povedano, da moramo prečkati mejo med navidezno resničnostjo in interpretivno simboliko.

Sedaj ko torej razumemo pravi pomen makedonsko-romunske meje, je vse precej bolj jasno.

O.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

ColdCat ::

miki je že davno v specjalu napisal, kako v operativi zna delovati LINK
...,ko me je Smolnikar gledal v oči in poslušal z odprtimi usti.Kmalu mi je bilo jasno,da Smolnikar ni pozoren na nič,zaslepljen od sovraštva,pripravljen storiti vse,.....Govoril sem mu o podvigih,ki se nikoli niso zgodili,pomešano s tem,kar je vedel,da se dogaja,od tega,da prodajamo orožje,urimo Bosance,operiramo tam,kjer nimamo kaj iskati,storilce kaznivih dejanj v svojih vrstah ščitimo,kup pripravljenih dezinformacij,ki so mu zmešale glavo in zameglile razum.


Ne pozabit za koga in od koga je miki delal in se teh prijemov naučil...

mikislovec si ne sme privoščiti, da "ni pozoren na nič,zaslepljen,...".8-)8-) Smolči je imel smolo, da je vse verjel...in potem je bil tepen....in čez 20 let še enkrat

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ColdCat ()

čarli ::

leiito je izjavil:

@ćarli; če boš priden, ti bo Miki ponudil v prednaročilo Patriotske igre 2 - Electric Boogaloo. Prvih 100 avanserjev dobi bubonsko vanilijo Dr Oetkerja. The proof is in the pudding.


Če bi si služil kruh s humorjem bi precej stradal:D

čarli ::

Tale prison fikcija Dejana Milića se je izpela. Večino stvari, ki sem jih videl, doživel ali poslušal o njih v Slovenskih zaporih, je Dejan preživel z vami. Čas je, da Prison blog obrne nov list. Milića seveda ne bom upokojil, ga bom pa za nekaj časa pustil pri miru. Morda čez leto spet pokukamo na Povšetovo, kako gre Vinku in Romanu, pa kako so sprejeli božjega poslanca Rodeta! Do takrat, pa se bo Prison blog zresnil in začel z objavami resničnih stvari izza rešetk Slovenskih zaporov.
http://www.mikstone.si/prison/item/540-...

Matako ::

čarli je izjavil:

Tale prison fikcija Dejana Milića se je izpela. Večino stvari, ki sem jih videl, doživel ali poslušal o njih v Slovenskih zaporih, je Dejan preživel z vami. Čas je, da Prison blog obrne nov list. Milića seveda ne bom upokojil, ga bom pa za nekaj časa pustil pri miru. Morda čez leto spet pokukamo na Povšetovo, kako gre Vinku in Romanu, pa kako so sprejeli božjega poslanca Rodeta! Do takrat, pa se bo Prison blog zresnil in začel z objavami resničnih stvari izza rešetk Slovenskih zaporov.
http://www.mikstone.si/prison/item/540-...


To okrog tega, kaj je res ni več dilema, ampak trilema.

Zdi se, kot da imamo pri Mikiju: 1) fikcijo (Prižonjer), 2) simboliko v obliki dejstev (javne tajne), ter 3) dejstva v obliki simbolike (roba)?

Drugače pa je ideja bloga z znanimi jetniki super. Trob'c!!
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

leiito ::

čarli je izjavil:

leiito je izjavil:

@ćarli; če boš priden, ti bo Miki ponudil v prednaročilo Patriotske igre 2 - Electric Boogaloo. Prvih 100 avanserjev dobi bubonsko vanilijo Dr Oetkerja. The proof is in the pudding.


Če bi si služil kruh s humorjem bi precej stradal:D


Komentira tip, ki pod humor razume situacijsko komiko, naj film mu je pa Disaster Movie.

Electric Boogaloo je meta simboličen. Epistemološko gledano.

čarli ::

leiito je izjavil:

čarli je izjavil:

leiito je izjavil:

@ćarli; če boš priden, ti bo Miki ponudil v prednaročilo Patriotske igre 2 - Electric Boogaloo. Prvih 100 avanserjev dobi bubonsko vanilijo Dr Oetkerja. The proof is in the pudding.


Če bi si služil kruh s humorjem bi precej stradal:D


Komentira tip, ki pod humor razume situacijsko komiko, naj film mu je pa Disaster Movie.

Electric Boogaloo je meta simboličen. Epistemološko gledano.


Še dobro da veš kateri je moj najboljši film:) Daj še kaj povej o meni:))

ColdCat ::

Če smem jaz....ta bolš blog ti je mikijev :D...ta bolš arestant pa jajo 8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ColdCat ()

Matako ::

ColdCat je izjavil:

Če smem jaz....ta bolš blog ti je mikijev :D...ta bolš arestant pa jajo 8-)


.. skupaj sta najboljši par. :D
/\/\.K.

ColdCat ::

Matako je izjavil:



.. skupaj sta najboljši par. :D

stroj potrebuje za delovanje razliko tlakov, potencialov, el. naboja,.... Gonilna sila mikislovja pa sta onadva :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ColdCat ()

ColdCat ::

leiito je izjavil:


Electric Boogaloo je meta simboličen. Epistemološko gledano.


Jaz te nič ne razumem. Zato bom v miki-stilu le rekel. Don't play this game, to niso bajke 8-)

Matako ::

ColdCat je izjavil:


stroj potrebuje za delovanje razliko tlakov, potencialov, el. naboja,.... Gonilna sila mikislovja pa sta onadva :D


Mikijev jing za Jajov jang?
/\/\.K.

Pisec ::

Hvala, ker lahko malo reklamiram, specialc&co.:)
http://www.truth-teller.com
ali http://www.truth-teller.com/sl/dejstva/...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pisec ()

čarli ::

Hmm, pri nas bi bil miki obtožen če bi dal ven posnetke...
http://www.rtvslo.si/slovenija/informac...

Matako ::

čarli je izjavil:

Hmm, pri nas bi bil miki obtožen če bi dal ven posnetke...
http://www.rtvslo.si/slovenija/informac...


Zakoni gor ali dol... nezakonito je tudi, če te kdo zbije ko imaš zeleno - v končni fazi moraš paziti nase. Kaj je res tako težko pogledati tisto konzervo arašidov, če nima bubice?
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Buggy ::

Matako je izjavil:

Kaj je res tako težko pogledati tisto konzervo arašidov, če nima bubice?


hehe...ali pa v kricece modrem Yugo Koral 55, kdaj pogledati za sencnik :)) Je bilo ze takrat dobljenega kar nekaj socnega materiala, ki se ga zal ni dalo pokoristiti drugace kot se kasneje zabavati med poslusanjem kaset polnih takih in drugacnih informacij ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

ColdCat ::

Pripadnik SV, ki je v Litiji danes streljal, bi v mikijevih časih pripadal paravomu

krneki0001 ::

Nebi, pravijo da je bil na opazovanju, ker je že nekaj časa delal štalo. Pomoje se mu je utrgalo, pa je naredil, kar je naredil.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

ColdCat ::

Tudi on je pisal blogLINK

Vanich ::

ColdCat je izjavil:

Tudi on je pisal blogLINK


Hmmm: delni avtist, aspergerjev sindrom, definitivno sociopat, lahko, da tudi psihopat.
S ščepcem šizofrenije. Tole je njegova karta za ven iz zapora in za v psihijatrično ustanovo. Dvomim, da bo odgovarjal.

ulemek ::

čarli je izjavil:

Hmm, pri nas bi bil miki obtožen če bi dal ven posnetke...
http://www.rtvslo.si/slovenija/informac...

Čisto možno. Čepravje bil Zoran Thaler obsojen na podlagi takih nezakonitih posnetkov. Res pa je, da preizkusa na VS ali US ni bilo, ker se je pogodil. Novinar, ki ga je posnel pa ni storil KD v RS, da bi mu lahko sodili tu. Kjerje snemal, pa ne vem, čeje zakonito ali ni ...

s6c-gEL je izjavil:

Da policaji random ustavljajo (kontrola prometa), brez da bi voznik naredil karkoli narobe, ni kogar ne moti ?
To je relikt Sfrj mentalitete.

V Nemčiji, Avstriji in povsod na Zahodu tudi ...

ColdCat je izjavil:

Tudi on je pisal blogLINK

Ko mikstonOslovstvo pride do širše rabe ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ulemek ()

Matako ::

Drugače pa se bolj rojalistično usmerjeni mikislovci lahko pripravite na lokalne volitve v MOL: letos kandidira Martina Valenčič. Glas zanjo je tudi glas za Kralja.

Miki bi lahko rekel kakšno tudi o tem!
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

dzinks63 ::

dzinks63 je premaknil sporočila v Policija in kontrola prometa.

ColdCat ::

Intervju: Andrej Podbregar LINK

Vse sem izročil Kunstlju in mu rekel, da je to iz vložišča ministrstva za obrambo. Za to pridobitev je bil Kunstelj dobro plačan.
...
Očitno je šibek karakter in ga je mogoče hitro obrniti.
...
Ste si ogledali film Urok Depale vasi?
Sem. Prvikrat je dogajanje v Depali vasi prikazano tako, kot se je v resnici zgodilo.
...
Povezan je bil [Smolči, ne miki] namreč z Andrejo Šinkovec, bolj znano pod imenom Špela Furlan, ki je bila tiskovna predstavnica tedanjega predsednika republike Milana Kučana. Tam je dobil tudi nalogo, naj poišče kaj obremenjujočega proti Janši.

Miki o Furlanovi:
Sodil mi je sodnik Mitja Šinkovec, soprog Kučanove svetovalke Špele Furlan. Obsodil me je, ker me za delovanje pod krinko, ni pooblastila ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ColdCat ()

Okapi ::

Bolj zanimivi sta dve podrobnosti - prva o tem, da naj bi Mikija pretepli (očitno policisti) in je začel delati (tudi) za drugo stran (a je bil dvojni ali trojni iz tega ni mogoče sklepati;) ), druga pa o nekem specialcu, ki da piše na Mikijevem blogu.

O.

Matako ::

Intervju je poleg še ene aktivne Špelce (od vraga so!)zanimiv, ker se spet dotaktne pisalnega stroja, o katerem se sliši malo (otroci, to je kot debel laptop s papirjem namesto LCDja).

Pri znancu na Vrhniki, ki je imel fotokopirnico, sem naredil tipkopis, ne da bi on vedel, dal pa mi je tudi liste papirja, ki so imeli sled bobna kopirnega stroja. Vse sem izročil Kunstlju in mu rekel, da je to iz vložišča ministrstva za obrambo. Za to pridobitev je bil Kunstelj dobro plačan.


Če prav razumem, Podbregar trdi, da Miki sploh ni imel takrat opravka s famozno Olympio ampak s fotokopijami?

Za stroj pa sem vedel samo jaz, moji sodelavci sploh ne. Sam dokumentov nanj zagotovo nisem pisal. Zgodbo so nato izrabili za napade name in na Brezigarjevo. Ko je bilo jasno, da stroj ni z ministrstva za obrambo, so začeli producirati neke tipkopise, češ da obstaja še en stroj na ministrstvu za obrambo.


Kja za vraga eno mašino je potem Miki odnesel na policijo?

Glede pretepa.. nekako mora biti to v mikiliksih, dasiravno kodirano. Mogoče tista epizoda v gozdu, ko ga je rešila beretta v žepu? Ker mikija je treba včasih brati dobesedno, včasih pa bolj kot nekakšnega Nostradamusa. Je bilo "lomljenje v Brunarici" simbolika?
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

ColdCat ::

Matako je izjavil:


Glede pretepa.. nekako mora biti to v mikiliksih, dasiravno kodirano. Mogoče tista epizoda v gozdu, ko ga je rešila beretta v žepu?


Na Turjaku, ko ni bilo gsm signala? Takrat so kita,darko in bur zvabili mikija...

Matako je izjavil:


Kja za vraga eno mašino je potem Miki odnesel na policijo?


Saj je povedal...mašino od babice takratnega dekleta. 8-)

Mikijev specjal, kjer razlaga o pisalnem stroju in Podbregarju LINK
Zavajali smo Krejana in Podbregarja, ki sta v dobri veri skrivala pisalni stroj na Vrhniki, res umazana igra.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ColdCat ()

Okapi ::

Glede pretepa.. nekako mora biti to v mikiliksih, dasiravno kodirano. Mogoče tista epizoda v gozdu, ko ga je rešila beretta v žepu?
Samo v Mikijevih spisih so bili to paravomovci, šlo je pa za notranje "nesporazume", če se prav spomnim. Tale Podbregar pa omenja ene, ki so ga "prepričevali", da bi delal za drugo stran.

O.

Oldi ::

Podbregar je iz nasprotnega tabora, torej je vse relativno, no pa saj je tudi iz Mikijevega tam nekje. V glavnem kup dela bo še za našo vedo.

Matako ::

Medtem je Major že prebil mejo medicinsko možnega in jadra v fakirskih vodah, kjer praktično ni omejitev.

http://www.gibanje-ops.com/prispevki-ra...
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()
««
232 / 256
»»