» »

COMSHOP GRAND LAN ADRIA 4. & 5. September

COMSHOP GRAND LAN ADRIA 4. & 5. September

333333 ::

Na kratko. Oraganiziralo se bo novo gamersko tekovanje Comshop Grand Lan ADRIA v Sloveniji. Igralo se bo v:

Call Of Duty 4 (5v5)
Call Of Duty 2 (5v5)

More info
Link

http://www.grand-lan.com/2010/07/23/com...

Gre za isti sistem kot do sedaj se pravi da organizator pripravi računalnike in monitorje gamerji pa prinesejo svojo misko, tip, slusalke in cfg file.
Vec info se sledi ta 1x to oz ce ma kdo namen naj zacne trenirat zdaj ker konkurenca bo huda :)
Spiritual
  • spremenilo: 333333 ()

nuclear ::

fajn tole, samo to je tko enkrat na leto pa ti je že mal hecno ko kar naenkrat napovejo. je pa fajn. več tega upam. samo dokler bojo v sloveniji zaničevali gaming in IT, in bojo prodajalci in ekonomisti na prvih mestih tega ne bo v razponu.
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

Snegec ::

nuclear je izjavil:

fajn tole, samo to je tko enkrat na leto pa ti je že mal hecno ko kar naenkrat napovejo. je pa fajn. več tega upam. samo dokler bojo v sloveniji zaničevali gaming in IT, in bojo prodajalci in ekonomisti na prvih mestih tega ne bo v razponu.


Načeloma, to ni prvič, da Comshop organizira takole zadevo, le da se morebiti pri prejšnjih dveh ali treh LAN partijih ni igralo namensko te igre (več o tem, ti lahko poe_T pove).
Snegec & Snežinka, mala potepinka.

333333 ::

Snegec mi ne organiziramo smo samo pokrovitelj zadevo organizira grand lan oz Luka Uvodic.
Spiritual

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 333333 ()

Snegec ::

333333 je izjavil:

Snegec mi ne organiziramo smo samo pokrovitelj zadevo organizira grand lan oz Luka Uvodic.


Aha, potlej očitno ne bo eden izmed vaših zadev pri vas v BTCju ;)

Če sem čist iskren, si pred današnjim dnem niti linka nisem ogledal :P
Snegec & Snežinka, mala potepinka.

bajsibajsi ::

Jaz bi z veseljem sel na COD4, pa nimam teama. Vecina mojih vrstnikov ne igra vec Call of duty, ali pa so nasploh prenehali z gejmingom. -.-

69charger ::

What about CSS :(

GamingFish ::

Pol ce bo organizator pripravu računalnike nemorm met heksa gor ??
(šala) :D
Mogoče pridm, sam morm še team zbrat.
Se opavičujem za napake v postu...

worxer ::

nism vedo d so modeli iz irca tut gamerji :D

legice ::

bajsibajsi je izjavil:

Jaz bi z veseljem sel na COD4, pa nimam teama. Vecina mojih vrstnikov ne igra vec Call of duty, ali pa so nasploh prenehali z gejmingom. -.-

nas je več takoh žal=)
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

bajsibajsi ::

Ce bi lahko naredili na hitro team in pac sli tja popolnoma brez treningov... lahko bi se imenovali RT (RandomTeam), hehe. Itak ne bi imeli sans, sploh glede na to da pride nekaj ekip iz tujine, ki so verjetno uigrane. Ampak saj vazno je sodelovati a ne. :)

legice ::

vidu sm ceno....kr fejst...25 eur kot pred prijava....na wcg-ju je blo 10 eur pred 3 leti...mal predrago vse skupi:|
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

st0jko ::

25 eur?

ahahaha... GLHF
keks?

333333 ::

Za druge igre lahko zaprosite na strani grand lan jaz nimam nic s tem zraven tega sem zadevo postal na slo tech ker so bile prej pritozbe zakaj tega ni bilo! Kakorkoli že pa če že misli it kdo tekmovat mora biti dobra ekipa! Ker na zadnjem tekomvanju so vecino nagrad pobrale tuje pro ekipe, v slo ni ostalo kj dost.
Spiritual

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 333333 ()

bajsibajsi ::

Osebno ne bi sel igrati na lan zaradi nagrad; tudi cena mi je sprejemljiva. Tam bi rad igral predvsem zato, ker sem preprican, da je to "najboljsa in najkvalitetnejsa" COD izkusnja in tudi zabava, kar jo lahko dozivim s to igro. Predvsem glede skill nivoja in po drugi plati... citanja ni.

COD igram od zacetka, iz casov prvih slovenskih klanov ala Slapci, SLOF...itd (po spominu, niti se ne spomnim imen vec). Seveda s prekinitvami - leta nazaj too much na hardcore po cele dneve, sedaj urco ali dve na dan, vcasih nic. Skratka od leta 2003 in spomnim se, da je bilo nekaj outsiderjev, ki so bili ze takrat malenkost starejsi od obicajnih let FPS gamerjev ter prekleto dobro igrali oz solidno. Predvsem tistih, ki smo igrali pogosto in ostajali online dolgo v noc, dostikrat do jutra. Najbrz kdo od teh se vedno igra, vsaj tu pa tam in s takimi bi si zelel streljati na lanu, ce bi bila moznost se spraviti skupaj. :p No big deal tudi ce bi bili totalno porazeni. Saj bi sli tja resnicno z mislijo zabava je na prvem mestu, in sele nato vse ostalo.. nagrade, vstopnina. Ni problema z opremo, prevozom, dovoljenji starsev kot je to dostikrat pri najstnikih. Pa tudi ni pogostega pojava, ki sem ga dozivel na lanih - na pubih oz online mulci pwnajo na polno (cheat), na lanih majo pa pol kao vsi tremo.

BTW, ce je kdo sit raznih 350ms ping OMGzomg, non stop cheat pub serverjev, naj obisce nemski S&D (no HC, FF on) o==8 server. Eden redkih pubov, kjer je vecino casa dobra igralsa izkusnja in soliden nivo skilla; saj kar nekaj "pro" igralcev zahaja gor (seveda s fake nicki) in ima dalec najvecjo admin/poweruser aktivnost od vseh serverjev vseh FPS iger, katere sem kdaj igral online.

Malo za hec... sam bi sel na lan 1 vs 5 ce bi bilo dovoljeno. :P

333333 ::

Spiritual

jJack ::

Aaaaaa, škoda ;((

bajsibajsi ::

Ah, papki. Ne organizatorji, ampak Crapshop. -.-


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Igre za LAN Party

Oddelek: Igre
393001 (1947) RokX
»

Krmelj LAN PARTY #10 - 27. in 28. oktober 2012

Oddelek: Igre
131992 (1692) Xserces
»

Lan party v roku dveh mesecev...kaj igrati

Oddelek: Igre
332802 (1877) legice
»

igre za lanparty??

Oddelek: Igre
182292 (1793) darius
»

LAN party

Oddelek: Igre
101316 (868) smilyxx

Več podobnih tem