» »

Kateri 22÷26" fullHD DVB-T TV?

Kateri 22÷26" fullHD DVB-T TV?

MadMax ::

Po 2.5 letih je stari 22" LCD umrl, išče se novi, zahteve so nekako naslednje:

22"÷26" LCD (LED) TV, s fullHD resolucijo, 16:9 ali 16:10, DVB-T mpeg4, čimveč priključkov zaželjenih, obvezna možnost zidne montaže.

Do zdaj sem uspel najti le 2, ki bi nekako ustrezala:
http://www.mimovrste.com/artikel/135016... Telefunken 22", pri katerem me zelo moti zgolj 1 leto garancije, pa tudi priključkov nima kaj dosti,
in
http://www.zagrabi.si/artikel/32576/lcd... LG 23" kateri je v osnovi sicer opisan kot monitor s TVjem, ima pa tudi sprejemljivo ceno in 3 leta garancije.

Po večini karakteristik bi sicer prišel v izbor še kak LG, ampak kolikor sem gledal brez možnosti zidne montaže ali pa nima nič priključkov...

Glede firme sem izbirčen le toliko, da ne kupim sonyja.

Zaželjeni komentarji, izkušnje iz prve roke, nove ideje in priporočila...
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

popster ::

Moje mnenje glede monitorja je da kupiš čim boljšegi model pri neki diagonali. Če ti že zaseda prostor in energijo naj vsaj kaže dobro sliko.

MadMax ::

Ni problem izbor kvalitete (beri: cene).
Problem je, da so fullHD TVji v tem velikostnem rangu dokaj redki, onih s 720pix je malo morje... Trenutno se šlepam z 24" monitorjem in PC zvočniki, na DVBT sprejemnik. Ampak ta monitor nima zidne montaže in ga moram gledat na mizi....

Stari TV je bil 22" 16:10, zato bi novega najraje 24" 16:9, kateri še ima VESA100 zidno montažo. 26" imajo že VESA200, ampak tudi to bi predelal, čeprav tudi prostora ni ravno na pretek po višini.

Tako upam na kak interesanten predlog, katerega sem sam pri iskanju spregledal.
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov 24" monitor

Oddelek: Zvok in slika
245357 (4562) Skyman
»

Kateri monitor kupiti za delo s tekstom???

Oddelek: Kaj kupiti
332436 (1572) T-Majo
»

Nov TV (low budget)

Oddelek: Kaj kupiti
162061 (1619) Blindeye
»

Nakup LG L222WS

Oddelek: Kaj kupiti
61439 (1322) El Nino

Več podobnih tem