» »

Osnovna plošča+procesor

Osnovna plošča+procesor

TripleX ::

Sedaj mam procesor celeron 466 in concord osnovno ploščo. Mal me matra da bi zadevo zamenjal pa me zanima katero osnovno ploščo in procesor mi predlagate?
  • odklenil: gkovac ()

NoUse4AName ::

jst mam AMD XP 2100+ in MSI KT3 plato, hitro ko strela. V enem tednu ko ga imam se mi ni niti enkrat zrusil sistem.

TripleX ::

Kolko pa si dal za te dve zadeve?

Tzar ::

NoUse4AName:
Praviš da si zelo zadovoljen s to plato MSI KT333. A imaš čist osnovno Ultra-C ali ARU izvedbo?
Jest sem nekaj dni nazaj nabavu tole ultra-c in XP 1800+, pa me zanima kaj lahko kj pričakujem od tega. (navijanje ipd).

lp in hvala
Življenje je lepo!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tzar ()

Matek ::

Tzar, a mi pojasniš razliko med ARU in Ultra-C izvedbo? A ARU je tista ki ma RAID in neke dodatke? Ta plata se meni zdri drugač dost fajn, bere iz interne procesorjeve diode, je ena redkih, ki pusti nastavljat tudi AGP voltažo, itd. V navijanju sicer ni najboljša, je pa dokaj dobra, na Anandtechu je bila takoj za Abitkama in Epoxovo 8K3A+, max fsb z njo so dosegli 180, po stabilnosti in funkcijah pa je med najboljšimi, dobila je tudi tisto srebrno krneki medaljo, tak da se jo pomojem splača kupit.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Tzar ::

ARU --> ima RAID, USB 2.0, dodatne izhode za 5.1 surround in še nekaj bonbočkov
Ultra C - kao ful oskubljena (lite) sam mi vseen dobr zgleda (5.1 SB) U-ATA 133, DDR333 ipd...

Pa še dost pocen je, dobiš jo lahko že za cirka 28k.
Življenje je lepo!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kaki napajalnik bi rabo?!?

Oddelek: Pomoč in nasveti
141405 (1126) Flamer
»

matična, ABIT KX7?

Oddelek: Kaj kupiti
191499 (1247) nodes
»

Temperatura sistema ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
7884 (742) VASkO
»

Plata Asus ali Gigabyte ??

Oddelek: Kaj kupiti
231808 (1280) schurda
»

Razlika med DDR pc2700 in pc2100

Oddelek: Kaj kupiti
101437 (1258) SlaveMaster

Več podobnih tem