» »

Landwirtschafts-Simulator 2011 (farming simulator 2011)

Landwirtschafts-Simulator 2011 (farming simulator 2011)

«
1
2 3 4

Bolf3nk ::

ker sta bila prvi dve igri zelo popularni, so si pri giants software vzeli čas in skoraj 2 leti pilili novo igro, ki prinaša veliko novosti. Največja je seveda multiplayer. Tudi fiziko motorja, ker je prejšni grafični pogon začel precej zezat pri veliko številih modov, tudi pri najmočnejših mašinah. Izboljšana bi naj bilo tudi izdelava modov.

18.10 2010 prihaja nov farming simulator.

  • spremenil: Bolf3nk ()

popster ::

gut, gut

bom probal z volanom enkrat nekaj takega..

dvihtelic ::

zakon, kumi cakam

aljo1994 ::

zakon ful komi cakam

a mi loh kdo pove ke bi dobu 08

aljo1994 ::

a bi kdo vedu a je v 2011 mod da ti trava sama rase

Bolf3nk ::

in kako bi naj to vedel, če še igre ni?

Siddh ::

aljo1994 je izjavil:

a bi kdo vedu a je v 2011 mod da ti trava sama rase


saj ti je že v '09 trava rastla sama

aljo1994 ::

a je kšna koda za denar v fs09

Bolf3nk ::

lol, ga ne rabiš... nastavi si ceno strojev.

aljo1994 ::

ke si nastaveš ceno strojev

opeter ::

Zanimiva igra ... hmm...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

japol ::

Primer: maš 35 krav in kar hitro dobiš 3.000.000 litrov gnoja s kiblo (4 kible) pa poln 12.000 litrski trosilec. Kar je nemogoče speljati. Pri tolkih kravah lahk sam kosiš, ne moreš nč druzga delat, so pa najdolj donosne:

nakladalka 15000 l, 40 krav, da cca 165.000 EUR razmerje trava : mleko je 1 : 11 (cca)

Opombe:
- Na mojem laptopu, ki ima grafo 4650, mi prkazuje samo 6 krav, ne glede na to koliko jih dejansko imam, pri prijatelju (pc) jih prikazuje pa 9, ima pa grafo 5750. očitno sama igra prikazuje glede na zmogljivost compa.
- Ko dosežeš 1.000.000 EUR na rčunu, ti pred trgovino postavi en oltajmer traktor in uklopi da ga imaš možnost v trgovini kupiti ali prodati. Zdej delm na tem da bo 5 mio, pa 10 mio, pa da vidmo kaj bo.

Bi se najdu kdo, k bi na karti označu kje so steklenice? Že v 2009 verziji sem vse preiskal pa sm jih najdu sam 97. Se nahajajo na strehah hiš, balkonih,..., svetilniku, v gorah, v garažah, nadstrešnicah,...

Za multiplayer pa bom mogu na amazonu reskirat 17EUR, pa raje angleško verzijo.

Sm pozabu:
- kam lahko vozim okrogle bale? za kocke ni problem - na kmetiji maš trak.
- mal je treba merkat, k za vsako k prideš v igro je treba na sejalnici PONOVNO izbrat kulturo, da se ne bo kdo spozabu, pa bo pol njive take, pol drugačne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: japol ()

bigboybigi ::

živjo, mene pa zanima če ma še kdo isti problem k js, men vse dela lepo, samo pomiškuje mi ekran, kod da bi ga ugašva pa nazaj prižigav, mam pa hp laptopa 4710s in w7 64bit. hvala

jedateruk ::

A morda kdo ve, kje lahko vidim sliko celega terena (map) z vsemi prikazanimi lokacijami za prodajo žita, mleka itd.?

japol ::

Za karto prtisn "i" in se ti prkaže PDA, s pritiskanjem na "i" se ti prkazujejo še vreme, statistika 1, statistika2,... Ko s pritiskanjem na "i" prideš do karte, pritisni še "9" s tem si odzumiral karto.

guest #44 ::

Farming simulator? 8-O


Sej deluje zlo zanimivo...ampak iz principa jo ne taknem.

van Primoz ::

aljo1994 je izjavil:

ke si nastaveš ceno strojev

To bi tud mene zanimal, kje se da nastavit cene strojev...

japol ::

Za 2009 je blo:
Pojdi v: dokumenti/my games/landwirtschafts simulator 2009/mods in izberi mod, katerega želiš spremeniti. Dvoklikni nanj in v WinRaru poišči datoteko modDesc.xml. V tej datoteki poišči oznako "price" med obema oznakama "price", je zapisana prednost v EUR. To številko lahko poljubno spremeniš. Najbolje da vneseš 1.
To velja, da si si ti že dodal mode v mapo mods.

Za originalne, ki si jih dobil zraven igre pa je to blo v:
C:\Program Files (x86)\Landwirtschafts-Simulator 2009\data\storeItems.xml
ki si ga odpru z beležnico in popravu ceno pri "price"

Primer za en stroj iz .xml:
Max. Leistung: 55 kW / 75 PS]]>
            </description>
        </de>
        <image active="data/vehicles/store_lizard2850.png"/>
        <price>30000</price>
        <xmlFilename>data/vehicles/steerable/fendt/lizard2850.xml</xmlFilename>
        <rotation>0</rotation>
    </storeItem>

Se pravi da kateri koli stroj si dodajal, si tu moral dodati (ali pa je sam mod) vrstice za vsak stroj in v enem fajlu so ble združene vse cene.

Za 2011, pa še nisem našel.

Na primer splača se popraviti ta xml:
C:\Users\mitja\Documents\My Games\FarmingSimulator2011\savegames.xml
v vrsti:
<settings timescale="16.000000"

to določa hitrost kako hitro se dan obrne in kako hitro rastejo poljščine.

jedateruk ::

Če rabite denar, pojdite na C:\Documents and Settings\User\My Documents\My Games\FarmingSimulator2011\savegame1 in v tej mapi odprite careerSavegame.xml in tam imate text: money="6000" - spremenite si to številko, v kakršno hočete :)

Ima pa ta nova verzija kup napak, npr. če uporabim automatic bale loader, pa shranim igro (ko je loader še naložen), shranjuje zelo dolgo, pri shranjevanju pa naredi napako in če grem ven in spet zaženem shranjeno igro, moje opreme ni več na terenu.

Zgodovina sprememb…

jedateruk ::

Pa tudi tisti trak, ki naj bi potegnil bale gor, ne dela. Čakamo, da se bo kak mod naredil, do takrat je pa najbolje imet teleskopski loader, da lahko bale vržeš v odprtino na vrhu stavbe.

Bolf3nk ::

Zakaj pa ne namestite pathov?

Č
akamo, da se bo kak mod naredil,


Jaz nevem kaj ti čakaš. Bale shredder je že dolgo zunaj 8-)

japol ::

DENAR:
http://www.ls2009-mod.com/category/land...
sam potegn dol in na isti strani so tut ostali modi, kr sm dol potegnu, vse dela.

in/ali:
http://www.fsmods.com/
Pozor: glej da so za 2011 verzijo!

Za te sm preveru in mi delajo.

Sam reci "hvala" :)

van Primoz ::

jedateruk je izjavil:

Če rabite denar, pojdite na C:\Documents and Settings\User\My Documents\My Games\FarmingSimulator2011\savegame1 in v tej mapi odprite careerSavegame.xml in tam imate text: money="6000" - spremenite si to številko, v kakršno hočete :)

Ima pa ta nova verzija kup napak, npr. če uporabim automatic bale loader, pa shranim igro (ko je loader še naložen), shranjuje zelo dolgo, pri shranjevanju pa naredi napako in če grem ven in spet zaženem shranjeno igro, moje opreme ni več na terenu.

A mi lahko nekdo razloži kako popravit ceno oz. denar v XML datoteki...? Kako za devbo sploh odpret da lahko karkol spreminjaš.

GeForce ::

No torej priklikaš se do datoteke carrerSavegame.xml.....klikneš z desno miškino tipko in klikneš uredi(windows 7), če pa imaš Windows XP pa "odpri z" in izbereš beležnica...naprej pa slediš navodilom od tedomedota

van Primoz ::

GeForce je izjavil:

No torej priklikaš se do datoteke carrerSavegame.xml.....klikneš z desno miškino tipko in klikneš uredi(windows 7), če pa imaš Windows XP pa "odpri z" in izbereš beležnica...naprej pa slediš navodilom od tedomedota

Hvala ti ferari...

Imam pa še eno vprašanje glede vnašanja modov v mapo mod, ko namreč vnesem kak zip folder kakega moda mi to zadevo ne prikaže v špilu, kaj bi lahko bilo narobe, pa tudi če zadevo odpakiram, mi zadeve ne prikaže...??

jedateruk ::

Če je mod arhiviran v zip formatu, ga ne rabiš odzipat, samo daš v mapo My Documents\My Games\FarmingSimulator2011\mods, potem pa v igri pritisneš "P", da prideš v trgovino, tam pa greš na kategorijo Mods (kategorije so Tractors, Combines, Trailers itd.) in tam ti mora kazati mode.
Če je pa mod v .rar formatu, pa je lahko v njem paket modov (vsak v zip arhivu), v tem primeru moraš odzipat ta .rar arhiv.

van Primoz ::

Ma sem vse probu pa mi zadeve ne prikaže....

kelcinho ::

Imam vprašanje.

Pri Landwirtschaft Simluator 2011 hočem več denarja. Videl sem tudi na Youtubeu, kako se to naredi, da greš pod mapo Savegame1 in tam datoteko odpreš z beležnico, kjer si izbereš količino denarja. Toda jaz nimam mape, kjer bi pisalo Savegame1. A kdo ve zakaj je nimam, ali pa kaj je narobe?

Ali se pa, pri LS2011 kje da spremeniti cene strojev? Pri LS2010 vem da je to bilo možno..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kelcinho ()

Bolf3nk ::

Ali se pa, pri LS2011 kje da spremeniti cene strojev? Pri LS2010 vem da je to bilo možno..


Pri LS 2010 bolj težko, ker ne obstaja.:))

Toda jaz nimam mape, kjer bi pisalo Savegame1.


Seveda jo imaš. Ali pa si jo izbrisal. Vendar vedno ko shraniš igro, dobiš novi save.

C:\Users\xxx\Documents\My Games\FarmingSimulator2011

japol ::

Čak mal... za več dnarja sm objavu post kjer potegneš mod in v igri prtisneš Ctrl + Alt + B. Mod, k ga potegneš dol, skopiraš v mapo: Documents-->My Games-->FarmingSimulator2011--> mods. In ko si v igri sam prtisn omenjeno kombinacijo tipk in dobiš za vsako 1.000.000 EUR!!!! To 100% dela, k tko jst delam!!!!
Tko da je brez veze popraulat cene strojev,... k ti itak maš takoj 200 mio EUR.

Mode se kopira vedno v zip formatu!!!!!! Tko je blo v 2008, 2009 verziji in tko je tut v 2011!!! Se jih ne odpakira, popraula,.... !!!!!

Se mi zdi da ne berete poste. Še link sm dau do moda za dnar in ostale mode, k delajo! Edino kr je bedno, je to da ti postane pol igra dolgočasna, ker itak maš dnar, 20 strojev,... in ni več zanimivo.

Zdej pa ker ni druzga, iščem steklenice, da jih bom meu vseh sto, trenutno sm na 70 komadov. Je pa treba fajn gledat, najbolj jih je iskat ponoč, z lučmi, ker se svetijo in so zato najbolj vidne. Je bla ena v žlebu hiše, pa na košarkaškem košu, pa na nogi od žerjava za kontejnerje, k je v pristanišču,...; tko da je treba fajn gledat. Jih je pa velik na gorah.
Sej k jih naberem, bom objavu koordinate, če pa najdem karto, pa bom kr na njej prkazu in objavu.

V meniju maš neke plakete, k jih osvojiš, če maš 1 mio dnarja, pa 5 mio, 10mio, pa k preorješ neko površino, pa nardiš tolk in tolk kilometrov,... in te plakete so vidne na fasadi kmetije (tm kjer je modra cisterna kjer natankaš škropilnico).

Za spreminjanje cene strojev: v zipu so vedno neki .xml fajli in te odpri in najdi nekje "price" al pa kej podobnega in to popravi, pa je.

p.s.: Verjemte, ker sm do zdej obe verziji popraulu, delu v google sketchup-u, mayi in max-u in koperu, ureju, da je delalo.

kelcinho ::

Glej, vse sem naredil kot praviš, toda jaz nimam mape, kjer piše mods, da bi tam lahko skopiral mod za denar. Enostano je nimam...

japol ::

Ma ni varante da je nebi meu. K gledaš na pravi lokaciji? :


Recimo, da je tko k pravš, pa nared novo mapo. Kje si pa špil dobu? (sam rec kupu / nekupu)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: japol ()

kelcinho ::

Nekupu.

To je vse kar imam v mapi Landwirtschaft Simulator 2011:

[url=http://www.shrani.si/?2l/rK/1vA4egqW/br...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kelcinho ()

Bolf3nk ::

Pravilno linkaj slike :\

Kforge ::

pa ti kelcinho negledaš prav... ne tam k maš inštalirano... v mojih dokumentih maš uno mapo no

Rotaidal ::

C:\Users\xxx\Documents\My Games\FarmingSimulator2011



Če imaš Visto ali pa Windows 7 greš po tej poti. Če pa imaš Windows xp, pa greš pod Moje Dokumente

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

__Devil__ ::

Če hočeš z lahkoto do denarja si samo spremeniš številko v "savegame" mapi in si bogat :D

Luka3 ::

lp!!!
Sem nov in imam vprašanje zakaj men skače ekran. Zgleda kot da bi ga ugašal.
Zelo bi bil vesel, č bi mi lahko kdo pomagov

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Luka3 ()

jedateruk ::

A ti to dela samo pri igri ali tudi v Windowsih? Meni tudi to dela včasih v Windowsih, pa mi je dovolj da monitor ugasnem in ponovno vžgem.
Pa dajmo se držat teme o farming simulatorju 2011. Ko pritisnem na i, da pogledam cene, mi skoraj nikoli ne pokaže cene za vse tri "prodajalne" (port, mill, brewery), ampak kaže npr. port, port, brewery - torej isto prodajalno pokaže dvakrat, pa tudi trikrat. Se tudi vam to dogaja? Če npr. ne kaže cene za mill, se še vseeno da tam pšenico prodati.
Pa še nekaj: kakšne so povprečne in maksimalne cene za vsa žita? In katero žito se najbolj splača sejat? Po vodiču za FS 2009 (http://www.gamefaqs.com/pc/961569-farmi... piše, da je najbolj optimalna stvar barley.

Zgodovina sprememb…

klan_car ::

Jst mam pa problem, men krav sploh ne kaže, enostavno ne morm jih vidt, pa čeprou mam zadost dobro grafo.
Vseen pa mi dajejo mlek in jejo.

pa še če mogoče kdo ve, če je že kkšn mod za 2011 zuni
tnx

jedateruk ::

Tudi meni jih ne kaže, pa se ne sekiram, gledam samo na statistiko, da vidim, koliko je še sena in dreka. Mleko se pa itak avtomatsko prodaja.

jokic ::

A kdo ve kaj naj z okroglimi balami? Kocke se prodajo na traku....okrogle pa...???

__Devil__ ::

Isto po traku.

klan_car ::

Lahko pa tud ss teleskopskim loaderjem direktno gor

ziga1990 ::

klan_car je izjavil:

Lahko pa tud ss teleskopskim loaderjem direktno gor


Pa loaderjevo roko z nastavkom pustis nad trakom in shranis igro in gres ven(na namizje) in nazaj noter in dubis bonus zaslužek
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ziga1990 ()

DeeCoy ::

a KDO VE, če lahko one bale iz avtomatskega pobiralca(kocke) kr kam skipam, da ni treba vsake posebej z viličarjem noter metat?

ziga1990 ::

DeeCoy je izjavil:

a KDO VE, če lahko one bale iz avtomatskega pobiralca(kocke) kr kam skipam, da ni treba vsake posebej z viličarjem noter metat?


JA MENE TUD TO ZANIMA
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

DeeCoy ::

tole je še ena dobra stran z modi za 2011, jaz sem jo uporabil samo za velikanski seeder, ki ga drugje ni ;) http://www.ls-planet.info/downloads.php

Vprašal bi, kje je Mill in kje Brewery :D Za port vem, samo za onadva nevem kateri je kateri

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeCoy ()

japol ::

Mill je glede na karto levo od zvonca in nakupovalnega voziščka, Brewery je pa Inn, nekje na sredini spodaj.

Ne vem kaj pomen na karti mlinsko kolo, sm probu pelat šenico, koruzo,... pa nč ne prime.

DeeCoy ::

ok, hvala ;)
A ve kdo mogoče za kako zelo vlko dvigalo, ko bi dal kocke iz pobiralca gor in bi skipalo v tisto lukno za kocke? da ni treba usake posebi noter metat
«
1
2 3 4