» »

"Seedbox"

"Seedbox"

Joker1337 ::

Pozdravljeni,
jaz bi vprašal, če obstaja kakšen program, z kerim bi lahko na spletno gostovanje, inštaliral Download program in bi potem meu neke vrste Seedbox na spletnem gostovanju...
Kajti jaz imam spletno gostovnje od mojega ponudnika interneta Triere...
Slišal sem da baje obstaja neki "hack" samo je nelegaln....nevem točno... zato vas sprašujem če kaj takega obstaja...

Lp

KoMar- ::

Na freeweb, ki ti ga ponuja ISP, pa tega res ne moreš dajat, no... že zaradi tega, ker podpira samo statične strani in pa ker je verjetno velik 10 ali največ 100 MB... prostor se najame in da gor torrentflux ali transmission.

Joker1337 ::

Kaj pa če me administratorji gostovanja dobijo pri tem dejanju, da mam seedbox na njihovih serverjih..mi lahko skinejo gostovanje...pri ponudniku pa celo internet izklopijo?

Zgodovina sprememb…

KoMar- ::

Nekateri tuji hostingi posebej oglašujejo, da imaš lahko pri njih seedbox. Drži pa, da jih veliko v svojih pogojih uporabe tako početje izrecno prepoveduje.

axee ::

Joker1337 je izjavil:

Kaj pa če me administratorji gostovanja dobijo pri tem...mi lahko skinejo gostovanje...pri ponudniku pa celo internet izklopijo?


Ti bodo še možje v modrem potrkali na vrata. Če že, potem star računalnik na podstrešje in naroči hitro linijo.

Joker1337 ::

Te se z tem ni za špilat...v takem primeru boljše naročit seedbox pa lahko mirno spim, brez straha da bi kakšni "modri" potrkali na vrata...

Pa maš mogoče kakšen INFo glede ovih ki oglašujejo Seedbox na gostovanjih?

KoMar- ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KoMar- ()

axee ::

Joker1337 je izjavil:

Te se z tem ni za špilat...v takem primeru boljše naročit seedbox pa lahko mirno spim, brez straha da bi kakšni "modri" potrkali na vrata...

Pa maš mogoče kakšen INFo glede ovih ki oglašujejo Seedbox na gostovanjih?


Če že naročiš seedbox se strinjaš da si za vsa nelegalne kršitve odgovarjaš sam, ampak glede na to da obstajajo podjetja, ki ponujajo seedbox-e je pomojem še bolj rizkantno, če te bo kdo hotel najti te bo tako najlažje.

Sicer nimam izkušenj s tem samo naglas razmišlam. Če se že grem nelegalno to delat potem na svojo pest, kaj šele da ima neka firma podatke o tem.

Joker1337 ::

če je te pol to tak strogo...je boljše da uploadam torrente preko moje revne linije...
Ker če te dobijo pri seedboxu na gostovanju....kazen sigurno ni mala...pa še v rest lahko grem zaradi tega...

Gandalfar ::

Joker1337 je izjavil:

če je te pol to tak strogo...je boljše da uploadam torrente preko moje revne linije...
Ker če te dobijo pri seedboxu na gostovanju....kazen sigurno ni mala...pa še v rest lahko grem zaradi tega...


kazen in tveganje je v obeh primerih enaka. V obeh primerih te enako poskusajo tozit.

axee ::

Meni se samo zdi da če se že spravijo iskat bodo veliko lažje pogledali uporabnike ponudnika seedboxa kot celotnega ISP-ja.

Gandalfar ::

Zakaj? :)

axee ::

Vsi vemo zakaj najemnikih tistih seedboxov uporabljajo le te. In če se v sloveniji zgodi akcija na temo "polovimo pirate" bodo prvo šli gledat na take ponudnike, pri katerih je JASNO zakaj se bo storitev uporabljala (mislim že beseda "seedbox" pove vse). Glede na to da pa 95% mladih na svoji računalnikih hrani nelegalno glasbo in filme si pa le eden izmed mnogih in kot domači uporabnik utorrenta ne izstopaš in nisi tako na očeh.

Moje razmišlanje

Joker1337 ::

zaj sem najel ta freehost http://byethost.com ... 5,6Gb placa, Bandwidth: 204800MB za začetek dovolj ... pa bi vprašal če na totem hostingu veliko preverjajo serverje??...da me nebi dobli ko bi meu gor naložen transmission... mogoče keri ve ...imajo samo moj IP ...nobenih drugih podatkov ...jih niti ne zahtevajo

LapD ::

Najemi nekje za en mesec seedbox za kakšnih 50 giga. Če delaš vsaj malo s pametjo, si v tem času na vseh priljubljenih trackerjih "urediš" takšno razmerje, da ne boš nikoli več rabil mislit na seedbox, ratio ali karkoli ;)
web&motion designer

KoMar- ::

Zlorabljanje free hostinga za take stvari med drugim uničuje zadevo za vse ostale in rezultat je, da je redkokdo še pripravljen ponujati free hosting.

Smo ti že povedali, kaj naredi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KoMar- ()

Joker1337 ::

LapD
jas sem uploader na nekaterih trackerjih in bi rabil za malo več kot 1 mesec seedbox...
evo v primeru da vzamem seedbox... je ta vredi?
http://store.seedbox.cc/en/seedbox/clas...
za 8,5EUR 100mb linija pa 15 torrentov naenkrat

Pesimist ::

Kolko jaz opazam zadnje cajta mi upload sploh negre nikamor vec na teh private trejkerih. Ker se seederi takoj nabiraja pa tisti ki so se ostali vlecejo od drugih ze maximalno.

KoMar- ::

Torrent moraš zlovdat takoj, ko je naložen, pa bo :)

Pesimist ::

Eh sej me ne moti, da nic ne ulja. :P


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup seedbox-a

Oddelek: Omrežja in internet
71648 (1514) bluefish
»

Pirate Bay nazaj, napad delo osamljenega jezdeca

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
4918445 (16139) Mesar
»

Planet-Tech.si (Seedbox) Registracija?

Oddelek: Loža
81903 (1684) Sandi1987
»

µTorrent znatno hitrejši kot Vuze

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
4720430 (18359) roli
»

Gostovanje igralniškega serverja

Oddelek: Omrežja in internet
161400 (786) ABX

Več podobnih tem