» »

Ali se mi splača?? mislim da ne:)

Ali se mi splača?? mislim da ne:)

PIII850 ::

zivjo!

Trenutno imam abit BX6 2.0 inu C566-850 in deluje vse skupi perfektno. Sedaj (kot ste mogoce ze videli v forumu) sem se odlocu da bi zamenju si plato (zaradi ata100 + raid, pa agp4x, pa softmenuiii itd) Sedaj pa me zanima ali se mi bolj splača kupit samo novo plato za celerona (in ga s tem navijem mogoce se na vec recimo okol 950 MHz) ali pa se mi boljs splaca vzet kako plato za AMD in noter dat Durona oz TB. Seveda bi tudi tega OC kolko se le da. Po mojem se ne splača daat cca 20 - 30 k sit za par slikic vec?? ALi se motim??

Thunder ::

Zakaj bi vse novo kupoval, če maš vredi plato, sam kupi novi proceso npr P3 700 al 800

Mac ::

Pri DAR-Computers dobiš kontroler ABIT Hot Rot 100 Pro, ki podpira ATA 100 diske in tudi raid, enako kot plošča KT7-Raid, čip je isti, stane pa 12 jurjev. Jaz ima gor
disk IBM ATA 100 /7200 30 G in deluje normalno, sedaj pa se pripravljam za nakup še enega diska in narediti RAID polje.

tropinovec ::

po mojem se ti sploh ne splača razmišljati o posodobitvi sistema , saj ne boš ničesar pridobil, razen boljših rezultatov na nevem kakšnih testih, v praksi pa je ta sistem (ne vem sicer kakšno grafično imaš in koliko rama), povsem dovolj za vse igre in programe , ki so na trgu.
razen , če imaš preveč pod palcem!>:D

Igor ::

jest mam cist isto plato isti proc in sem si zastavljal isto vprasanje :)
in sm prsu do tega spoznanja
ata 100 je crap, zarad tega nima smisla plato menjat
raid je kul, samo rabis se 1 NEAK disk da dela, pa se mal me muci ker ce gre 1 disk u kurac zgubis vse .., tko da tut to ni ne vem kasn faktor
nakup locenega kontrolerja za to .. ce mas 2 diska oz bos kupu se 1 disk in BOS mel raid pol ja
agp4 .. skoda besed
softmenu bi bil kul mogoce bi clo lahk mal vec oc ..
nakup p3: kukr sam ves najine plate nima 1/3 agp in kupit p3 da ga ne bos (oz zlo malo) OC je bedno ?
p3 700 na 112 recimo oz 117 (okol 800 mega) v igrah tko ni ne vem koliko hitrejsi (vsaj tolk kukr je drazji ne)
zdej ne vem kno graficno mas ..
ce mas gf1 oz gf2 pol sploh ne splaca menjat, ce mas pa kej druzga pa raj razmisli o nakupu nove graficne ..
jest mislim na gf2 (mam v3) ampak ce res pride nv20 ven cez 1 mesc bi se splacal pocakat da cena pade ..

PIII850 ::

Hja zadeva je naslednja!!

jz rabim dodatni hdd kontroler ze na plati, ker itak mislim potem se dodatno kupit se en pci ATA 100 kontroler, tako da bo slo gor cca 12 naprav. Poleg tega
je vsaj po mojem mnjenju tudi hitrost plate malo vecja, pa zanesljivost.
Pa tudi v softmenuju III ima veliko vec moznosti kot Softmenu II. Pa se cpuji od intela, ko jim bo cenna padla bodo sli gor recimo 1gh pIII al pa vec.

Kartico imam V3 3000 in sem trenutno zadovoljen z njim. Sicer imam tudi Gf2 MX ampak v drugem sistemu (duron 800). V tem ko mam pa V3 pa bom zamenju za ce bo kdaj GF3 mx. Rama mam pa 192 mb.

Pa poleg teh dobrot rabim pa PCI slote, ker ta ko jo mam zele se ma en isa slot, ki mi je totalno neuporabljen.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov PC

Oddelek: Kaj kupiti
211436 (1080) jakinj
»

ABIT DDR - platka

Oddelek: Kaj kupiti
491522 (1064) asPeteR
»

Kaksen rac. kupiti? (delo z AutoCAD-om)

Oddelek: Kaj kupiti
121134 (1001) BoO
»

Anketa za vse Slo-tech-ovce (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
565505 (4646) Tiger
»

katero matično pl.?

Oddelek: Kaj kupiti
261599 (1078) mojsterpeter

Več podobnih tem