» »

Facebook

Facebook

ozone14 ::

Lep večer usem skupi :)

a mi zna kdo pojasnit kaj za vraga muči facebook da ga samo na mojem računalniku odpre?? ko problem je v tem da ko odprem internet (google chrome) in napišem facebook v google in kliknem facebook.com mi pokaže da stran neobstaja... učasih mi je delal a sedaj ne več =( Lepo prosim za odgovor :) dobrodošlo pa bi bilo tudi kako zbrisati celoten zid......


Lp, Gašper
Łp GašPer

AmokRun ::

Lahko imaš v hosts datoteki blokiran facebook.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AmokRun ()

ozone14 ::

AmokRun je izjavil:

Lahko imaš v hosts datoteki blokiran facebook.


aaa možno... ki pa se skriva ta datoteka?? no najdel sem jo če v C,windows,system32,etc pa je notri ena datoteka hosts...če je fb stran res blokirana
kako jo bi odblokal??
Łp GašPer

ozone14 ::

cjaa.... pa sem ugotovu da je to use povezan z proxy strežniki... -.-
Łp GašPer

zee ::

Če bi bila "finta" v datotek hosts, potem mu Facebook ne bi delal na nobenem brskalniku na tem računalniku.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

AmokRun ::

Napisano je tako (vsaj jaz tako razumem) kot da ima več računalnikov. Na enem dela, na drugih pa ne.

ozone14 ::

amok: jaaaa več compou mamo... na drugih dela na mojem pa ne... :(
zee: to je to :) na nobenem brskalniku nedela :S
Łp GašPer

ozone14 ::

zee je izjavil:

Če bi bila "finta" v datotek hosts, potem mu Facebook ne bi delal na nobenem brskalniku na tem računalniku.

a mi prosim poveš kako to odblokirat?? ker jaz sem že celih 20 dni brez fbja -.-
Łp GašPer

AmokRun ::

A nisi napisal da je problem v proxy strežnikih?

Datoteka hosts je verjetno označena kot read only. Torej najprej v lastnostih daj stran kljukico pri Read only. Potem pa hosts odpri z notepadom in poglej če je notri slučajno kaj takega:
127.0.0.1	facebook.com

Če je, zbriši to vrstico in shrani.

zee ::

Povprečen uporabnik običajno ne ve, zakaj se uporabljajo proxy strežniki.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

AmokRun ::

Če je problem proxy, v run (bližnjica je Windows tipka + R) napišeš inetcpl.cpl, greš v tab Connections, klikneš LAN Settings in odklopiš proxy.

amigo_no1 ::

Če je problem proxy, potem mu ne bo preko IE/google chrome browserja odprlo nobene strani, ne samo FB.

Zgodovina sprememb…

ozone14 ::

AmokRun je izjavil:

Če je problem proxy, v run (bližnjica je Windows tipka + R) napišeš inetcpl.cpl, greš v tab Connections, klikneš LAN Settings in odklopiš proxy.


hvala a proxy je odklošljen že tulk let ko moj comp :).... z hostim je naki narobe....
Łp GašPer

ozone14 ::

pa sm zvedu......datoteko hosts sm mogu odpret z beležko potem pa sem mogel izbrisat use strani ki so bile blokirane :) ziher je imel roke zraven brat :D hvala useen :)
Łp GašPer

AmokRun ::

Saj to sem ti že zgoraj napisal.:D

LordTado ::

kaj pa je zdej s tem facebookom?
Service Unavailable - DNS failure
The server is temporarily unable to service your request. Please try again later.

Reference #11.75487b5c.1285275107.66917069

Lion29 ::

meni tudi nagaja...vsake tolko tudi gmail danes
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

jl ::

Morda malo offtopic, ampak ne zelim odpirati nove teme. Zanima me, ali lahko na FB objavis fotografijo roparja, ki ga je posnela varnostna kamera? Predvidevam, da gre za krsenje zakona o varovanju osebnih podatkov, vendar po drugi strani polovica youtube temelji na tem.

KoMar- ::

Do it. Če te bo tožil, boš izvedel, kdo je :)

jedateruk ::

Mene nekaj zanima o Facebooku, pa ne mislim nove teme delati.
Na osnovni strani (ne mislim pa profil, ampak na začetno stran) imamo na levi strani povezave do slik, iger, skupin, aplikacij itd. Te povezave lahko izbrišemo, če kliknemo na X, ki se pojavi, ko damo miškin kazalec na povezavo. Jaz bi rad tja dodal povezavo do strani (stvari, ki so v profilu v kategoriji "Zanimanja in interesi" in v "Všeč mi je"), pa bi zaprosil, če kdo pove, kako se to naredi.
Hvala.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Firefox blokira facebook.com

Oddelek: Omrežja in internet
12971 (611) Mesar
»

WRT54GL me ne spusti na Facebook :O

Oddelek: Omrežja in internet
243635 (3280) Er333
»

Kako zapreti dostop do facebooka v enem omrežju?

Oddelek: Omrežja in internet
255271 (4590) Isotropic
»

Facebook

Oddelek: Omrežja in internet
81613 (1202) KoMar-
»

Nadloge interneta - spyware

Oddelek: Programska oprema
171892 (1731) darkolord

Več podobnih tem