» »

Upravljanje z zavihki: Opera 11 beta proti Firefoxu 4 beta

1
2
»

PARTyZAN ::

Jaz uporabljam TabMix Plus dodatek za FF, ki omogoča spremembo minimalne širine zavihka in pripelje nazaj staro funkcionalnost več-vrstičnega tab bara. Tam nekje do 50 tabov se na tak način komot "fura". Mi je pa všeč koncept, ki ga ubira FF dev team. Komaj čakam, da ne bom več potreboval extensiona za tab managment :).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PARTyZAN ()

DiTi ::

Ok da me ne bo kdo narobe razumel, nimam VEDNO odprtih 20,30+ tabov, ko ne delam nič pametnega mam max 5. Ampak ko programiraš/iščeš/raziskuješ pa imaš res lahko hitro 30-40 ker enostavno samo klikaš rezultate v googlu da ti odpira v ozadju, ko vse poklikaš pa greš pogledat kje je kaj pametnega,če je jih pustiš odprte, ker boš mogoče rabil in ne zgubljaš časa da še potem enkrat iščeš, če ne zapreš. za vsak problem tako hitro ostane 5-6 tabov in se načeloma hitro zafila, seveda ko nekaj končaš zapreš vse in si spet na 4-5.

tako pač jaz delam, zato se mi zdi smotano da govorite da to ni mogoče in da si s tem večamo e-penis...

se pa strinjam da tisti ki imajo konstanto odprtih 100+ tabov, da nekaj ni vredu.

Okapi ::

Kaj ne bi bilo v redu? Pač imaš stalno odprte zadeve, ki jih bolj ali manj redno pregleduješ. Če imaš dovolj pomnilnika, da ti FF ne upočasni računalnika, ni problema.

O.

RockyS ::

Sem mislil, da mi tab stacking ne bo koristil nocoj pa sem ugotovil da mi bo še kako. Ko zaključim z programiranjem (spletne strani) imam odprtih 7 tabov. Da zjutraj nebom rabil odpirat vsakega posebaj lepo dam v stack in me tako čakajo do jutri ko bom ponovno odprl opero, sedaj pa lahko normalno "brez gužve" uporabljam opero za druge stvari.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izšel Firefox 5 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
17835638 (28304) subby
»

Izšla Opera 11 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
10323534 (18820) kriko1
»

Chrome: nova beta, hitrejši pogon za Java Script, napoved nove podobe (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
7823728 (21092) MrStein
»

Nova beta Firefoxa 4 tudi v slovenščini

Oddelek: Novice / Brskalniki
198927 (8050) Dr_M
»

Upravljanje z zavihki: Opera 11 beta proti Firefoxu 4 beta (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
5317170 (15055) RockyS

Več podobnih tem