» »

Proxy naj bo aktiven zgolj za izbrane web strani

Proxy naj bo aktiven zgolj za izbrane web strani

delfinus ::

Pozdrav,

imam eno vprasanje. Vsi vemo, da lahko v Firefoxu pod TOOLS\OPTIONS\ADVANCED\NETWORK\Settings nastavimo Proxy in ga uporabljamo. Vendar pa, ce uporabljam ta proxy od firme, ne morem na nekatere druge web strani. Tako, da vecinoma srfam brez aktivnega proxya. Dolocena XY stran na webu pa mi deluje zgolj samo, ce imam proxy vkljucen.

Torej vprasanje: Zanima me ali lahko kjerkoli v nastavitvah nastavim, da gre pri vnosu www.XY.com strani zadeva preko proxya, za ostale web strani pa se uporablja NO PROXY.

hvala za pomoc, d.
  • spremenil: delfinus ()

BlueRunner ::

Morda si boš lahko pomagal s Proxy auto-config datoteko.

Recordman ::

Kaj pa kakšen add-on za Firefoxa?

Npr. FoxyProxy

delfinus ::

BlurRunner tnx za link, vsekakor v tej smeri, ampak problem je ker je potrebno tovrstno datoteko potem dati na webserver, kar pa jaz nisem pooblascen. Rabim nekaj lokalnega, da mi ni potrebno potem vedno presaltevat med proxijem in nazaj.

Recordman: tole pa mi disi, da bi morda bila lahko prava stvar. Bom preskusil.

lp, d.

delfinus ::

Recordman: hvala, deluje in je tocno to kar sem potreboval. Lp, D.

borealisx ::

drugace pa v firefoxu imej proxy vpisan, v ie pa brez njega :)

delfinus ::

borealisx, tako nekako sem dosedaj kobiniral, ampak mi IE preprosto ne disi za uporabo :). Tale foxyproxy je prava rec, spravi vse pod eno streho.

lp, d.

mare4444 ::

mi lahko kdo prosim razloži kako se nastavijo nastavitve v tem programu Foxy Proxy da deluje samo za eno določeno stran za vse ostale pa je izklopljen.

NeMeTko ::

kreiraš dva profila:

- v enem maš vse preko firminega proxija in v izjeme dodaš naslove, ki jim hočeš direktno dostopat (brez proxija)

- v drugem profilu pa imaš definirano, da do vseh naslovov dostopaš brez proxija (mislim, da lahko tudi izbereš default varianto 'completely disable foxyproxy', tako da niti ne rabiš posebej kreirati dodatnega profila)

Če imaš v Firefox vključeno statusno vrstico, ti v desnem kotu kaže znak od foxyproxy - z miško klikneš na desno tipko in izbereš profil, ki ga želiš uporabiti.

mare4444 ::

to sm že naredu vendar mi ne dela. mislil sem za točno določeno piratsko stran. zanimajo me točne nastavitve v proxy settings ker mi ne uspe usposobit.

res nihče ne ve?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mare4444 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Se da doma nastaviti več proxyjev z različnimi IPji?

Oddelek: Omrežja in internet
171558 (1314) broken/link
»

Izbris nastavitev za proxy

Oddelek: Omrežja in internet
122674 (2463) NeMeTko
»

Firefox 7 opušča oznako "http://" v naslovni vrstici (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
6223522 (20700) keworkian
»

HTTP tunnel - ve kdo kaj o tem?

Oddelek: Omrežja in internet
393977 (2511) ABX
»

Firefox add-ons

Oddelek: Programska oprema
61428 (1276) bibip

Več podobnih tem