» »

SE elm

SE elm

jezo18 ::

Zivjo mene pa zanima kateri os uporablja ta telefon saj želim namestiti garmin mobile in ne vem katero verzijo. a je uiq ali symbian ali kaj drugega? Hvala za odgovore

kmetek ::

ne moreš.

jest10 ::

we-travel
S tam lahko uporabljaš predelane Garmin mape na java telefončkih

Ramon dekers ::

jest10 je izjavil:

we-travel
S tam lahko uporabljaš predelane Garmin mape na java telefončkih



bi dal mogoče kakšen nasvet kako točno?!na prejšnem sasmungu mi je garmin delal odlično tu pa je katastrofa se mučit z google maps!

GeForce ::

A mogoče kdo ve do kdaj bo Mobitel prodajal SE Elm?

XtodaZ ::

če se ne motim ga že imajo v ponudbi

GeForce ::

Ja to vem ja, samo mene zanima DO KDAJ ga bodo imeli v ponudbi? :D

šernk ::

a je to res še zadnji še živeči mobilnik baziran na javi od SE (med boljšimi)?

ravno sem začel razmišljat o nakupu SE aino, pa so ga umaknil iz prodaje :(
rabim GPS, Wlan in dobr fotoaparat.

sedaj lahko pa le upam da moja 3 leta stara škatla ne crkne (SE elm mi namreč ni všeč), od nokie imajo tudi neka jajca na mobitelu, o vaših pametnih telefonih, pa ne bi izgubljal besed, ker drugega prenosnega računalnika ne morem nositi v žepu s seboj!
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

XtodaZ ::

ferari5: ups sm slabo prebral:))

šernk:
se elm je tudi meni grd:) ampak ko sem prebral specifikacije (software in hardware) sem ostal zelo pozitivno presenečen:)
ne vem, jaz če bi kupoval java telefon bi verjetno vseeno kupil elma..
ainota se da dobit v prosti prodaji za 230EUR :) http://mobisvet.si/index.php?main_page=...

mogoče bi tebi bil v redu vivaz.. je res da spada med smartphone ampak ko ga uporabljaš ti deluje kot običajen telefon (sam sem ga prodal ravno zato ker sem hotel smarter smartphone)
kolikor vem je sonyericsson opustil symbian, o javi ni bilo govora. tako da, pomojem se bo še kaj novega znašlo na policah.

šernk ::

no 230EUR vsekakor za mobitel ne mislim dajat. do 150EUR nekje, toliko je tudi bil aino na mobitelu ob 2 letni vezavi (jah vem za 70EUR razlike se vežeš za 2 leti...vendar trenutno sem že 1 leto brez vezave, pa še vedno na mobitelu in še naprej bom, drugi so enostavno predragi zame).

no meni je nekdo rekel da SE opušča javo, zdaj pa res ne vem:|
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

XtodaZ ::

šernk je izjavil:

no 230EUR vsekakor za mobitel ne mislim dajat. do 150EUR nekje, toliko je tudi bil aino na mobitelu ob 2 letni vezavi (jah vem za 70EUR razlike se vežeš za 2 leti...vendar trenutno sem že 1 leto brez vezave, pa še vedno na mobitelu in še naprej bom, drugi so enostavno predragi zame).

no meni je nekdo rekel da SE opušča javo, zdaj pa res ne vem:|


kolikor vem, ni bilo nič uradnega glede tega..
je pa kolega videl elma v živo in pravi da niti ni grd. tako da, če si ga videl le nasliki kot jaz, se mogoče izplača ga it pogledat v kakšen mobitelov center:)

Ramon dekers ::

SE elm je super telefon problem je samo ker nima operacijskega sistema! drugače pa nevem kako lahko dela toliko bolše slike kot vsi ostali telefoni! tisti avtofucs je fenomenalen, sam ga uporabljam za slikanje dokumentov!

šernk ::

SE elm dela mimogrede slabše slike kot K810i :)

in ja, držal sem ga v roki... frend ga je imel v enem mescu 2 ali 3x na servisu.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

glistovje ::

Ne vem zakaj niso še vnesli funkcijo BestPic pri fotoaparatu kot pri k850i cyber shot. Zelo uporabna zadeuca.

Ramon dekers ::

šernk je izjavil:

SE elm dela mimogrede slabše slike kot K810i :)

in ja, držal sem ga v roki... frend ga je imel v enem mescu 2 ali 3x na servisu.



ti bi moral videtei slike drugih telefonov, obup!drugače pa nisem imel k810 tako da nevem!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nova simobil orto ponudba (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5513094 (9073) ;-)
»

Kateri low-end GSM (simobil)

Oddelek: Mobilne tehnologije
131242 (926) RejZoR
»

SonyEricsson Xperia Neo - špica?

Oddelek: Mobilne tehnologije
194189 (3543) Konlov
»

Sony Ericsson Yari vs. Sony Ericsson Elm

Oddelek: Mobilne tehnologije
151626 (1003) __Devil__
»

Trenutna generacija mobilnih telefonov je prav porazna

Oddelek: Mobilne tehnologije
102217 (1486) Pesimist

Več podobnih tem