» »

ne zazna grafične v prenosniku ion cel kup ostalih težav

ne zazna grafične v prenosniku ion cel kup ostalih težav

jrtjtejtt ::

Pozdravljeni,

kupil sem nov prenosnik (Asus K52JC) in imam cel kup težav pri inštalaciji OS ter driverjih. Takoj naj povem da sem fen XP in ne bi rad imel Viste ali 7, tudi ker bodo tastari imeli cel kup težav pri navajanju. Seveda sem moral vse driverje ročno inštalirat in pri tem naletel na kup errorjev, bla bla bla. Kakorkoli po več urah iskanja driverjev mi v device managerju ostaja rumeno polje samo še pri VGA controllerju.

Težava je, da ko sem zagnal inštalacijo, ki sem jo potegnil s strani Nvidie (geforce 310m), mi javi da nimam primernega hardwera za to??? Specifikacije pravijo da je ta grafa not, tud nalepka na laptopu trdi isto, tako da grafa je definitivno not. V Biosu je neka opcija da neki rezerviraš VGA...kakorkoli, sem dal opcijo on in off, pa v nobenem primeru ni hotlo inštalirat geforca.

A bo treba BIOS updejtat, so še kake druge opcije. Windows 7 je zadnji izhod.

PS: na k**** mi gre, da zraven laptopa ne dajo nekega normalnega CD, ki bi mel tud za XP porihtane stvari, sam posiljujejo z novo programsko opremo$!$!"$&#$&

LuGi ::

Smola ja ker bi rad uporabljal predpotopni Win Xp.. nalozi Win 7 - izklopi vse animacije in vklopi classic temo = windows xp look. (win/win)

Zakaj ne dajo? Ker je konec z njim

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

jrtjtejtt ::

pa so Win 7 res Win :), ker Vista so bli res predpotopni v primerjavi z XP. Men na celeron laptopu 1,2 prej zlouda sistem, ko sestri na toshibi dualcore z Visto še POST screen kaže :D

jrtjtejtt ::

ugotovil po forumih, da so s to nekko hybrid graphics tehnologijo sami križi in težave če nimaš Win 7. Očitno ne bo druge izbire ko 7 :'(

kumby ::

Zdravo!
tudi jaz imam prenosnika ASUS K52jc ter enako grafično kartico (nVidia geforce 310M) in win 7 ter mi javlja napako (an nvidia graphics card was not detected in your system) ali bi mi lahko kdo pomagal odpravit napako. V naprej se že zahvaljujem za informacije.:D

compaq ::

-nekaj časa nazaj sem imel točno tak problem le da sem zraven prištel še zvočno kartico, no težavo sem rešil z odličnim programom DriverChecker, ki skenira računalnik in mu poišče najnovejše gonilnike v mojem primeru mi je našlo popolnoma vse prave gonilnike čeprav na proizvajalčevi strani piše da mojem pcju sploh ne dela windows xp, no moram priznati da sem moral edino sneti poseben XP za računalnike s sata diskom stvar je delovala odlično.


Ps: če bi rad poiskusil z driver checkerjem mi pošlji sporočilo pa ti pošljem serijsko

kovac555 ::

zdravo jaz imam enak problem ali je možnost da ga bi dobil serial key tudi jaz ?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup prenosneg aračunalnika

Oddelek: Strojna oprema
112243 (1856) toshiba123
»

zakaj mi ne delajo igre

Oddelek: Pomoč in nasveti
232762 (2242) Sssaga
»

Nadgradnja zelo starega računalnika

Oddelek: Kaj kupiti
432774 (1415) Riff
»

hofer - medion - akoya (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
13832866 (23999) Alec999

Več podobnih tem