» »

Kateri telefon naj kupim

Kateri telefon naj kupim

Player86 ::

Odločil sem se za nakup telefona. gledal sem nokio X6 ki še ni v prodaji(bo v kratkem) in med Nokio N900. Prosim če mi svetujete kateri telefon je bolj uporaben za vsak dan. Lahko predlagate tudi kakšen podoben telefon.

hvala za vašo pomoč.

tinlad3n ::

Sam ne Nokie, k je ostala par let zadaj.

Player86 ::

potem mi pa predlagaj kaj boljšega

tinlad3n ::

A to z pogodbo ali v prosti prodaji?

Jst ti iz lastne izkušnje predlagam Samsung Galaxy Spica (Android ma gor). Jaz sem navdušen. Mislim, da je telefon v prosti prodaji 300EUR.

BALAST ::

V nemčiji se pa novi prodajajo za 200EUR, drugače pa ni tako dobra izbira, ker nima podpore za Android 2.0.

Player86 ::

drgač bi ga kupu z pogodbo. mam ze 8let telefon na pogodbo in nimam nikakršnih problemov.

tinlad3n ::

Seveda ima. Jaz imam na Samsung i5700 (Galaxy Spica) Android 2.1 update 1. In dela ko urca.

Jaz sem vzel pri simobilu z pogodbo in sem dal 120 EUR.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tinlad3n ()

Player86 ::

sem preveril pri simobilu samsung i5700 (galaxy spica) je v redni 290EUR, s pogodbo pa je 120EUR.

tinlad3n ::

Ti je sploh všeč telefon?

Player86 ::

a ta telefon ima wi-fi? ker če ga nima mi je brezpredmeten

tinlad3n ::

Telefon ima WiFi. Edini minus, ki sem ga jaz opazil je kamera, ki dela na umetni svetlobi zelo slabe slike. Zunaj so pa slike solidne. Če boš potreboval pomoč pri updatu firmwara mi pošlji ZS.

Player86 ::

Sj preveru nima bliskavice. To mi pa ni ql tko da ta telefon odpade. a mate se ksnga podobnga in mi ga priporočite.

tinlad3n ::

Mogoče tole? klik

Player86 ::

sem si že kupil Samsung omnio II. sem zelo zadovoljen s telefonom in upam da mi bo dobro služil.

BCSman ::

Obstaja kak java program za gledat office 2007 datoteke, za telefone, ki imajo pač proizvajalčev OS. (konkretno sony ericsson Elm)
Je stvar stabilna?

Jebac18 ::

malo si bom sposodil to temo gledam za nowim telefonom v prosti prodaji do 200 evrov lahko tudi par evrov vec kateri je najbolsi kompromis med ceno in kakovostjo pa os android bi bilo zelo lepo ce bi bil :D

emsi ::

Htc tattoo

SAMSUNG i5700

SAMSUNG i7500

Dobri android telefoni, res pa da so malo čez 200€. Fajn je, če še preveriš kateri telefoni bodo dobili android os 2.1 update.
=

Jebac18 ::

naj povej da mam mobitel narocnino..dzabest


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Galaxy spica 5700 zadnji android?

Oddelek: Mobilne tehnologije
141069 (730) Veron
»

nakup telefona

Oddelek: Mobilne tehnologije
161938 (1707) Axl Rose
»

Odklep telefonov

Oddelek: Mobilne tehnologije
101824 (1574) xteakwondox
»

nov android mobitel

Oddelek: Mobilne tehnologije
222305 (1594) tinlad3n
»

Kateri android telefon?(Magic vs. Hero vs. drugi)

Oddelek: Mobilne tehnologije
102069 (1843) AllYazir

Več podobnih tem