» »

NEST 2010?

NEST 2010?

Tero ::

Bo ali nebo?
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

popster ::

zakj si pa tako neučakan?

ShARk63 ::

Ni edini.

ru7 ::

Glede na to da je do eventa manj kot 2 meseca (ponavadi je proti koncu julija) bo verjetno počasi objavljena kaka novica (upam). :)

ahac ::

Upam, da bodo kej boljš nagrade kot lani, ker jaz bom en pro gaming klan pripeljal, da mi kej zasluži! :))
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

njok ::

ahac je izjavil:

Upam, da bodo kej boljš nagrade kot lani, ker jaz bom en pro gaming klan pripeljal, da mi kej zasluži! :))

Navijam za vodo v plastenkah, pogled na razočarano mularijo pred telovadnico je priceless :D

zenjars ::

njok je izjavil:

Navijam za vodo v plastenkah, pogled na razočarano mularijo pred telovadnico je priceless :D


+1

A so lani sploh prišle slike na net, k do konca avgusta jih nekak ni blo.

Ironsword ::

njok je izjavil:

Navijam za vodo v plastenkah, pogled na razočarano mularijo pred telovadnico je priceless :D


+1

Važen je fun in plavanje v morju! :D

krho ::

jest pa navijam za 2 hladilnika za vodo v plastenkah :)
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

Igla ::

Ironsword je izjavil:

njok je izjavil:

Navijam za vodo v plastenkah, pogled na razočarano mularijo pred telovadnico je priceless :D


+1

Važen je fun in plavanje v morju! :D


In pojest kebab zelo potiho.

Komaj čakam :P

powr ::

Hm torej datum se ze ve?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: powr ()

Ironsword ::

Igla je izjavil:

Ironsword je izjavil:

njok je izjavil:

Navijam za vodo v plastenkah, pogled na razočarano mularijo pred telovadnico je priceless :D


+1

Važen je fun in plavanje v morju! :D


In pojest kebab zelo potiho.

Komaj čakam :P


ja, samo mu je treba rečt, da, če hoče kaj zaslužit, da naj bo odprt tudi v nedeljo, da se ne hodi na petrol skor do Kopra :D

ArYeS ::

Lahko bi se vsaj izvedelo če namerava biti ali ne, organizatorji bi lahko vsaj povedali če je kaj v planih.

user427615 ::

Po moje bo spet 10-14 dni pred samim dogodkom vse objavljeno - se pravi čez kak teden.

Že približno en mesec nazaj sem poslal dva maila ekipi zadevajoč oglaševanja na slo-techu, ter glede promo-opreme in predavanja na NEST-u, pa še vedno nisem prejel odgovora.

Vidi se, da slo-tech ni več to, kar je bil, samo če se pa nikomur več ne da s tem ukvarjat, naj pa potem stvari prepustijo komu drugemu...

Dami ::

Mislim da je problem z lokacijo (denarjem) in je zato vse skup še pod vprašajem. Če bi blo 100% bi že zdavnaj blo kej objavljeno. Je pa res, da bi lahk primož kako obvestilo glede tega napisal (vsaj tule, če že ne v novico). Mislim, da bo v soboto več informacij.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

PaJo ::

Nest 2010 letos odpade. Mogoče se vrnemo drugo leto in mogoče v kakšni drugačni obliki. Za vse željne predavanj pa bodo letos verjetno organizirane kakšna BarCamp predavanja in mogoče kakšen manjši lan-party po Sloveniji. O vsem boste pravočasno obveščeni.
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

ArYeS ::

:( Sad, kaj bomo sedaj delali? :)

Tilen ::

NEST odpade? 8-O
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

ru7 ::

Škoda, pa drugo leto.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Filtri za vodo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11721796 (10273) denabiker
»

Flaške - ki ne dajo okusa po plastiki (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
579515 (7302) cvalsr
»

Voda iz pipe vs voda iz plastenke? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5811306 (9215) Spajky
»

plastenka za vodo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6819148 (16531) mitja73
»

Ustekleničena voda: Da ali ne?

Oddelek: Šport
213529 (2778) sisemen

Več podobnih tem