» »

GAINWARD BLISS GTS 250, 2048MB HDMI

GAINWARD BLISS GTS 250, 2048MB HDMI

Sitožer ::

Živjo

U planu mam kupit tole GAINWARD grafično kartico BLISS GTS 250, 2048MB HDMI. Fora je da se prvič soočam z GAIWARD fermo im me zanima kake mate vi izkušnje z njo. Se vam zdi grafična kartica dobra ? Bi raje za ta denar kupili kaj drugega ?

GTS 250

bluefish ::

Gainward ima dokaj kvalitetne produkte (v večini primerov je tako ali tako referenčno čipovje). Ti pa GTS250 ne bi priporočal, ker za malenkost nižjo ceno dobiš ATI HD5770, ki je veliko boljša, ali pa HD4890.

Sitožer ::

Po keri logiki, če mata uni 2 kartici ko si ju ti napisal 1GB rama, tale pa 2GB rama ?

bluefish ::

In na kaki resoluciji igraš? Ni namreč vse le v GDDR-u.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

st0jko ::

O fak... GTS250 za 200EUR. A se lohk še bol nategneš od tega?

Upoštevaj nasvet modreribe. Če pa misliš, da je količina pomnilnika edino pomembno pri grafični, se pa malo pouči o grafičnah, preden se spuščaš v nakup komponent, o katerih nimaš pojma.
keks?

Sitožer ::

Ja jz se sploh se ne spoznam in ne mislim da je količina pomnilnika edino pomembno, ravno zaradi tega sem tukaj vprašal da se malo poučim o grafičnih karticah, preden kupim komponento o kateri nimam pojma !!! Zato torej, ka je še pomembno ko kopujem te zadeve, pa katera grafično potem naj torej kupim, v nekaterem istem cenovnem rangu.... Ali pa naprimer tole sem gledal SAPPHIRE ATI RADEON HD 4850 X2, GDDR3 2X1024MB/256BIT... Se mi splača dati za njo 300 evrov ??? Ali raje kupim katero iz med unih 2 ko je omenili blueFISH ?

TNX za vse nasvete !!

boogie_xlr ::

Če misliš igrat igrce na polno in na 22" in manj, potem kupi HD 5850.

st0jko ::

Saj niti budgeta nisi povedal, niti tega, kak je tvoj preostali sistem, kakšen monitor imaš, a kupuješ za najnovejše igre, al samo rabiš novo grafično ker ti je stara crknila,... Kako naj svetujemo? Kristalne krogle nima vsak doma, veš...


Če imaš 300EUR, potem vzemi 5850.
keks?

Sitožer ::

Okej hvala za vse podatke, zdaj pa samo to še nevem ker so tu 4 grafične kartice HD 5850, kero ste meli v mislih ? Ekran mam o mislih enega iz med AOC LCD monitor F22+ ali F22... Pač na novo si sestavljam kišto, tako da zato pa malo sprašujem ka je vredo ka pa ne... Kar se tiče igranja igric, jih igram tej pa tej, nism pa reden igralec, bolj mam namen malo montirat filmčke itd...

Še enkrat TNX

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero grafično kartico imate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
9811808 (10187) Xserces
»

vodno hlajenje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
465218 (4719) cinkaCR7
»

graficna kartica in garancija (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
576011 (5094) IvoJan
»

Nadgradnja ne ravno novega računala (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
584687 (4006) IvoJan
»

Katero grafično naj kupim?...predlagajte

Oddelek: Kaj kupiti
201551 (1239) xyxyxyxy

Več podobnih tem