» »

Izbira miške

Izbira miške

medek ::

Torej odločam se med temi gamerskimi miškami. Zanima me če ima kdo kakšne izkušnje s katero od teh mišk. Bi mi zelo pomagalo da bi se lažje odločil.
Najbol se mi dopadejo te:
- Razer Imperator
- Roccat Kova
- Steelseries Ikari Laser
- pa mogoče tudi Roccat Kone vendar se veliko pritožujejo glede scrolla.

XKEKAX ::

če hočeš kupiti pravo gamersko miško, je Razer DEATHADDER najboljša izbira :)

destroyer2k ::

medek

Boš moral sprobati, kateri ti najbolje odgovarja, ker je odvisn od tvoje roke.

BALAST ::

imam to, pa mi je ljubša od 10 Logitechov in Razerk.

Key Quest ::

Na Kone se lomijo scrolli, na Razer misih, dobis cez kaksno leto uporabe, dvojne klike namesto enojnih, tako da bi osebno sel se najraje v SteelSeries. Vendar osebno bi raje vzel Xai. S tem, da je glavna stvar se vedno odvisna od posameznika in sicer ti mora miska lepo lezat v dlani, saj je v nasprotnem primeru precej vrjento, da bos po malce intenzivnejsem igranju imel razbolelo dlan.

bearded ::

Pri Roccatu so imeli težave z lomljenjem koleščkov samo pri eni seriji. Tako da so to napako že odpravili. Dvoklik pri razerju se mi osebno še ni zgodilo pa uporabljam razer že veliko let. Vse naštete miške so dobre tako da najbolje da sprobaš katera ti najlepše sede v roko.

Bethrezen ::

Enkrat sem imel tisto zeleno razer pa sem moral vsakic ko sem prizgal racunalnik izklopiti in nazaj vklopiti kabel ker drugace miske ni zaznalo in takrat vem da je to delalo vecini... ne vem ce so zdaj kaj popravili :|

moj glas za intellimouse explorer 3.0 :D
www.urbanterror.net

3man ::

Še nikoli nisem imel nič drugega kot Logitech... zakaj naj bi bile te slabe?

bearded ::

Pri Roccatu so imeli težave z lomljenjem koleščkov samo pri eni seriji. Tako da so to napako že odpravili. Dvoklik oz. kakeršna koli napaka pri razerju se mi osebno še ni zgodila pa uporabljam razer že veliko let(in preizkusil veliko razer izdelkov, vse dela odlično). Vse naštete miške so dobre tako da najbolje da sprobaš katera ti najlepše sede v roko.

medek ::

Hvala za pomoč
Me pa še zanima ena stvar. Kaj bol priporočate laserski senzor ali optičnega?

bosti ::

Glede senzorja pa je odvisno kakšne igre igraš. Če igraš strelske pol je najbolši laserska so odivnejše kot optične.
Če pa igraš kakšno MMO pol pa ti priporočam katero od teh: Razer Naga, Steelseries WoW.

St235 ::

SteelSeries sem probal pred novim letom in me ni prepričala. Gumbi dajejo ful slab občutek ali si jih stisnil, kolešček je bil katastrofa (kot gump praktično neuporaben). Gumbe pri strani je bilo preveč enostavno pritisnit ob napačnem času. Nato sem se odločil za http://www.microsoft.com/hardware/gamin... Sidewinder x8 in po pol leta sem nad mišom navdušen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

virtuality ::

Razer Imperator sploh če si desničar. Odlična miška!

ViperR ::

Za gaming: Eno RAZER ne boš nič zgrešil, več k si pripravlej dat za miško tolko daj pa je. Drgač mam rezer Deathadder zlo dobra, sam se morš navadit. Zdej brez nje nemorm coda več igrat se mi zdijo vse ostale miške kakor da laggajo:P

medek ::

ViperR je izjavil:

Za gaming: Eno RAZER ne boš nič zgrešil, več k si pripravlej dat za miško tolko daj pa je. Drgač mam rezer Deathadder zlo dobra, sam se morš navadit. Zdej brez nje nemorm coda več igrat se mi zdijo vse ostale miške kakor da laggajo:P

To imaš tisto prejšno verzijo Deathadder ki ima 1800DPI al imaš že novo ki ima 3500DPI. V obliki mislim da sta isti samo DPI so spremenili. Se tudi nagibam proti Deathadder-ju slisiš same pohvale glede te miške.

tinlad3n ::

Zame je tole top miška. Imam jo približno 1 mesec in morm rečt, da je super. Robustna je, zelo natančna in lepo se prilagaja roki.

St235 ::

jaz sem imel g5 pred sidewinderjem in je bila super miška samo po ene dveh letih se je kolešček do te mere uničil, da ni blo več mogoče klikat s srednjim gumbom brez da bi se pri tem zavrtel tudi kolešček. Drugač pa glede na ceno je to vsekakor dobra miš.

tinlad3n ::

Jaz sem pred g500 imel logitech mx510.
Miška je bla zakon. Imel sem jo 7 let. Zadeva je crknila zaradi obrabljenosti uheljčkov, ko se ni dalo več klikati, ker se je plastika pod uhelčki tako znucala :)

Če nimaš velik dnarja uzam logitech mx518, ziher ne morš zgrešit nič z to miško.

Key Quest ::

ViperR je izjavil:

Za gaming: Eno RAZER ne boš nič zgrešil, več k si pripravlej dat za miško tolko daj pa je. Drgač mam rezer Deathadder zlo dobra, sam se morš navadit. Zdej brez nje nemorm coda več igrat se mi zdijo vse ostale miške kakor da laggajo:P


Prav si povedal; zgolj zdi se ti.

bluefish ::

Pred nakupom vsekakor zadevo probaj, kako ti leži v roki. Ena od možnih izbir je tudi G5 ali pa MX518.

ViperR ::

Key Quest je izjavil:

ViperR je izjavil:

Za gaming: Eno RAZER ne boš nič zgrešil, več k si pripravlej dat za miško tolko daj pa je. Drgač mam rezer Deathadder zlo dobra, sam se morš navadit. Zdej brez nje nemorm coda več igrat se mi zdijo vse ostale miške kakor da laggajo:P


Prav si povedal; zgolj zdi se ti.


A zdej bos reku, da je ista al vzames misko z kolescem ali pa razer deathadder in da se mi samo zdi, da je deathadder bolj natančna, bolj nevem kaj vse? Ker namreč sem 2 leti igral na navadno misko s kolescem, pa nisem mogel verjeti ljudem, ki so imeli gaming miske in govorili kak ti to pomaga, da so dosti boljše itd. Sedaj imam miško razer Deathadder pol leta približno in ko se sprobal igrati na tistem račnalniku razen noaim skoraj nisem mogel zadet. Sensitivity sem imel pa enak tako, da nebi smelo biti razlike. Pa je.

bluefish ::

A kljub temu je zanimivo, da nekateri pro igralci uporabljajo neke cheap MS (oz. nekaj takega) mišake.

T-Majo ::

Glede Razerja, imam že drugega, pa ne igram iger (vsake 14dni mogoče uro, dve). Dobil sem jih kot darilo.

Prvi je bil Viper, katere se mi je pokvaril (prekinjal je, kot bi USB dal notri in spet ven - stik ali laser).
Sedaj imam Diamondback 3G, ki je dosti boljša, vendar se tista plast, s katero je prevečena, neke vrste gume hitro lušči dol. Pa je miška stara max. 2 leti.

ViperR ::

bluefish je izjavil:

A kljub temu je zanimivo, da nekateri pro igralci uporabljajo neke cheap MS (oz. nekaj takega) mišake.


Aja kdo pa? Namreč poznam tipe, ki so TOP v cb.eu pa nima nobeden neke cheap miške.

destroyer2k ::

ViperR

V tvojem stavki je FAIL tale del: Zdej brez nje nemorm coda več igrat se mi zdijo vse ostale miške kakor da laggajo

Kaj imajo vse ostale miške kuglico namesto laserja?

Saladin ::

Ne pozabi upoštevat podloge, ki jo uporabljaš (v primeru, da imaš kaj egzotičnega, Icemat, Steelpad,..)
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

ViperR ::

destroyer2k je izjavil:

ViperR

V tvojem stavki je FAIL tale del: Zdej brez nje nemorm coda več igrat se mi zdijo vse ostale miške kakor da laggajo

Kaj imajo vse ostale miške kuglico namesto laserja?


Nimajo vse, ampak, vcasih igram pri frendu in ima tudi lasersko žično, in pred tem sem imel logitech komplet brezžične miške in tipkovnice. tisto miško s kuglico sem pač izpostavil ker je najbolj očiten lagg.

kitara8 ::

poznam enga ki prodaja razer imperator z kar 5600 dpi

če te zanima pošlji mail [Odstranjeno na željo avtorja --moderator] pa t dam link k jh tle baje ne smeš dajat iz bolhe

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

medek ::

Torej sem šel malo pogledat po trgovinah ter sem sprobal Logitech miške. Žal se mi oblika ne dopade tako da sem logitech kar izklučo iz izbora. Najbolj so mi v roko sedle Razer Deathadder,Razer Naga in Steelseries Ikari Laser. Tako da če slučajno kdo ve kakšno slabo plat teh mišk mi naj prosim pove.

kitara8 ::

a razer imperator pa te ne zanima?

ViperR ::

razer nage jaz nebi kupil. Imperatror pa je skoraj ista deathadderju razen več dpi ima. za steelsteries sem slišal, da so dobre ampak še nikoli nobene videl, sprobal..

mastah ::

noobi k mislijo da bojo z drazjo misko boljsi v igrcah

ViperR ::

dej take komentarje rajs zase zadrzi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ViperR ()

kitara8 ::

ViperR je izjavil:

dej take komentarje rajs zase zadrzi.


1+
:)

medek ::

mastah hvala za tvojo pomoč si zelo izviren.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kero drago miško

Oddelek: Kaj kupiti
426628 (5662) tikitoki
»

katero gamer miško kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
211986 (1632) einstein :P
»

katero miško?? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16537919 (29991) ShowDown
»

Katero gaming miško kupiti (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6114713 (13694) Domobrancek

Več podobnih tem