» »

Katero kvalitetno ročno svetilko kupiti?

Katero kvalitetno ročno svetilko kupiti?

Temo vidijo: vsi
««
136 / 320
»»

gregor ::

Po dolgem času S2+ za 9 USD

http://budgetlightforum.com/comment/129...

firbec ::

FireSnake je izjavil:


namesto F1 pa vzami raje Wuben T046R, za moje pojme je boljša, pa trenutno jo dobiš še ceneje.
O kakem denarju govorimo?

Ni več ceneje, je pa meni vseeno boljša kot F1
Wuben T046R na dom 24.63 EUR brez carine s kodo MT046R
F1 na dom 16.33 EUR s kodo F1GB

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: firbec ()

kumer ::

FLASH SALE - LED LIGHTS + FLASHLIGHTS
https://www.gearbest.com/promotion-led-...

-----

Nitecore TINI
https://www.banggood.com/Nitecore-TINI-...!A&utm_medium=Martin&utm_content=chendongling

MTINI -> 20.99 USD

gregor ::

nova lumnitop flood lučka

http://www.lumintop.com/odf30.html










MSRP: $69.99

Aar2rk ::

kumer je izjavil:

FLASH SALE - LED LIGHTS + FLASHLIGHTS
https://www.gearbest.com/promotion-led-...

-----

Nitecore TINI
https://www.banggood.com/Nitecore-TINI-...!A&utm_medium=Martin&utm_content=chendongling

MTINI -> 20.99 USD


Vmes je tale
Imalent DN70 za 49€. Ravno zdaj, ko sem spraznil pujsa ;((

kumer ::

ko je govora o throw lučkah je tukaj redko omenjena:

ASTROLUX MF02 CREE XHP35 HI 3000lm 1587m Flashlight
http://budgetlightforum.com/node/56141

cena samo 78 usd






na voljo je viliko testov, za tiste ki želite več izvedti o njej, google več ve ;)

gregor ::

moja lučka velikanka pa čaka na DHL carinjenje, baje da to traja 2 do 3 dni
v petek popoldan je bila prevzeta v HK, v ponedeljek zjutraj v LJ, sedaj pa moram čakat več dni da jo dobim
če sem čakal 4 mesece, bom pa še teh nekaj dni preživel ;):D

hunter01 ::

gregor je izjavil:

Po dolgem času S2+ za 9 USD

http://budgetlightforum.com/comment/129...


Bejž nekam ... sem kar naročil

Boljše, če ne bi videl :P Ampak glede na to, da S2 še nimam sem vesel, da sem opazil =)

gregor ::

čestitam ;)

moraš pa vedet da je to verzija, ki pride brez darilne škatle, vrvice in ima xml2 ledico

kar pa seveda ne pomeni da je slaba izbira

LP

koyotee ::

gregor je izjavil:

čestitam ;)

moraš pa vedet da je to verzija, ki pride brez darilne škatle, vrvice in ima xml2 ledico

kar pa seveda ne pomeni da je slaba izbira

LP


Za nardit ven tripple je idealna 😁
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

hunter01 ::

Najbrž bo v kleti na polici pristala, tako da škatla ni potrebna :D

Če jo bo pa kakšna babica ali teta na koncu dobila brez škatle pa tudi ne bo jezna =)

gregor ::

morda bo zdaj GB ko se bliža 4 obletnica začel pošiljat boljše kode...
bomo videli če se bo ponovilo "prednovoletno vzdušje" ;)

F1 za 10 usd, LK100 za 1 usd, ut01 za 10 usd, c8 za 13 usd, x6 za 13 usd itd... :)

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gregor ()

hunter01 ::

A je še kakšna koda za Nitecore Tube mogoče?
Oz kaj v rangu par EUR za obesek lučko.

FireSnake ::

firbec je izjavil:

FireSnake je izjavil:


namesto F1 pa vzami raje Wuben T046R, za moje pojme je boljša, pa trenutno jo dobiš še ceneje.
O kakem denarju govorimo?

Ni več ceneje, je pa meni vseeno boljša kot F1
Wuben T046R na dom 24.63 EUR brez carine s kodo MT046R
F1 na dom 16.33 EUR s kodo F1GB


Eno Wuben T046R bom vzel.
Mogoče še eno F1 (pa čeprav imam že 3).
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

koyotee ::

hunter01 je izjavil:

A je še kakšna koda za Nitecore Tube mogoče?
Oz kaj v rangu par EUR za obesek lučko.


https://m.banggood.com/Astrolux-A01-Nic...
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

gregor ::

hunter01 je izjavil:

A je še kakšna koda za Nitecore Tube mogoče?
Oz kaj v rangu par EUR za obesek lučko.


tukaj imaš nc tube za 6 usd

http://budgetlightforum.com/comment/129...

ne vem pa če koda še velja...

FireSnake je izjavil:

firbec je izjavil:

FireSnake je izjavil:


namesto F1 pa vzami raje Wuben T046R, za moje pojme je boljša, pa trenutno jo dobiš še ceneje.
O kakem denarju govorimo?

Ni več ceneje, je pa meni vseeno boljša kot F1
Wuben T046R na dom 24.63 EUR brez carine s kodo MT046R
F1 na dom 16.33 EUR s kodo F1GB


Eno Wuben T046R bom vzel.
Mogoče še eno F1 (pa čeprav imam že 3).


kar nabavi:), dokler jih ne boš imel 20, kar pridno kupuj ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gregor ()

FireSnake ::

Nisem daleč od tega ...

Sem se pa popravil: EagleEye X6 nosim vseskozi s sabo.
Naročil sem še holster za S2+ in bom še to nosil s sabo.
Eno beam-erco in eno flod-erco vedno pri roki :P
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

gregor ::

ti si pravi ljubitelj lučk!!! :D

danes sem dobil paket, verjetno je prispela emisar d1s, morda pa kaj drugega, bom videl ko pridem domov

FireSnake ::

V group buyu vzel Nitecore HC65 XM L2 U2

Drobiž čez 40EUR

Čelke so mi bile prej grde, ampak tole bom pa obdržal.
Nisem še prepričan, kje bo prišla prav.
Fino je, ker se polni preko USBja.
In všeč mi je, da lahko sveti rdeče (zgodba o rdeči svetlobi v naravi me je fascinirala).
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

firbec ::

FireSnake je izjavil:

Eno Wuben T046R bom vzel.
Mogoče še eno F1 (pa čeprav imam že 3).

Wuben T046R je bomba lučka, tudi slučajno ti ne bo žal

FireSnake ::

Naročena.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Tsunamii ::

Hmm kk to da vsi tolk to F1 kupujete.je res taka mala bomba.. ? Ok razumem zbirateljstvo ..samo s prakticnega vidika ? 8-)

Ima kdo Nitecore SRT9 ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tsunamii ()

FireSnake ::

Meni se ravno iz praktičnega vidika F1 zdi najbolj uporabna.
Ravno prava mera flood in beam (če bi še malenkost folj floodala ne bi bilo nič narobe). Tako pa lahko svetiš na zelo daleč.
Pa USB polnjenje.
In brez odebeljenih delov.
Kvalitetna izdelava.

Kaj lahko želiš še več?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

perci ::

Nič posebnega ni razen to, da je poceni (še bolj je pa bila) za to, kar ponuja.

FireSnake ::

Ja, eni so jo dobili za 10USD ... za tak denar je nemogoče dobiti več.

Menim, da je tudi 16EUR vredna ... glede na to, kaj ponuja (zadnje čase se je zopet malo pocenila).

Preverite malo cene na bolhi ... po 45EUR zahtevajo zanjo (no, verjetno ne prodajo, pa vendar)
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

Okapi ::

Tsunamii je izjavil:

Hmm kk to da vsi tolk to F1 kupujete.je res taka mala bomba.. ? Ok razumem zbirateljstvo ..samo s prakticnega vidika ? 8-)
Ravno iz praktičnega vidika (obdarovanja prijateljev, sorodnikov ...) jih kupujemo (ali smo jih kupovali). Svetilka sama je kakovostna in za povprečnega uporabnika več kot dovolj močna, ima polnjenje USB, da ni treba posebej polnilnika imeti, in pride v zelo lepi škatli. Tako da je vse skupaj videti kot svetilka za 50 evrov, dobiti jo je bilo pa mogoče za 10 evrov. Kaj hočeš še boljšega;)

Tsunamii ::

FireSnake je izjavil:

Meni se ravno iz praktičnega vidika F1 zdi najbolj uporabna.
Ravno prava mera flood in beam (če bi še malenkost folj floodala ne bi bilo nič narobe). Tako pa lahko svetiš na zelo daleč.
Pa USB polnjenje.
In brez odebeljenih delov.
Kvalitetna izdelava.

Kaj lahko želiš še več?


Okapi je izjavil:

Tsunamii je izjavil:

Hmm kk to da vsi tolk to F1 kupujete.je res taka mala bomba.. ? Ok razumem zbirateljstvo ..samo s prakticnega vidika ? 8-)
Ravno iz praktičnega vidika (obdarovanja prijateljev, sorodnikov ...) jih kupujemo (ali smo jih kupovali). Svetilka sama je kakovostna in za povprečnega uporabnika več kot dovolj močna, ima polnjenje USB, da ni treba posebej polnilnika imeti, in pride v zelo lepi škatli. Tako da je vse skupaj videti kot svetilka za 50 evrov, dobiti jo je bilo pa mogoče za 10 evrov. Kaj hočeš še boljšega;)



Hvala :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tsunamii ()

perci ::

Ja, takrat smo jih kupovali še pod 10 EUR, če se prav spomnim. Ampak roko na srce, ni treba zdej cele drame delat iz te lučke pa jih skladat na kup kot veverica lešnike.

Drugač pa vas mam polna jetra, ker sem zdej še to Wuben lampo kupil, ker tolk težite.

Aar2rk ::

:)) :))

(moja je na poti)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aar2rk ()

FireSnake ::

perci je izjavil:

Ja, takrat smo jih kupovali še pod 10 EUR, če se prav spomnim. Ampak roko na srce, ni treba zdej cele drame delat iz te lučke pa jih skladat na kup kot veverica lešnike.

Drugač pa vas mam polna jetra, ker sem zdej še to Wuben lampo kupil, ker tolk težite.


Srečen bodi, da si samo Wuben kupil!

Jaz sem ta teden kupil Wuben in eno Nitecore HC65 XM L2 U2.
Danes se pa oglasim (sem pravkar zvedel) še po 3 F1.

Kaj si že rekel okoli lešnikov? ;((

Edit: pa še en Lii 500 polnilec in še en holster za Convoy S2+ sem pozabil dopisati.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

igor0203 ::

Wuben je top, za moje pojme najbolje zapravljenih 25€ (za lučke). :D

gregor ::

F1 je bila 10 usd, ne vem kakšno je bilo takrat razmerje med usd - eur, recimo, da je stala 7 eur :)

očitno sem jaz edini ki ne bom kupil wuben lučke ;)

sem pa zato dobil včeraj emisar d1s, je pa še nisem imel čas bolj podrobno pogledat
in blf gt še vedno čaka na carinjenje na dhl-u :'(

Brainstorm ::

Nisi edini, ki še ni naročal Wuben-a, čakam na podobno triple FW3A z BLFja in za podoben denar, seveda če jo bodo ščarali skupaj v uglednem času, nima pa možnosti polnjenja v svetilki sami, kar itak ne potrebujem.

Zgodovina sprememb…

perci ::

FireSnake je izjavil:

perci je izjavil:

Ja, takrat smo jih kupovali še pod 10 EUR, če se prav spomnim. Ampak roko na srce, ni treba zdej cele drame delat iz te lučke pa jih skladat na kup kot veverica lešnike.

Drugač pa vas mam polna jetra, ker sem zdej še to Wuben lampo kupil, ker tolk težite.


Srečen bodi, da si samo Wuben kupil!

Jaz sem ta teden kupil Wuben in eno Nitecore HC65 XM L2 U2.
Danes se pa oglasim (sem pravkar zvedel) še po 3 F1.

Kaj si že rekel okoli lešnikov? ;((

Edit: pa še en Lii 500 polnilec in še en holster za Convoy S2+ sem pozabil dopisati.

Kdo pa je rekel, da sem samo Wuben kupil? V zadnjem letu imam sigurno enih 30 lamp nabavljenih, tako da...sem upal, da bom počasi zaključil, potem pa že n strani težite s to lampo, kot da je najboljš na svetu in kaj čem pol? Nimam izbire, ane?

BLFQ8 sem uspešno odbil, sicer.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

gregor ::

Brainstorm je izjavil:

Nisi edini, ki še ni naročal Wuben-a, čakam na podobno triple FW3A z BLFja in za podoben denar, seveda če jo bodo ščarali skupaj v uglednem času, nima pa možnosti polnjenja v svetilki sami, kar itak ne potrebujem.


ja, ta lučka je že tudi dolgo v nastajanju, pa še lumnitop bi jo naj delal
pri blf gt se ni izkazal, vsaj ne z hitrostijo izdelave, dobave...

lp

perci je izjavil:

FireSnake je izjavil:

perci je izjavil:

Ja, takrat smo jih kupovali še pod 10 EUR, če se prav spomnim. Ampak roko na srce, ni treba zdej cele drame delat iz te lučke pa jih skladat na kup kot veverica lešnike.

Drugač pa vas mam polna jetra, ker sem zdej še to Wuben lampo kupil, ker tolk težite.


Srečen bodi, da si samo Wuben kupil!

Jaz sem ta teden kupil Wuben in eno Nitecore HC65 XM L2 U2.
Danes se pa oglasim (sem pravkar zvedel) še po 3 F1.

Kaj si že rekel okoli lešnikov? ;((

Edit: pa še en Lii 500 polnilec in še en holster za Convoy S2+ sem pozabil dopisati.

Kdo pa je rekel, da sem samo Wuben kupil? V zadnjem letu imam sigurno enih 30 lamp nabavljenih, tako da...sem upal, da bom počasi zaključil, potem pa že n strani težite s to lampo, kot da je najboljš na svetu in kaj čem pol? Nimam izbire, ane?

BLFQ8 sem uspešno odbil, sicer.


ti pa nisi pravi "lučkar" :), blf q8 pa res moraš nabavit, vsi jo že imamo ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gregor ()

Samael ::

Ne, pa ne! :P Jaz je tudi nimam :P

Od wow efekta se nagibam k sami uporabnosti. Moji lastni seveda (ne posplošujem na druge). Ni ravno, da bom kaj dosti naokol hodil s Convoy L6, Haikelite MT01, pa še katero ... in pri BLFQ8 ne bi bilo nič drugače. Čez par mesecev, pol leta, leto... bo pa spet nekaj boljšega, mogočnega na trgu in zatem na naši polici, predalu ali v škatli za shranjevanje :)
Tu imam še Klarus G20, HaikeLite SC01, IMALENT DN70 ... na eno 26650 baterijo, ki se jih da čisto lepo prenašati, pa ki zmorejo od 2000 - 3800lm turba, pa jih vseeno razen prve dni po nabavi ne uporabljam. Ker pač, kdo bo to dejansko vlačil po žepih? Pa sploh niso gromozanske :)

Saj vem, da se sicer hecaš :) S tem, da ni nič narobe s samo BLFQ8 tudi kar se mene tiče. Sploh za ta denar - fajn deal. Čist kul jo je imeti, ravno tako kot napr L6, itd... Te stvari nas pač zanimajo, cena je ok in zakaj ne, če si jo človek želi.
Je pa trg tako velik in vedno znova prihajajo zadeve vseh velikosti, moči in cene... da človek ne more imeti vsega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Aar2rk ::

Mene soda can oblike tudi nič ne mikajo in sem se ji (še) kar mirno odpovedal.

gregor ::

Samael je izjavil:

Ne, pa ne! :P Jaz je tudi nimam :P

Od wow efekta se nagibam k sami uporabnosti. Moji lastni seveda (ne posplošujem na druge). Ni ravno, da bom kaj dosti naokol hodil s Convoy L6, Haikelite MT01, pa še katero ... in pri BLFQ8 ne bi bilo nič drugače. Čez par mesecev, pol leta, leto... bo pa spet nekaj boljšega, mogočnega na trgu in zatem na naši polici, predalu ali v škatli za shranjevanje :)
Tu imam še Klarus G20, HaikeLite SC01, IMALENT DN70 ... na eno 26650 baterijo, ki se jih da čisto lepo prenašati, pa ki zmorejo od 2000 - 3800lm turba, pa jih vseeno razen prve dni po nabavi ne uporabljam. Ker pač, kdo bo to dejansko vlačil po žepih? Pa sploh niso gromozanske :)

Saj vem, da se sicer hecaš :) S tem, da ni nič narobe s samo BLFQ8 tudi kar se mene tiče. Sploh za ta denar - fajn deal. Čist kul jo je imeti, ravno tako kot napr L6, itd... Te stvari nas pač zanimajo, cena je ok in zakaj ne, če si jo človek želi.
Je pa trg tako velik in vedno znova prihajajo zadeve vseh velikosti, moči in cene... da človek ne more imeti vsega.


se z vsem strinjam, ne morem imeti vseh lučk, tudi če bi jih želel, ni dovolj $$$ in prostora v omari ;)
kupim tiste, ki se mi dopadejo, ali po obliki, funkcijah, uporabnosti...

seveda pa nabavim ogromno lučk za znance, prijatelje, sorodnike itd... najbolj s2+ in C8 - klasika :)

LP

perci ::

Problem s2 in c8 je, da moraš vedno zraven nabavit še polnilec (ki so se malo podražili, mimogrede). Jst raje šenkavam luči z vgrajenimi polnilci (F1, Imalent HR20, EDC25, BD06, On the road U18,...). Tale Wuben, ki sem ga naročil, bi tudi znal iti za gešenk, bomo videli.

firbec ::

gregor, vzemi Wuben, žal ti bo, če je ne vzameš, od tebe bi pa res pričakoval, da eno najmanj že imaš ;)

perci ::

Komaj pa čakam, da dobim 18350 baterijo, da sprobam astroluxa.

Okapi ::

Samael je izjavil:

Ne, pa ne! :P Jaz je tudi nimam :P

Od wow efekta se nagibam k sami uporabnosti. Moji lastni seveda (ne posplošujem na druge). Ni ravno, da bom kaj dosti naokol hodil s Convoy L6, Haikelite MT01, pa še katero ... in pri BLFQ8 ne bi bilo nič drugače.
Q8 je v resnici zelo uporabna doma, ali na vikendu, ali kjerkoli, ko zmanjka elektrike. Jo postaviš pokonci, da sveti v strop, in je cela soba lepo osvetljena, več ur, če je treba. Jaz sem jo recimo koristno uporabil pred par dnevi, ko sem se zvečer lotil menjati stropno luč v dnevni sobi. Odklopim varovalko, vklopim Q8, in montiram luč, kot bi bil dan (če malo pretiravam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

firbec ::

Okapi je izjavil:

Samael je izjavil:

Ne, pa ne! :P Jaz je tudi nimam :P

Od wow efekta se nagibam k sami uporabnosti. Moji lastni seveda (ne posplošujem na druge). Ni ravno, da bom kaj dosti naokol hodil s Convoy L6, Haikelite MT01, pa še katero ... in pri BLFQ8 ne bi bilo nič drugače.
Q8 je v resnici zelo uporabna doma, ali na vikendu, ali kjerkoli, ko zmanjka elektrike. Jo postaviš pokonci, da sveti v strop, in je cela soba lepo osvetljena, več ur, če je treba. Jaz sem jo recimo koristno uporabil pred par dnevi, ko sem se zvečer lotil menjati stropno luč v dnevni sobi. Odklopim varovalko, vklopim Q8, in montiram luč, kot bi bil dan (če malo pretiravam).

zakaj pa nisi kar BLFQ8 na strop namontiral :))

Samael ::

To bi naredil z vsako lučko, ki jo imaš, tudi tisto s 100lm ;-)
Jaz imam beli difuzer za Convoy S (in ostale svetilke podobnih dimenzij) pa mi je v prostoru v bližini na 1000lm kar malo neprijetno za oči. Lažje delam na S2+/mid 500lm.

Ampak ok, ko si človek sveti, naj si sveti like a boss! :-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

firbec ::

V moji zbirki pa se je danes znašla tudi



zelo zanimiv etui :O, sveti presenetljivo dobro, na potop bo morala še malo počakati. Pod tušem odlična :))

FireSnake ::

Okapi je izjavil:

Samael je izjavil:

Ne, pa ne! :P Jaz je tudi nimam :P

Od wow efekta se nagibam k sami uporabnosti. Moji lastni seveda (ne posplošujem na druge). Ni ravno, da bom kaj dosti naokol hodil s Convoy L6, Haikelite MT01, pa še katero ... in pri BLFQ8 ne bi bilo nič drugače.
Q8 je v resnici zelo uporabna doma, ali na vikendu, ali kjerkoli, ko zmanjka elektrike. Jo postaviš pokonci, da sveti v strop, in je cela soba lepo osvetljena, več ur, če je treba. Jaz sem jo recimo koristno uporabil pred par dnevi, ko sem se zvečer lotil menjati stropno luč v dnevni sobi. Odklopim varovalko, vklopim Q8, in montiram luč, kot bi bil dan (če malo pretiravam).


Jaz imam dve Q8. Bom vzel še eno, da bo za darilo.
Meni se zdi ravno pravšnja, da še ni prevelika.
Eno bom vrgel v avto.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

gregor ::

firbec je izjavil:

gregor, vzemi Wuben, žal ti bo, če je ne vzameš, od tebe bi pa res pričakoval, da eno najmanj že imaš ;)


Kaj res moram nabavit? :)
Težka odločitev..., OK, jutri naročim. :D

perci ::

ja, jst sem tut moral, kaj češ

firbec ::

gregor je izjavil:

Kaj res moram nabavit? :)
Težka odločitev..., OK, jutri naročim. :D

Odlična odločitev ;) čez čas pričakujemo s tvoje strani tole

Samael ::

Hahaha, good one. To me je res nasmejalo :))
(v pozitivnem smislu)
««
136 / 320
»»