» »

19 hansol ali samsung

19 hansol ali samsung

OBELIKS ::

ali se zelo motim ali sta hansol 920D in samsung SM957DF ista? poleg tega pa me zanimajo vaše izkušnje z njima in ali obstaja še kakšen 19", cena do 80k, ki bi se ga bolj splačalo nabavit.

SaS ::

Če boš že vzel kakega od teh vzemi Samsunga, jaz pa sem pred kratkim vzel IIYAMA Vision Master 1451 cena je nekje 70000, kvaliteta pa je zelo dobra. Pred 19" sem imal IIYAMA 17" in z obema ni bilo problemov!!
___________________
........SYSTEM ERROR

......F*** THE SYSTEM
___________________

matej97 ::

Imam Samsung SyncMaster 957DF in morem povedat, da sem 100% zadovoljen. Tudi ko se sedim po vec ur pre rac. me ne bolijo oci. Osvezevanje imam na 100 Hz pri 1152x864, ce bi pa mel boljso graficno pa bi lahko dosegel celo 116, mislim pa (nisem cisto siguren) da tega Hansol ne zmore.

bruhanje ::

Samsung SyncMaster 957DF je odličen monitor... mam dva:D, edino kar včasih moti (ampak res samo ce bulš) je malo globji zaslon (šipa je 1/2 cm stran):\

Osama ma vas rad!

Firebat ::

Priporocam Samsung imam ga doma in sem cisto zadovoljen:D

Sparky=@ ::

Dragi Obeliks!
Ce bos vzel Samsunga, bos naredil najvecjo neumnost v svojem zivljenju. :D
Sam sem ponosen lastnik 959NF in ga ne bom hvalil, ker slavisti se niso izumili primernih besed za preseznike :P

Kaj se cakas!!! Pejd v trgovino in kup Samsunga. Do konc zivljenja ti bo zal, da se nisi ze rodil z njim!
Kar sm reku, drži kot pribito!! Zabiti živimo dlje!

MRtwister ::

Na Hansole se ne prevec spoznam, sam imam samsunga 959nf. Ce bi bil na tvojem mestu, bi kupu tega, nekje cem ga celo vidu za 85k, samo ne vem kje...959Nf je tudi trinitron, oni od 957dfx al kr je, pa ni.

OBELIKS ::

trinitronc niti ni bil opcija v izbiri. sicer imam sedaj monitor s katerim sem še kar zadovoljen vendar mu je odpadel premaz. vpraša

Fury ::

Jest mam hansol 900p, ti se pa najbrz zanimas za 920p.. monitor je zlo kul.. refreshi so dobri.. samo mogoce useen samsunga kup ker sem mel jest probleme s sliko na zacetku (so mi ga zamenal) samo bratranc ma istka pa ni mel prpblemov... :)

OBELIKS ::

ne zanimal me je 920D. zanimalo pa me je, kakšne so razlike med 957DF in njim. torej ali kdo zna odgovoriti na to vprašanje?

Fury ::

920P = 900P samo da nima okroglega knofa za meni ampak ima vec locenih


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kakšen zaslon imate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
515174 (4508) ombre
»

Kateri 19'' CRT predlagate

Oddelek: Kaj kupiti
241634 (1226) ]_g_]
»

samsung 959nf

Oddelek: Kaj kupiti
221684 (1132) ali3n
»

Pomoč pri nakupu 19" monitorja

Oddelek: Kaj kupiti
81034 (807) SmiLeY (SLO)
»

19" monitorji

Oddelek: Kaj kupiti
161803 (1190) ThARippA

Več podobnih tem