» »

Katero kvalitetno ročno svetilko kupiti?

Katero kvalitetno ročno svetilko kupiti?

Temo vidijo: vsi
««
147 / 319
»»

perci ::

No, ampak zakaj potem preprosto ne objavi kode namesto da nekaj glumi z group buy in vso to ekskluzivno konspirativnostjo.

koyotee ::

perci je izjavil:

No, ampak zakaj potem preprosto ne objavi kode namesto da nekaj glumi z group buy in vso to ekskluzivno konspirativnostjo.


Ma jaz sem se nekaj casa dajal s temi kuponi in vecinoma je bilo preko ZS zato, da proizvajalec tega ne bi izvedel, da se stvar prodaja pod MAP-om. Razni nitecore in teli "bolj znani" so kar zajebani glede tega. Tu pa pac zato, ker se mu ocitno da dr*** z vsakim posebej, mogoce onanira na stevilke poslanih sporocil :))
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Samael ::

XTAR PB2 Rapid Smart Phone Power Bank

Najboljši poceni 18650 powerbank, kar jih imam z najnižjo ceno doslej US$ 8.99. Deal baje poteče v dveh dneh. Sam sem dal kar nekaj več pred kratkim. Dela na dve 18650 bateriji.

TOMO T4 18650 Battery Charger, ki ga ima kar nekaj nas tu, se je to poletje izkazal katastrofalno slabo. Sicer je videti dosti ok, robusten in tudi hitrost filanja ni napačna, le da je izkoristek polno nafilanih baterij nekako grobo ocenjeno pod 50% (!!!). Na BLF forumu sem pozneje bral, da je pri tem polnilcu žal to standard in po priporočilu nabavil še zgoraj omenjenega XTAR, napolnil (z dvema INR18650 - 30Q baterijama) 4000mAh baterijo telefona, 800mAh fotoaparata in še ni izdihnil ... proizvajalec trdi, da je "Conversion efficiency up to 92%".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Brainstorm ::

Hvala za nasvet okoli powerbanka, sem že skoraj naročil tomota S4, ki verjetno po tem takem ni nič boljši od T4 ali M4, le da ima dodatno še type c vhod. Izkoristek je pa verjetno enak.

https://www.aliexpress.com/item/TOMO-S4...

Zgodovina sprememb…

Samael ::

Sicer mi je Tomo všeč. Display, konstrukcija, hitrost polnjenja ... do sem vse ok, ampak tisti zgoraj omenjeni del je zame res dealbreaker.
HKJ v svojih testih ugotavlja tudi da ima TOMO 4 (katerikoli pač) tudi konkreten parasitic drain. Pomeni, da počasi prazni baterijo tudi ko je ugasnjen. Načeloma to ni problem, če jih nafilaš dan pred dopustom, je pa problem, če imaš rad stalno na lagerju en poln powerbank.

XTAR PB2 predstavitev: http://thebestgear.org/22/xtar-pb2-powe...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

barakus ::

Samael je izjavil:

XTAR PB2 Rapid Smart Phone Power Bank

Najboljši poceni 18650 powerbank, kar jih imam z najnižjo ceno doslej US$ 8.99. Deal baje poteče v dveh dneh. Sam sem dal kar nekaj več pred kratkim. Dela na dve 18650 bateriji.



Ali prav vidim, da uporablja star micro usb?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: barakus ()

Samael ::

Ne vem, kaj je star micro usb. Jaz filam z običajnim telefonskim micro usb kablom in fila na željenih 2A. Pač dela. Razlike med njimi pa ne poznam.

koyotee ::

https://m.banggood.com/Original-Xiaomi-...

Ma kaj bi kompliciral, vzameš tega in je.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

knap ::

ta je sedaj za 32 usd

https://www.banggood.com/Lumintop-BLF-G...!A&utm_medium=Martin&utm_content=chendongling

Code: Ab8A87

b4d ::

A je se kdo narocil Wuben E01 iz Banggood in je ze prejel? Nimam izkusenj koliko casa traja ponavadi dostava, ker tole je ze en mesec.
b4d.sablun.org

gregor ::

običajno traja 3 tedne, lahko pa tudi več ali manj
sem imel tudi že pošiljke konec lanskega leta ki so bile na poti 2 meseca...:'(

LP

b4d ::

Hvala, bomo se malo pocakali :)
b4d.sablun.org

Shakey ::

Iz Kitajske 18650 baterij ne pošiljajo, zato sem mislil iz Nkon naročit, pa me zanima, če so tele unprotected baterije ta prave za recimo Convoy S2+ al pa BLF A6 in Q8, čeprav piše "not for flashlights" in če je to ugodna cena in zanesljiv produkt? Hvala.

Samael ::

Ja, to je ta moment precej standardna baterija za omenjene lučke, pa tudi cena je prava. Buttontop (to so te z bunkico) baterije so malenkost dražje od flattop baterij, ampak če me spomin ne vara (naj me kdo popravi če se motim), Q8 deluje izključno na buttontop baterije, tako da je tvoj izbor pravi.
Ostali dve lučki nista izbirčni in delata na oboje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Samael ::

Sofirn SF10 LED Flashlight AA/14500 - US $6.81 / piece (-51% Fans exclusive Discount 4 days left)

Poceni, ampak ne razočara. Sploh, če imaš 14500 baterije.

gregor ::

dobra najdba :)
še na kakšne druge njihove lučke bi lahko dali 51% popust ;)

pierch ::

Opa, dobra cena. V tej velikosti še nimam nič v zbirki :) Nimam pa 14500 celic. Katere priporočate?
Pierch

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pierch ()

Samael ::

Nekaj tu izbrskaj :)
https://eu.nkon.nl/rechargeable/14500-1...
Naj ima 4A vsaj, da boš v koraku s časom.

pierch ::

Ok, bom pogledalm. Hvala!
Pierch

Samael ::

Samael je izjavil:

Tale Utorch CREE XPL V6 izgleda identična, praktično enako ohišje, kot Convoy s2+ vendar dve pomembni razliki:
- navedena je XPL V6 ledica (boljše kot klasična xml2 s2+ convoyka)
- s kodo GBUtorch002 samo cca 7 eur + poštnina = 8.20eur

Če je res XPL V6 ledica, kar je glede na naveden (in vseeno imho. močno pretiran) 300 throw v opisu mogoče, je to za 8 eur zelo zelo dober deal.

aja, pa na slikci spodaj je prilimana xml2 ledica :P (zato ugiban, če je sploh res xpl v6...)

Ful zadovoljen :) Danes prišla in prvo, kar sem pogledal je, kakšna ledica je. XPL. Torej rebranded convoy s2+ z XPL ledico za 8 eur. Nice!

m3k ::

Samael je izjavil:

Tale Utorch CREE XPL V6 ... ... rebranded convoy s2+ z XPL ledico za 8 eur. Nice!

trenutno, s kodo THsale84 za 7,40 EUR
Mirko tipka na radirko ////

mat xxl ::

Je pa tudi res, da ko imaš enkrat Q8 ko oziroma dve potem so ti vse manjše švoh .... ;) .

Samael ::

m3k je izjavil:

Samael je izjavil:

Tale Utorch CREE XPL V6 ... ... rebranded convoy s2+ z XPL ledico za 8 eur. Nice!

trenutno, s kodo THsale84 za 7,40 EUR


Ok, prva razlika:
UI je beden. 5 modes & memory mode. Strobe in SOS nista skrita (ugh!). Razen ce je programmable UI - tega se nisem ugotovil.
Pa low mode je se vseeno kaj vem ... tam enih 200lm bi rekel od oka. Kar je doooosti prevec za low.

koyotee ::

Samael je izjavil:

m3k je izjavil:

Samael je izjavil:

Tale Utorch CREE XPL V6 ... ... rebranded convoy s2+ z XPL ledico za 8 eur. Nice!

trenutno, s kodo THsale84 za 7,40 EUR


Ok, prva razlika:
UI je beden. 5 modes & memory mode. Strobe in SOS nista skrita (ugh!). Razen ce je programmable UI - tega se nisem ugotovil.
Pa low mode je se vseeno kaj vem ... tam enih 200lm bi rekel od oka. Kar je doooosti prevec za low.


Ne jamrat, išči rešitve ;((
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Samael ::

Vsaka, ki mi pade na pamet, povsem porusi pomen "ultra cheap xpl convoy-ke" ob dejstvu, da xpl-hi s 3/5 modes (torej, ta ki ima vse, kar si tu zelim brez modifikacij) stane samo par USD vec.
Pač, pišem za voljo deljenja informacij - pa tudi naročil sem jo bolj kot ne iz radovednosti, ne pa resnične potrebe po še eni S2+ lučki, kar pa itak vemo :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

FireSnake ::

Samael je izjavil:

XTAR PB2 Rapid Smart Phone Power Bank

Najboljši poceni 18650 powerbank, kar jih imam z najnižjo ceno doslej US$ 8.99.


Jaz bi rabil nekaj kvalitetnega, da bi imelo USB type C vhod za filanje.

EDIT: aja, želel bi Quick Charge 3.0
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

FireSnake ::

Nekaj takega:
https://www.aliexpress.com/item/Vinsic-...

Samo, da bi bilo le ohišje (baterije bi vstavil sam).
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

FireSnake ::

Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Aar2rk ::

hmm, to zgleda kar velika in debela škatla (7 celic), ki očitno ni namenjena pogostemu odpiranju...

perci ::

Tole moraš že gasilni aparat s sabo nosit :).

Samael ::

Meni se zdi tudi na 7 baterij preveč. No, najbrž odvisno od uporabe, ampak če je point teh polnilcev ta, da lahko vedno zamenjaš 18650 baterije, jih je v tem primru smiselno imeti vsaj 14 identičnih (dva kompleta po 7). Sicer je res bolje kupiti kakšen QC3.0 Xiaomijev powerbank al pa kaj v tem smislu.

Okapi ::

Ta na 7 baterij je res malo dvomljiv, kar se uporabnosti tiče. Je bolj praktično imeti takega na 4, in še 4 baterije v žepu, če se tiste 4 v škatlici izpraznijo prehitro.

perci ::

Al pa enga 20.000 mah xiaomija v zepu. Pa mirna bosna.

perci ::

Okapi, Samael (ali kdo drug, ki jo ima), a se ti morda spomniš, po koliko smo kupovali Imalent DN35. Če grem pod orders na GB, mi kaže, da sem dal 89 EUR, kar je nemogoče, ker vem, da so bile po cca 50 EUR. Pa tudi na paypalu nimam nobenega plačila v tem znesku na tiste dni. Thx.

Okapi ::

Originalna cena 104,95 USD, plačano 48,99 USD.

perci ::

Thx. Zdej je pa original cena 120 usd, LOL. A jo kej uporabljaš? Za na boat je neuporabna, ker rabim še eno lučko, da sploh najdem gumb za priklop :). Je pa super za podnevi :).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

Samael ::

Jaz sem kupil "sestrsko" DN70 takrat za $46.10 :) Zameril se mi je slab gumjasti USB pokrovček. Majhen detajl, ampak mi gre na zivce, da se odtrga po dveh ali treh polnjenjih. Pa sem lepo ravnal z njo :)

IMALENT DN70 Rechargeable Torch Color:BLACK
Subtotal $109.95
Shipping & Handling $0.11
Grand Total $46.10

perci ::

Kje to vidiš, Samael? Pr men na Invoice za DN70 piše 93 EUR. Na tistem PDF-ju.

Samael ::

V potrditvenem "Thank You: Information for your GearBest Order W1711111655349666 is inside" mailu naročila.
Paypal/payment maile brišem, detajle naročila pa nikoli.

Okapi ::

perci je izjavil:

Thx. Zdej je pa original cena 120 usd, LOL. A jo kej uporabljaš? Za na boat je neuporabna, ker rabim še eno lučko, da sploh najdem gumb za priklop :). Je pa super za podnevi :).
Prav dosti je ne uporabljam, ampak se da s prstom otipati pravi položaj oziroma gumb. Lahko pa tudi na gumb, ali med oba gumba, prilepiš kaj, za lažjo orientacijo.

perci ::

Aja, email, seveda. Kako se nisem tega spomnil. Takole je bilo.

DN35
Subtotal $104.95
Grand Total $48.99

DN70
Subtotal $109.95
Grand Total $49.99

perci ::

Mimogrede, to poletje sem kar dosti uporabljal Astrolux S1 z 18.350 baterijo. Se obnese zadevca :). Kljub taktičnemu gumbu, Samael :).

Samael ::

perci je izjavil:

Kljub taktičnemu gumbu, Samael :).

Saj nisem nikoli trdil, da se ne :) Večji del cenejših lučk, ki jih imam tudi jaz, ima gumb zadaj. Le preferenca ob možnosti izbire, glede na uporabo ... no pa ne bomo zdaj ponovno o tem, ane ... :p

FireSnake ::

Samael je izjavil:

Meni se zdi tudi na 7 baterij preveč. No, najbrž odvisno od uporabe, ampak če je point teh polnilcev ta, da lahko vedno zamenjaš 18650 baterije, jih je v tem primru smiselno imeti vsaj 14 identičnih (dva kompleta po 7). Sicer je res bolje kupiti kakšen QC3.0 Xiaomijev powerbank al pa kaj v tem smislu.


Ta kitajski jajc je, žal, drag.
Zato bi rad kupil samo ohišje, ker imam en kup 18650 baterij doma :-)
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Samael ::

Convoy C8 Cree XML2 €12.97 (flashsale)
Že dolgo ni bila tako poceni, se mi zdi. Pa ker jih radi potalamo ...

m3k ::



BlitzWolf BW-ET1, s kodo: 51517a samo 8,24 EUR
XP-L V6 600LM Stepless Dimming Mini EDC LED Flashlight 14500/AA
Mirko tipka na radirko ////

Samael ::

m3k je izjavil:



BlitzWolf BW-ET1, s kodo: 51517a samo 8,24 EUR
XP-L V6 600LM Stepless Dimming Mini EDC LED Flashlight 14500/AA

Zdaj pa nujno še kakšno litijevo 14500 baterijo, če je že nimaš, pa boš videl kaj ta reč zmore napram AA bateriji :)

gregor ::

Samael je izjavil:

Convoy C8 Cree XML2 €12.97 (flashsale)
Že dolgo ni bila tako poceni, se mi zdi. Pa ker jih radi potalamo ...


res je, škoda da ni C8+ za to ceno...
morda pa se vračamo nazaj v čase, ki so bili konec lanskega leta, nizke cene, ogromno kod itd...
lahko samo upamo, da bo tako ;)
je potrebno kaj nabavit za darila, pa še tema se bliža, raj za lučkarje :))

Samael ::

11.11. počakati s financami na lagerju :p
Če bo kaj konkretnega, bi moralo biti na ta dan.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

gregor ::

vsekakor so lansko leto bile najnižje cene v novembru in decembru, delno že v oktobru
pa januar in februar letos tudi nista bila slaba, pomlad pa je prinesla konec "cenovne vojne" med GB in BG in kar naenkrat ni bilo več kod za dobre popuste, dobrih flash akcij ipd
verjetno sta se obe trgovini dogovorili, to je seveda samo špekulacija, ne vem...

LP
««
147 / 319
»»