» »

Sprememba spremenljivke v flashu iz txt fajla

Sprememba spremenljivke v flashu iz txt fajla

Freak ::

Delam spletno stran v flashu, ki pa vse tekste prikazuje iz txt fajlov. Tukaj se pa pojavi problem, ker ne vem kako v txt fajlu naredim ukaz oz. link, da se v istem textboxu prikaže drug tekst, torej vrednost spremenljiveke se spremeni. Upam da mi lahko kdo pomaga.

njok ::

j3st obvlada :D Link.

Freak ::

Vem, da obvlada, samo na žalost ne piše nič o tem

Roman ::

Tukaj mas source, naj pa te opozorim da so sumniki cista uganka. Za s(stresica) in z(stresica) se se zrihta c je pa cist mem. Downloadi si iz http://freeweb.siol.net/invida/scroll.z...


njok ::

ammm... a si preprican da ne pise nic o tem? a ne bi rad zloadu text iz txt fajla v textbox?



Roman: si sprobal z ISO8859-2 (š č)?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: njok ()

Freak ::

Ne. Jst bi rad v text fajlu, ki sem ga btw že ustavil not, naredil link ki bi mi v istem textboxu odprl drug text-drugo txt datoteko. Vem da morm nekak sprementi vrednost spremenljivki, ki jo loadam samo ne vem kako.

Roman ::

njok: nisem probu, ker ne vem kje se to nastima. Vedt mors da je to dynamic text ne static v flashu, k uporablja drugacne nastavitve, sploh pa te kode ne zna prebrat iz txt fajla. Ce je kdo resu tocno ta problem se priporocam, ker brez sumnikov je stvar za uradne stvari NEUPORABNA.

freak: poglej kako so knofi v flashu narjeni.

Freak ::

To mi je vse jasn. Zgleda da me nisi dobro razumel. Lej jst želim v svoji txt datoteki narest link

Zgodovina sprememb…

njok ::

Ahaa... sedaj razumem problem. Ne... se mi ne sanja kako bi naredu. Bom malo razmislu.

darkomoder ::

To naredi funkcija 'asfunction'. Uporaba je razložena v ActionScript dictionaryju.

Freak ::

Probal sem narest tako kot piše i dobil tole:
Funkcija, ki sem jo napisal v flashu:

function povezava(link){
link=loadVariablesNum(link,0);}

Povezava, ki je v txt fajlu:

...

pa na žalost še ne dela!

darkomoder ::

Mogoče je problem v tem, ker si spremenljivko link uporabil dvakrat (kot vhod funkcije in kot lokacijo, kamor se naloži nova vsebina).
Če ti bo še nagajalo, mi lahko pošlješ source in ti bom poskusil popraviti.

Freak ::

Sej zdej dela, samo problem je, da mi v textboxu ne napiše teksta ki je v druga.txt, ampak mi not napiše ime fajla -druga.txt.
Funkcija:function povezava() {
_level0.TextBox = "druga.txt";





Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

batch fajl iz txt (strani: 1 2 )

Oddelek: Programiranje
658863 (7524) b3D_950
»

mysql, permutacije in besede v slovarju

Oddelek: Programiranje
151678 (1368) Hayabusa
»

C# StreamReader pomoč

Oddelek: Programiranje
101445 (1293) subby
»

input text in flash

Oddelek: Izdelava spletišč
141341 (1117) martinjaka
»

CuteFTP

Oddelek: Omrežja in internet
12994 (845) lordgreg

Več podobnih tem