» »

Kje kupiti velik kozarec za vlaganje

Kje kupiti velik kozarec za vlaganje

Damiani ::

Pomlad je tu, rožce rastejo, jest pa iščem velik-e kozarce za vlaganje rožic v šnopc.
Rabim pa take z čim večjim ustjem, da po možnosti spravim roko noter. Zelo vredu bi bili 10L, 20L podobni kot so za vlaganje. Lahko so tudi veliki mehovi za vino.
Željena lokacija je Ljubljana in okolica, Novo mesto z okolico.

Za koristne informacije se vsem zahvaljujem,

tlozej ::

Vprašaj v kakšni restavraciji - kupujejo vložene stvari v takih kozarcih, nato pa kozarce v večini primerov zmečejo proč.

LP

@nny ::

Če delaš jaegermaister, mora biti temno steklo. Velikanske kozarce z ajverjem so imeli v Eurospinu.
Če ne boš našel primernih zadev, poišči rumov lonec. To je velika porcelanasta posoda s pokrovom, v katero se vlaga sadje in se prelije z rumom.

Damiani ::

ja, delam po receptu jagermaistra. Sem pa v skrajnem primeru razmišljal o pletenici, z malo večjim ustjem.

@nny ::

Damiani je izjavil:

ja, delam po receptu jagermaistra. Sem pa v skrajnem primeru razmišljal o pletenici, z malo večjim ustjem.


Tudi mi smo uporabili temno pletenico, ki se je nekoč uporabljala za žganjekuho. Je bil pa hudič na koncu vse rožce spraviti ven.

Tarzan ::

Tudi sam bi predlagal kak rumov lonec. Se mi zdi da se dobi tudi v ekstremnih velikostih, tako da bo egermajstra dovolj za vso družino. :D

Damiani ::

brskam po spletu pa ne nejdem ravno trgovine z rumovim loncem.

harvey ::

2500ml, dobiš pri stenko.si

Damiani ::

k4harvey, mam podobnega 4L.

sem našel primerni vinski balon, sam kaj ko ga prodajajo blizu nove gorice in v trgovini v Murski Soboti.
A kdo pozna kakšne vinarske/kmetijske trgovine v ljubljani in okolici, ki bi mogoče imel omenjeni izdelek?

Vikking ::

Povprašaj v Trzinu pri stenko.si

Damiani ::

sem dobil 2 velika 20L steklena balona z širokim ustjem približno premera 12cm. Ce koga zanima nacin pridobitve je sledeci:
1. poslal sem mail, ki je objavlen na povezavi mojega predhodnem sporocilu,
2. prijazna deklina mi je sporocila, kje v moji blizini jih prodajajo,
3. poklico sem v omenjeno trgovino in so mi sporocili zalogo. ce jih nebi imel, bi jih narocili
4. danes sem jih sel iskat in glej ga zlomka snopc je ze pretocen.

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ljubitelji pikantne hrane (strani: 1 2 3 426 27 28 29 )

Oddelek: Loža
1400244408 (28991) FireSnake
»

kako se znebiti mušic?

Oddelek: Loža
71555 (1447) ToniT
»

Žgane pijače (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5810299 (6724) gendale
»

Pijace (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8214890 (11709) šernk
»

Making of Cocktails

Oddelek: Loža
163348 (3166) jRk0

Več podobnih tem