» »

Windows 7 in Ati driverji

Windows 7 in Ati driverji

MPodlesnik ::

Evo še eno težavo imam :)

In to so Atijevi driverji za windows x86. Probal sem že 3 različne, sprva orginal od MS verzijo 1.1 katera se instalira ob windowsih, nato 10.2 in 10.4 catalys driverje z agp hotfixom.

Težava nastopi ko se v igri pojavi dim, če smo natančni gre za igro cod2, na xp-ih ni bilo tako velikega upada fps.

Kaj mislite da bi mogel naložit kakšno starejšo različico catalys driverjev? Recimo 9.11 ali 9.12 ?

Gre za grafiko Ati radeon HD2600xt AGP z 256mb ddr3 ramov.

Grafa je na xp sistemu poganjala tudi cod4 in cod5 tekoče, na windows 7 tega nisem sprobal ampak pravim da so težave pri fogu.

Katere pa drugi uporabljate?

Hvala!

blackbfm ::

Jaz z nobenimi driverji nisem opazil anomalij, je pa res da imam to grafo na PCIE vodilu. Lahko probaš še s kakšnimi popravki za cod če obstajajo.

MPodlesnik ::

Sej jaz jih na windows xp prej tudi nisem opazil. Sedaj me pa jezi tale fog ki kr precej pade , pa šteka :)

MPodlesnik ::

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: bluefish ()

solatko ::

ATI ne podpira Viste in W7 za AGP grafične kartice. To je odločitev AMD-ja in nimaš kaj. Rešitev je v zamenjavi OS, računalnika ali igranje tistih iger, ki delujejo.
Kolikor sledim problemom s šoferji tudi nvidia ni nič boljša.
MS se je potrudil vsaj toliko, da v osnovi grafična na AGP, deluje kolikor tolik brez problemov, ustavi pa se pri zahtevnejših aplikacijah ali navijanju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

maremare ::

Živjo,
poslužil se bom teme za vprašanje. Iščem grafično kartico za AGP vodilo 4x/8x, vsaj 128mb, ki bi podpirala win 7. Morda ima kdo kakšen predlog? Vse kar sem do sedaj našel, je brez podpore za win 7. Vse se ustavi pri win XP.
Hvala, lp
LP

gddr85 ::

ena geforce 6200 + driverji ne bi šlo?

maremare ::

geforce 6200 nekako ni namenjena za win 7, kar sem prebral po tujih forumih, ni primerna, šteka in se ne obnese......
LP

hojnikb ::

kak posebn razlog, da bi rad fural win7 z aero efekti na tak stari masini ?
#brezpodpisa

maremare ::

win 7 prav lepo furajo tud na kaki stareji kišti, grafika pa pač malo šteka, pa bi jo rad uredil, če se bo dalo, če pa ne, pa pač ne, iščem rešitve...
LP

hojnikb ::

instaliras win8 in je to to. ni aerota, tko da tut ni zahtev za grafiko...
opcijsko das gor se lite temo iz win server....
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty serija - pomoč in nasveti. (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
35672057 (14823) tropico2078
»

Grafična kartica Ati radeon x1950 in windows 7

Oddelek: Strojna oprema
10840 (639) MPodlesnik
»

Problem z driverji (win7)

Oddelek: Programska oprema
382580 (1864) aiko
»

Problem z Club 3D 6600GT! Cisto s***** od grafe!!!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
564349 (3475) pharaon

Več podobnih tem