» »

DLNA na MAc-u

DLNA na MAc-u

Dekinio ::

Imam iMAC-a in Samsung 40B750...Zaj me zanima kateri software uporabljate za MAC-a?
Preko Winsev dela tale Samsung PC Share maneger čist vredi, podpira MKV formate...

Pravzapav se mi neda iz MAC OS-a vedno znova zaganjat WINSE...probal tudi preko Parallels desktop pa ne ne deluje...
Torej SW za MAC OS, kateri podpira slike, video (MKV, DivX,...)

mte ::

Serviio. Je pa hudič, ker pri mkvjih ne dela prevrtavanje naprej/nazaj, ampak nisem prepričen, če je to možno sploh s Samsungovi original programom.
lp

Dekinio ::

Zagnal sem Serviio program...pa se mi nič ne odpre...imam dve ikonci Serviio in Serviio console...pojavi se mi v docku in to je to. Nikjer nimam opcije, da sheram fajle...pravzaprav sploh ne vem kak deluje?!

Dekinio ::

Mi ne zazna na Samsung Tv-ju Serviio DLNA spftware. Mi lahko kdo pomaga. Imam pa dve ikoni...Serviio in Serviio Console?

Dekinio ::

Mi lahko kdo pomaga...nič mi en najde na TV po "source"...

Dekinio ::

Evo stvar je takšna...kako naj najbolje usposobim zadevo, da bi gledal filme (dixX, MKV), slike, muziko na TV.
Imam iMac, XBOX 360 in Samsung TV 40b750 katera ima mrežni priklop in DLNA podporo.

PAč filme bi rad pošeral z enim programom, na TV bi zamenjal "source" in bi gledal filme iz MAC-a na TV. To bi naj podpiral Serviio program...katerega tudi zaženem, mape pošeram vendar mi na TV ne najde nič. Odprl sem tudi porte na routeru...nevem mogoče nisem pravi ip napisal. Morem napisat IP od MAC-a ali TV-ja? In kje lahko te IP preverim?

mte ::

V serviiu vpišeš ip naslov računalnika, na katerem laufa serviio, pa bo. Če ga ne veš, ga lahko preveriš v System Preferences -> Network -> (označiš trenutni vmesnik v uporabi, ali je to wireless ali kabel ali karkoli pač) -> Advanced -> TCP/IP.
lp

Dekinio ::

Super sem zaj usposobil....še ena mala prošnja :-). Kako bi v Serviio določil, da mi šera mapo iz zunanjega diska???

Dekinio ::

Še vedno nisem usposobil, da mi shera iz zunanjega diska?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Smart tv, dlna, plex media server ali kaj drugega

Oddelek: Programska oprema
223490 (2095) Jeronimo
»

sony bravia external subtitles

Oddelek: Zvok in slika
495620 (4836) ddasd
»

Allshare in podnapisi !!

Oddelek: Zvok in slika
61172 (719) ddasd
»

Predvajanje 3D

Oddelek: Zvok in slika
91158 (981) Syrex
»

Samsung TV DLNA - dts zvok (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
6916001 (13657) Dekinio

Več podobnih tem