» »

Word 2007 - tabela na dveh straneh

Word 2007 - tabela na dveh straneh

skladisce ::

Pozdravljeni. Prosim za pomoč. Tole moram naredit:
Če je preglednica daljša od ene strani, na koncu prve strani preglednice desno spodaj napišemo ”se nadaljuje„ , na naslednjo stran pa levo zgoraj ”nadaljevanje„. V takem primeru na naslednji strani na začetku nadaljevanja v preglednico še enkrat vpišemo glavo.

Ponovitev glave sem uspel postaviti. "se nadaljuje" in "nadaljevanje" pa nimam kam napisati.

Hvala za vašo pomoč.

Trinitron ::

V nogo strani, kjer se tabela konča, napiši "se nadaljuje", v glavo naslednje strani pa "nadaljevanje". To glavo in nogo prikaži samo na straneh, kjer se nahaja tabela.

skladisce ::

Sem tudi sam na to pomislil. Ampak, ko dam na drugo stran tebele v glavo "se nadaljuje" se pojavi tudi na prvi strani tabele napis "se nadaljuje, kar ni v redu.
Še kakšen namig mogoče?

Trinitron ::

To je že vredu. Dokument moraš pač razdelit na vsaj tri sectione - v prvem je prva stran tabele (tam je samo noga), v drugem je srednji del tabele (glava in noga) in v tretjem je zadnji del tabele (samo glava). Za vsak section lahko potem posebej definiraš glavo&nogo.

Edit: Pravzaprav obstaja celo preprostejša rešitev - čez prvo glavo in zadnjo nogo enostavno nariši bel pravokotnik.

Zgodovina sprememb…

Trinitron ::

Nevem zakaj edit ne dela... Enostavneje lahko narediš, če čez prvo glavo in zadnjo nogo narišeš bel pravokotnik.

skladisce ::

Hvala, točno to sem storil, vstavil pravokotnik in vanj vpisal besedilo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vstavljanje številk strani v wordu

Oddelek: Operacijski sistemi
83961 (3811) hobbit
»

Noga in glava-Word

Oddelek: Programska oprema
85486 (5381) CitroX
»

Microsoft Word 2003,kako sliko zraven texta?

Oddelek: Programska oprema
153160 (2980) Racunalnik
»

Kako se izdelujejo taksne strani v ASP?

Oddelek: Izdelava spletišč
291872 (1498) njok
»

Word->predloga??

Oddelek: Programska oprema
101228 (1137) jjohny

Več podobnih tem