» »

katero grafićnno kartico mi predlagate?

katero grafićnno kartico mi predlagate?

mcgregi ::

Zdravo.
Zanima me katera je bolša kartica?
http://www.pctrgovina.com/trg/detajl.ph...
http://www.pctrgovina.com/trg/detajl.ph...
Rad bi kupu grafično kartico do cca.70-80eur.Mogoče kakšen predlog po možnosti novo tudi za igre(ni nujno da je na high,)?
Trenutna moja grafična kartica je 8600GT 256MB in mi dela nemalo preglavic za igranje GTA IV oziroma gta iv episodes from liberty city.
Mam pa naslednje komponente:
Matična Abit IP35-E
procesor 2.13GHz,Core2 Duo
ram 3gb
mogoče še napajalnik je Codegen 400W
hvala.

axee ::

Za ta denar HD4670 (podoben performans, manjša poraba). Premisli tudi o kakšni rabljeni HD 4850 za ta denar (oz cca 80EUR), je velika razlika, je dvakrat hitrejša od omenjenih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: axee ()

jizzer ::

Če imaš 8600 in ti dela preglavice ni kriva grafična sama ampak igra(verjetno s travnika) ali pa ti ki ne oblvadaš stvari...
Za ta denar bi dobil slabšo grafično ali pa mogoče isto ker je cena 8600 80-90EUR in je zelo redka tako da razmisli in pošlihtaj comp...

BALAST ::

Gta4 je zahtevna igra in raje varčuj denar za nov PC, ker boš z vsako nadgradno zelo razočaran.

mcgregi ::

Verjetno še doug ne bom kupu novga.Verjetno bom kr vzel HD4670.sj kj velik tko ne rabm.

Kaj si to mislu s travnika?!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mcgregi ()

jan01 ::

9600gt je veliko hitrejša od hd4670
//kar poglej si teste!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jan01 ()

amigo_no1 ::

Rabim eno (najcenejšo, rabljeno) Pci-Express x16 grafično kartico, priporočeno pasino hlajenj, digitalni izhod (dvi), ter zmožnost prikaza 2d resolucije 1920x1080 brez megljenja (sem pred kratkim preizkusil prastaro Nvidia rivo tnt2 z 32mb rama na taki resoluciji in je slika precej meglena).
Grafična bo v server pcju (sem poskusil brez nje , a ne dela -> piska ob zagonu).

Kaj priporočate ?

axee ::

Zagotovo nekaj od ATI, recimo HD 4350, že zaradi nevrjetno nizke porabe (kar je nuja pri serverju kajne?). V 2D poganja katerokoli resolucijo brez problemov.

hojnikb ::

mcgregi je izjavil:

Verjetno še doug ne bom kupu novga.Verjetno bom kr vzel HD4670.sj kj velik tko ne rabm.

Kaj si to mislu s travnika?!

Piratsko aka iz partis/mojblink podobnih portalov.
#brezpodpisa

amigo_no1 ::

A ni HD 4350 malo veliko overkil ?

jRk0 ::

jaz mam eno pasivno x300 :D samo ma samo 1xvga =)
You fuck up once, you loose two teeth.

axee ::

amigo_no1 je izjavil:

A ni HD 4350 malo veliko overkil ?


Za serversko rabo je vsaka neintergrirana grafična overkill. HD 4350 porabi v idle okoli (ali manj) 10W, stane pa tistih 35€, sploh nevem če lahko kaj slabšega/cenejšega dobiš v trgovinah... kaj pa rabljeno?

EDIT: šele sedaj opazil da iščeš rabljeno tako da moja napaka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: axee ()

amigo_no1 ::

@axee
Pozna ura ;)
Rabim eno (najcenejšo, rabljeno) Pci-Express x16 grafično kartico, priporočeno pasivno hlajenje, digitalni izhod (dvi)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

amigo_no1 ::

Našel eno rabljeno HD 4350 za 25 EUR (leto dni staro, leto garancije)). Nova vidim da je 39,5 na mimovrste.
Koliko od 25 EUR je realna cena ?

BALAST ::

Je realna cena kar 25EUR. Zastonj ti jo bo malokdo dal. :))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

grafična

Oddelek: Kaj kupiti
9918 (775) Kezman91
»

Nakup GRAFIČNE kartice (nižji rang)

Oddelek: Kaj kupiti
432945 (2269) jan01
»

low-end prenosnik

Oddelek: Kaj kupiti
9931 (743) dottie
»

najcenejši komplet

Oddelek: Kaj kupiti
432088 (1488) Meizu

Več podobnih tem