» »

Nokia x6 ali samsung galaxy spica ?

Nokia x6 ali samsung galaxy spica ?

blackwing ::

Kupujem si nov telefon na simobilu, in me zanima katera je boljša izbira telefona. Zanimajo me vaša mnenja... :)

blaz87 ::

Še dobro da ne vprašaš ali naj si kupiš avto ali kolo... Razlik je kar ogromno.
Hočeš slo na telefonu ali ne?
Hočeš koliko toliko dober fotoaparat ali ne?
Hočeš imeti na telefonu vsem znano navigacijo GARMNIN ali je kaka druga zate tudi dobra?
Hočeš malo boljšo vidljivost na soncu ali malo slabšo?
Ti je fajn če ima radio?
Kapacitivni ali rezistivni zalson?

+ še mnogo več na http://www.gsmarena.com/compare.php3?id...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: blaz87 ()

blackwing ::

slo meni imata oba 2 telefona :) fotoaparat me edino moti na samsungu, ker ni bliskavice, navigacija mi ni niti mal pomembna ker je ne rabim. Boljša vidljivost seveda...radio me ne zanima, ker ga ne poslušam:) Kakšna pa je razlika v tem 2 zaslonim??

blaz87 ::

Osebno nisem sprobal na soncu, vendar se mi glede kontrasta ekrana zdi, da se x6 bolje odreže.

blackwing ::

Kaj pa internet kako kaj deluje, mogoče veš ?

blaz87 ::

Za internet ti bo večina pomoje predlagala ANDROID telefone. Delajo res fantastično. X6 še nisem imel prilike preizkusit.
Pa bluetooth nevem če dela že dobro na ANDROIDU. Sploh kako je povezljivost z novejšimi avtomobili ki podpirajo že to varjanto.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: blaz87 ()

Pesimist ::

x6 ima baje enak os kot 5230. Ce to drzi je brskalnik slabi in brskanje neudobno. V bistvu je tako ali tako bolj nrudobno na 16:9 ekranu.

Matofast21 ::

Pri Simobilu sem si kupil X6, na soncu se ekran res slabo vidi, malo sem se igral z aplikacijima in z več odprtimi recimo predvajalnik glasbe plus Opera Mobile mi je napisalo da ni več pomnilnika. Malo sem pobrskal na netu in videl da je že zunaj verzija V20 simobil ima V11 ,ta verzija ima kar bugov zato sem se odločil da ga nagradim. Pri Simobilu je treba spremenit kodo telefona na Balkans 0595410 original je 0597072 tukaj so navodila kako http://www.techhail.com/mobiles/nokia-x...
in res zadeva zdaj špila popravljen brskalnik ,hitrejše delovanje, kinetični meni itd..

blackwing ::

Matofast21 je izjavil:

Pri Simobilu sem si kupil X6, na soncu se ekran res slabo vidi, malo sem se igral z aplikacijima in z več odprtimi recimo predvajalnik glasbe plus Opera Mobile mi je napisalo da ni več pomnilnika. Malo sem pobrskal na netu in videl da je že zunaj verzija V20 simobil ima V11 ,ta verzija ima kar bugov zato sem se odločil da ga nagradim. Pri Simobilu je treba spremenit kodo telefona na Balkans 0595410 original je 0597072 tukaj so navodila kako http://www.techhail.com/mobiles/nokia-x...
in res zadeva zdaj špila popravljen brskalnik ,hitrejše delovanje, kinetični meni itd..


super, kako pa ti kaj zdrži baterija? in kako odziven je kaj ekran?
in hvala ti :)

Zgodovina sprememb…

Matofast21 ::

Tam 3-4 dni ob normalni uporabi, enkran pa je kapacitivni in se lepo odziva.

blackwing ::

aha super. ali mogoče kaj šteka?

me pa še zanima če kdo ve kje lahko odklenem iz simobila telefon?

js osebno ::

peš. Na mojem forumu piše :P

blackwing ::

js osebno je izjavil:

peš. Na mojem forumu piše :P


?

koyotee ::

mobihouse na Trubarjevi
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

urosh ::

blaz87 je izjavil:

Pa bluetooth nevem če dela že dobro na ANDROIDU. Sploh kako je povezljivost z novejšimi avtomobili ki podpirajo že to varjanto.


desire in honda accord delata bp :)

urosz ::

Matofast21 je izjavil:

Pri Simobilu sem si kupil X6, na soncu se ekran res slabo vidi, malo sem se igral z aplikacijima in z več odprtimi recimo predvajalnik glasbe plus Opera Mobile mi je napisalo da ni več pomnilnika. Malo sem pobrskal na netu in videl da je že zunaj verzija V20 simobil ima V11 ,ta verzija ima kar bugov zato sem se odločil da ga nagradim. Pri Simobilu je treba spremenit kodo telefona na Balkans 0595410 original je 0597072 tukaj so navodila kako http://www.techhail.com/mobiles/nokia-x...
in res zadeva zdaj špila popravljen brskalnik ,hitrejše delovanje, kinetični meni itd..


kaj veš mogoče, kdaj bodo pri simobilu začeli x6 z novim firmware-om prodajat?

Matofast21 ::

Je že na voljo V20 za simobil nokio X6.

Axl Rose ::

Mogoče ve kdo kak se kaj smsi pišejo na spici?
če je tipkovnica takšna kot pri navadnih telefonih tako kot pri nekaterih samsungih ?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nokia X6 firmware update

Oddelek: Mobilne tehnologije
402612 (2034) krneki0001
»

Symbian Anna na voljo za prenos

Oddelek: Novice / Nokia / Symbian
388713 (5833) neptun319
»

Google Nexus S

Oddelek: Mobilne tehnologije
293881 (2394) Zeberdee
»

simobil-nokia x6

Oddelek: Mobilne tehnologije
71139 (1007) "KeKc"
»

Nokia N97Mini ali HTC HD2 ali Blackberry 9700?

Oddelek: Mobilne tehnologije
202168 (1879) Tomson

Več podobnih tem