» »

razčlenitvena napaka v xml

razčlenitvena napaka v xml

Maiya ::

Pozdravljeni!
Nisem čisto vedela kam bi napisala mojo težavo..tako da upam, da je ok če sem odprla novo temo.
Imam en problem in upam, da se bo dal kako rešiti.

Iz ključeka sem skopirala eno .xml datoteko, ampak je sedaj ne gre odpreti.
Če jo želim odpreti v firefoxu javi napako:
Razčlenitvena napaka v XML: slabo oblikovan
Mesto: file:///C:/Users/Maja/Documents/....xml
Številka vrstice: 1, stolpec: 1:￿��������������������


Če jo odprem v explorerju mi javi:
Strani XML ni mogoče prikazati
Vhodnih podatkov XML ni mogoče prikazati z datoteko s slogi . Odpravite napako in kliknite Refresh ali poskusite znova pozneje.
--------------------------------------------------------------------------------
V besedilni vsebini je bil najden neveljaven znak. Napaka pri obdelavi sredstva »file:///C:/Users/Maja/Documents/...



Zdi se mi, da je problem v ključeku, saj je tudi nekatere druge datoteke "poškodoval" in ne delujejo. Ampak tole bi res nujno potrebovala nazaj (saj sem jo na žalost drugje zbrisala) pa me zanima ali bi jo lahko kako popravila ali mogoče odprla v katerem drugem programu.

Hvala za odgovor, Maja

KoMar- ::

1. Kateri program je ustvaril to datoteko?
2. A je sploh mišljeno, da jo odpreš v Firefoxu?

Maiya ::

1. To datoteko je ustvaril msn, gre za log od enga pogovora.
2. Mišljeno je, da se odpre v xml editorju oz. v explorerju..tako da načeloma mislim, da tudi v firefoxu.

KoMar- ::

Aha. Probaj jo odpret z Internet Explorerjem. Poleg tega poglej notri še z Notepadom, če je sploh še tekstovna datoteka... ker tisto zgoraj ("????????????????????") ne obeta nič dobrega. Vprašanje, če se da kaj narest, če je ključek defekten.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KoMar- ()

Maiya ::

Sem poskusila že v explorerju (kot sem napisala zgoraj), v beležnici pa same pikice napiše...tak da očitno to pomeni, da so zgubljeni podatki, ne? :/ se nikakor ne da tega popravit ali kaj podobnega?
..ključek bo pa že v koš letel, da ne uniči še česa drugega...

KoMar- ::

Moje mnenje je, da se ne da. Morda kdo drug ve kaj več.

Maiya ::

Hvala za pomoč :) se bom poskusila sprijazniti da je pač konec. Če pa kdo vseeno najde kakšno rešitev pa bi bila zelo vesela.