» »

kupujem novo mašino help..

kupujem novo mašino help..

usb2.0 ::

Kupujem nov pc, oziroma samo kišto za katero sm pripravljen odšteti med 250-300k SIT, problem je sledeči, vsak prodajalec hvali svojo robo, zato se enostavno ne morem odločit...Vi ste pa tle sami profiji, pa skoz sledite testom in testirate te zadve, tako, da pričakujem, od vas, da mi boste pomagal sestavit najboljši računalnik...Ter mi povedati, kje se da to najceneje dobiti...

Enostavno se ne morem odločit glede matične plošče, socket A oz na podnožju socket 462 se pravi matične za AMDja..
Eni prodajalici hvalijo ASUS, ABIT, drugi MSI, tretji EXPOX, kaj predlagate.Najbolj mi diši MSIjeva plata KT333 ultra z USB2.0 podporo, da se jo dobr navit, ne vem...ABIT in EXPOX meda crkujeta, kaj pa ASUS?

Glede procesorja verjetno bo PALOMINO 1.8 GHz predlagate kej drugega, močnejšega, predvsem mam v mislih overlockanje...

Glede hlajenja, da je tiho in učinkovito...Razmišljam med Vulcano 7 in Thermalright CKV-60BS?Mogoče imate v mislih še kaj boljšega...

Dobro ohišje z 400W napajalnikom?????Svetujte, po možnosti v črni barvi..

Zvočna LIVE 5.1 , DVD (predlagejte), CDRW (predlagejte), ram 512mb, grafika (za občasno igranje)

miš brezžična, tipkovnica,...

Najlepša hvala za nasvet...

Golden eye ::

Palta Abit KX7 al pa EPox 8k5a2 (podpira tud USB 2.0)
kup 512 DDR 333mhz ram
Ohišje Chiftec črn in 330 w napajalnik anatec
AMD XP 2200+ (al pa kup 1600+ odklenjenga)
Hladilnik V7+
Grafika pa inno GF 4 ti4200 (43K sit)al pa Radeon 9000 pro (30K sit)
seveda je dosti boljša Geforce 4
za drugo pane vem najbolje

usb2.0 ::

Dobil sem tale predračun, pa me zanima kaj mislite

Ne poznam Zalmanovih coolerjev, IBMov disk Vancuver, ne vem povejte se vam zdi predrago...Meni se zdi malo...
predračun

Sparky=@ ::

Mal hudi >:D je ta tvoj predračun. Če dobiš brez DDV, pol vzem, drgač pa poglej Mlacom-a. Pravjo da so z problemi, sam cene so pa nizke.

Konf. podobna tvoji, z Asusovo plato in P4 1.8GHz 512Kb, ter WD 800JB pride okrog 295K pr njem (z DDV).

Kdor rizkira, profitira!!
Kar sm reku, drži kot pribito!! Zabiti živimo dlje!

usb2.0 ::

Ravnokar sem gledal Mlacom, res je dosti cenejši!Kaj si hotu rečt da so problemi???Z mlacomu???

bastadu ::

Uf malo uporabi funkcijo Iskanje (psevdo), ker je o tem blo že kar veliko težkih tem...

yabadak ::

Jest mam dva računala od MLACOMA pa se nisem nikol pritoževal. Ti tud pomagajo če te kej zajebava.
Glede nakupa pa mislm sledeče:
Abit at7 in amd 2000xt
pol pa naprej kolikor denarja ti pač ostane.:D

spucek ::

Kupi Abit KX7. Pa kupi tle www.agt-racunalniki.com . So poceni, pa sm slišu da so v redu, se da zment vse.
Previdnost je mati modrosti.

danielka84 ::

ce ces met TOP plato, potem vzami ABIT AT7 Max!!!
vse druge se lahko skrijejo:D
plata ma tolk cukrckov, da se topis zraven>:D




cena je pa 50ksit, vendar ce ces kvaliteto, potem razkiraj:\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sestavite do 300.000 SIT računalnik??!!?

Oddelek: Kaj kupiti
271933 (1379) Airskull
»

Kupujem rač do 170.000 sit

Oddelek: Kaj kupiti
71039 (852) Liquid
»

Katero matično za xp 2000 med...?

Oddelek: Kaj kupiti
91059 (878) SisQ
»

AMD,INTEL + mama plata! Kaj je vredno kupiti zdaj?

Oddelek: Kaj kupiti
191424 (998) appz

Intel Vs. AMD (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
615246 (4299) whatson

Več podobnih tem