» »

Jailbreak Ipod Touch

Jailbreak Ipod Touch

Fadil ::

Kdo bi znal Jailbreak-ati Ipod Touch? Bral sem, da je to sedaj legalno tudi s strani Apple-a, samo garancija ne velja več.

// Nobenega kontaktiranja na zasebno - forum je namenjen temu, da se znanje deli z vsemi.
  • zaklenil: KoMar- ()

Thunder wave ::

Tu je tutorial http://www.iphonedownloadblog.com/2009/.... Kot je napisano moraš uporabiti porgram black rain, ki ga dobiš tu.

Fadil ::

Nisem neki ekspert za te zadeve, zato malo cvikam sam to narediti, saj se bojim, da ne zajebem nov Ipod Touch. Zato bi raje nekoga primerno plačal, da mi to naredi!

P.S. Nisem želel, da bi me kdo spet opozarjal, da je moje početje nelegalno, zato sem napisal naj me kontaktirajo na privat. Vesel bom, če se bo debata in razne izkušnje razvila tukaj v forumu!

Lep pozdrav:)

KoMar- ::

Poglej na Bolho, ziher kdo ponuja tudi odklep iPodov.

Fadil ::

Grem prečekirat bolho, pa javim...

Fadil ::

Popolnoma nič! Vsi imajo Jailbrea-ane Ipode, pa nobeden tega ne dela. Nekje sem prebral, da za nalaganje ni potrebno da je Ipod odklenjen. Kdo pozna skrivnost in jo tukaj objavi?

Lep pozdrav

KoMar- ::

Kontaktiraj nekoga na Bolhi, ki odklepa iPhone (teh je veliko), pa ti bo on zrihtal. Pa čeprav je res simple, če bi se držal navodil na linku, ki si ga dobil zgoraj...

Fadil ::

Bral sem, da ga pred Jailbreakom ne smeš updejtat, jaz pa sem ravno to storil, ko sem ga prvič priključil na računalnik, saj nisem vedel. Itunes mi je pa to takoj ponudil! Shit...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ipod touch vprasanja

Oddelek: Pomoč in nasveti
151969 (846) Turboslav
»

iPhone Touch in Jailbreak

Oddelek: Mobilne tehnologije
121539 (1185) z3ro
»

Ipod Touch

Oddelek: Pomoč in nasveti
6756 (695) Fadil
»

Iphone odklep v Ljubljani

Oddelek: Mobilne tehnologije
212829 (2410) andej

Več podobnih tem