» »

Android - katere aplikacije

Android - katere aplikacije

««
«
1 / 50
»»

LapD ::

Zanima me, katere aplikacije imate nameščene, katere so vam najbolj pomembne, katere najboljše. Sam imam nameščen PandaHome, Bautiful Widgets in Astro file manager. Ostalo mi zaenkrat deluje zadovoljivo bi bil pa vesel kakšnega predloga glede internet brskalnika, video predvajalnika ali česarkoli pač :)
web&motion designer
  • razdelil iz: Mavrik ()

__Devil__ ::

Overclock widget, task manager.. zanimivi sta tudi metal detector in barcode scanner.

Glede brskalnika se meni zdi super originalen brskalnik.

MP10 ::

nalož si AK47:D zmaga ga:DD

tinlad3n ::

__Devil__ je izjavil:

Overclock widget, task manager.. zanimivi sta tudi metal detector in barcode scanner.

Glede brskalnika se meni zdi super originalen brskalnik.


Poizkusi novo opero mini beta. Kar naenkrat ti bo šli na bruhanje ob originalnem brskalniku :D

LapD ::

Men je Dolphin še vseeno najboljši browser. Opera mi dost strani čudno zrenderira, pa še par funkcij preveč pogrešam napram delfinu :) Mogoč bo bolše ko bo izven bete.
web&motion designer

tinlad3n ::

Kaj ti pa čudno zrenderira?

Yaqwsx ::

opera mini se poveze na streznik ki kompresira strani. tak da se hitreje odpirajo plus zerejo dosti majn podatkov. uporablam kot primarni brskalnik. res da vcasih neodpre popolnoma pravilno strani, je kaki text en prek drugega, ampak to je redko.

WamPIRe- ::

tinlad3n je izjavil:

__Devil__ je izjavil:

Overclock widget, task manager.. zanimivi sta tudi metal detector in barcode scanner.

Glede brskalnika se meni zdi super originalen brskalnik.


Poizkusi novo opero mini beta. Kar naenkrat ti bo šli na bruhanje ob originalnem brskalniku :D


Opera ne podpira multi touch...
Msi Z77 | Intel i7-3770K | Kingston HyperX DDR3 16GB
CM Silent Pro Gold 700W | Asus RTX 2080 | Samsung 850 EVO 250GB
Samsung 850 EVO 500GB | 2x Asus ROG PG279Q

tinlad3n ::

So what, bi reku Pahor.

JayKay ::

kot je predlagal cool3r v Desire temi:
jaz uporabljam:
Astrid - opravila
Astro - file manager in namestilnik aplikacij
beebPlayer - gledanje BBCja
Bookmark Importer - uvoz html bookmarkov iz mozile
CoPilot Live 8 - navigacija
Engadget - novice
3D gallery (cooliris)- od nexusa za sync s picasaweb albumi
Jevels - ql špil
Last.fm - poslušanje glasbe
Nimbuzz - msn in skype
Shazam - prepoznavanje glasbe
Shopsavvy - čitalec code in iskalnik produktov
Speedtest.net - ime pove
VoiceSearch - od nexusa za glasovno iskanje
Layar - 3d brskalnik za iskanje stvari v okolici preko wi-fi in gps

Pesimist ::

ES File Manager - Najbolsi file manager na planetu. http://www.appbrain.com/app/com.estrong...

Settings Profiler full/lite - Za avtomaticno menjavanje profilov. Ko detekta vse 3 bazne postaje, ali Wlan tocko se preklopi v home profil kateri je nastavljiv do zadnje stvari. Low osvetlitev ekrana, tisji cingli, pogon raznih aplikacij.... http://www.appbrain.com/app/com.probeez...

Motonav, GoogleNav, Copilot - Obdrzal bom samo enega kasneje. Verjetno kar Motonav, zaradi map. Kako izgleda vmesnik mi je vseeno.

Earth wallpaper - http://www.appbrain.com/app/com.seb.SLWP

Android Zip - http://www.appbrain.com/app/com.agileso...

ftp client: experementiram z raznimi ftp clienti, ker so perfromance različne. Od samo 200kB/s prenosa, do 1.1MB/s in celo do 2400+ z pauziranjem. Naja...

Weather widget z uro - Vbistvu identičen izgled kot defaultni HTC Sense, le da ima tudi dosti vec lokacij noter, katerih HTCjev sploh nima. http://www.appbrain.com/app/com.ermesjo...

Opera Mini - Zaradi stiskanja podatkov. V drugih pogledih je inferiorna proti vgrajenemu browseru. http://www.appbrain.com/app/com.opera.m...

aFirewall - Za blokiranje smsev in klicev od dolocenih oseb, ob dolocenih urah in dnevih. :) http://www.appbrain.com/app/com.lianyun...

Wifi Analyzer: Skenira vse Wifije v okolici, Graficno prikazuje moč, kanale. Predlaga na kateri kanal preklopit wifi, sosednje, da deluje najboljse. http://www.appbrain.com/app/com.farproc...

Imam se en RSS in widget program za F1 news, Svetovno prvenstvo 2010...
Uporabljam tudi vgrajeni news client za razne RSSje. Vecinoma Siolove.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Pesimist ::

Cela lista, kere je appbrain zaznal.

AppBrain Market Sync
(932), 50,000 downloads
149kb Free Uninstall


AndroZip File Manager
(7339), >250,000 downloads
287kb Free Uninstall


Setting Profiles Full
(521), 1,000 downloads
411kb EUR2.89 Uninstall


2010 World Cup
(1151), 50,000 downloads
783kb Free Uninstall


TaskOS
(215), 5,000 downloads
104kb Free Uninstall


Weather widgets (yr.no)
(948), 10,000 downloads
1371kb Free Uninstall


VLC Remote (beta)
(689), 50,000 downloads
365kb Free Uninstall


Wifi Analyzer
(10037), >250,000 downloads
182kb Free Uninstall


Compass
(18745), >250,000 downloads
286kb Free Uninstall


Antennas
(503), 10,000 downloads
35kb Free Uninstall


Screen Test
(269), 10,000 downloads
41kb Free Uninstall


Formula 1 News
(9), 1,000 downloads
147kb Free Uninstall


Google Goggles
(12291), >250,000 downloads
487kb Free Uninstall


Barcode Scanner
(47257), >250,000 downloads
372kb Free Uninstall


F1
(878), 10,000 downloads
360kb Free Uninstall


F1™ LIVE RACING
(341), 10,000 downloads
1573kb Free Uninstall


DroidFtp
(522), 10,000 downloads
328kb Free Uninstall


aFirewall
(615), 10,000 downloads
329kb Free Uninstall


AndFTP
(2604), 50,000 downloads
517kb Free Uninstall


aFileSync
(34), 5,000 downloads
212kb Free Uninstall


EStrongs Task Manager
(3606), 50,000 downloads
95kb Free Uninstall


EStrongs File Explorer
(12060), >250,000 downloads
949kb Free Uninstall


Quick Respond
(19), 1,000 downloads
43kb Free Uninstall


SMS Popup
(22347), >250,000 downloads
333kb Free Uninstall


Speedtest.net Speed Test
(5856), >250,000 downloads
478kb Free Uninstall


Dropbox
(218), 10,000 downloads
65kb Free Uninstall


Opera Mini 5 browser
(10070), >250,000 downloads
604kb Free Uninstall


Google Maps
(149487), >250,000 downloads
3575kb Free Uninstall


Facebook for Android
(76339), >250,000 downloads
1449kb Free Uninstall

Zgleda da bom se skyfire 2 dodal kr kmalu. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

debil ::

Kako namestiš aplikacije iz appbraina na telefon? Logeran sem, synchroniziral mi je, ampak ko hočem v aplikaciji appbrain installerat me poveže z android marketom kjer pravi da izbrana aplikacija ne obstaja.

Pesimist ::

To pomeni da je pač ni. Appbrain je tak brezveze. To je samo vmesnik med marketom pa tvojim telefonom.

sgdjkdlsugi4 ::

AppBrain je to , kaj bi moral Google ponudit ze od zacetka. Komu se pa da rocno iskat po marketu aplikacije in brat opise ...

@debil: najbrz imas tattooja, treba ga bo rootat in namestit modificiran Market.

c00L3r ::

Še izbor mojih aplikacij, ki delujejo na HTC Desire:

Barcode Scanner -> branje QR kod, ki so spletnih straneh, vizitkah in še kje. To bi moral imet vsak mobilni telefon.
AppBrain Market Sync -> odlična dopolnitev Market-a
Remote RDP Lite -> zastonj Windows RDP odjemalec
Opera Mini 5 browser -> za brskanje na počasni EDGE povezavi
EStrongs File Explorer -> podpira tudi Windows omrežja, ter FTP povezave
EStrongs Task Manager -> kaže zagnane aplikacije in storitve
Gmote 2.0 -> uporaba telefona kot trackpad in tipkovnico (daljinec) za računalnik
Dropbox -> Čisto svež dropBox odjemalec
Speedtest -> za merjenje hitrosti
Google Sky Map -> za gledanje zvezd
GDocs -> neuradna aplikacija za urejanje Google Docs. Jaz uporabljam za beležke
2G-3G OnOff -> widget, ki odpre settings-e tam kjer je možno vklopit/izklopit 3G povezavo
Google Translate -> prevajalnik
fring - FREE calls & chat -> odjemalec za več chat storitev. Občasno uporabljam za MSN
Shazam -> prepozna glasbo
Bubble -> "vaservaga"
Google Goggles -> prepoznavanje objektov na sliki
Battery Widget -> kaže stanje baterije
2 Player Reactor -> igra za 2 igralca na enem aparatu

Pesimist ::

2G-3G OnOff -> je brezveze, da si instaliral ker je tak widget ze v osnovnem Desiru noter.

Remote RDP Lite-> meni ni uspelo enejblat. RealVNC server mam pa se noce povezat.

c00L3r ::

Pesimist je izjavil:

2G-3G OnOff -> je brezveze, da si instaliral ker je tak widget ze v osnovnem Desiru noter.

Remote RDP Lite-> meni ni uspelo enejblat. RealVNC server mam pa se noce povezat.

2G-3G OnOff ne izklopi Data Povezave, ampak samo 3G izklopi. EDGE (ki je manj baterijsko požrešen) deluje naprej. Tako še vedno dela push gmail, gtalk ipd. Če pa potrebujem hiter prenos pa vklopim 3G.

Remote RDP Lite ti ne dela? Pa z drugim PC-em se lahko povežeš preko RDP? Ker VNC in RDP ni isti protokol.

levaky ::

Kaj pa za branje Emailov(tisti ki nimate gmaila)? Uporabljate osnovno aplikacijo ali kaj drugega...

Pesimist ::

c00L3r je izjavil:

Pesimist je izjavil:

2G-3G OnOff -> je brezveze, da si instaliral ker je tak widget ze v osnovnem Desiru noter.

Remote RDP Lite-> meni ni uspelo enejblat. RealVNC server mam pa se noce povezat.

2G-3G OnOff ne izklopi Data Povezave, ampak samo 3G izklopi. EDGE (ki je manj baterijsko požrešen) deluje naprej. Tako še vedno dela push gmail, gtalk ipd. Če pa potrebujem hiter prenos pa vklopim 3G.

Remote RDP Lite ti ne dela? Pa z drugim PC-em se lahko povežeš preko RDP? Ker VNC in RDP ni isti protokol.


Ah. Te pa tak. Jaz se pa na VNC poskušam povezat, te pa je ta rdp ze v windowsu vgrajen. Ok dela fajn. Vsej iz enga kompa na drugega preko neta. Telefon bom probal kasneje.

Na moje presenečenje deluje celo boljše kot teamviewer in Logmein na maximalnih nastavitvah. Še zvok pa videjo deluje tekoče če dropnem na 16Bit barve, če nebi imel tako zanič client računalnika, da CPU na 100% nabija, bi še na maximalnih nastavitvah delalo smooth. :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

c00L3r ::

Našel sem zanimivo brezplačno aplikacijo Wifi Analyzer. Prikazuje moč wifi dostopnih točk v dometu. Zelo uporabno, ko postavljate kje kakšno brezžično omrežje in ne veste kako so najboljše obrnjene antene in router.

Pesimist ::

Ki si jo najdel? A v mojem postu par topicov višje? :))

JayKay ::

update:
Toss it: špil
TED mobile: poslušanje/gledanje predavanj
New Scientist: novice
XiiaLive Lite: poslušanje streamov glasbenih postaj

Pesimist ::

Jaz uporablam Handbrake da pretvorim 350MB .AVI Tv showse v 350MB m4v. Cirka 10min na del.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

bajsibajsi ::

http://www.appbrain.com/app/org.cohorto... Zakon, uglasevalec res deluje solidno :)

Pesimist ::

Jaz pa trenutno testiram Video convertere.
Super, EncodeHD, XMedia in Handbrake. Vsi so free, vendar ni idealnega programa. Vsakemu nekaj manjka.

Moje zahteve so da ima nastavljiv file size, da lahko spreminjas glasnost, da auto detekta resolucijo, da ima opcijo do not change resolution in frames per second. Doben ne izpolnjuje vseh teh pogojev.

encodeHD: Nic nastavitev, ima Nexus One profile in pretvori v isti file size in isto kvaliteto v cca 5 minutah

Super: Nima opcije za nastavitev filse siza in do not change frames per second.

Xmedia: Nima opcije za detektanje resolucije in defaultni HTC desire profile spremeni resolucijo na visjo, tudi ce je v sourcu nizja, ter iz 350MB naredi cirka 290MB.

Handbrake: Nima opcije za povecanje glasnosti in še mi ni uspelo poiskati nastavitev, da bi video bil playable z integriranim video playerom. Dela za 3rd party.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

globoko grlo ::

spam

JayKay ::

probaj winFF ki je dejansko gui za ffmpeg. ta ma ogromno opcij.

Ted ::

Ne vem zakaj bi rabil kak konverter, saj obstajajo video playerji s podporo divx. Vsaj na spici s tem nimam problemov.
Mah...

Pesimist ::

Nope spica je edina meni znana izjema za Divx. Coreplayer je edini player cigavi developeri delajo na divx supportu, vendar imajo grozne probleme sej SDK in NDK od googla sta vec ali majn zelo porazna. Ne dovoljujeta dostopa do hardwera direktno in vse tece skozi java, kar zelo zelo zbije moč procesorja in njegovo sposobnost tekoce predvajat Divxe. Baje imajo ze smooth delujoč primerek Divx playera, koliko sem jih razumel, vendar se vseeno ne izdajo zadeve, sej hocejo imeti direktni dostop do hardwera. Googleu je baje znan problem in tudi delajo na tem, vendar trenutno se niso izdali uporabnega NDKja.

WinFF je pa preveč špartanski.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

krop ::

Fast call-za lažje klicanje

JayKay ::

če klikneš na urejanje enega profila imaš vse opcije kot so pri ffmpeg

Pesimist ::

Ok no biggie. Sem se odloco da je Xmedia najbolsi. Najhitrejsi, free in cisto vse opcije ima. Samo skrite so malo bol.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Pesimist ::

Wefi connect je dober. Avtomatsko belezi in uploada hotspote kadar si na wifi ter se na njih tudi povezuje avtomatsko. Vec uporabnikov bolj popolna mapa. V mbju to extra cool ker je vse pokrito od MoM. Ima tudi sleep mode nastavitve. Dont turn wifi off when charging.

bajsibajsi ::

Call confirm. http://www.appbrain.com/app/net.nanabit...

Za vse tiste, ki jim gre na zivce zmotno klicanje. Mini programcic, ki naredi tocno to kar opisuje. Za pritiskom klicanega vrze potrditveno okno, ce res zelimo klicati.

globoko grlo ::

holla,
mam samsungovo špico :) pa me zanima ktero navigacijo priporočate

pa kter progy za treke sprehodov, bicikliranja ipd nalovdat.

tnx

LapD ::

Mene ni navdušla nobena navigacija ... al ima katastrofo od zemljevidov (copilot, sygic) al se redno sesuva (iGo) al je pa vse skp katastrofa (navigon). Če bi že moral zbirat bi reku da probaj iGo. Dokler laufa je kar kul :)
web&motion designer

c00L3r ::

globoko grlo je izjavil:

holla,
mam samsungovo špico :) pa me zanima ktero navigacijo priporočate

pa kter progy za treke sprehodov, bicikliranja ipd nalovdat.

tnx

Za navigacijo uporabljam CoPilot Live. Je pa res da so karte malce starejše. Prideš pa na cilj, pa ne izgubiš se :)

Za beleženje poti pa najprej preveri google-ovo aplikacijo My Tracks for Android. Omenja se edino, da zna v par urah izpraznit baterijo.

Sam imam pripravljen en prototip aplikacije za GPS beleženje, ki je dosti manj energijsko požrešen. Če bo čas bom v mescu dni (zelo odvisno od službe), jo dodelal in dal na Market. O podrobnostih pa še žal ne morem govorit...

globoko grlo ::

cool...

bajsibajsi ::

Je se kdo opazil, da namenska Speedtest aplikacija prikaze znatno nizje hitrosti, kot pa web speedtest. Max. v aplikaciji je cca. 500 Kb/s U/D medtem ko je v browserju par Mega...

globoko grlo ::

Eno mal laim vprašanje, kako izključim predloge oz. avtomatsko dokončevanje besed pri SMSih?
Včasih se je temu rekl T9 neki, zdej pa nikjer ne najdem kje bi to izklopil.

tnx

globoko grlo ::

a obstaja kkšn app ki ti kaže čase in uvrstitev tut na treningih oz. kvalifikacijah

aja, F1 :)

bajsibajsi ::

globoko grlo je izjavil:

Eno mal laim vprašanje, kako izključim predloge


V nastavitvah pod "prediction". Se mi zdi..

psytoma ::

pejd na market pa napiši f1, ne moreš zgrešit

globoko grlo ::

Ne bos verjel, sem sel, pa ni nic takega, tko da. ...

bajsibajsi ::

globoko grlo je izjavil:

Ne bos verjel, sem sel, pa ni nic takega, tko da. ...


Ma kako ni...

http://www.appbrain.com/search?q=f1

jeanmike ::

boljša aplikacija kot My Track se mi zdi TA

globoko grlo ::

@bajsibajsi
in kako to inštaliram?
sem si inštaliral appBrain market sync, na telefonu imam "link" do F1 in F1 live racing, ko pa kliknem gor, mi javi, da ne najde teh aplikacij, torej kako to gor dobim.

tnx

LapD ::

Ja če te appbrain zajbava, pejt direkt na market, vpiši v search F1 live racing in inštaliraj ;)
web&motion designer

globoko grlo ::

ja kako?
a iz kompa inštaliram direkt na telefon?
preko usb kabla?

aja, market ne najde te aplikacije
««
«
1 / 50
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Male lahke super aplikacije za android (small, light, cool, necessary aps)

Oddelek: Mobilne tehnologije
257453 (397) marS
»

Obupno počasen Android

Oddelek: Mobilne tehnologije
408858 (7538) joze67
»

Migracija na nov Android telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
4011513 (6782) BladE_
»

Spam kot notifications na androidu

Oddelek: Mobilne tehnologije
94418 (4080) CaqKa

Več podobnih tem